Vítejte na webu : prokrasnetelo.cz Uživatelé Blogy

Blogy

Blogy

Přečtěte si jak to vidí ostatní, nebo napište vlastní názor. Blogy ProKrásnéTělo.cz jsou tu pro vás.



 

Zase ty Vánoce

Dneska jsem se podívala do kalendáře a "nečekaně" zjistila, že už máme 24. listopadu, což znamená, že přesně za měsíc budou Vánoce. Jako každoročně si říkám: "Na dárky je ještě dost času. Všechno stihnu úplně hravě". Jenže, měsíc uteče jako voda a já jako obvykle zjistím, že nemám nejen nic koupeného, ale nemám ani žádnou inspiraci. Nikdo jistě nepohrdne každoročním přídělem drogerie, ale přála bych si už konečně vymyslet nějaké originální dárky pro své blízké. No, uvidíme letos, třeba mě něco napadne.

Věčný boj s kilogramy navíc

17. 11. 2008 10:06, Marcela, komentáře: 0/0

Všechny Vás zdravím. Já od července bojuji s dietou, zhubnout se mi už podařilo krásných 11 kilo a před sebou mám ještě dlouhou cestu. Chtěla bych ještě deset kilo schodit, ale teď to už není tak jednoduché, ze začátku jsem byla ve stádiu obezity prvního stupně a nyní jsem ve stádiu nadváhy, ale cítím se mnohem lépe, mám lepší kondičku. Teď se chci zaměřit na zpevňování nohou a zadečku i když potřebuji zpevnit celá. Chtěla bych si koupit pěkné kalhoty, ale přes stehna je nepřetáhnu a když už mi sedí přes nohy tak jinde mi plandaj. Pokud chcete někdo podpořit při hubnutí tak tu jsem a budu se těšit.

Nemám ráda podzim

A už je zase tady. Podzim. Nevím, jak se obléknout, protože v zimním kabátě a kozačkách si zatím ještě připadám trapně a na sako a lodičky už je zima... Nikdy to neodhadnu. Vezmu si kabát nebo bundu a v tramvaji umírám vedrem, vezmu si něco lehčího a klepu se zimou. Když si vezmu deštník, nikdy neprší a já se s ním celý den tahám. Jen co ho nechám doma, s železnou pravidelností zmoknu. Nemám ráda podzim. Včera se změnil letní čas a já měla v 5 hodin odpoledne pocit, že bych měla jít spát. Ráno jsem se nemohla probudit. Všechno venku mi přijde tak mrzuté, jakoby špinavé... ach jo. Sedím v práci, tupě zírám do obrazovky, a ačkoli jsem teplomilný člověk, už se těším na tu "blbou" zimu.

Jméno: Heslo: