Vítejte na webu : prokrasnetelo.cz Magazín Vztahy
Mluviti stříbro – mlčeti zlato?

Mluviti stříbro – mlčeti zlato?

Každou z nás občas svrbí jazyk. Ne vždy se ale vyplatí všechno hned vyklopit! Jste chytrá žena? Potom v následujících tématech držte raději jazyk za zuby... 

20. 8. 2008 | komentáře (27)
Stáří versus krása

Stáří versus krása

Věk a vzhled spolu jistě zásadně souvisí. Ovšem zatímco postupující věk je neovlivnitelný, to jak vypadáme, záleží především na tom, jak sami o sebe pečujeme. Nabízí se proto otázka, jestli starší žena musí být nutně méně atraktivní než mladší jen proto, že je starší? Znamená stárnout zároveň ztrácet na kráse?

30. 7. 2008 | komentáře (14)
Vdaná, ale bez manžela

Vdaná, ale bez manžela

Jste vdaná? A proč jste se vdala? Z lásky, protože jste otěhotněla, nebo kvůli penězům...? Prostě jste se rozhodla začít s někým sdílet život, a to je samozřejmě zcela běžná záležitost. Ovšem jen do té chvíle, než zjistíte, že jste sice vdaná, ale bez manžela a vlastně ještě osamělejší než dřív.

16. 7. 2008 | komentáře (40)
Proč existuje nevěra?

Proč existuje nevěra?

Pro někoho je nepřijatelná, pro někoho zkousnutelná, pro někoho je nepříjemnou, ale nuceně tolerovanou součástí vztahu, aby v klidu fungoval. Přitom je to důsledek nějakého druhu nespokojenosti jednoho z partnerů v aktuálním vztahu.

9. 7. 2008 | komentáře (57)
Věk (ne)hraje roli

Věk (ne)hraje roli

Když má žena partnera výrazně staršího, budí dojem, že je s ním jen kvůli penězům. Když má výrazně mladšího, budí dojem, že je na zajíčky, což někteří berou jako divnou úchylku. Přistoupit na názor, že na věku nezáleží, je často jen otázkou odbourání předsudků.

2. 7. 2008 | komentáře (39)
Přitažlivost ženská

Přitažlivost ženská

Přemýšlela jste někdy o tom, v jakých situacích si připadáte nejvíc přitažlivá? Tušíte, kdy jste přitažlivá pro své okolí? Možná skoro pořád, možná skoro nikdy. Co vlastně je ženská přitažlivost a v čem vám může pomoct?

30. 6. 2008 | komentáře (44)
Partneři nevhodní pro vztah

Partneři nevhodní pro vztah

Žárlivci, hysterky a závislí na drogách - partneři nevhodní pro vztah? Pomineme-li nejtěžší formy psychických onemocnění, které znemožňují člověku navázat či udržet trvalý partnerský vztah, vyskytují se ještě typy lidí, u kterých na první pohled nepoznáte, že pro partnerství prostě nejsou.

17. 6. 2008 | komentáře (155)
Sex je plný chutí

Sex je plný chutí

Láska prochází žaludkem, do postele nejlépe přes kuchyň nebo sex nejlépe po jídle. Tato rčení jsou důkazem, že dobrý sex a jídlo k sobě mají velmi blízko. Jak ale pokrmy zkombinovat tak, aby opravdu fungovaly jako účinná afrodiziaka? 

12. 6. 2008 | komentáře (101)
Jméno: Heslo:

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum