Příspěvek, na který reagujete

autor:Berta (*..) 11. 3. 2020 16:37
nadpis:Práve som dostal pôžičku
Som Berta, chcel by som sa s vami podeliť o svoje svedectvo a tiež použiť toto médium, aby ste vedeli, že na internete stále existuje niekoľko legitímnych veriteľov. Pred niekoľkými týždňami naliehavo potrebujem úver na vymáhanie pohľadávok, požiadal som v mojej banke, ale moja žiadosť bola zamietnutá z dôvodu nedostatku finančnej dokumentácie, išiel som hľadať pôžičku online a dostal som scammed a stratil som tie malé peniaze, ktoré mi zostali, bol som tak prebudený a zmätený, že to bolo ako celý svet bol proti mne. Vzdal som sa nádeje na získanie úveru a rezignoval na svoj osud, ale našťastie pre mňa som narazil na starého kamaráta v obchodaku a povedal som mu o svojom zlom finančnom stave a o tom, ako som sa snažil získať pôžičku bez úspechu po vypočutí si môj príbeh mala súcit so mnou a vysvetlila mi, že mala podobnú situáciu a ako konečne získala pôžičku od Barry Finance po našom rozhovore, dala mi kontakt a ja sa s nimi skontaktujem, pretože Boh ju bude mať moju žiadosť o pre úver bol schválený, poistený a prevedený na môj nominovaný bankový účet bez opomenutia. kontaktujte nás e-mailom: barryworldfinancier@gmail.com alebo WhatsApp: +44744139384

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Jméno: Heslo: