[avatar]

zoee

O mně: Vítejte na http://www.citysexylingerie.com, Jsme rádi, představit sami sebe jako profesionální výrobce a dodavatel všech typů jemných sexy spodní prádlo, jako jsou: dospělý kostýmy, korzety, košile, Košilky, soupravy bikiny, sexy dámská kalhotky, pánské kalhotky, sexy podvazek soupravy, erotické šaty, sexy punčochy a sexy kožené kolekce. Pokud máte zájem o některé z položek, zaregistrujte se na našich webových stránkách, takže můžete zadat objednávku.
Zaměstnání:
Poslední přihlášení: 17. 9. 2014 14:36
Datum registrace: 28. 9. 2013 06:46
e-mail: citysexylingerie@yahoo.com
Věk:

Plus velikost oblečení o krok napřed před hlavní ulice

8. 1. 2014 15:22, komentáře: 55/0

ÂPlus velikost oblečení o krok napřed před hlavní ulice. Všechny nejnovější módní trendy a řezání plus velikosti vypadá s bezkonkurenční ceny, kvality a stylů, které lichotí vaše křivky s plus velikosti oblečení pro ženy. Prodám plus velikosti dámy oblečení od citysexylingerie.com

Módní musí-podmínky a náležitosti každý dobře oblečená žena by měla vlastnit! ~

7. 11. 2013 16:04, komentáře: 10/0

ÂOni tě vytáhnout v pase a pouze vaše bílé koktejlové šaty se více prominentní , ale ne štíhlékyčle a zadek oblasti. Pokud chcete, aby vaše boky přiléhá byste měli dostat celé tělo štíhlejší / Frézování , které zakrývají celý trup , které jsou snadno najít nejvíce Oddělení stores.No , korzety jen vytáhnout v pase ve skutečnosti , na sobě korzet bude pravděpodobně aby se vaše boky vypadat ještě větší. Myslím, že je nejlepší navštívit Victoria Secret a podívat se na své tělo utvářeli. Mají všechny druhy underthings že štípnutí vás na různých částech těla , a to oone věc je jako malý trikotu , který jde z podprsenky na midthigh a trochu nasává všechno a tvary to. Je to docela nepříjemné , i když, a pravděpodobně získal moc štěstí jíst s ním na na párty , ale bude to vypadat opravdu pěkné a vyhladit všechno.

Nejsilnější korzety jsou diskutabilní, protože existuje mnoho dobrých výrobců . Většina toho, co najdete na tuctovou obchodních domů je určen pro Ukázat pouze . Chcete-li získat dobrou korzet , podívejte se on-line , a to konkrétně na fetiš a S typ sites.well , pokud žijete v oblasti zátoky bych mohl navrhnout svůj oblíbený obchod pro takové věci . Mají velmi dobře provedené korzet . im ne jistý, jestli pracují na bocích taky. Já taky mají široké boky . a pamatujte, pokud se jedná o korzetech dont jít příliš rychle, jako malá , že příčiny zrušit nároky na vaše tělo. zdůrazňuje, že její sexy spodního prádla své . dostat do bodu, kdy jeho těsné , a pokud chcete , aby se z více palců si můžete vzít palcový každou hodinu. ale ne jít příliš malý. Pokud zjistíte nějaké dobré obchody kdekoliv jinde , dejte mi vědět . doufám, že moje informace byla užitečná . nebojte se zeptat na cokoliv kdykoliv.

je profesionální výrobce a dodavatel velkoobchod sexy spodní prádlo v Číně téměř 10 let.

27. 10. 2013 15:41, komentáře: 559/0

www.citysexylingerie.com je profesionální výrobce a dodavatelÂÂvelkoobchod sexy spodní prádlo v Číně téměř 10 let.Â

Těšíme se na příležitost spolupracovat s vámi na základě vzájemného prospěchu. To kostýmy a spodní prádlo velkoobchod webové stránky je vhodný pro malé a střední velkoobchodu. Vezměte prosím nakupovat u nás jako bezpečné a jednoduché, jak je to možné. Můžete umístit příkaz z tato webová stránka přímo. OEM je vítán.

Dodáváme všechny typy Sexy spodní prádlo Velkoobchod, jako například:. Šatů a dlouhé šaty,Âplavky a bikiny soupravy,Âclubwear a šaty, Velkoobchod Korzety & Bustiers, kožené spodní prádlo, sexy Babydoll a tak za velmi příznivou cenu Přijímáme OEM objednávky a nové položky podle Vašich návrhů s vaším logo vytisknout.
Speciality,
Výrobky jsou přímo z naší vlastní továrně. Přidali jsme nové styly měsíčně. Profesionální služby, přijmout Minimální objednané množství je 100 USD. Pokud máte zájem o náš produkt, neváhejte nás kontaktovat. Pokud máte jakékoliv dobrou představu o naší produkt, prosím, laskavě informujte nás. Děkuji.

Profesionální sexy spodní prádlo s dodavately

27. 10. 2013 15:37, komentáře: 9/0

Âwww.citysexylingerie.com je profesionální výrobce a dodavatel

  ÂVážíme si čas, zda kupujete, nebo jen hledáte.
  ÂJsme rádi, že sami sebe představit jako slavný profesionální
  Âvýrobce a dodavatel velkoobchodní sexy spodní prádlo.
  Âjsme společnost navrhnout a prodávat sexy spodní prádlo do mnoha zemí po celém světě.
  ÂMódní sexy prádlo dodává patří: Korzety & Bustiers, Korzety & Bustiers, sexy clubwear,
  ÂKošilka Košilka a PVC, latex a kůže Spodní prádlo, soupravy Plavky Plavky, sexy soupravy zápasu,
  ÂMedvídci Spodní prádlo, dlouhé šaty a šaty, punčochy a rukavice, noha oblečení a bodystockings, Plus Velikost Spodní prádlo,
  ÂKalhotky a tanga a výrobků z usní. Dále dodáváme sexy kostým, vánoční Spodní prádlo, Halloween,
  ÂValentine Spodní prádlo, a tak
Jméno: Heslo:

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum