[avatar]

14maty

O mně: Jezdím na kole, občas na bruslích, mám ráda muziku, filmy a zvířata. Plavu v němčině, topím se v chemii a jak praví naše mamina mám občas telecí nápady.
Zaměstnání: studentka
Poslední přihlášení: 16. 7. 2011 21:30
Datum registrace: 28. 3. 2009 14:49
e-mail: 14maty@seznam.cz
Věk: 17

Už nejsem pískle

4. 1. 2011 18:29, komentáře: 14/0

Dneska - 4. ledna - slavím!! Je mi osmnáct :-)))))))

Jsem čekala, že se něco stane. Třeba že na mě spadne rozum nebo že potkám moudrost, ale i když se nic z toho nestalo je mi 18. Dnešním dnem můžu volit, platit poplatky u doktora a psát si omluvenky sama :-)) no není to super :-))) Já už nejsem pískle, jsem plnoletááá

Dneska chodil ježíšek

15. 7. 2010 13:53, komentáře: 15/0

Je červenec a u nás dneska zazvonil ježíšek. Měl před barákem auto s nápisem česká pošta, vypadal jako naše pošťačka, ale musel to být převlečený Ježíšek.  Přivezl mi totiž dárek :-)) Velikou krabici plnou garnieru. Když jsem tu krabici rozbalila bylo to jako sen. Spooooousta věciček, mazátek, vonítek,  krášlítek a všechno nádherně voňavý.

A tak jdu ukázat jak vypadá výhra kosmetiky v hodnotě 10 000  první místo v soutěži "krásné oči"

Udělala jsem královský dělení a půlku dala spravedlivě kamarádce protože do soutěže jsem dala její fotku.                                                  

 

Mám velikánskou radost

3. 7. 2010 13:18, komentáře: 7/0

Včera mi přišel mailík že jsem hlavní vítězkou v soutěži krásné oči.  Sice jsem po skončení soutěže viděla že máme nejvíc hlasů ale pořád jsem to nechtěla zakřiknout a čekala jsem jestli ještě nějaká změna nebude. A včera přišel potvrzovací mail. To byl jásot.

Do soutěže jsem dala fotku kamarádky Míši, takže jsme jásaly obě. Ani jedna si neumíme představit balík kosmetiky za 10 000kč My snad budeme mazat i Stuarta :-))))  Až balík přijde tak určo budou fotky :-))

Sťuík

23. 6. 2010 09:19, komentáře: 2/0

Sťuík oslavil první narozeniny :-)) Před rokem jsem si domů přinesla potkaní miminko co se choulilo v dlani a nejradši bylo schovaný v kapse.  Z miminka je velkej kluk co vyvádí lotroviny. Vyrostl. Do dlaně se už dávno nevejde, do kapsy nechce, ale miluje kapuce u mikin a kabelku. Jak vezmu kabelku, už ví že jdeme ven. Vleze si dovnitř a jenom oči a čumáček mu vykukují ven. Sťuík je mazel. Vyškrábe se mi za krk, schová pod vlasy a brouká mi do ucha. Má rád drbání a hlazení. Zrní mu moc nejede :-)) Nejradši má salám, párek, sýr, ale klidne zbaští i kus knedlíku s omáčkou. Má svojí lžičku a tou jí jogurt nebo tvaroh. V kleci každý den stěhuje baráček, uklízí tak že mám stůl plný hoblin. A pořád krade jak straka. Kleptoman je to. Je schopnej si do klece natahat všechno co kde najde. Náušnici, tužku, kus papíru.......... a děsně se nervuje když mu nakradený poklady někdo bere :-))

Jsem lajdák :-))

22. 6. 2010 13:13, komentáře: 0/0

Už dlouho jsem nic nepsala. Jako omluvenku přijměte to že mi prostě zlobil PC a nešlo mi se pořádně přihlásit natož něco vložit.

Známky už jsou uzavřené, písemky se nekonají - to je ale úleva. Mám za sebou turisťák ze kterýho jsem si přivezla pochroumaný koleno (jak jinak - u mě je to normální :-)) ) pár modřin a opálení jaký by mi záviděl i indián. Doma mě vítal Sťuínek. Tedy on už není Sťuínek ale pořádnej Sťuart. Do kapsy už se nevejde tak se nosí jenom v kapuci nebo v batůžku.

Za týden dostanu vysvědčení a dva měsíce budu užívat prázdniny. Brigádu jsem nesehnala, tak mě čeká stanování a klábosení s holkama ze základky. Moc jsme se během roku neviděly tak máme co probírat.  Ten školní rok tak rychle utekl...... V září mě čeká třeťák a sním praxe v nemocnici. Ale to je ještě dalekoooooo. :-)))))

Jméno: Heslo:

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum