Příspěvek, na který reagujete

autor:Julian Marcus (*..) 17. 12. 2020 22:02
nadpis:Spell Caster
Mano vardas Julianas Marcusas, esu iš Jungtinės Karalystės ... Ką tik sužinojau, kad mano vyras mane apgaudinėja su bendradarbiu! Mes jau dvejus metus susituokę su 2 vaikais su daugybe nuostabių akimirkų kartu, aš norėjau išvykti, bet aš jį labai myliu. abu esame dar jauni ir labai patrauklūs. bet aš noriu savo vyro, savo draugo ir mano gražių vaikų tėvo. kaip man praeiti mintį, kad kita moteris turi mano vyrą? Ne mano sužadėtinis, ne mano vaikinas, bet mano vyras! aš vis dar myliu jį, nors jis mano, kad noriu palikti, labai noriu, kad jam darytų geriau ir sustabdytų mane, kol neišėjau! mano vyras man pasakė, kad nebesijaučia mylimas, vien dėl šio bendradarbio jis mane apgaudinėja, kad jis nori skyrybų, aš buvau nuniokota, suskaudusi širdis maldavau jo išklausyti, kad galėtume susitvarkyk, kaip mes visada, bet jis neklausė, jis man pasakė, kad sutiko žmogų, kuris jį myli ir supranta, aš maldavau, kad jis apsvarstytų mūsų vaikus, bet jis neklausė. jis išvyko, o aš buvau nusivylusi, pradėjau ieškoti pagalbos ir atsakymų, tada išgirdau apie vyrą, kuris gali užburti, kad primintų apie visus dalykus, kuriuos kartu išgyvenome, ir sugrąžintų jį pas mane. Iš pradžių bijojau tada nusprendžiau pabandyti ir, kaip stebuklingai, mano vyras grįžo, atsiprašė ir maldavo atleidimo, dėka priestbacasimo, aš siunčiu tai padėti žmonėms, turintiems panašių problemų. Taip pat galite susisiekti su juo el. Paštu pristbacasim2000@gmail.com arba „whatsapp +2348144258822“.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Jméno: Heslo: