Zničí nevěra každé manželství?

Zničí nevěra každé manželství?

Manželství v dnešní době prošlo mnoha změnami. Věk vstupu do manželství se zvyšuje, průměrně se lidé berou mezi 26. a 28. rokem, přibylo nesezdaných soužití…

Podle statistik až 30 % lidí ve věku od 20 do 35 let žije tzv. „single“, tedy v domácnosti samostatně bez partnera. Ubývá společně tráveného času mezi partnery, mnoho času nám zabírají média, především televiza a dnes už i internet.

Koho si vybíráme?

Přitom každý jedinec se od přírody snaží replikovat co možná nejvýhodněji svůj genetický potenciál. Základem strategie chování ženy je podle sociobiologů nalézt a udržet nejlepšího partnera, který jí poskytne vhodný genetický materiál zajišťující životaschopnost jejím potomků. Ženy si podvědomě vybírají muže s vyšším sociálním postavením, nezáležím jim tolik na vzhledu. Muž je naopak puzen k polygamii. Není tolik vázán sociálním statutem ženy, i když je dokázáno, že i muži raději vybírají ženu z vyšší společenské vrstvy, protože ženy z takové vrstvy rodí více synů, cca 100 dcer na 115-120 synů. Tato skutečnost je pravděpodobně zapříčiněna tím, že pro tuto matku je biologicky výhodnější mít více synů. Muži údajně volí především podle fyzické atraktivity ženy.

Rozdíly mezi muži a ženami

Rozdílů mezi muži a ženami je tolik, že je až s podivem, že spolu mohou vydržet i několik let. Zajímavé je zjištění, že ženy do dvacátého roku mají za sebou více sexuálních vztahů, se sexuálním životem začínají také průměrně o několik let dříve než chlapci. Po dvacátém roce se ale situace obrací a ženy se snaží o udržení jednoho stálého partnera

V partnerství či manželství by měli oba dva zastávat tři základní role: otec x matka, hospodář x hospodyně, milenec x milenka. Všechny tři role by měly být vyrovnané. Jestliže převáží jedna z nich, problémy se mohou objevit častěji.

Rozvádí se každé druhé manželství

Statistiky rozvodovosti nám ukazují, že je dnes takřka každé druhé manželství rozvedené. Lze také zjistit, že nevěra je v pořadí až třetí důvod k rozvodu. Na prvním místě stojí neporozumění si s partnerem, na druhém  problematika závislostí. Nevěra sama o sobě může být legálním důvodem rozvodu, zajímavější je ale otázka, zda musí být důvodem k rozvodu či rozchodu partnerů. Z odhadů lze zjistit, že nevěra se objeví až v 90 % procentech manželství. Zbývá tedy 40 % manželství, kde k nevěře dojde a není důvodem k rozvodu.

Nevěra není důvodem k rozchodu

Podle psychologů nevěra skutečně nemusí být důvodem k rozpadu vztahu. Nelze totiž mluvit pouze o jednom typu nevěry. Problém vlastně nastává už při definici nevěry. Lze za nevěru považovat flirtování s kolegy na pracovišti, pozvání na kávu či sms-kování? Nebo je za nevěru považován až sexuální vztah s jiným partnerem, partnerkou? Názory na tuto otázku se liší. Pro někoho nemusí polibek nic znamenat, pro jiného je to výzva k ukončení předchozího vztahu. Je třeba vědět, že nevěru jinak vnímají muži a jinak ženy. Muži většinou hledají jiné, další partnerky, se kterými by mohli rozmnožovat svoje geny. Mnohem atraktivnější jsou pro muže mladší ženy. Někdy je to vysvětlováno podvědomou představou mužů – čím mladší partnerka, tím více dětí je schopna porodit, a tím se zvyšuje nesmrtelnost muže. Ženská nevěra je založena na tom, že žena hledá pro svoje potomky toho nejvhodnějšího otce. Když tedy žena najde vhodnějšího partnera, než je ten dosavadní, je ochotna se do něj zamilovat a rozvést se s původním partnerem. 

Nežádejte rozřešení

Obvykle se rozlišuje nevěra krátkodobá, příležitostná a víceméně náhodná. Vlastně jde o „selhání“ jednoho z partnerů. Nebývá rozumné, jestliže klopýtnuvše muž či žena považuje za nutné vyzpovídat se partnerovi a žádat rozřešení. Závažnější jsou mimomanželské vztahy trvající týdny, měsíce, někdy i pár let. U těchto nevěr lze vystopovat touhu po úniku, nespokojenost se vztahem, snahu kompenzovat si svoje neúspěchy v jiných oblastech života.

Jak tvrdí manželský poradce Ivo Plaňava: „Všechny nevěry, ať vyplývají z jakýchkoli motivů, mohou zůstat epizodami, aniž by manželství kvůli nim zaniklo a přestalo mít smysl.“ Mnohdy tomu tak není především z toho důvodu, že nevěra je spíše důsledkem než příčinou manželské krize.

 Autorkou je psycholožka PhDr. Kateřina Stibalová
Jméno: Heslo:

Diskuse:

2256–2303 z 2303
autor:Mrs Cynthia (185.242.*.*) 18. 9. 2020 06:22 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
Volám sa Cynthia am z Bulharska. Chcem poďakovať doktorovi Lyaksandrovi Ivanovi za to, že vzal späť môjho bývalého manžela. Nikto ma nemohol prinútiť tomu uveriť. Bolo to také beznádejné, nikdy som neveril tomu, že sa môj bývalý manžel vrátil ku mne. Aj keď som nikdy neveril v kúzla alebo čokoľvek iné, povedal mi o tom veľmi blízky priateľ. Rozhodol som sa to dať stopa.
S pomocou Dr. Lyaksandra Ivana som ho dokázal dostať späť, po 2 rokoch úplného odlúčenia. Ak ste si prečítali túto správu a vo svojom manželstve / vzťahu čelíte smútku, chcem vám povedať, že koniec toho smútok a bieda sa robí. Dr. Lyaksandro Ivan je kľúč, ktorý potrebujete, aby ste do svojho vzťahu / manželstva otvorili všetky dvere šťastia, radosti, lásky a spokojnosti. Pomôžem vám tým, že zanechám jeho e-mail uvedený nižšie. “Kontaktujte ho so žiadosťou o pomoc. aby ste sa mohli dostať z toho trápenia (Lamspiritualtemple@yahoo.com), toto je jeho priamy e-mail a on vám odpovie späť a pomôže vám s akýmikoľvek problémami, pri ktorých mu chcete pomôcť. A prosím, dodržiavajte pokyny.
autor:ashily (142.93.*.*) 18. 9. 2020 12:01 | link
nadpis:svedectvoodpovědět


Zranilo ma a zlomilo srdce, keď sa pred siedmimi mesiacmi v mojom manželstve objavil veľmi veľký problém, medzi mnou a mojím manželom. také hrozné, že sa dostal k prípadu pred rozvodom. povedal, že so mnou už nikdy nechce zostať a že ma už nemiluje. Zbalil sa teda z domu a prinútil mňa a moje deti, aby prešli silnými bolesťami. Snažil som sa všetkými možnými prostriedkami, aby som ho po dlhom prosení dostal späť, ale všetko bolo zbytočné. A potvrdil mi, že sa rozhodol, a už ma nikdy nechcel vidieť. Jedného večera, keď som sa vracal z práce, som stretol starého priateľa, ktorý sa ma spýtal na môjho manžela. Vysvetlil som mu všetky veci, a tak mi povedal, že jediný spôsob, ako môžem svojho manžela dostať späť, je navštíviť DR OSUNOGIE, pretože aj u neho to naozaj fungovalo. Takže som nikdy neveril v kúzlo, ale nemal som inú možnosť, ako sa riadiť jeho radami. Potom mi dal e-mailovú adresu DR OSUNOGIE, ktorého navštívil. Na druhý deň ráno som teda poslal e-mail na adresu, ktorú mi dal, a DR OSUNOGIE ma ubezpečil, že môjho manžela dostanem na druhý deň späť. Aké úžasné vyhlásenie !! Nikdy som neveril, takže so mnou hovoril a hovoril mi všetko, čo musím urobiť. Nasledujúce ráno mi teda môj manžel, ktorý mi posledných 7 mesiacov nevolal, zavolal, aby ma informoval, že sa vracia. Tak úžasný!! Tak sa v ten istý deň vrátil s veľkou láskou a radosťou a ospravedlnil sa za svoju chybu a za bolesť, ktorú spôsobil mne a mojim deťom. Potom od toho dňa bol náš vzťah teraz pomocou spoločnosti DR OSUNOGIE silnejší ako predtým. Takže, v prípade problémov vám poradím, kontaktujte DR OSUNOGIE, dávam vám 100% záruku, že vám pomôže .. Pošlite mu e-mail na adresu: (osunogie@gmail.com)
autor:madi (45.56.*.*) 18. 9. 2020 13:54 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
NALIEHAVÝ LÁSKY KÁBLOV, KTORÝ SI ZÍSKAJTE ZPäť, môj bývalý priateľ je späť potom, čo sa so mnou rozišiel, som tak šťastný, že opäť žijeme spolu. Môj priateľ s trojročným vzťahom ma podviedol a správal sa, akoby som sa previnil. Rozišli sme sa, ale milujem ho a chcem s ním stráviť zvyšok života. moje srdce bolo naplnené bolesťami, smútkom ... už som to nemohol viac vydržať, pretože som bol do neho šialene zamilovaný. Každý deň a noc som na neho myslel a vždy si prial, aby sa ku mne vrátil, bol som skutočne rozrušený a potreboval som pomoc, tak som hľadal pomoc online a narazil som na svedectvo, ktoré naznačovalo, že Dr OSUNOGIE je to najlepšie, čo môže pomôcť dostať sa ex rýchlo späť a tiež zastaviť rozvod. Cítil som, že by som ho mal vyskúšať a kontaktoval som ho a on mi povedal, čo potrebuje, aby na mojej situácii pracoval, a dal som mu ich, potom mi urobil kúzlo lásky o 7 dní neskôr, môj priateľ sa ku mne vrátil a ospravedlnil sa za že ma opustil, pretože mi ublížil a sľúbil, že to už nikdy neurobí. Od toho dňa je ku mne skutočne taký milý, že ma proste miluje, som šťastnejší. Vďaka Dr. OSUNOGIE. Ak máte akýkoľvek problém, kontaktujte Dr OSUNOGIE .. Garantujem vám, že vám pomôže s riešením vašich problémov. E-mail: (osunogie@gmail.com)
autor:MONICA (*.prcdn.net) 18. 9. 2020 23:27 | link
nadpis:MY STORYodpovědět
Ahoj všetci!!! Volám sa Monika, myslím si, že som najšťastnejšia dáma na svete po tom, čo som mala späť svojho milenca, ktorý ma z neznámych dôvodov opustil na 7 rokov. Nie som sám sebou posledných 7 rokov, pretože ho tak veľmi milujem (Donald), narazil som na svedectvo, ktoré niektoré telo poskytlo online, ako získala svojho milenca späť pomocou doktorky Uzorovej. To ma zvedlo a rozhodol som sa tiež kontaktovať Dr Uzora so žiadosťou o pomoc. Stále neviem, ako mi doktor Uzor priniesol Donalda späť po 7 rokoch rozchodu do 24 hodín. Myslím si, že doktor Uzor je najväčší duchovný lásky na zemi, pretože mi vrátil moju radosť a vyčaril úsmev na tvári. Donald je opäť plne v mojej náručí. Musím povedať, že mám šťastie, že som prišiel do kontaktu s doktorom Uzorom. Moji ľudia tam vonku, ktorí potrebujú pomoc so znovuzjednotením so strateným milencom alebo s akýmikoľvek životnými problémami, toto je príležitosť, aby ste mohli získať svojho milenca späť pomocou doktora Uzora, sľúbil som mu, že budem zdieľať jeho meno na Internet, aby o ňom ľudia vedeli. Môžete ho kontaktovať na jeho súkromnom e-maile. uzorsolutioncenter@gmail.com. Pre WhatsApp a Viber Chat: +27843290018.
autor:MONICA (*.prcdn.net) 19. 9. 2020 07:37 | link
nadpis:Ahoj všetci!!! Volám sa Moni...odpovědět
Ahoj všetci!!! Volám sa Monika, myslím si, že som najšťastnejšia dáma na svete po tom, čo som mala späť svojho milenca, ktorý ma z neznámych dôvodov opustil na 7 rokov. Nie som sám sebou posledných 7 rokov, pretože ho tak veľmi milujem (Donald), narazil som na svedectvo, ktoré niektoré telo poskytlo online, ako získala svojho milenca späť pomocou doktorky Uzorovej. To ma zvedlo a rozhodol som sa tiež kontaktovať doktora Uzora so žiadosťou o pomoc. Stále neviem, ako mi doktor Uzor po 7 rokoch rozchodu do 24 hodín priniesol Donalda späť. Myslím si, že doktor Uzor je najväčší duchovný lásky na zemi, pretože mi vrátil moju radosť a vyčaril úsmev na tvári. Donald je opäť plne v mojej náručí. Musím povedať, že mám šťastie, že som prišiel do kontaktu s doktorom Uzorom. Moji ľudia tam vonku, ktorí potrebujú pomoc so znovuzjednotením so strateným milencom alebo s akýmikoľvek životnými problémami, toto je príležitosť, aby ste mohli získať svojho milenca späť pomocou Dr. Uzora, sľúbil som mu, že budem zdieľať jeho meno na Internet, aby o ňom ľudia vedeli. Môžete ho kontaktovať na jeho súkromnom e-maile. uzorsolutioncenter@gmail.com. Pre WhatsApp a Viber Chat: +27843290018.
autor:MONICA (*.prcdn.net) 19. 9. 2020 21:54 | link
nadpis:Ahoj všetci!!! Volám sa Moni...odpovědět
Ahoj všetci!!! Volám sa Monika, myslím si, že som najšťastnejšia dáma na svete po tom, čo som mala späť svojho milenca, ktorý ma z neznámych dôvodov opustil na 7 rokov. Nie som sám sebou posledných 7 rokov, pretože ho tak veľmi milujem (Donald), narazil som na svedectvo, ktoré niektoré telo poskytlo online, ako získala svojho milenca späť pomocou doktorky Uzorovej. To ma zvedlo a rozhodol som sa tiež kontaktovať doktora Uzora so žiadosťou o pomoc. Stále neviem, ako mi doktor Uzor po 7 rokoch rozchodu do 24 hodín priniesol Donalda späť. Myslím si, že doktor Uzor je najväčší duchovný lásky na zemi, pretože mi vrátil moju radosť a vyčaril úsmev na tvári. Donald je opäť plne v mojej náručí. Musím povedať, že mám šťastie, že som prišiel do kontaktu s doktorom Uzorom. Moji ľudia tam vonku, ktorí potrebujú pomoc so znovuzjednotením so strateným milencom alebo s akýmikoľvek životnými problémami, toto je príležitosť, aby ste mohli získať svojho milenca späť pomocou Dr. Uzora, sľúbil som mu, že budem zdieľať jeho meno na Internet, aby o ňom ľudia vedeli. Môžete ho kontaktovať na jeho súkromnom e-maile. uzorsolutioncenter@gmail.com. Pre WhatsApp a Viber Chat: +27843290018.
autor:Shilla (*.prcdn.net) 20. 9. 2020 11:20 | link
nadpis:get your ex backodpovědět
Som veľmi vďačný a chcem sa podeliť o svoje svedectvo. Som veľmi nadšený, že som narazil na Veľkého doktora Princa Idialu. Pomohol mi vrhnúť veľmi silné kúzlo lásky, ktoré mi pomáha priviesť späť môjho bývalého. Môj bývalý ma predtým opustil s dvoma skvelými deťmi a utiekol s mladším milencom a táto jeho činnosť ma zanechala tak zničeného. Ale všetko vďaka Veľkému doktorovi Princovi Idialuovi, ktorý mi pomohol čarovať v láske, ktorá vracia moju bývalú späť domov. Teraz sme jedna veľká rodina a sme spolu tak šťastní. Môžete Whatsapp Number: (+32460211162) alebo e-mail: * (princeidialu@outlook.com) pre všetky vaše duchovné problémy, on ich vyrieši za vás.
autor:SUSAN (*.avast.com) 21. 9. 2020 08:38 | link
nadpis:Svědectví odpovědět
najlepším kúzelníkom kúziel do roku 2020 je Dr. Adeleke, veľký čarodejník z Afriky. Chcem mu pomocou tohto média poďakovať za to, že mi vrátil moju ženu, iba mi povedal, aby som poskytol veci potrebné pre kúzlo a ktoré som urobil, a povedal mi, že po dostal položky za 24 hodín, začnem vidieť výsledok a naozaj je človek podľa jeho slov, kontaktujte ho ešte dnes a nechajte svoj problém vyriešiť. E-mail: aoba5019@gmail.com alebo ešte lepšie Whatasapp ho na +27740386124
autor:sara (104.243.*.*) 21. 9. 2020 11:01 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
Nikdy som neveril v Kúzla alebo Kúzla, kým som nestretol toto veľké kúzlo s názvom DR OSUNOGIE .. Muž, ktorého som si chcel vziať, mi nechal 3 mesiace na náš svadobný obrad a môj život bol hore nohami. Bol so mnou 4 roky a naozaj ho tak veľmi ľúbim .. Nechal ma pre inú ženu bez akýchkoľvek dôvodov..keď som mu volal, nikdy mi nezdvihol hovory a nechce ma vidieť okolo seba ja bol bezmocný a neviem, čo robiť, aby mi späť vrátil život muž, ktorého milujem. Prešiel som online a hľadal pomoc. Nájdem web DR OSUNOGIE, ktorý ho musím kontaktovať. Takže keď som povedal DR OSUNOGIE, čo sa stalo. pomohol mi s niekoľkými čítaniami a po týchto čítaniach ma prinútil uvedomiť si, že tá druhá žena urobila nejaké kúzla nad mojím priateľom a to je dôvod, prečo ma opustil .. povedal mi, že mi pomôže čarovať priviesť ho späť. Spočiatku som bol skeptický, ale skúsil som to. O 4 dni neskôr, po ktorých kúzlo vykonal DR OSUNOGIE, mi môj priateľ zavolal sám a prišiel za mnou s ospravedlnením .. Nemôžem uveriť, že sa ku mne môže kedykoľvek vrátiť, ale teraz som šťastný, že je späť a teraz sme ženatí a žijeme ako šťastná rodina..Pošlite tento príspevok na fórum, ak niekto potrebuje pomoc tohto skvelého človeka, môžete ho tiež kontaktovať prostredníctvom tohto odkazu. E-mailová adresa: osunogie@gmail.com
autor:Riana (104.243.*.*) 21. 9. 2020 12:27 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
Moje meno je Riana, chcem svedčiť o mocnom kúzelníkovi, ktorý vracia môjho bývalého priateľa, všetko sa to začalo tým, že som vzal jeho telefón a uvidel som dámu, ktorá mu hovorila, že si ju naposledy užila, a postavil som sa mu proti tomu, bol naštvaný a prestaň so mnou hovoriť od toho dňa, začal sa správať čudne, potom mi povedal, že ma už nechce, že miluje niekoho iného, ​​bol som taký potápač, uviedol som, že som plakal celé dni a noci, blokoval ma zo svojho instagramu a telefónu, takže už som sa k nemu nemohol dostať, to ma mrzelo a plakalo o to viac, že ​​som niečo hľadal online, keď som uvidel komentár k skvelej práci Dr. OGUNAMENA, kontaktoval som ho a povedal mu o svojich problémoch a urobil som všetko, čo ma požiadal, aby urobil povedal mi po 24 hodinách, že sa môj bývalý vráti späť ku mne, pochyboval som o ňom, pretože môj bývalý už so mnou nechcel mať nič spoločné na ďalší deň na moje najväčšie prekvapenie mi zavolal a prosil ma, aby som mu dal ďalšiu šancu teraz sme obaja šťastní všetci vďaka Dr. OGUNAMENOVI h Môžeme vám tiež pomôcť kontaktovať ho: (ugbegundenger@gmail.com)
autor:Lylian (104.243.*.*) 21. 9. 2020 19:26 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
Dostaňte svoju bývalú späť pomocou kúziel lásky, vďaka ktorým bude vaša bývalá milenka myslieť na vás, bude vám chýbať, bude vám volať a bude s vami chcieť byť vo vzťahu. “ Manžel ma nechal pre inú ženu a chcel som ho späť. Urobil som všetko pre to, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo márne, veľmi som ho chcel späť kvôli láske, ktorú som k nemu mal, so všetkým som ho prosil, sľuboval som, ale on odmietol. Vysvetlil som môj problém svojej priateľke a ona mi navrhla, aby som sa radšej obrátil na kúzelníka, ktorý by mi mohol pomôcť čarovať, aby som ho priviedol späť, nemal som inú možnosť, ako to vyskúšať. Poslal som odkaz na kúzlo s názvom Dr.OSUNOGIE a on ma ubezpečil, že nebol problém a že do 11. hodiny bude všetko v poriadku. Vyvolal kúzlo a prekvapivo o 11 hodín mi zavolal môj manžel. Bol som tak prekvapený, odpovedal som na hovor a jediné, čo povedal, bolo, že ho tak veľmi mrzí všetko, čo sa stalo. Chcel, aby som sa k nemu vrátila. Tiež povedal, že ma tak veľmi miluje. Bol som taký šťastný a išiel som k nemu, a tak sme opäť začali šťastne žiť spolu. Vďaka Dr.OSUNOGIE. ak ste tu a váš milenec vás obracia, alebo sa váš manžel presťahoval k inej žene, už neplačte, požiadajte o pomoc Dr.OSUNOGIE .. tu je jeho kontakt: (osunogie@gmail.com)
autor:MARK STEVE (*.prcdn.net) 22. 9. 2020 00:29 | link
nadpis:Hello my name is Lauren i'm fr...odpovědět
Hello my name is Lauren i'm from USA i want to testify of a great and powerful spell caster.. my husband left me and the kids for 2 weeks when i called him he didn't pick up when he came back home the 3rd week he told me he wanted a divorce i was so sad i cried all night he left again i was so lonely the next day i was searching for something online when i found a spell caster called Dr Uzor who have helped so many people with their problems so i contacted him with my problems he told me it will take 24hrs and my husband will be back to me i did every thing he told me to do and the next day my husband came back kneeling and begging he canceled the divorce we are now happy together Dr Uzor can help you too Email him Via: uzorsolutioncenter@gmail.com or For WhatsApp: +27843290018.
autor:LAUREN (*.prcdn.net) 22. 9. 2020 01:00 | link
nadpis:Ahoj, volám sa Lauren, som z ...odpovědět
Ahoj, volám sa Lauren, som z USA, chcem svedčiť o skvelom a mocnom kúzelníkovi .. môj manžel ma opustil a deti na 2 týždne, keď som mu volal, nezdvihol po návrate domov 3. deň týždeň mi povedal, že sa chce rozviesť bol som tak smutný plakal som celú noc odišiel znova bol som taký osamelý ďalší deň hľadal som niečo online keď som našiel kúzlo čarodejníka zvaného Dr. Uzor ktorý pomohol toľkým ľuďom s ich problémami tak som ho kontaktoval s mojimi problémami povedal mi, že to bude trvať 24 hodín a môj manžel sa vráti ku mne urobil som všetko, čo mi povedal a na druhý deň sa môj manžel vrátil pokľakol a prosil, aby zrušil rozvod sme teraz šťastní spoločne Dr Uzor vám môže pomôcť aj vám Pošlite mu e-mail na adresu: uzorsolutioncenter@gmail.com alebo For WhatsApp: +27843290018.
autor:LAUREN (*.prcdn.net) 22. 9. 2020 01:00 | link
nadpis:Ahoj, volám sa Lauren, som z ...odpovědět
Ahoj, volám sa Lauren, som z USA, chcem svedčiť o skvelom a mocnom kúzelníkovi .. môj manžel ma opustil a deti na 2 týždne, keď som mu volal, nezdvihol po návrate domov 3. deň týždeň mi povedal, že sa chce rozviesť bol som tak smutný plakal som celú noc odišiel znova bol som taký osamelý ďalší deň hľadal som niečo online keď som našiel kúzlo čarodejníka zvaného Dr. Uzor ktorý pomohol toľkým ľuďom s ich problémami tak som ho kontaktoval s mojimi problémami povedal mi, že to bude trvať 24 hodín a môj manžel sa vráti ku mne urobil som všetko, čo mi povedal a na druhý deň sa môj manžel vrátil pokľakol a prosil, aby zrušil rozvod sme teraz šťastní spoločne Dr Uzor vám môže pomôcť aj vám Pošlite mu e-mail na adresu: uzorsolutioncenter@gmail.com alebo For WhatsApp: +27843290018.
autor:Eva Ladi (194.187.*.*) 22. 9. 2020 02:11 | link
nadpis:Ďakujem Dr. ODIBOHodpovědět
Som pani Eva Ladi z Holandska, mám zo seba veľkú radosť, keď píšem toto svedectvo o veľkom mužovi menom Dr. ODIBOH, keď ma opustil môj milenec. Nikdy som neučil, že ho budem môcť dostať späť po tom všetkom, čo ma urobil. a naše deti prechádzajú, Ale som tak šťastná, že po zásahu doktora ODIBOH som potom dokázala dostať svojho milenca späť po 24 hodinách a môžem s hrdosťou povedať, že ktokoľvek potrebuje pomoc, ako sa tam dostať, milenec by mal kontaktovať Dr. ODIBOH, na svojich kontaktných údajoch nižšie, e-mailom: (odibohsolutionhome@gmail.com) Whatsapp: (+2347048883838) pre správne pochopenie toho, čoho som práve svedkom. A sľubujem ti, že ti pomôže tak, ako pomohol mne.
autor:Eva Ladi (194.187.*.*) 22. 9. 2020 04:24 | link
nadpis:Ďakujem Dr. ODIBOHodpovědět
Som pani Eva Ladi z Holandska, mám zo seba veľkú radosť, keď píšem toto svedectvo o veľkom mužovi menom Dr. ODIBOH, keď ma opustil môj milenec. Nikdy som neučil, že ho budem môcť dostať späť po tom všetkom, čo ma urobil. a naše deti prechádzajú, Ale som tak šťastná, že po zásahu doktora ODIBOH som potom dokázala dostať svojho milenca späť po 24 hodinách a môžem s hrdosťou povedať, že ktokoľvek potrebuje pomoc, ako sa tam dostať, milenec by mal kontaktovať Dr. ODIBOH, na svojich kontaktných údajoch nižšie, e-mailom: (odibohsolutionhome@gmail.com) Whatsapp: (+2347048883838) pre správne pochopenie toho, čoho som práve svedkom. A sľubujem ti, že ti pomôže tak, ako pomohol mne.
autor:Eva Ladi (194.187.*.*) 22. 9. 2020 04:36 | link
nadpis:Ďakujem Dr. ODIBOHodpovědět
Som pani Eva Ladi z Holandska, mám zo seba veľkú radosť, keď píšem toto svedectvo o veľkom mužovi menom Dr. ODIBOH, keď ma opustil môj milenec. Nikdy som neučil, že ho budem môcť dostať späť po tom všetkom, čo ma urobil. a naše deti prechádzajú, Ale som tak šťastná, že po zásahu doktora ODIBOH som potom dokázala dostať svojho milenca späť po 24 hodinách a môžem s hrdosťou povedať, že ktokoľvek potrebuje pomoc, ako sa tam dostať, milenec by mal kontaktovať Dr. ODIBOH, na svojich kontaktných údajoch nižšie, e-mailom: (odibohsolutionhome@gmail.com) Whatsapp: (+2347048883838) pre správne pochopenie toho, čoho som práve svedkom. A sľubujem ti, že ti pomôže tak, ako pomohol mne.
autor:Rouva Fien tammikuu. (198.7.*.*) 23. 9. 2020 23:21 | link
nadpis:Kuinka voit korjata suhdettasi entiseen aviomieheseesi, odpovědět
Kuinka voit korjata suhdettasi entiseen aviomieheseesi, mieheni jätti minut ja todellakaan en koskaan lakkaa rakastamasta häntä. Viiden vuoden eron jälkeen otin yhteyttä tohtori Sacreen, joka on loitsupyörä, joka auttaa minua ja mieheni palasivat takaisin minulle ja elämme tänään jälleen onnellisina yhdessä. Ota yhteyttä tohtori Sacreen kaikista suhdeongelmista, joista hän auttaa sinua, kirjoita WhatsApp
+2349076034359 tai kirjoita hänelle sähköpostia sacretempleofpower@gmail.com

Rouva Fien tammikuu.
autor:Michelle Eboa (129.205.*.*) 27. 9. 2020 14:48 | link
nadpis:děkuji chubygreat za vaši pomoc.odpovědět
Chci, abyste využili této příležitosti a setkali se s velkým kouzelníkem a obnovitelem lásky. chubygreat.com se svou černou magií dělá zázraky po celém světě. Je z Afriky a pomáhal lidem po celém světě. pokud máte problémy se svým manželským životem, vztahovou aférou, chcete zpět svého bývalého milence, chcete vyhrávat hry online, potřebujete propagační akce na svém pracovišti, rychle kontaktujte chubygreat s jeho podrobnostmi whatsapp 2348165965904 nebo e-mailem chubygreat@gmail.com , je vždy k dispozici, aby pomohl situaci.
autor:Faye Miller (194.187.*.*) 28. 9. 2020 19:39 | link
nadpis:sabinhelps@gmail.comodpovědět
Chcem oceniť pôžičky Karin Sabine pre mňa pôžičku 7 000 €. Ak potrebujete urgentnú pôžičku, vyhnite sa podvodom od falošných veriteľov a prihláste sa prostredníctvom skutočnej pôžičkovej firmy e-mailom sabinhelps@gmail.com whatsapp +79267494861
autor:Michelle Eboa (129.205.*.*) 30. 9. 2020 20:11 | link
nadpis:děkuji chubygreat za vaši pomoc.odpovědět
Chcem, aby ste túto príležitosť využili na stretnutie s veľkým čarodejníkom a obnoviteľom lásky. chubygreat.com so svojou čiernou mágiou robí zázraky po celom svete. Pochádza z Afriky a pomáhal ľuďom na celom svete. ak máte problémy s manželským životom, vzťahovými aférami, chcete späť svojho bývalého milenca, chcete vyhrávať hry online, potrebujete promočné akcie na svojom pracovisku, rýchlo kontaktujte chubygreat s jeho podrobnými informáciami 2348165965904 alebo e-mailom na adresu chubygreat@gmail.com , je vždy k dispozícii na pomoc pri riešení situácie.
autor:DR UZOR (*.prcdn.net) 3. 10. 2020 03:09 | link
nadpis:.odpovědět
Keď som našla doktora Uzora, veľmi som potrebovala priviesť môjho manžela späť. Po 6 rokoch manželstva ma opustil pre inú ženu. Môj blízky priateľ ma predstavil doktorovi Uzorovi. Kontaktoval som ho na jeho WhatsApp a povedal mi, že môj manžel sa ku mne vráti po 24 hodinách, keď bude hotový, potom, čo som mu poskytol, čo chcel, vrhal kúzlo lásky, aby nám pomohol dať sa znova dokopy. Po 24 hodinách, keď čaroval, mi zavolal môj manžel. Nasťahovali sme sa k sebe a bol mi otvorenejší ako predtým a začal so mnou tráviť viac času ako predtým. Odkedy mi doktor Uzor pomáhal, môj manžel je veľmi stabilný, verný a má mi bližšie ako predtým. Dr Uzor veľmi odporúčam každému, kto potrebuje pomoc, problémy vo vzťahoch atď., A kontaktujte ho so svojím chatovacím serverom WhatsApp: (+27843290018). E-mail: uzorsolutioncenter@gmail.com
autor:roller (196.53.*.*) 4. 10. 2020 02:19 | link
nadpis:seriózní a rychlá nabídka půjčkyodpovědět
Půjčky do 24 hodin pro celou zemi.
Soukromá úvěrová společnost je otevřena 24 hodin, 7 dní v týdnu. Půjčujeme půjčky online až 36 miliónů až 360 měsíců rychle a bez zbytečných formalit, nebo dokonce bez opuštění vašeho domova. Vše, co potřebujete, je výpis zisku nebo výpis z účtu, zcela online - zákazník obdrží peníze i za 1 hodinu!
Rollerovadominika@seznam.cz

Půjčky do 24 hodin pro celou Českou republiku.

Máme pro vás nejnovější nabídky půjček 24/7. Pokud uvažujete o uzavření první nebo nové půjčky online, ale nevíte, kterou si vybrat, je dobré použít osvědčený zdroj. Podívejte se na námi nabízené půjčky e-mailem: Rollerovadominka@seznam.cz, 7 dní v týdnu a odešlete žádost.
autor:DR UZOR (*.prcdn.net) 4. 10. 2020 22:29 | link
nadpis:.odpovědět
Keď som našiel doktora Uzora, zúfalo som potreboval priviesť späť môjho manžela. Po 6 rokoch manželstva ma opustil pre inú ženu. Môj blízky priateľ ma zoznámil s doktorom Uzorom. Kontaktoval som ho na jeho WhatsApp a povedal mi, že môj manžel sa ku mne vráti po 24 hodinách, keď bude hotový, potom, čo som mu poskytol, čo chcel, vrhal kúzlo lásky, aby nám pomohol dať sa znova dokopy. Po 24 hodinách, keď čaroval, mi zavolal môj manžel. Nasťahovali sme sa k sebe a bol mi otvorenejší ako predtým a začal so mnou tráviť viac času ako predtým. Odkedy mi doktor Uzor pomohol, môj manžel je veľmi stabilný, verný a má mi bližšie ako predtým. Dr Uzor veľmi odporúčam každému, kto potrebuje pomoc, problémy vo vzťahoch atď., A kontaktujte ho so svojím chatovacím serverom WhatsApp: (+27843290018). E-mail: uzorsolutioncenter@gmail.com
autor:DR UZOR (*.prcdn.net) 5. 10. 2020 02:13 | link
nadpis:Keď som našiel doktora Uzora...odpovědět
Keď som našiel doktora Uzora, zúfalo som potreboval priviesť späť môjho manžela. Po 6 rokoch manželstva ma opustil pre inú ženu. Môj blízky priateľ ma zoznámil s doktorom Uzorom. Kontaktoval som ho na jeho WhatsApp a povedal mi, že sa môj manžel vráti späť ku mne po 24 hodinách, keď bude hotový, potom, čo som mu poskytol, čo chcel, vrhal kúzlo lásky, aby nám pomohol dať sa znova dokopy. Po 24 hodinách, keď čaroval, mi zavolal môj manžel. Nasťahovali sme sa k sebe a bol mi otvorenejší ako predtým a začal so mnou tráviť viac času ako predtým. Odkedy mi doktor Uzor pomáhal, môj manžel je veľmi stabilný, verný a má mi bližšie ako predtým. Veľmi odporúčam doktorovi Uzorovi každému, kto potrebuje pomoc, problémy vo vzťahoch atď., A kontaktujte ho so svojím chatovacím serverom WhatsApp: (+27843290018). E-mail: uzorsolutioncenter@gmail.com
autor:DR UZOR (*.prcdn.net) 12. 10. 2020 00:12 | link
nadpis:Keď som našla doktora Uzora,...odpovědět
Keď som našla doktora Uzora, veľmi som potrebovala priviesť môjho manžela späť. Po 6 rokoch manželstva ma opustil pre inú ženu. Môj blízky priateľ ma zoznámil s doktorom Uzorom. Kontaktoval som ho na jeho WhatsApp a povedal mi, že môj manžel sa ku mne vráti po 24 hodinách, keď bude hotový, potom, čo som mu poskytol, čo chcel, vrhal kúzlo lásky, aby nám pomohol dať sa znova dokopy. Po 24 hodinách, keď čaroval, mi zavolal môj manžel. Nasťahovali sme sa k sebe a bol mi otvorenejší ako predtým a začal so mnou tráviť viac času ako predtým. Odkedy mi doktor Uzor pomáhal, môj manžel je veľmi stabilný, verný a má mi bližšie ako predtým. Dr Uzor veľmi odporúčam každému, kto potrebuje pomoc, problémy vo vzťahoch atď., A kontaktujte ho so svojím chatovacím serverom WhatsApp: (+27843290018). E-mail: uzorsolutioncenter@gmail.com
autor:Faye Miller (*.m247.com) 13. 10. 2020 08:38 | link
nadpis:sabinhelps@gmail.comodpovědět
Chcem oceniť pôžičky Karin Sabine pre mňa pôžičku 40 000 €. Ak potrebujete urgentnú pôžičku, vyhnite sa podvodom od falošných veriteľov a prihláste sa prostredníctvom skutočnej pôžičkovej firmy e-mailom sabinhelps@gmail.com whatsapp +79267494861
autor:Faye Miller (*.m247.com) 13. 10. 2020 08:40 | link
nadpis:fayemiller041@gmail.comodpovědět
Chcem oceniť pôžičky Karin Sabine pre mňa pôžičku 40 000 €. Ak potrebujete urgentnú pôžičku, vyhnite sa podvodom od falošných veriteľov a prihláste sa prostredníctvom skutočnej pôžičkovej firmy e-mailom sabinhelps@gmail.com whatsapp +79267494861
autor:Ladislav Hynous (105.112.*.*) 13. 10. 2020 22:55 | link
nadpis:Snadná inzerce půjček zdarmaodpovědět
Snadná inzerce půjček zdarma
Výhodná půjčka pro začínající podnikatele, osoby samostatně výdělečně činné a samostatně výdělečně činné
Podnikatelský úvěr je určen pro všechny podnikatele, malé a střední podniky a začátečníky, kteří potřebují hotovost a nebudou jim půjčovat v bance. Půjčka je poskytována od 50 000 Kč do 20 000 000 Kč. Splatnost půjčky lze zvolit od několika měsíců do 20 let. Zajištění úvěru je vhodné na nemovitost, byt a družstvo, pozemek. Poskytnuté prostředky lze použít na všechno, na zahájení činnosti, rozšíření podnikání, překlenutí období, oddlužení, exekuci. Vše zvládnete z domova. Neplatíte žádné poplatky předem. Na svém účtu máte peníze do 48 hodin. Působíme po celé České republice.ladislavhynous2@gmail.com
autor:julia (*.telecomitalia.it) 13. 10. 2020 23:45 | link
nadpis:testimonyodpovědět
volám sa mariana a som z mexika a chcem využiť túto príležitosť a povedať komu tu zatiaľ čítam komentár, aby mi pomohol poďakovať Dr. Tundeovej za to, že mi pomohla priviesť späť moju dcéru manžela, potom čo bola moja dcéra zmätená a myslela si že nikdy nedostane späť svojho manžela, potom čo ju manžel opustil so svojimi dvoma deťmi na 1 rok, mal som šťastie, keď mi moja kamarátka Diana predstavila tohto mocného kúzelníka, ktorý mi svojou čarovnou silou pomáha priviesť späť moju dcéru späť k nej a sľubujem mu, že prinútim svet, aby počul viac o džinovi, ktorý nevyžaduje peniaze na prácu pre ľudí. ak ste v ťažkostiach alebo máte problém s peniazmi alebo máte chorobu, už sa nebojte a láskavo kontaktujte Dr. Tunde na jeho e-mailovej adrese toye816@gmail.com alebo mu zavolajte alebo na neho zavolajte na číslo +393510651312, prekvapí vás. Ďakujem vám všetkým tu a Boh vám žehnaj všetkých
S pozdravom
Mariana.
autor:Ioana Curteanu (64.137.*.*) 14. 10. 2020 09:53 | link
nadpis:Návrh na požičanie peňazí medzi jednotlivcamiodpovědět
Návrh na požičanie peňazí medzi jednotlivcami.
Potrebujete urgentnú, spoľahlivú pôžičku bez dane a myslíte to vážne? Ak je odpoveď áno, ste na správnom mieste. Som IOANOA CURTEANU, finančný projekt a tiež súkromný veriteľ. Moja úroková sadzba je 3% ročne. Ak máte záujem Pošlite mi a
e-mail: ioancurt00@gmail.com
autor:julia Giovanni (*.telecomitalia.it) 14. 10. 2020 13:37 | link
nadpis:testimonyodpovědět
volám sa mariana a som z mexika a chcem využiť túto príležitosť a povedať komu tu zatiaľ čítam komentár, aby mi pomohol poďakovať Dr. Tundeovej za to, že mi pomohla priviesť späť moju dcéru manžela, potom čo bola moja dcéra zmätená a myslela si že nikdy nedostane späť svojho manžela, potom čo ju manžel opustil so svojimi dvoma deťmi na 1 rok, mal som šťastie, keď mi moja kamarátka Diana predstavila tohto mocného kúzelníka, ktorý mi svojou čarovnou silou pomáha priviesť späť moju dcéru späť k nej a sľubujem mu, že prinútim svet, aby počul viac o džinovi, ktorý nevyžaduje peniaze na prácu pre ľudí. ak ste v ťažkostiach alebo máte problém s peniazmi alebo máte chorobu, už sa nebojte a láskavo kontaktujte Dr. Tunde na jeho e-mailovej adrese toye816@gmail.com alebo mu zavolajte alebo na neho zavolajte na číslo +393510651312, prekvapí vás. Ďakujem vám všetkým tu a Boh vám žehnaj všetkých
S pozdravom
Mariana.
autor:Daina (*.atlanticmetro.net) 15. 10. 2020 15:17 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
PROFESIONÁLNY KÚZELNÍK NA ČAROVANIE, KTO VÁM MÔŽE POMOCI LÁSKOVÝM KÚZELOM, ABY SA SVOJA MILOVAČKA EXKLUZÍVNE NÁVRATNE PO ROZDELENÍ / ROZVODE AJ V PRÍPADE, ŽE SA VÁŠ SITUÁCIA javí beznádejná! KONTAKT: (Dr OSUNOGIE) URČITE ONLINE NAJLEPŠIE KOSTKY KÓDU A JEHO VÝSLEDOK JE 100% ZARUČENÝ .. Kontaktovať Dr. OSUNOGIE:
Po 7 rokoch vzťahu s mojím priateľom, môj priateľ začal chodiť s inými dievčatami a ukazovať mi chladnú lásku, pri niekoľkých príležitostiach sa mi vyhrážal rozchodom so mnou, ak sa ho odvážim spochybniť o jeho vzťahu s inými dievčatami, bol som úplne zničený a zmätený, až kým mi môj starý priateľ nepovedal o kúzelníkovi na internete s názvom DR OSUNOGIE, ktorý mocou svojich bohov pomáha ľuďom s ich vzťahom a problémom v manželstve, najskôr som pochyboval, či také niečo vôbec existuje, ale rozhodol som sa dať skús to, keď ho kontaktujem, povedal mi všetko, čo som potreboval urobiť, a urobil som to, a pomohol mi vrhnúť kúzlo lásky a do 28 hodín sa mi môj priateľ vrátil a začal sa ospravedlňovať, teraz prestal chodiť s dievčatami a je so mnou v dobrom aj v skutočnosti. Dr OSUNOGIE je najlepším kúzelníkom, pretože nikdy neverím, že sa také veci dejú online, a ak mám akýkoľvek iný problém, bude mojím riešením, pretože mi dokazuje, že sa také veci dejú online a ak máte nejaké problémy, ktoré vám spôsobujú sleeplessnight Obráťte sa na toto skvelé kúzlo Caster pre váš vzťah alebo problém s manželstvom a pre každý ďalší proplem.

Tu je jeho kontakt ..
WHATSAPP: +393510695169
E-MAIL: osunogie@gmail.com
autor:brittany (161.35.*.*) 15. 10. 2020 16:23 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
KONTAKTUJTE DR. OSUNOGIU NAJÚČINNEJŠIU LÁSKOVÚ KÚZELNÚ LÁSKU, KTORÁ POMÁHAŤ SPÄŤ SPÄŤ VÁŠ MILOVAČ
Ahoj, volám sa BRITTANY, chcem sa podeliť o svetové svedectvo. Dr OSUNOGIE je skutočný kúzelník a tiež veľmi originálny kúzelník, je tak silný, jedinečný a úžasný. Dr OSUNOGIE znovu obnovil šťastie v mojom živote tým, že mi vrátil môjho manžela svojim mocným kúzlom lásky. Dr OSUNOGIE je nadaný a veľmi mocný muž, a nebyť jeho, k čomu by sa obrátil môj život? Dr OSUNOGIE, nech vám vaši dobrí bohovia naďalej žehnávajú za vaše dobré skutky. slová nemôžu vyjadriť, koľko dobrého ste pre mňa urobili a verím, že ani tisíc slov nebude stačiť na opísanie vašich dobrých skvelých diel. Ak čelíte akýmkoľvek duchovným problémom, odporúčam vám, aby ste neplakali, len kontaktujte Dr OSUNOGIE na jeho e-mail a on vyrieši všetky vaše problémy. Kontaktujte ho na jeho
email: (osunogie@gmail.com) kontaktujte ho a získajte svoje riešenie hneď teraz.
autor:DR UZOR (*.prcdn.net) 15. 10. 2020 20:58 | link
nadpis:Keď som našiel doktora Uzora...odpovědět
Keď som našiel doktora Uzora, zúfalo som potreboval priviesť späť môjho manžela. Po 6 rokoch manželstva ma opustil pre inú ženu. Môj blízky priateľ ma zoznámil s doktorom Uzorom. Kontaktoval som ho na jeho WhatsApp a povedal mi, že sa môj manžel vráti späť ku mne po 24 hodinách, keď bude hotový, potom, čo som mu poskytol, čo chcel, vrhal kúzlo lásky, aby nám pomohol dať sa znova dokopy. Po 24 hodinách, keď čaroval, mi zavolal môj manžel. Nasťahovali sme sa k sebe a bol mi otvorenejší ako predtým a začal so mnou tráviť viac času ako predtým. Odkedy mi doktor Uzor pomáhal, môj manžel je veľmi stabilný, verný a má mi bližšie ako predtým. Veľmi odporúčam doktorovi Uzorovi každému, kto potrebuje pomoc, problémy vo vzťahoch atď., A kontaktujte ho so svojím chatovacím serverom WhatsApp: (+27843290018). E-mail: uzorsolutioncenter@gmail.com
autor:DR UZOR (*.prcdn.net) 15. 10. 2020 22:00 | link
nadpis:Keď som našiel doktora Uzora...odpovědět
Keď som našiel doktora Uzora, zúfalo som potreboval priviesť späť môjho manžela. Po 6 rokoch manželstva ma opustil pre inú ženu. Môj blízky priateľ ma zoznámil s doktorom Uzorom. Kontaktoval som ho na jeho WhatsApp a povedal mi, že sa môj manžel vráti späť ku mne po 24 hodinách, keď bude hotový, potom, čo som mu poskytol, čo chcel, vrhal kúzlo lásky, aby nám pomohol dať sa znova dokopy. Po 24 hodinách, keď čaroval, mi zavolal môj manžel. Nasťahovali sme sa k sebe a bol mi otvorenejší ako predtým a začal so mnou tráviť viac času ako predtým. Odkedy mi doktor Uzor pomáhal, môj manžel je veľmi stabilný, verný a má mi bližšie ako predtým. Veľmi odporúčam doktorovi Uzorovi každému, kto potrebuje pomoc, problémy vo vzťahoch atď., A kontaktujte ho so svojím chatovacím serverom WhatsApp: (+27843290018). E-mail: uzorsolutioncenter@gmail.com
autor:ROLLER (23.249.*.*) 17. 10. 2020 21:02 | link
nadpis:Půjčky do 24 hodin pro celou Českou republiku.odpovědět
35 000, - Kč až 2 500 000, - Kč bez náhledu v registru Expres půjčka - soukromý investor. Nabízíme okamžité řešení vaší finanční situace. Peníze jsou připraveny k okamžitému čerpání podpisem smlouvy. Unikátní nabídka pro zaměstnance, osoby samostatně výdělečně činné, důchodce, matky pro mateřské školy, zaměstnance na částečný úvazek. Rychle, vyjednávání: Rollerovadominika@seznam.cz
autor:katewillfred (197.210.*.*) 20. 10. 2020 22:38 | link
nadpis:ďakujem dr ozalogbo za pomoc pri získaní môjho manžela späťodpovědět
Som Kate z Kanady, chcem sa podeliť o svoje skvelé skúsenosti s celým svetom o tom, ako som dostala svoju milenku späť do náručia po tom, čo sme odišli na 4 roky, nikdy som neučila, že ho môžem mať späť vo svojom živote, kým som nestretla tohto skvelého muža menom Dr ozalogbo, ktorý mi ukázal pravú mocnosť kúzla, Ja a Larry sme sa vzbudili pred 4 rokmi, odkedy som nebol sám sebou, hoci som mal niekoľko vzťahov, nevidel som, kto je taký dobrý ako Larry, takže odvtedy som myslel na neho, takže som musel povedať svojmu priateľovi o tom, ako sa cítim k Larrymu, že si prajem, aby som ho mohol mať späť na rukách, takže vtedy mi moja kamarátka povedala, že číta knihu o láske, keď videla, ako niekto komentoval, ako získala svojho milenca späť pomocou muža menom dr ozalogbo. Tak som jej povedal, aby mi ukázala stránku, keď čítala recenzie, tak mi to ukazovala a videla som toľko recenzií o tomto vynikajúcom mužovi, ako pomohol mnohým ľuďom, dokonca aj chorým, bez toho, aby som kedykoľvek zbytočne strácal zhromaždil jeho kontakt a zavolal mu a povedal mu, čo chcem, len sa nad tým zasmial a povedal mi, aby som sa nebál, že sa ku mne vráti, takže takto som čakal, čo sa stane, tak mi prekvapivo zavolali od Larryho. Bol som taký, že je to sen, ale neskôr som si uvedomil, že je to realita, Larry plakal a prosil do telefónu, že mi veľmi chýbal, aby som sa vrátil do jeho života, bol som akoby to bolo skutočné? až kým neprišiel ku mne domov a nekľakol na kolená a prosil ma, aby som mu odpustil, takže tak sme sa opäť zjednotili pomocou veľkého ozalogba a teraz sme šťastne ženatí, vďaka za dr ozalogbo za to, čo urobil pre mňa, ak potrebujete jeho pomoc, môžete ho kontaktovať prostredníctvom; ozalogboshrine@gmail.com alebo číslo bunky +2348162562991
autor:Franca Woller (200.25.*.*) 21. 10. 2020 23:46 | link
nadpis:Prichádza cenovo dostupná a ...odpovědět
Prichádza cenovo dostupná a oprávnená pôžička, ktorá zmení váš život na veky vekov, som Franca Woller certifikovaný poskytovateľ pôžičiek, ponúkam pôžičku pre individuálny a verejný sektor, ktorý potrebuje finančnú pomoc, s nízkou úrokovou sadzbou 2%. Zlý úver je prijateľný, podmienky sú veľmi jednoduché a ohľaduplné. V tejto pôžičkovej transakcii nikdy nebudete nič ľutovať, pretože vás rozosmejem. E-mail: (Lendup.credit01@gmail.com) Hľadáte rýchlu a legitímnu pôžičku online, prečo nevyskúšate pôžičkovú spoločnosť Lendup Credit a nezbavíte sa dlhov?
pôžička od tejto spoločnosti je stopercentne zaručená a zaručená

Poskytli sme viac ako 50 miliárd dolárov na obchodné pôžičky viac ako 25 000 podnikateľom rovnako ako vy. Aby sme vám poskytli správny obchodný úver, aby ste mohli rozvíjať svoje podnikanie, používame našu vlastnú určenú rizikovú technológiu. Naše služby sú rýchle a spoľahlivé, pôžičky sú schválené do 24 hodín od úspešnej žiadosti. Ponúkame pôžičky od minimálneho rozsahu 10 000 dolárov do maximálne 800 miliónov dolárov.

Dostali ste sa trochu do problémov s nezaplatenými účtami a neviete, ktorou cestou sa máte vydať alebo kam obrátiť? Čo tak nájsť renomovanú firmu na konsolidáciu dlhov, ktorá vám pomôže pri znižovaní mesačných splátok, aby ste mali dostupné možnosti splácania ako aj priestor na dýchanie, keď dôjde na koniec mesiaca a účty budete musieť zaplatiť? Odpoveďou je pôžička Franca Woller Loan Home. Znížte svoje platby, aby ste znížili zaťaženie svojich mesačných výdavkov. Emai (Lendup.credit01@gmail.com)
autor:Maria Leydi (10.1.*.*) 22. 10. 2020 03:46 | link
nadpis: PŮJČKA MEZI VÁŽNÝMI A NEJLEPŠÍMI JEDNOTLIVCI ONLINEodpovědět
VÍTEJTE: PŮJČKA MEZI VÁŽNÝMI A NEJLEPŠÍMI JEDNOTLIVCI ONLINE.
Nabídka půjčky mezi jednotlivci rychle Rychlá půjčka k ukončení vašich starostí za méně než 72 hodin Máte banku zakázán a všechny vaše pokusy v jiných a jiných finančních institucích zatím nedaly nic kvůli vašemu špatnému úvěru nebo jiným už žádné starosti, kontaktujte mě a za méně než 72 hodin s rozumnou sazbou 2% ročně a na dobu splácení, která vám vyhovuje, vám dělám půjčku, která vám zachrání život. Kontaktujte mě prosím e-mailem: marialeydi06@gmail.com
autor:Eduardo (105.112.*.*) 23. 10. 2020 04:44 | link
nadpis:pôžičku odpovědět
Som tak nadšený ... Dostal som pôžičku od veriteľa, ktorý mi pomohol s mojou pôžičkou. Bolo úžasné, ako som sa dostal k pôžičke. Skúšal som inú službu, ale nikdy som nemohol dostať pôžičku od tejto služby. Niektorí z nich ma požiadajú o vyplnenie množstva dokumentov a na konci dňa sa neskončia dobre. Ale som šťastný po stretnutí s Elenou Nino. Podarilo sa mi získať pôžičku vo výške 200,000 EUR, pretože moje podnikanie je v poriadku. Chcem, aby ste to dnes všetci vedeli, pretože sú rýchle a 100% spoľahlivé. Teraz splácam pôžičku, ktorú som dostal od spoločnosti Elena Nino, pôžičky po celom svete. Spojte sa s nimi a nestrácajte čas s týmito veriteľmi. Láskavo kontaktujte tento e-mail: elenanino0007@gmail.com
autor:Eduardo (105.112.*.*) 23. 10. 2020 04:44 | link
nadpis:pôžičku odpovědět
Som tak nadšený ... Dostal som pôžičku od veriteľa, ktorý mi pomohol s mojou pôžičkou. Bolo úžasné, ako som sa dostal k pôžičke. Skúšal som inú službu, ale nikdy som nemohol dostať pôžičku od tejto služby. Niektorí z nich ma požiadajú o vyplnenie množstva dokumentov a na konci dňa sa neskončia dobre. Ale som šťastný po stretnutí s Elenou Nino. Podarilo sa mi získať pôžičku vo výške 200,000 EUR, pretože moje podnikanie je v poriadku. Chcem, aby ste to dnes všetci vedeli, pretože sú rýchle a 100% spoľahlivé. Teraz splácam pôžičku, ktorú som dostal od spoločnosti Elena Nino, pôžičky po celom svete. Spojte sa s nimi a nestrácajte čas s týmito veriteľmi. Láskavo kontaktujte tento e-mail: elenanino0007@gmail.com
autor:Petra helcova (*.datapacket.com) 28. 10. 2020 02:43 | link
nadpis:Rychlý úvěr 500000 až odpovědět
Rychlé a snadné půjčky pro celou zemi. Nabízím vám půjčku od 20 000 do 45 000 000 Kč za velmi jednoduchých podmínek, které investujeme, a půjčuji také jednotlivcům všeho druhu, kteří nabízejí krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky. Neznáme vaše použití a naše převody jsou zabezpečeny bankou, abychom zajistili transakci každému, kdo ji může vrátit s úrokovou sazbou 2%. Kontaktujte mě přímo na: petrahelcova@gmail.com
Skype: live:.cid.233d0126728d192b
whatsapp +420607476514
autor:Harriett (129.205.*.*) 29. 10. 2020 10:08 | link
nadpis:Thank you Lord..odpovědět
Drahý Bože,
Ďakujem vám, môj drahý Pane Ježišu, že si do môjho života priniesol úžasného človeka Dr. ALASHIRA..za dobrý vzťah s mojou rodinou ... s mojimi bratmi a sestrami a s mojimi priateľmi.
Žite v mieri so všetkými okolo mňa ...
Tieto vzťahy sú pre nás všetkých požehnaním, odkedy mi do života vstúpila doktorka ALASHIRA
on dáva náš vzťah s každým, aby sa darilo.
Ďakujem Ti, Otče, predovšetkým sa zameriavam na môj vzťah s manželom.
Takže dnes sa chcem len poďakovať Bohu za dar života.
Žiadne sťažnosti, žiadne žiadosti,
len vďačný za to, že môžem prejaviť jeho láskavosť, teraz mám s každým dobrý vzťah.
kvôli Dr. ALASHIRE sa modlím. každý zažije dobrotu Dr. ALASHIRA
Amen a Amen ... kontaktujte Dr ešte dnes .. e-mail dralahalah@gmail.com WhatsApp alebo telefónne číslo ... + 2348115720823 ... ak máte v živote problémy, kontaktujte ho ... prinesie vám domov vďaka vďaka. E-mail dralahalah@gmail.com WhatsApp +234811570823 ...
autor:White filip (129.205.*.*) 29. 10. 2020 10:17 | link
nadpis:ALASHIRA d great..odpovědět
Drahý Bože,
Ďakujem vám, môj drahý Pane Ježišu, že si do môjho života priniesol úžasného človeka Dr. ALASHIRA..za dobrý vzťah s mojou rodinou ... s mojimi bratmi a sestrami a s mojimi priateľmi.
Žite v mieri so všetkými okolo mňa ...
Tieto vzťahy sú pre nás všetkých požehnaním, odkedy mi do života vstúpila doktorka ALASHIRA
on dáva náš vzťah s každým, aby sa darilo.
Ďakujem Ti, Otče, predovšetkým sa zameriavam na môj vzťah s manželom.
Takže dnes sa chcem len poďakovať Bohu za dar života.
Žiadne sťažnosti, žiadne žiadosti,
len vďačný za to, že môžem prejaviť jeho láskavosť, teraz mám s každým dobrý vzťah.
kvôli Dr. ALASHIRE sa modlím. každý zažije dobrotu Dr. ALASHIRA
Amen a Amen ... kontaktujte Dr ešte dnes .. e-mail dralahalah@gmail.com WhatsApp alebo telefónne číslo ... + 2348115720823 ... ak máte v živote problémy, kontaktujte ho ... prinesie vám domov vďaka vďaka. E-mail dralahalah@gmail.com WhatsApp +234811570823 ...
autor:Doris wisi (129.205.*.*) 29. 10. 2020 10:23 | link
nadpis:ALASHIRA d great..odpovědět
volám sa BOYER HELENA 38-ročná dáma trpela duchovným útokom charakterizovaným zvláštnymi pocitmi nočné kobylky, mentálna anorexia a nespavosť..život sa pre mňa stal neznesiteľným..v mojej budúcnosti som nevidel svetlo ani radosť, kým som nestretol DrALASHIRA pani svedčiaca, ako jej pomáha vniesť do jej domova pokoj a šťastie a kontaktoval som ho..povedal som mu, že môj život bol nepríjemný a chcem zomrieť, žiada ma, aby mi bolo dobre a prestal plakať môj problém sa skončil a ja mu ver .. hľa o pár dní neskôr mi Dr. ALASHIRA dal nový zmysel života ... Teraz môžem žiť šťastne .. prosím, priateľ, kontaktujte Dr Dr. ALASHIRA, dnes vám pomôže vyriešiť všetky vaše problémy .. E-mail dr.alashirao1@gmail. com WhatsApp alebo Viber + 2348034395438 ...
autor:White filip (129.205.*.*) 29. 10. 2020 10:47 | link
nadpis:ALASHIRA d great..odpovědět
volám sa BOYER HELENA 38-ročná dáma trpela duchovným útokom charakterizovaným zvláštnymi pocitmi nočné kobylky, mentálna anorexia a nespavosť..život sa pre mňa stal neznesiteľným..v mojej budúcnosti som nevidel svetlo ani radosť, kým som nestretol DrALASHIRA pani svedčiaca, ako jej pomáha vniesť do jej domova pokoj a šťastie a kontaktoval som ho..povedal som mu, že môj život bol nepríjemný a chcem zomrieť, žiada ma, aby mi bolo dobre a prestal plakať môj problém sa skončil a ja mu ver .. hľa o pár dní neskôr mi Dr. ALASHIRA dal nový zmysel života ... Teraz môžem žiť šťastne .. prosím, priateľ, kontaktujte Dr Dr. ALASHIRA, dnes vám pomôže vyriešiť všetky vaše problémy .. E-mail dr.alashirao1@gmail. com WhatsApp alebo Viber + 2348034395438 ...
autor:Doris wisi (129.205.*.*) 29. 10. 2020 10:57 | link
nadpis:ALASHIRA d great..odpovědět
Drahý Bože,
Ďakujem vám, môj drahý Pane Ježišu, že si do môjho života priniesol úžasného človeka Dr. ALASHIRA..za dobrý vzťah s mojou rodinou ... s mojimi bratmi a sestrami a s mojimi priateľmi.
Žite v mieri so všetkými okolo mňa ...
Tieto vzťahy sú pre nás všetkých požehnaním, odkedy mi do života vstúpila doktorka ALASHIRA
on dáva náš vzťah s každým, aby sa darilo.
Ďakujem Ti, Otče, predovšetkým sa zameriavam na môj vzťah s manželom.
Takže dnes sa chcem len poďakovať Bohu za dar života.
Žiadne sťažnosti, žiadne žiadosti,
len vďačný za to, že môžem prejaviť jeho láskavosť, teraz mám s každým dobrý vzťah.
kvôli Dr. ALASHIRE sa modlím. každý zažije dobrotu Dr. ALASHIRA
Amen a Amen ... kontaktujte Dr ešte dnes .. e-mail dralahalah@gmail.com WhatsApp alebo telefónne číslo ... + 2348115720823 ... ak máte v živote problémy, kontaktujte ho ... prinesie vám domov vďaka vďaka. E-mail dralahalah@gmail.com WhatsApp +234811570823 ...
2256–2303 z 2303
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum