[avatar]

lusinka

O mně: Ahoj, jsem Lucka. Mám hodně ráda cestování, sport, hudbu a miluju zvířata.
Zaměstnání: Studentka
Poslední přihlášení: 4. 10. 2012 19:12
Datum registrace: 6. 4. 2009 19:34
e-mail:
Věk: 22

Poděkování

15. 10. 2011 12:34, komentáře: 1/0

Děkuji redakci za balíček s výhrou, který mi během tohoto týdne dorazil :-). Nějaké věci jsem už stačila během těch pár dní vyzkoušet a jsem moc spokojená.

Takže ještě jednou díky :-)

Motivace

31. 8. 2011 15:18, komentáře: 7/0

Napadlo mě, podělit se s vámi o něco, co mě motivuje něco se sebou dělat. Před nějakou dobou jsem narazila na Clare Nasir, paní, která dělá v tv předpověď počasí.

Dokázala krásně zhubnout a nyní je to nový člověk. A to mě motivuje, když to zvládla ona, proč ne já?? :-) Přikládám obrázek.

Jinak, dneska už mám za sebou posilování celého těla + čeká mě ještě kolo.

Jak říkám, pokračuju

30. 8. 2011 11:55, komentáře: 2/0

Pokračuji určitě dále, jak už jsem řekla :-).

Chtěla jsem se s vámi podělit o skvělou zprávu. Jak jsem před časem psala, že občas i běhám, tak přítel včera říkal, že by měl asi začít běhat. Hraje florbal a chce se dostat zase do kondice než začnou tréninky, ať tam nepadá únavou :-).

Já jsem se toho hned chytla a navrhla jsem mu, že bychom mohli běhat spolu :-). To je přece úžasné, běhat ve dvou. Tak doufám, že od toho neustoupí :-).

Dnes brzo ráno jsem si už šla na chvíli zaběhat a k večeru pojedu na kolo.

Konec soutěže = shrnutí

29. 8. 2011 16:05, komentáře: 17/0

Tak tady máme konec srpna. Konec soutěže, ale určitě ne konec snažení. Já mám obrovskou radost, že ta přebytečná kila mizí. Tím pádem jsem plná optimismu a už věřím tomu, že se jednou postavím na váhu a ta ukáže 60-65 kg. To bude fáze, kdy budu se svou hmotností maximálně spokojená.

V první části soutěže, tedy na začátku července, má váha ukazovala 80 kg. To byla hmotnost, na které jsem dlouho zůstávala a přišlo mi, že snad není v mých silách tuhle kulatou hranici prolomit. Ale... Díky pevné vůli se mi to povedlo a na konci července mi ručička váhy ukázala 79 kg!!! Hranice byla prolomena. Trvalo mi tedy celý měsíc, než se mi podařilo zlikvidovat 1 kg (doufám, že tuku :-) ).

Pak byl začátek měsíce srpna a čekala mě dovolená. Byla to aktivní dovolená spojená s odpočinkem. Cítila jsem tam, že jsem nějaká lehčí. Doma jsem pak doufala, že to byla pravda. A byla. Postavila jsem se v půlce srpna na váhu a ta ukázala krásných 77 kg. Další 2 kg úspěšně zlikvidována.

Jásala jsem!! V tu chvíli jsem byla tak nabitá energií a optimismem!! A to proto, že jsem konečně viděla, že díky pohybu a rozumné stravě to prostě jde!!

Tak nebránilo nic tomu, abych se do toho pustila naplno. Začala nová etapa mého života, etapa, kdy mi nechybí žádné hříšné blbůstky, etapa, kdy se pohyb stává pro mě samozřejmostí, etapa, kdy už nad zdravým jídelníčkem nemusím přemýšlet a automaticky vím, co si dát a co ne.

Soutěž tedy končí, ale má cesta k vytouženému cíli (60-65 kg) je v plném proudu.

Teď trocha čísel na závěr...

1. 7. 2011 = 80 kg

1. 8. 2011 = 79 kg

14. 8. 2011 = 77 kg

29. 8. 2011 = 75,5 kg

Co z toho vyplývá? Od posledního vážení jsem zhubla ještě 1,5 kg.

Za dva měsíce jsem celkem zhubla 4,5 kg.

Hurá, jásám, jsem šťastná. Děkuji redakci za to, že zveřejnili tuhle soutěž, protože mě nakopla k tomu, aby má vůle zesílila a konečně jsem rozjela svou cestu k vytouženému cíli :-)

P. S.: Pár rad ke zdravému životnímu stylu - můj pohyb: běh, domácí posilování, jízda na kole, kolečkových bruslích, jízda na rotopedu, pohyb buď každý den nebo ob den. Moje jídlo: hooodně doporučuju jíst lilek (baklažán), úžasná věc na všechny způsoby, je skvělý pečený, dušený,... prostě úžasná věc. Taky je dobré jíst ke snídani jako doplněk pár oříšků, nebo třeba ke svačině, já jsem jedla a jím nejčastěji lískové oříšky.

Lucka :-)

 

 

24. + 25. + 26. 8.

26. 8. 2011 10:32, komentáře: 0/0

24. 8.

jídelníček jsem splnila

pohyb: 20 minut rotoped, protažení, 5 minut běh na místě, večerní projížďka na kole

25. 8.

jídelníček jsem splnila

pohyb: 20 minut rotoped, protažení, 5 minut běh na místě, večerní projížďka na kole

26. 8.

vypadá to, že jídelníček splním

pohyb bude maximálně večerní projížďka na kole, pojedu si za dvě hoďky pro práci, takže dnešní odpoledne + celý víkend bude pracovní, budu ráda, když si najdu chvíli na projížďku na kole každý den

Po víkendu napíšu výsledky, jak mé snažení dopadlo. Uvidíme, třeba bude milé překvapení a nějaké to další kilečko padne za vlast :-)

Jméno: Heslo:

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum