[avatar]

jameskelvin

O mně: Hello Friends, This is James Kelvin. I am currently working as a professional staff author at field engineer which also known as global market place for freelancers who looking for Windows Storage Architect job opportunities across the globe. Read more at: https://www.fieldengineer.com/skills/windows-storage-architect
Zaměstnání: professional staff author
Poslední přihlášení: 4. 12. 2019 11:09
Datum registrace: 4. 12. 2019 11:09
e-mail: jameskelvin2019@hotmail.com
Věk:

James kelvin

4. 12. 2019 11:15, komentáře: 3/0

This is James Kelvin. I am currently working as a professional staff author at field engineer who is also known as a global marketplace for freelancers looking for Windows Storage Architect jobs across the globe.

Jméno: Heslo:

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum