[avatar]

Zuzana

O mně:
Zaměstnání: Pracovník obchodní podpory KB
Poslední přihlášení: 10. 6. 2019 09:16
Datum registrace: 3. 4. 2008 15:20
e-mail: zuzanawitasskova@seznam.cz
Věk:

Tisíceréé díky redakci!

11. 10. 2011 20:31, komentáře: 3/0

Také moc děkuji za balíček, který mi včera došel. Kosmetika se vždycky hodí a nikdy jí není dost :)

Holky jak pokračujete v hubnutí? Já jsem byla min.týden 2x plavat, 1x na power plate a 1x cvičit na velkých míčích...Takže já teď ještě víc cvičtím :) Tento týden toho tolik nebude, jestli se dotanu 2x na cvičení budu ráda!

Tak pa a mějte se a ještě jednou děkuji!

A zase to kolo :)

1. 10. 2011 20:30, komentáře: 1/0

Tak si představte, že se ze mě stává asi cyklista :) Jak jsem nikdy moc nejezdila, tak jenom min.týden jsme byli na kolech na Vranovské přehradě a dneska jsem ujela zase 40km za 2,5 hod. Teda dnes jsem nechtěla ujet extra dlouhou trasu ale přítel zase vymyslel, že pojedeme od nás až do Polanky nad Odrou :) Cesta byla v celku dobrá, až na horší terén, tak mě spíš bolí dlaně než nohy :) Každopádně se to nedá srovnat s přírodou a okolím z Jižní Moravy. Jsem už dneska úplně unavená, takže se rozepíšu snad jindy. Zítra vyrážíme do Beskyd na oslavu narozenin od mé malé sestřenice a snad zajdem i na hřiby :) ...

Tarzanie + foto!

12. 9. 2011 20:43, komentáře: 19/0

Včera odpoledne jsme vyrazili s přítelem a ještě jedním párem do lanového centra do Trojanovic. Nikdy jsem na tom nebyla a měla jsem docela strach, že to jednak neujdu a že budu mít strach z výšky. Teda překvapilo mě to samotnou, že celou strasu tj. 43 překážek po zelené trase jsem ušla..Mám teda akorát modřiny na levé noze, to jak mě do holeně klepl kus dřeva a z popruhů mám jelita na stehně :) Ale řeknu vám super zážitek, moc mě to bavilo a př.rok jdeme černou trasu, tak na to jsem sama zvědavá! Pro inspiraci přikládám fotečky :)

Power plate

7. 9. 2011 20:26, komentáře: 9/0

Tak holky včera jsem byla poprvé vyzkoušet ten power plate. Celé cvičení trvalo jen půl hodiny ale řeknu Vám bylo to super a cítím každý sval v těle. No mělo to něco do sebe! Tak jsem ráda, že jsem zase vyzkoušela něco nového.

Dneska jsem pro změnu byla cvičit s mamkou na velkých míčech, konečně se ty kurzy na cvičení rozjely, tak můžu zase pořádně cvičit!

Mám dojem, že se zítra nepostavím :)))

Sluníčkový víkend!

4. 9. 2011 12:43, komentáře: 9/0

Na net jsem se dostala za celý víkend až teď :) Včera jsem jela do Bašky na oslavu narozenin od kamarádky. Chvíli jsme poseděly, zase poklábosily a hrály si s dětmi. K večeru jsem jela domů a na půl 9 jsme se šli s přítelem podívat na náš Krmaš (pouť - nevím jestli je tento název známý po celé ČR) :) Obešli jsme všechny stánky a kolotoče. Jeli jsme na jediném kolotoči celá banda lidí a to byly slavné Labutě :) Pak jsme šli s holkama tančit a kolem 2 hod. ráno jsme vyrazili domů... Dneska venku je fakt krásně, bude kolem 28 stupňů, tak vyrazíme ještě odpoledne, dneska už tedy ve svátečním :))) Snad to nebude poslední, tak krásně teplý víkend tohoto roku :(

Jméno: Heslo:

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum