Vítejte na webu : prokrasnetelo.cz Magazín Kosmetika
Líbejte se s čistými zuby a svěžím dechem

Líbejte se s čistými zuby a svěžím dechem

Zažloutlé zuby a nakyslý pach z úst? To nezní jako lákavá představa pro vášnivý polibek. Nevím, zda je horší, když takový problém máte samy, nebo se s ním potýkáte u vašich přátel, známých, kolegů, ba dokonce u partnera.

13. 9. 2010 | komentáře (7)
Hezké nohy nejsou samozřejmost

Hezké nohy nejsou samozřejmost

Určitě mi dáte za pravdu, že existuje málo ošklivějších věcí než zanedbané ženské nohy. Můžete mít perfektní účes, dokonale padnoucí šaty, kabelku z nejnovější kolekce, ale jakmile vám z boty vykoukne suchá popraskaná pata, jsou všechny zmiňované věci k ničemu.

30. 8. 2010 | komentáře (5)
Jak vyzrát nad oparem?

Jak vyzrát nad oparem?

Existují dvě skupiny lidí. Ti, co opar v životě neměli a podle všeho ho ani nikdy mít nebudou, a pak ti, kteří si v sobě nosí virus, který funguje za určitých podmínek jako časovaná bomba. Zarudlá místa, svědivé puchýřky, bolestivé stroupky. Také to znáte?

12. 8. 2010 | komentáře (25)
Letní péče o pleť

Letní péče o pleť

Přes léto je naše pokožka vystavena jak slunečním paprskům, které jsou mnohdy velmi dráždivé, a příliš slunečního svitu může způsobit i popáleniny, čímž je pleť velmi unavována, tak i chladnějším výkyvům počasí, které také na pleti zanechávaní stopy.

5. 8. 2010 | komentáře (6)
Zásady správného opalování

Zásady správného opalování

Sluníčko už pořádně zatápí a to přímo láká vystavit své pobledlé tělo náporu paprsků a trošku se vybarvit. Víte ale, jak správně a hlavně bezpečně na to? Projděte si náš článek, ať zbytečně nehazardujete se svým zdravím!

5. 7. 2010 | komentáře (17)
Krásná žena? Začněte u nehtů

Krásná žena? Začněte u nehtů

Žádná žena není od přírody krásná se vším všudy. Některé vadí malá prsa, jiné zase velká. Další není spokojená se svou postavou celkově. Existují rozdíly a žádná žena není se sebou spokojená stoprocentně.

6. 1. 2010 | komentáře (11)
Domácí  barvení: Jak vybrat správný odstín?

Domácí barvení: Jak vybrat správný odstín?

Co je to nejdůležitější na domácím barvení? Ano, hádáte správně. Nejdůležitější je vybrat správný odstín, který vám sedne, a zároveň  v něm budete vypadat přirozeně. Přečtěte si náš článek a už nikdy nešlápnete vedle…

21. 10. 2009 | komentáře (25)
10 tipů pro krásné nehty

10 tipů pro krásné nehty

Když chcete opravdu zaujmout a vypadat dokonale, kromě toho, že si dáte záležet na výběru správného modelu a krásně se nalíčíte, oslňte i parádními nehtíky. Péče o ruce a nehty je stejně tak důležitá jako používání krému na obličej nebo holení nohou.

5. 10. 2009 | komentáře (37)
Jméno: Heslo:

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum