Příspěvek, na který reagujete

autor:Olga Defrel (*..) 13. 1. 2021 00:50
nadpis:DR WALE 100% JISTÉ PRO VÁS
Byl jsem ženatý 6 let a můj manžel byl spolu šťastný. Věci se pro nás pohybovaly hladce. Až do dnešního dne můj manžel právě přišel domů a řekl mi, že se chce rozvést, že už mě nechce a už vůbec. Byl jsem překvapen a šokován, protože jsem nikdy nevěřil, že takový druh slova vychází z jeho úst. Bezdůvodně mě poslal parkovat pryč od domu. Také jsem ho prosil, aby mi řekl, co jsem udělal špatně, řekl, že není třeba, abych prostě odešel. Tak jsem odešel z domu a odešel také do svého rodinného domu. Po roce a půl, kdy už s ním nežiji. Potkal jsem starou kamarádku a řekl jsem jí, co se ode mě stalo rok a půl, a ona mi řekla, že to pro DR WALE nebude problém zvládnout. Představila mi DR WALE, tak jsem vysvětlil všechno DR WALE a on mi řekl, abych nikdy neplakala a už. Všechno, co DR WALE udělal, bylo seslat na mě kouzlo, a já jsem následoval všechny instrukce, které mi DR WALE dal. Poté, co byl DR WALE hotový s kouzlem, které můj manžel prosil, abych se vrátil, koupil mi mnoho milých dárků. E-mail: drwalespellhome@gmail.com NEBO volejte / WhatsApp: +2347054019402

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Jméno: Heslo: