Diskuse: Naše dítě jde poprvé do školy

1–27 z 27
autor:14maty 19. 8. 2009 15:00 | link
nadpis:Taky jdu v září do školy. ...odpovědět
Taky jdu v září do školy. Sice ne do první třídy, ale do školy jdu :-)
Nás s bráchou doma nikdo nestresoval. Já se do školy těšila, brácha řval jak tur že tam nechce.
Já se pilně proučila až do druháku (a snad to půjde i dál) a brácha se prospal a prosvačil do devítky :-))
autor:Ilča 19. 8. 2009 15:01 | link
nadpis:Moc hezký článek, naštěst...odpovědět
Moc hezký článek, naštěstí nás teš čeká prvák a druhým rokem školka, ale ono to uteče a budu mít doma zase prvňáčka.Dceři je 15 let a příjde mi to jako včera když šla s aktovkou a s culíčkama do první třídy. Byla moc hodná, ráda se učila, neměli jsme s ní žádné problémy....
autor:Evikh 19. 8. 2009 20:26 | link
nadpis:Pěkný článek, nás čeká ...odpovědět
Pěkný článek, nás čeká sice "teprve" vstup do školky, ale změna to bude určitě pro malého velká. Holky, chtěla jsem se zeptat, nevíte některá náhodou, jestli nemám nárok na nějaké volno ze zákona, při vstupu dítěte do školky ? Naše sekretářka má dovolenou a na netu se mi to nedaří najít. Díky moc :o)
autor:Ilča 20. 8. 2009 08:22 | link
nadpis:Co já vím tak ne, první den...výše | odpovědět
Co já vím tak ne, první den jsem šla do práce později a o to déle jsem tam zůstala...
autor:Zuzana 19. 8. 2009 20:30 | link
nadpis:Teda dítě ještě nemám, al...odpovědět
Teda dítě ještě nemám, ale jak já jsem šla do první třídy tak jsme zaspali :) a do druhé taky. Hned první den!! :)
autor:Katarina (*.iol.cz) 1. 7. 2014 12:03 | link
nadpis:Detske stitky - oznacenie detskych veciodpovědět
Ak mate problem s podpisovanim detskych veci, tak sa pozrite na webovu stranku www.happylabel.cz, kde si mozete vytvorit detske stitky, ktore sa mozu prakticky nalepit na cokolvek a su este aj k tomu stylove.
autor:lisaowen (*.ipvanish.com) 12. 5. 2018 08:26 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:Pamela (197.234.*.*) 11. 3. 2020 03:32 | link
nadpis:Re: Re: Re:odpovědět
Jsem opravdu šťastný za zázrak, který mi Bůh právě udělal, že vaše jméno je vždy chváleno mého Boha.

Jmenuji se Pamela, pocházím z České republiky, poté, co jsem je třikrát vyšplhal těmito falešnými věřiteli, právě jsem potkal Madame Angeliku, úžasnou dámu, která mi poskytla půjčku, a jsem opravdu hrdý na důvod, proč chci Sdílejte s vámi tento posudek. Opravdu děkuji paní Angelice Duvě za to, že mě změnila život, je velmi nápomocná a profesionální. Celý proces od začátku do konce byl velmi jednoduchý a dobře komunikovaný. Angelika byla skvělá pomoc a pro mého muže bylo velmi snadné získat půjčku 3 840 000 Kč na nákup našeho prvního domu a zahájení podnikání.
Velmi doporučuji tento tým a znovu a znovu využívám jejich služby. Kontaktujte je na adrese: angelikaduva97@post.cz
autor:Angelika Denis (*.datapacket.com) 28. 3. 2020 02:18 | link
nadpis:legitimní a důvěryhodný věřitel: angelikadenis442@seznam.czodpovědět
Dobrý den, potřebujete zdroje k vytvoření vlastního podnikání, k výstavbě vašeho domova, k nákupu automobilu, k nákupu motocyklu atd. Poskytujeme osobní půjčky v rozmezí od 50 000 do 10 000 000 Kč při nominální úrokové sazbě 2%, bez ohledu na výši. Při žádosti o půjčku nám poskytněte přesnou částku, kterou chcete půjčit, a termín splatnosti podle vašeho výběru. E-mail: angelikadenis442@seznam.cz
autor:cherita (197.234.*.*) 24. 4. 2020 08:33 | link
nadpis:Nabídka úvěru mezi soukromou osobouFinanční pomoc s pojištěním.odpovědět

Nabízím půjčky jakéhokoli druhu od 5 000 do 100 000 000 Kč pro všechny
občan schopný splácet včas bez protokolu. Úroková sazba
je 3% jednotný po celou dobu splácení. Neváhejte mě
kontakt, jsem vám k dispozici 24h / 24h

cherita27@post.cz
autor:Mehmet Hakan (*.datapacket.com) 8. 5. 2020 03:53 | link
nadpis:Zdarma půjčky pro všechny české občanyodpovědět
Jsem jednotlivec, nabízím půjčky bez protokolu a zdarma v rozmezí 4 000 až 25 000 000 EUR s dostupnou sazbou 2%. V případě zájmu mě kontaktujte: Email: mehmethakan117@gmail.com
autor:rychlá a seriózní nabídka půjček (197.234.*.*) 21. 5. 2020 02:31 | link
nadpis:rychlá a seriózní nabídka půjčekodpovědět
rychlá a seriózní nabídka půjček
Ahoj paní a pane, jsme jednotlivci, kteří nabízejí půjčku každému, kdo potřebuje půjčku k vyřešení jiného problému. Nabízíme 2 000 až 10 000 000 Kč za 2% úrokovou sazbu. Pro více informací nás kontaktujte e-mailem: kamakova@email.cz
autor:kova (41.79.*.*) 9. 6. 2020 20:14 | link
nadpis:Nabídka půjčkyodpovědět
Nabídka půjčky
Ahoj, po této pandemii viru Corona, která téměř destabilizovala světovou ekonomiku, jsme tu, abychom vám pomohli vstát ve vašich financích. Jsme skupina jednotlivců, kteří nabízejí mezinárodní půjčky. Za tímto účelem máme významný kapitál, který bude použit k poskytování půjček mezi jednotlivci a společnostmi v krátkodobém až střednědobém a dlouhodobém horizontu v rozmezí od 3 000 do 5 000 000 EUR všem vážným lidem, kteří jsou v reálné nouzi, sazba úrok je 2% bez ohledu na výši. Pro více informací mě kontaktujte e-mailem: paolakova@post.cz
autor:kova (41.79.*.*) 23. 6. 2020 11:09 | link
Nabídka půjčky.
Ahoj, po této pandemii Coronaviru, která téměř destabilizovala světovou ekonomiku, je čas na finanční vstávání. Jsme bohatí jedinci, kteří půjčují na mezinárodní úrovni. Za tímto účelem máme významný kapitál, který bude použit k poskytování úvěrů mezi fyzickými osobami a společnostmi v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu v rozmezí od 3 000 do 5 000 000 EUR všem vážným lidem, kteří jsou v reálné nouzi za určitou cenu roční úrok 2% bez ohledu na výši. Pro více informací nás kontaktujte e-mailem: paolakova@post.cz
autor:Paola Kova (41.79.*.*) 2. 7. 2020 09:45 | link
Nabídka půjčky.
Ahoj, po této pandemii Coronaviru, která téměř destabilizovala světovou ekonomiku, je čas na finanční vstávání. Jsme bohatí jedinci, kteří půjčují na mezinárodní úrovni. Za tímto účelem máme významný kapitál, který bude použit k poskytování úvěrů mezi fyzickými osobami a společnostmi v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu v rozmezí od 3 000 do 5 000 000 EUR všem vážným lidem, kteří jsou v reálné nouzi za určitou cenu roční úrok 2% bez ohledu na výši. Pro více informací nás kontaktujte e-mailem: paolakova@post.cz
autor:Paola Kova (197.234.*.*) 17. 7. 2020 12:18 | link
Ahoj,
Jsme bohaté skupiny jednotlivců, kteří půjčují na mezinárodní úrovni. Za tímto účelem máme významný kapitál, který bude použit k poskytování úvěrů mezi jednotlivci a firmami v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu v rozsahu od 3 000 do 5 000 000 EUR všem vážným lidem, kteří jsou v reálné nouzi za určitou cenu roční úrok 2% bez ohledu na výši. Poskytujeme vám půjčky bez větších omezení v této době finanční krize, která zuří po epidemii Coronavirus. Jsme připraveni vám tuto půjčku poskytnout nejpozději do 72 hodin. Pro více informací nás kontaktujte e-mailem: paolakova@post.cz
autor:Paola Kova (197.234.*.*) 11. 8. 2020 09:52 | link
Ahoj,
Disponujeme značným kapitálem, který se použije na poskytnutí půjček mezi fyzickými a právnickými osobami v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu v rozmezí od 3 000 do 5 000 000 EUR všem vážným lidem, kteří skutečně potřebují roční úrokovou sazbu. 2% bez ohledu na množství. Jsme připraveni vám tuto půjčku poskytnout nejpozději do 72 hodin. Pro více informací nás kontaktujte e-mailem: paolakova@post.cz
autor:JISKA BORIS (197.234.*.*) 12. 8. 2020 12:07 | link
nadpis:Nabídka půjčky je okamžitě k dispozici.odpovědět
Ahoj,
Už žádné další formality v bance, poskytujeme vám půjčky všeho druhu mezi jednotlivci a společnostmi v rozmezí od 3 000 do 5 000 000 EUR všem vážným lidem v reálné nouzi s roční úrokovou sazbou 2% až 3% v závislosti na množství. Jsme připraveni vám tuto půjčku poskytnout nejpozději do 72 hodin. Pro více informací nás kontaktujte e-mailem: jirkaborisnikola@seznam.cz
autor:seriózní a rychlá nabídka půjčky (156.0.*.*) 18. 9. 2020 20:39 | link
nadpis:seriózní a rychlá nabídka půjčkyodpovědět
seriózní a rychlá nabídka půjčky
Poskytujeme vám půjčky za velmi flexibilních podmínek, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše sazby jsou relativně nízké a liší se 2%. Vyberete si částku a dobu, která nejlépe vyhovuje vaší situaci. Díky osobní půjčce si můžete půjčit částku od 1 000 do 50 000 000 Kč na období 12 až 240 měsíců. E-mail: pkylena@email.cz
  Whatsapp: ‪+420 792 226 864‬
autor:seriózní a rychlá nabídka půjčky (41.138.*.*) 23. 9. 2020 13:15 | link
Poskytujeme vám půjčky za velmi flexibilních podmínek, naše úrokové sazby se liší v závislosti na požadované částce a době splatnosti. Naše sazby jsou relativně nízké a liší se 2%. Vyberete si částku a dobu, která nejlépe vyhovuje vaší situaci. Díky osobní půjčce si můžete půjčit částku od 1 000 do 50 000 000 Kč na období 12 až 240 měsíců. E-mail: pkylena@email.cz
autor:seriózní a rychlá nabídka půjčky (41.138.*.*) 29. 9. 2020 23:09 | link
autor:rychlá a seriózní nabídka půjčky (156.0.*.*) 13. 10. 2020 10:51 | link
nadpis:rychlá a seriózní nabídka půjčkyodpovědět
rychlá a seriózní nabídka půjčky
Dobrý den, nabízím mezinárodní půjčky jako jednotlivec. S kapitálem, který bude použit na krátkodobé a dlouhodobé poskytování půjček mezi jednotlivci v rozmezí od 5 000 do 50 000 000 EUR a Kč všem skutečně potřebným vážným lidem, je úroková sazba 2%. Svobodný rok. Poskytuji půjčky Finanční, Půjčka na bydlení, Investiční půjčka, Půjčka na auto, Osobní půjčka. Jsem připraven uspokojit své klienty nejpozději do 03 dnů od obdržení formuláře žádosti. PS: Velmi vážné zprávy pak Žádná vážná osoba se nesmí zdržet Mail: jarmokarma12@email.cz
autor:molikadom (197.234.*.*) 28. 10. 2020 13:05 | link
nadpis:Nabízím půjčky vážným lidemodpovědět

Hledáte půjčku na opětovné zahájení podnikání, ať už se jedná o dokončení projektu nebo o potřebu peněz z jiných důvodů nebo z jakéhokoli důvodu. Jsme připraveni půjčit každému, kdo má nárok na vrácení peněz. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o půjčku a její termín. Prosím kontaktujte mě

molikadom@seznam.cz
autor:World Loan 23. 11. 2020 12:23 | link
nadpis:50,000 kc az 60,000,000 kc pujckyodpovědět
Zajištění zástavou nemovitosti, což umožňuje mnohem nižší měsíční splátky. Možnost zástavy i druhé v pořadí. Spojíme veškeré Vaše půjčky v jednu. Splácet budete pouze jednu splátku s možností dlouhodobého i krátkodobého úvěru. Úvěr lze kdykoliv předčasně vyplatit. Exekuce není překážkou. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem jak v oblasti nebankovního, tak i bankovního sektoru a oprávnění od ČNB Vám garantujeme profesionální řešení. Ke klientům přistupujeme individuálně podle jejich možností a potřeb. Rychlé vyřízení a jasné podmínky. Úvěry zajišťujeme pro zaměstnance i podnikatele. email:kdfin11@gmail.com
autor:Isabella Lucas (198.181.*.*) 26. 11. 2020 11:56 | link
nadpis:Ex Back odpovědět
My ex-husband and I had always managed to stay friendly after our divorce in February 2017. But I always wanted to get back together with him, All it took was a visit to this spell casters website last December, because my dream was to start a new year with my husband, and live happily with him.. This spell caster requested a specific love spell for me and my husband, and I accepted it. And this powerful spell caster began to work his magic. And 48 hours after this spell caster worked for me, my husband called me back for us to be together again, and he was remorseful for all his wrong deeds. My spell is working because guess what: My “husband” is back and we are making preparations on how to go to court and withdraw our divorce papers ASAP. This is nothing short of a miracle. Thank you Dr Emu for your powerful spells. Words are not enough. here is his Email: emutemple@gmail.com or call/text him on his WhatsApp +2347012841542

He is also able to cast spell like 1: Lottery 2: Conceive 3: Breakup 4: Divorce 5: Cure for all kinds of diseases and viruses.
autor:Nabídka vánoční půjčky (156.0.*.*) 22. 12. 2020 11:41 | link
nadpis:Nabídka vánoční půjčkyodpovědět
Nabídka vánoční půjčky
Nabízíme vám velmi speciální, rychlé a snadné půjčky na peníze v rozmezí od 3000 do 15 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2%. S pomocí této půjčky na konci roku můžete dobře oslavit Vánoce a obdarovat své děti, stejně jako své sousedy, pěknými dárky.
kontakt: evakam12@seznam.cz
whatsapp: +420792226864
autor:Tomas (105.112.*.*) 23. 1. 2021 03:09 | link
nadpis:100 000 Kč půjčka - 5 000 000 Kčodpovědět
Dobrý den, vážená paní, potřebuji půjčky soukromého fondu
reagovat na finanční potíže s cílem překonat patovou situaci
způsobené bankami odmítnutím jejich žádosti o úvěrové soubory. Jsem schopen vám poskytnout půjčky s úrokovou sazbou 2% na částku, kterou potřebujete, a za podmínek, které vám usnadní život. Zde jsou oblasti, ve kterých vám mohu pomoci: * Půjčka na nemovitost, Investiční půjčka, Půjčka na auto, Osobní půjčka. Pokud potřebujete půjčku peněz,
neváhejte mě kontaktovat a dozvědět se více o mých podmínkách
příznivý. E-mail: Tomas.svobodax22@gmail.com
1–27 z 27

• Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Jméno: Heslo: