Zničí nevěra každé manželství?

Zničí nevěra každé manželství?

Manželství v dnešní době prošlo mnoha změnami. Věk vstupu do manželství se zvyšuje, průměrně se lidé berou mezi 26. a 28. rokem, přibylo nesezdaných soužití…

Podle statistik až 30 % lidí ve věku od 20 do 35 let žije tzv. „single“, tedy v domácnosti samostatně bez partnera. Ubývá společně tráveného času mezi partnery, mnoho času nám zabírají média, především televiza a dnes už i internet.

Koho si vybíráme?

Přitom každý jedinec se od přírody snaží replikovat co možná nejvýhodněji svůj genetický potenciál. Základem strategie chování ženy je podle sociobiologů nalézt a udržet nejlepšího partnera, který jí poskytne vhodný genetický materiál zajišťující životaschopnost jejím potomků. Ženy si podvědomě vybírají muže s vyšším sociálním postavením, nezáležím jim tolik na vzhledu. Muž je naopak puzen k polygamii. Není tolik vázán sociálním statutem ženy, i když je dokázáno, že i muži raději vybírají ženu z vyšší společenské vrstvy, protože ženy z takové vrstvy rodí více synů, cca 100 dcer na 115-120 synů. Tato skutečnost je pravděpodobně zapříčiněna tím, že pro tuto matku je biologicky výhodnější mít více synů. Muži údajně volí především podle fyzické atraktivity ženy.

Rozdíly mezi muži a ženami

Rozdílů mezi muži a ženami je tolik, že je až s podivem, že spolu mohou vydržet i několik let. Zajímavé je zjištění, že ženy do dvacátého roku mají za sebou více sexuálních vztahů, se sexuálním životem začínají také průměrně o několik let dříve než chlapci. Po dvacátém roce se ale situace obrací a ženy se snaží o udržení jednoho stálého partnera

V partnerství či manželství by měli oba dva zastávat tři základní role: otec x matka, hospodář x hospodyně, milenec x milenka. Všechny tři role by měly být vyrovnané. Jestliže převáží jedna z nich, problémy se mohou objevit častěji.

Rozvádí se každé druhé manželství

Statistiky rozvodovosti nám ukazují, že je dnes takřka každé druhé manželství rozvedené. Lze také zjistit, že nevěra je v pořadí až třetí důvod k rozvodu. Na prvním místě stojí neporozumění si s partnerem, na druhém  problematika závislostí. Nevěra sama o sobě může být legálním důvodem rozvodu, zajímavější je ale otázka, zda musí být důvodem k rozvodu či rozchodu partnerů. Z odhadů lze zjistit, že nevěra se objeví až v 90 % procentech manželství. Zbývá tedy 40 % manželství, kde k nevěře dojde a není důvodem k rozvodu.

Nevěra není důvodem k rozchodu

Podle psychologů nevěra skutečně nemusí být důvodem k rozpadu vztahu. Nelze totiž mluvit pouze o jednom typu nevěry. Problém vlastně nastává už při definici nevěry. Lze za nevěru považovat flirtování s kolegy na pracovišti, pozvání na kávu či sms-kování? Nebo je za nevěru považován až sexuální vztah s jiným partnerem, partnerkou? Názory na tuto otázku se liší. Pro někoho nemusí polibek nic znamenat, pro jiného je to výzva k ukončení předchozího vztahu. Je třeba vědět, že nevěru jinak vnímají muži a jinak ženy. Muži většinou hledají jiné, další partnerky, se kterými by mohli rozmnožovat svoje geny. Mnohem atraktivnější jsou pro muže mladší ženy. Někdy je to vysvětlováno podvědomou představou mužů – čím mladší partnerka, tím více dětí je schopna porodit, a tím se zvyšuje nesmrtelnost muže. Ženská nevěra je založena na tom, že žena hledá pro svoje potomky toho nejvhodnějšího otce. Když tedy žena najde vhodnějšího partnera, než je ten dosavadní, je ochotna se do něj zamilovat a rozvést se s původním partnerem. 

Nežádejte rozřešení

Obvykle se rozlišuje nevěra krátkodobá, příležitostná a víceméně náhodná. Vlastně jde o „selhání“ jednoho z partnerů. Nebývá rozumné, jestliže klopýtnuvše muž či žena považuje za nutné vyzpovídat se partnerovi a žádat rozřešení. Závažnější jsou mimomanželské vztahy trvající týdny, měsíce, někdy i pár let. U těchto nevěr lze vystopovat touhu po úniku, nespokojenost se vztahem, snahu kompenzovat si svoje neúspěchy v jiných oblastech života.

Jak tvrdí manželský poradce Ivo Plaňava: „Všechny nevěry, ať vyplývají z jakýchkoli motivů, mohou zůstat epizodami, aniž by manželství kvůli nim zaniklo a přestalo mít smysl.“ Mnohdy tomu tak není především z toho důvodu, že nevěra je spíše důsledkem než příčinou manželské krize.

 Autorkou je psycholožka PhDr. Kateřina Stibalová
Jméno: Heslo:

Diskuse:

305–324 z 324
autor:Taylor Freya (105.112.*.*) 19. 6. 2017 01:49 | link
nadpis:taylorfreya43@gmail.comodpovědět
Volám sa Taylor Freya a ja som v Londýne, Veľká Británia ... Môj život je späť! Po dvoch rokoch zlomeného manželstva ma manžel opustil so svojim chlapcom. Cítil som sa, ako by som mal život skončiť, takmer som spáchal samovraždu, bol som dlho emotívny. Vďaka kúzelníkovi nazvanému DR IDIALU, ktorý som stretol online. V jeden verný deň, keď som prechádzal cez internet, som narazil na všetky svedectvá o tomto konkrétnom odovzdávaní kúzla. Niektorí ľudia svedčili o tom, že priviedol svojho Ex lovera, niektorí svedčili o tom, že obnovuje liek, vyliečiť rakovinu a inú chorobu, niektorí svedčia o tom, že môže odhodiť kúzlo, aby zastavil rozvod a tak ďalej. Takisto som narazil na jedno konkrétne svedectvo o žene nazývanej Sára, svedčila o tom, ako priviedla svojho Ex milenca za menej ako 4 dni a na konci svojho svedectva odišla e-mailovú adresu DR IDIALU. Po prečítaní všetkých týchto informácií som sa rozhodol skúsiť. Kontaktoval som ho s VIA Emailom a vysvetlil mu svoj problém. Len za 72 hodín sa mi vrátil môj manžel. Vyriešili sme naše problémy a sme ešte šťastnejší ako predtým, DR IDIALU je naozaj talentovaný muž a nebudem ho prestať publikovať, pretože je silný a úžasný muž ... Ak máte problém a hľadáte skutočný a skutočný Kúzelník k riešeniu všetkých vašich problémov pre vás. Skúste dridialutemple@gmail.com kedykoľvek, je odpoveďou na vaše problémy. Tu je jeho číslo Whatsapp +234 9022400129 alebo e-mailom dridialutemple@gmail.com alebo jeho Facebook: Abo Idialu

On je špecialista v týchto oblastiach, pretože ľudia svedčili o tom a svedectvá sú stále prichádza DR IDIALU je skvelý
1. ZOSTÁVAJTE SVOJ SPÄŤ
2. VÍŤAZOVÉ LOTÉRIE.
3. DETSKÉ PRIESTORY.
4. ZRUŠENIE CIEĽU GENERÁCIE.
5. ZÍSKANIE PRÁCE.
6. PROPAGÁCIA PRÁCE.
7. Peniaze SPELL.
8. DUCHOVNÁ OCHRANA.
9. RASTLINKA.
10. BEAUTY SPELL, ETC
autor:Pani Patricia Kingsmanová (185.182.*.*) 22. 6. 2017 09:25 | link
nadpis:Požiadať o naliehavú pôžičku 2017odpovědět
VITAJTE NA PATRICIA KINGSMAN patriciakingsman.loans2016@gmail.com Naším cieľom je poskytovať vynikajúce profesionálne služby.

Ste obchodný muž alebo žena? Nachádzate sa v nejakom finančnom neporiadku alebo potrebujete finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania? Potrebujete úver na začatie peknej Malé a stredné podnikanie? Máte nízke kreditné skóre a je ťažké získať kapitálový úver od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií ?.

Naše pôžičky sú dobre poistené za to, že maximálna bezpečnosť je našou prioritou. Naším hlavným cieľom je pomôcť vám získať služby, ktoré si zaslúžite. Náš program je najrýchlejší spôsob, ako dostať to čo potrebujete. Znížte svoje platby, aby ste znížili nároky na mesačné výdavky. Získajte flexibilitu, s ktorou môžete využiť akýkoľvek účel - od prázdnin, po vzdelanie až po jedinečné nákupy

Ponúkame širokú škálu finančných služieb, ktoré zahŕňajú: osobné úvery, úvery na konsolidáciu dlhu, podnikateľské úvery, vzdelávacie úvery, hypotéky zabezpečené pôžičky, nezabezpečené pôžičky, hypotekárne úvery, vyplácanie úverov, študentské pôžičky, komerčné pôžičky, Vývojové úvery, akvizície, stavebné úvery s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2% za zrušenie pre jednotlivcov, spoločnosti a právnické osoby. Získajte to najlepšie pre vašu rodinu a vlastnú snovú domácnosť, rovnako ako náš systém všeobecných pôžičiek.

PONÚKAME VŠETKY DRUHY PÔŽIČIE - POUŽIJETE PRE PRÍSLUŠNÉ PÔŽIČKY.

Ďalšie informácie nás kontaktujte: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Láskavo nám napíšte späť informácie o pôžičke;

INFORMÁCIE O ÚVEROVI

1) Plné mená:
2) Štát:
3) adresa:
4) Štát:
5) Pohlavie:
6) Rodinný stav:
7) Povolanie:
8) Telefónne číslo:
9) Mesačný príjem:
10) Next of Kin:
11) Požadované množstvo úveru:
12) Trvanie úveru:
13) Účel úveru:
14) Špecifický dátum, kedy potrebujete úver:

Ak máte záujem získať pôžičku, potom nás prosím napíšte s požiadavkou na pôžičku.
Ďalšie informácie nás kontaktujte: patriciakingsman.loans2016@gmail.com

S úctou,
Pani Patricia Kingsmanová
patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Tešíme sa, že vás budeme čoskoro informovať

Zainteresovaní žiadatelia by mali nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
autor:norah (*.com.ng) 26. 6. 2017 14:50 | link
nadpis:Život bol naplnený probléma...odpovědět
Život bol naplnený problémami, od tej doby môj manžel ma opustil a ísť ďalej s inou ženou. Väčšina časy, a ja som si myslel, ako ukončiť to všetko. Stala najhoršie veci, keď som prišiel o domov, rodinu a všetko, čo hurikán Matthew a ja som sa stal utečencom v mojej vlastnej krajine, Haiti. Jediná vlastnosť mi zostalo bol internet-umožnil telefón vo vrecku. Jeden verný deň a našli doktora Iwajowa na internete, na Facebooku. Niekto z nás svedčil veľa skvelých vecí Iwajowa To lekár urobil pre ňu a jej rodinu. Kontaktoval som ho a ostatní hovoria, history.Today a som šťastne ženatý s vojak som sa stretol v tábore, a ja som stále svoje šťastie znova. Nemôžem si to nechať pre seba nasledujúcich dôvodov šťastie a nie som sebecká. Aj vy môžete kontaktovať doktor Iwajowa na e-maile: DRIWAJOWASPELLTEMEPLE@GMAIL.COM alebo mu zavolať na tel +2348103508204 WhatsApp.
autor:evans (197.210.*.*) 4. 7. 2017 10:53 | link
nadpis:Ste podnikateľ alebo umelec, ...odpovědět
Ste podnikateľ alebo umelec, politik alebo pastor a chcete
Staňte sa skvelým, silným a slávnym na svete, pripojte sa k nám a uveďte, že budete bohatí a slávni pre zvyšok
Váš život, ilumináti, robia člena šťastným, aby som vás všetkých chcel
Tiež byť členom illuminati môže tiež dať masáže v našom e-maile WhatsApp +2348103279290
Evansmark113@gmail.com
Ďakujem.
autor:evans (197.210.*.*) 4. 7. 2017 10:53 | link
nadpis:Život bol naplnený probléma...odpovědět
Ste podnikateľ alebo umelec, politik alebo pastor a chcete
Staňte sa skvelým, silným a slávnym na svete, pripojte sa k nám a uveďte, že budete bohatí a slávni pre zvyšok
Váš život, ilumináti, robia člena šťastným, aby som vás všetkých chcel
Tiež byť členom illuminati môže tiež dať masáže v našom e-maile WhatsApp +2348103279290
Evansmark113@gmail.com
Ďakujem.
autor:evans (197.210.*.*) 4. 7. 2017 10:54 | link
nadpis:Ste podnikateľ alebo umelec, ...odpovědět
Ste podnikateľ alebo umelec, politik alebo pastor a chcete
Staňte sa skvelým, silným a slávnym na svete, pripojte sa k nám a uveďte, že budete bohatí a slávni pre zvyšok
Váš život, ilumináti, robia člena šťastným, aby som vás všetkých chcel
Tiež byť členom illuminati môže tiež dať masáže v našom e-maile WhatsApp +2348103279290
Evansmark113@gmail.com
Ďakujem.
autor:ELLA (197.210.*.*) 6. 7. 2017 13:35 | link
nadpis:GOKOodpovědět
Moje srdce bolo prerušené za posledné dva roky a bolo to, akoby som nikdy nenašiel to, čo sa znova nazýva láska. Som plakal a plakal dní a nocí za posledné dva roky pri hľadaní pomoci o tom, ako by som sa mohol vrátiť môj manžel, ale nemohol si pomôcť okolo, kým som hľadal pomoc na internete, kde som našiel Dr goko bol chválený a Oslávil toľko občanov na celom svete za svoje dobré skutky. Kontaktoval som ho s ohľadom na pomoc a on ma ubezpečil a povedal mi, že moje dni bolesti sú už po prvýkrát pochybnosti, pretože som už nemohol znášať túto bolesť. Povedal mi a tiež mi zaručil, že sa môj manžel vráti späť ku mne do 48 hodín po tom, čo skončil s prípravou, že mi pomohol a schoval som sa k jeho slovám a nasledoval jeho pokyny a dôveroval mu a hľa, môj manžel je späť A ja som šťastný znova s ​​krásnym a starostlivým manželom požehnaným dvoma nádhernými deťmi, a preto prestanem hovoriť o jeho dobrej práci. Môžete ho kontaktovať na akúkoľvek pomoc na jeho e-mail: Dr.gokosspiritualcaster@gmail.com môžete dať to, čo ho napíše na +2348056398964
autor:Pastor Nilson (105.112.*.*) 12. 7. 2017 18:08 | link
nadpis:Nabídka půjčkyodpovědět
Potřebujete půjčku k zaplacení účtů nebo založení nového podniku? Můžete mě nyní kontaktovat pro více informací. pastornilson552@gmail.com
autor:chad jeff (*.zenmate.com) 14. 7. 2017 13:17 | link
nadpis:how i get my ex lover back call if you need help on +2348100772528odpovědět
Dal som Dr. Allimu výzvu na náhlu zmenu mojej ženy a on mi dal jasne najavo, že moja žena ma bude milovať až do konca sveta, že nikdy neopustí moju zrak. Teraz sa ja a moja žena znova znova stretávame a začala robiť príjemné veci, ktoré predtým neurobilo, robí ma šťastnou a robí to, čo má robiť ako ženu, bez toho, aby ošklivala. Pošlite mu e-mail na akúkoľvek pomoc, ktorú potrebujete. Email: allispellhelp1@gmail.com Or Telefónne číslo: +2348100772528
autor:jennifer (197.210.*.*) 20. 7. 2017 03:35 | link
nadpis:SVEDECTVO O AKO SOM DOSTAL MÔJ PÔŽIČKU OD SKUTOČNÝ ÚVER VERITEĽA 2017odpovědět
SVEDECTVO O AKO SOM DOSTAL MÔJ PÔŽIČKU OD SKUTOČNÝ ÚVER VERITEĽA 2017

Ahoj všetci
To je, ako som sa dostal môj úver od genius pôžičku veriteľovi
Vynikajúce skúsenosti s touto agentúrou pôžičky online, ale pocit, že jeho
dobré, aby ste vedeli, kde a ako som sa dostal môj finančné prielom
Ja som pani Jennifer, začiatkom tohto roka, som bol čelia
Finančná kríza moja firma bola dole, že musel predať svoje auto, takže som mohol
platiť môj pracovníkov a vyrovnať účty až jeden deň, bol som zaneprázdnený kontroly
inzeráty online a našiel spoločnosť a rozhodol som sa skúsiť, rozhodol som sa vziať
odvážny krok, a bolo povedané spoločnosťou, že budem dostávať môj úver v 24
hodiny s nízkou úrokovou sadzbou 2%, bolo to ako sen sa mi rovnako ako v nasledujúcich 12-24 hodín, som dostal
My pôžičku od pána PATRICK dnes som šťastná žena, pretože môj sen finanlly prešiel, som platil môj
účty, zvýšil mojej farme a moja hlava bola držaná nad vodou som tak šťastná a
i poradenstvo každému z vás, ktorí sú finančne utopiť kontaktovať pán Patrick na tento e-mail
(PATRICKLOANS15@GMAIL.COM) pretože pán Patrick je dobré a dôveryhodné človek
Patrick úvery sro, je overené a dôveryhodné úver spoločnosť a bude svedčiť o ňom
Všetko vďaka pán Patrick
opäť kontaktovať prostredníctvom tohto e-mailu (patrickloans15@gmail.com)
autor:George Morris (197.210.*.*) 21. 7. 2017 00:07 | link
nadpis: PONUKA PÔŽIČKYodpovědět
Prístupná pôžička pre všetkých (wilsonloancompany2017@gmail.com) Finančná pomoc za 24 hodín

E-mail: wilsonloancompany2017@gmail.com

Som súkromný a mať dolu, dovoľte mi, aby som prišiel na pomoc prostredníctvom pôžičiek a pôžičiek medzi jednotlivcami. Poskytujeme úvery v rozmedzí od 1 mesiaca do 30 rokov a my Vám dáme 2000 € až 10.000.000 €, naše d Úroky sú 2% ročne. Máte dlhy, nezaplatené účty, potrebujete si kúpiť auto, svoj domov alebo potrebujete peniaze na financovanie projektu, alebo ho dajte vo svoj prospech, ale banky odmietajú všetky vaše žiadosti o poskytnutie úveru. Ak potrebujete pôžičku, ktorú chcete kontaktovať pre viac informácií, tu sú domény, kde vám môžeme pomôcť:

* Finančník

Úver na nehnuteľnosti

* Investičné úvery

* Autopožičovňa

* Konsolidácia dlhu

* Nákup úveru

* Osobné pôžičky

* Ste podaný

E-mail: wilsonloancompany2017@gmail.com
autor:Barbara (197.210.*.*) 23. 7. 2017 08:47 | link
nadpis:testimonyodpovědět
Moje meno je Barbara loftis Žijem v meste Arkansas a som šťastný
Ženatý s krásnym a starostlivým manželom, s tromi deťmi.
Veľmi veľký problém sa vyskytol v mojej rodine jeden rok
Predtým, medzi mnou a mojim manželom, tak hrozné, že on
Vzal prípad na súd za rozvod. On povedal, že on
Nikdy nechcel zostať so mnou znova, a že on
Už ma nemiloval. Tak opustil
Domu a prešiel mi a moji deti
Silné bolesti. Snažil som sa všetkými možnými spôsobmi, ako ho dostať
Späť, po veľa prosí, ale všetko bezvýsledne a on
Potvrdil, že urobil svoje rozhodnutie, a on
Nikdy ma nechceli vidieť.
Takže jeden večer, keď som sa vrátil z práce, i
Stretol sa s mojím starým priateľom, ktorý požiadal svojho manžela. Takže ja
Vysvetlila jej všetko, a tak mi povedala, že
Jediný spôsob, ako môžem dostať svojho manžela späť, je navštíviť kúzlo
Pretože práve pre ňu pracoval. Takže ja
Nikdy neveril v kúzlo, ale nemal som inú možnosť
Aby nasledovala jej radu. Potom mi dala e-mail
Adresa kúzelníka DR ISIKOLO, ktorého navštívila.
(Isikolosolutionhome@gmail.com)
Takže nasledujúce ráno som poslal poštou na adresu ona
Dal mi a kúzelník mi ubezpečil, že budem
Dostať svojho manžela späť do dvoch dní. Čo úžasné
Vyhlásenie !! Nikdy som neveril, preto so mnou hovoril,
A povedal mi všetko, čo potrebujem. Potom
Druhý deň ráno, tak prekvapujúco môj manžel, ktorý nevolal
Ja za posledný rok a štyri mesiace mi zavolal
Informujte ma, že sa vracia. Tak úžasný!!
Tak sa vrátil ten istý deň
Veľa lásky a radosti a ospravedlnil sa za jeho
Chyby a bolesti, ktoré spôsobil mne a mne
deti. Potom od toho dňa bol náš vzťah teraz
Silnejší, ako to bolo predtým, pomocou
Kúzelník.
Preto vás radi poradí, aby ste navštívili to isté
(Isikolosolutionhome@gmail.com alebo volajte alebo čo ho napíše jeho priamou linkou +2348133261196), ak ste
Sú v takejto situácii, alebo máte nejaký problém
Súvisí s "vrátením vášho ex. Nielen to, čo môže
Pomoc .
1) Propagujte sa vo všetkom, čo robíte.
2) Zarobte dobré peniaze.
3) Úspech v podnikaní.
4) duchovné problémy.
5) vyhrať súdny prípad.
6) Hľadáte dobrý človek.
7) hľadanie práce.
8) chcú byť vo vašom manželstve pod kontrolou.
9) chcú byť priťahovaní k ľuďom.
10) ste boli scammed a u potrebujete svoje peniaze späť.
11) pracujete bez propagácie.
(12) Ak máte nejaké príznaky choroby ako HIV / AIDS.
(13) Máte problémy s tehotenstvom s deťmi

(14) Ak máte problém o tvojom lone, chceš mať deti.
Isikolosolutionhome@gmail.com alebo volajte, alebo čo ho napíše jeho priamou linkou +2348133261196
autor:herbalist (197.210.*.*) 25. 7. 2017 03:09 | link
nadpis:spellcasterodpovědět
Akú úroveň voodoo lásky kúzla potrebujete?
Ak ste pripravení prilákať novú lásku do vášho života, potom to môže byť
Len kúzlo, ktoré ste hľadali! Účinky tohto kúzla
Všeobecne začínajú s ľuďmi, ktorí si všimli, že dostanú oveľa viac
Pozitívnej pozornosti, ako by normálne. Väčšina ľudí to hovorí
Pocit, že boli premenení na atraktívny magnet, priťahujúc
Lepšie typy ľudí, ako ste kedy pritiahli! Ľudia budú
Zistíte, že ste viac vyzývavý, atraktívnejší a lákavejší než kedykoľvek predtým.
Obráťte sa na Herbalish na svoju osobnú e-mailovú adresu: dr.oduduwaspellcaster@gmail.com
Taktiež,
Môžete získať rýchlu podporu práce, kúzlo slávy, silu a bohatstvo.
Kúzlo na zastavenie rozvodu. Kúzlo nájsť pravú lásku. Voodoo pre GOOD-LUCK
Kúzlo na záchranu manželstva od inej ženy. Kúzlo na WIN GAMES
100% istý, že to funguje.
Obedujte kúzlo dnes .. Ak sa naozaj chcete s niekým rozpadnúť, ale nie ste úplne
Určite, čo povedať alebo ako to urobiť, to môže byť len
Kúzlo, ktoré hľadáte! Toto kúzlo má skvelý spôsob, ako vytvoriť
Najlepšie okolnosti pre rozbitie s niekým pod najlepším
podmienky. Po odovzdaní tohto kúzla je to prvá vec, ktorú väčšina ľudí spozoruje
Je veľa malých "náhodných okolností", ktoré vytvárajú len správne podmienky
Aby rozdelenie bolo čo najjednoduchšie.
100% istý, že to funguje.
Ste unavení z klientov, ktorí nesledujú, a nevolajú
back? Ak ste unavení z "pneumatík-kickers" a všetko sa zle
Typov zákazníkov, môže to byť len kúzlo, ktoré hľadáte.
Toto kúzlo obklopuje vašu auru s typom energie, ktorá priťahuje
Klientov, ktorí hľadajú to, čo ponúkate. Pomáha vám
Prilákať lojálnych zákazníkov, ktorí majú radi obchodovanie s vami a vyzerajú
Pre zdieľanie informácií o vašej firme
Kontaktujte Dr.Herbalist na tomto e-maile: dr.oduduwaspellcaster@gmail.com
100% istý, že to funguje.
autor:abigailadams779@gmail.com (197.210.*.*) 30. 7. 2017 00:17 | link
nadpis:loan offerodpovědět
Potrebujete úver? Kontaktujte nás teraz s vaším objemom, dĺžkou, telefónnym číslom E-mail: milanfinancialcompanies@yahoo.com
autor:Camila Rodela (197.210.*.*) 31. 7. 2017 21:03 | link
nadpis:camilarodela360@gmail.com odpovědět
Ahoj přátelé mé jméno je Camila Rodela a já jsem z Michigan, Unied State.I jsem venku, abych svědčil o dobrých pracích DR.OGAGA ​​KUNTA v mém životě. Můj manžel a já jsme byli ženatý po dobu 27 let se dvěma dětmi. Před dvěma lety to všechno skončilo. Chtěl jsem svého manžela zpátky a prosil jsem ho, ale nikdy neposlouchal, a tak jsem narazil na několik svědectví o tomto kouzelníku. Někteří lidé svědčili o tom, že přivedl své bývalé milenky zpět, někteří svědčili o tom, že obnovuje lůno a léčí rakovinu a další nemoci, někteří svědčí, že dokáže odhodit kouzlo, aby zastavil rozvod a také kouzlo, aby získal dobře placenou práci. Je úžasný, také jsem se setkal s jedním konkrétním svědectvím, byla to o ženě zvanou Vera, svědčila o tom, jak přivedl svou Ex lásku, a na konci svědectví ona upustila svůj e-mail. Poté, co jsem si všechno přečetl, rozhodl jsem se Vyzkoušet ho. Kontaktoval jsem ho e-mailem a vysvětlil mu svůj problém. A řekl mi, co potřebuji udělat, udělal jsem to a můj manžel se vrátil ke mně. Vyřešili jsme naše problémy a byli jsme ještě šťastnější než kdy předtím DR.OGAGA ​​KUNTA jste nadaným mužem a nepřestaním ho publikovat, protože je to nádherný muž. Máte-li nějaký problém a hledáte skutečné a pravé kousky kouzla, zkuste ho kdykoliv, je to odpověď na vaše problémy. Můžete se s ním spojit e-mailem: ogagakunta@gmail.com a vyřešit své problémy jako já. Může vyřešit následující problémy a mnohem víc.
(1) POKUD JEŠTĚTE VAŠE ZPĚTNÉ ZPŮSOBY
(2) Chtěli jste uvěřit svému muži, aby zastavil rozvod
(3) Chtěli byste být podporováni ve vašem úřadu
(4) CHCETE PÁNSKÉ A ŽENY PROVÁDĚT NÁS NAJDETE ATRAKTIVNÍ
(5) POKUD JE CÍL DĚTÍ
(6) Chtěli jste být bohatý
(7) Chtěli jste váš muž, aby vás miloval jen za zbytek jeho života
(8) POTŘEBUJETE DOBRÝ ŠŤASTNÝ SPELL
(9) POTŘEBIL LOTTERY SPELL
(10) JE POTŘEBA JOBU
 Ogagakunta@gmail.com nebo na WhatsApp +2348069032895
autor:kings jone company (*.linode.com) 3. 8. 2017 11:48 | link
nadpis:Ponuka pôžičkyodpovědět
Ak hľadáte pôžičku, aby ste zaplatili všetky svoje účty alebo začali nové obchody alebo akúkoľvek formu úveru, obráťte sa na tohto Božieho muža PASTOR KINGS JONE, ktorý mi pomohol so svojou pôžičkou vo výške 25 miliónov dolárov, "Je to len Boh, Trvá dlhšie ako 24 hodín pred prijatím.
Jeho e-mailová adresa: (kingsjonecompany@gmail.com)
Budete veľmi radi, keby ste ho kontaktovali, pretože pomáhal svojim priateľom a kolegom s ich pôžičkami
autor:milan chris (197.210.*.*) 9. 8. 2017 08:45 | link
nadpis:loan offerodpovědět
Potrebujete úver? Kontaktujte nás teraz s Vaším objemom, dĺžkou, telefónnym číslom E-mail: milanfinancialcompanies@yahoo.com alebo milanfinancialcompanies@gmail.com
autor: Anita, (207.244.*.*) 10. 8. 2017 00:19 | link
nadpis:jasminnoorloancompany @ gmail. Com odpovědět
Ako som zaplatil svoje nemocničné účty a daňové poplatky

Kompliment dňa k vám tam, som Anita, jeden mama z ruskej, som veľmi šťastný a vďačný jasmin noor Investments Limited s kontaktným číslom: +234 9 06 4423 081, za poskytnutie mi pôžičku na 25. Z júna 2017 vyúčtovať svoje nemocničné účty a tiež platiť moju daň. Oni ma zachránili pred stratou môjho domu. Táto správa vám môže pomôcť tam, kde potrebujete skutočnú pôžičku v inej, aby ste sa nedostali do zlých rúk pri hľadaní zodpovedajúcej pôžičky. Moja rada vám je obrátiť na túto spoločnosť prostredníctvom e-mailu: jasminnoorloancompany @ gmail. Com alebo whatsApp: +234 9 06 4423 081 Ako som zaplatil svoje nemocničné účty a daňové účty
autor:Davidson (197.210.*.*) 21. 8. 2017 15:45 | link
nadpis:BUDETE POLITICKÝ ALEBO OBCHOD...odpovědět
BUDETE POLITICKÝ ALEBO OBCHODNÝ ČLEN ALEBO ŽENA, KTORÝ SA PRIPRAVUJE TERAZ SVOJEJ ILLUMINÁCIE A STAĎ MILIÓN KAŽDÝM ČLENOM BUDETE PRIJÍMAŤ INŠTÁTNE 5 000 000 USD USD POWER FAME, ALEBO NEBUDE ZLEPŠOVANIE PODNIKANIA A BEZPEČNOSŤ PRIJÍMAJÚCI DNES A BUDE BOLI BEZ BOLY. AK MÁTE ZAUJÍMAŤ KONTAKTUJTE SI TU NA ČO JE SÚČASŤ .. IBA ..... + 2348077618315 alebo illuminatitempleworld2@gmail.com
autor:Davidson (197.210.*.*) 21. 8. 2017 15:48 | link
nadpis:BUDETE POLITICKÝ ALEBO OBCHOD...odpovědět
BUDETE POLITICKÝ ALEBO OBCHODNÝ ČLEN ALEBO ŽENA, KTORÝ SA PRIPRAVUJE TERAZ SVOJEJ ILLUMINÁCIE A STAĎ MILIÓN KAŽDÝM ČLENOM BUDETE PRIJÍMAŤ INŠTÁTNE 5 000 000 USD USD POWER FAME, ALEBO NEBUDE ZLEPŠOVANIE PODNIKANIA A BEZPEČNOSŤ PRIJÍMAJÚCI DNES A BUDE BOLI BEZ BOLY. AK MÁTE ZAUJÍMAŤ KONTAKTUJTE SI TU NA ČO JE SÚČASŤ .. IBA ..... + 2348077618315 alebo illuminatitempleworld2@gmail.com
305–324 z 324
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

O jídle se nemá jen psát, jídlo se má žít, myslela si šéfredaktorka gastronomického časopisu a vrhla se na jídlo v praxi. Vydala svou kuchařku a zasadila se o obnovu tradice farmářských trhů u nás...

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum