Vítejte na webu : prokrasnetelo.cz Uživatelé Blogy

Blogy

Blogy

Přečtěte si jak to vidí ostatní, nebo napište vlastní názor. Blogy ProKrásnéTělo.cz jsou tu pro vás. 

Novoroční předsevzetí

Taky si dáváte novoroční předsevzetí, která ale potom nikdy nesplníte? Musím se přiznat, že já tohle dělám nejen na Nový rok. Kolikrát jsem si už řekla, že budu pravidelně cvičit? Že se nebudu hned vztekat, když něco není po mém? Nesčetněkrát! Ale jak jistě tušíte, většinou mi moje závazky nevydrží déle než týden...

Jenže včera jsem k narozeninám, mimo jiné, dostala permanentku do fitka! Je na celý měsíc a můžu tam chodit kdykoli se mi zachce, protože je hned vedle našeho domu. A to je výzva!

Sama jsem zvědavá, jak dlouho mi moje nadšení pro věc vydrží tentokrát a kolikrát nakonec půjdu potrápit svoje zlenivělé tělo. Každopádně se hned jdu zvážit a změřit, ať mám potom srovnání... Co kdyby náhodou, že?

Scénář pro Ježíška

18. 12. 2008 08:34, Evikh, komentáře: 37/0

Tak už to píšu podruhé a pokud se mi to zase celé ztratí, tak se nic nedozvíte :o))

Tak už nám zbývá jen týden do Štědrého dne a já přemýšlím, jak to všechno na našeho malého narafičíme. Stromeček totiž budeme mít v obýváku, přes který se chodí do kuchyně, kde budeme večeřet. Stromeček tedy Ježíšek přinese někdy odpoledne."Ježíšek toho má totiž tolik moc, že nejdřív nosí stromečky a potom až dárečky, víš." Odpoledne pošlu malého ven s taťkou na procházku a nazdobím stromeček a po večeři zase malého pro změnu zabavím já a taťka nastěhuje dárečky. No, není to dobrý scénář pro Ježíška ?

Hola hola, škola volá!

15. 12. 2008 12:17, Martina (redaktorka), komentáře: 3/0

Tak a máme tu poslední týden před Vánoci! Není to super? Především studenti vysokých škol toto období obzvláště "milují". Kromě nakupování dárků, pečení cukroví, předvánočního úklidu a dalších podobných prkotin nás čeká ještě něco mnohem horšího! Zápočtový týden!!!

S hrůzou zjišťuji, že tenhle týden nemám nárok zvládnout se zdravou kůží. Čeká mě několik písemek a aby toho nebylo málo, tak ještě narozeninová oslava mojí maličkosti... Jediné, co mě drží při životě je představa téměř čtrnácti dnů volna!!!

Nakonec, když se na to dívám z tohoto pohledu, tak si mi studenti nežijeme úplně špatně =). Tak si pojďme navzájem držet palečky, ať všechny testy zmáknem nejhůř za těch povinných 60% a Vánoce si řádně užijeme s nohama nahoře =).

Jméno: Heslo: