Zničí nevěra každé manželství?

Zničí nevěra každé manželství?

Manželství v dnešní době prošlo mnoha změnami. Věk vstupu do manželství se zvyšuje, průměrně se lidé berou mezi 26. a 28. rokem, přibylo nesezdaných soužití…

Podle statistik až 30 % lidí ve věku od 20 do 35 let žije tzv. „single“, tedy v domácnosti samostatně bez partnera. Ubývá společně tráveného času mezi partnery, mnoho času nám zabírají média, především televiza a dnes už i internet.

Koho si vybíráme?

Přitom každý jedinec se od přírody snaží replikovat co možná nejvýhodněji svůj genetický potenciál. Základem strategie chování ženy je podle sociobiologů nalézt a udržet nejlepšího partnera, který jí poskytne vhodný genetický materiál zajišťující životaschopnost jejím potomků. Ženy si podvědomě vybírají muže s vyšším sociálním postavením, nezáležím jim tolik na vzhledu. Muž je naopak puzen k polygamii. Není tolik vázán sociálním statutem ženy, i když je dokázáno, že i muži raději vybírají ženu z vyšší společenské vrstvy, protože ženy z takové vrstvy rodí více synů, cca 100 dcer na 115-120 synů. Tato skutečnost je pravděpodobně zapříčiněna tím, že pro tuto matku je biologicky výhodnější mít více synů. Muži údajně volí především podle fyzické atraktivity ženy.

Rozdíly mezi muži a ženami

Rozdílů mezi muži a ženami je tolik, že je až s podivem, že spolu mohou vydržet i několik let. Zajímavé je zjištění, že ženy do dvacátého roku mají za sebou více sexuálních vztahů, se sexuálním životem začínají také průměrně o několik let dříve než chlapci. Po dvacátém roce se ale situace obrací a ženy se snaží o udržení jednoho stálého partnera

V partnerství či manželství by měli oba dva zastávat tři základní role: otec x matka, hospodář x hospodyně, milenec x milenka. Všechny tři role by měly být vyrovnané. Jestliže převáží jedna z nich, problémy se mohou objevit častěji.

Rozvádí se každé druhé manželství

Statistiky rozvodovosti nám ukazují, že je dnes takřka každé druhé manželství rozvedené. Lze také zjistit, že nevěra je v pořadí až třetí důvod k rozvodu. Na prvním místě stojí neporozumění si s partnerem, na druhém  problematika závislostí. Nevěra sama o sobě může být legálním důvodem rozvodu, zajímavější je ale otázka, zda musí být důvodem k rozvodu či rozchodu partnerů. Z odhadů lze zjistit, že nevěra se objeví až v 90 % procentech manželství. Zbývá tedy 40 % manželství, kde k nevěře dojde a není důvodem k rozvodu.

Nevěra není důvodem k rozchodu

Podle psychologů nevěra skutečně nemusí být důvodem k rozpadu vztahu. Nelze totiž mluvit pouze o jednom typu nevěry. Problém vlastně nastává už při definici nevěry. Lze za nevěru považovat flirtování s kolegy na pracovišti, pozvání na kávu či sms-kování? Nebo je za nevěru považován až sexuální vztah s jiným partnerem, partnerkou? Názory na tuto otázku se liší. Pro někoho nemusí polibek nic znamenat, pro jiného je to výzva k ukončení předchozího vztahu. Je třeba vědět, že nevěru jinak vnímají muži a jinak ženy. Muži většinou hledají jiné, další partnerky, se kterými by mohli rozmnožovat svoje geny. Mnohem atraktivnější jsou pro muže mladší ženy. Někdy je to vysvětlováno podvědomou představou mužů – čím mladší partnerka, tím více dětí je schopna porodit, a tím se zvyšuje nesmrtelnost muže. Ženská nevěra je založena na tom, že žena hledá pro svoje potomky toho nejvhodnějšího otce. Když tedy žena najde vhodnějšího partnera, než je ten dosavadní, je ochotna se do něj zamilovat a rozvést se s původním partnerem. 

Nežádejte rozřešení

Obvykle se rozlišuje nevěra krátkodobá, příležitostná a víceméně náhodná. Vlastně jde o „selhání“ jednoho z partnerů. Nebývá rozumné, jestliže klopýtnuvše muž či žena považuje za nutné vyzpovídat se partnerovi a žádat rozřešení. Závažnější jsou mimomanželské vztahy trvající týdny, měsíce, někdy i pár let. U těchto nevěr lze vystopovat touhu po úniku, nespokojenost se vztahem, snahu kompenzovat si svoje neúspěchy v jiných oblastech života.

Jak tvrdí manželský poradce Ivo Plaňava: „Všechny nevěry, ať vyplývají z jakýchkoli motivů, mohou zůstat epizodami, aniž by manželství kvůli nim zaniklo a přestalo mít smysl.“ Mnohdy tomu tak není především z toho důvodu, že nevěra je spíše důsledkem než příčinou manželské krize.

 Autorkou je psycholožka PhDr. Kateřina Stibalová
Jméno: Heslo:

Diskuse:

2252–2271 z 2271
autor:Kelvin Ericksson (197.210.*.*) 16. 9. 2020 07:04 | link
nadpis:blankatmmaster5555@gmail.com odpovědět
Hello,
We are a professional Cyber Tech credit team with a large ring around
the globe infected with more than 3 million debit malware and
skimmers, we get a blank ATM card and load them with a lot of money
quickly and safely, with which one can withdraw Cash either in euros or
Swiss franc from ATMs and can be used by any POS system
Note: Our cards are Illegal but trust me its 100% safe
Contact: Kelvin Ericksson
Email: blankatmmaster5555@gmail.com
WhatsApp Contact: +3197005032123
web site: http: //blankatmmaster5555.wixsite.com/
Harkers
autor:Thiago Luiz (*.nocturnal.fi) 16. 9. 2020 10:16 | link
nadpis:Svědectví odpovědět
Žijem v Spojených štátoch. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, tak jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

autor:Kelvin Ericksson (*.enahost.com) 18. 9. 2020 01:38 | link
nadpis:blankatmmaster5555@gmail.com odpovědět
Hello,
We are a professional Cyber Tech credit team with a large ring around
the globe infected with more than 3 million debit malware and
skimmers, we get a blank ATM card and load them with a lot of money
quickly and safely, with which one can withdraw Cash either in euros or
Swiss franc from ATMs and can be used by any POS system
Note: Our cards are Illegal but trust me its 100% safe
Contact: Kelvin Ericksson
Email: blankatmmaster5555@gmail.com
WhatsApp Contact: +3197005032123
web site: http: //blankatmmaster5555.wixsite.com/
Harkers
autor:Mrs Cynthia (185.242.*.*) 18. 9. 2020 06:22 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
Volám sa Cynthia am z Bulharska. Chcem poďakovať doktorovi Lyaksandrovi Ivanovi za to, že vzal späť môjho bývalého manžela. Nikto ma nemohol prinútiť tomu uveriť. Bolo to také beznádejné, nikdy som neveril tomu, že sa môj bývalý manžel vrátil ku mne. Aj keď som nikdy neveril v kúzla alebo čokoľvek iné, povedal mi o tom veľmi blízky priateľ. Rozhodol som sa to dať stopa.
S pomocou Dr. Lyaksandra Ivana som ho dokázal dostať späť, po 2 rokoch úplného odlúčenia. Ak ste si prečítali túto správu a vo svojom manželstve / vzťahu čelíte smútku, chcem vám povedať, že koniec toho smútok a bieda sa robí. Dr. Lyaksandro Ivan je kľúč, ktorý potrebujete, aby ste do svojho vzťahu / manželstva otvorili všetky dvere šťastia, radosti, lásky a spokojnosti. Pomôžem vám tým, že zanechám jeho e-mail uvedený nižšie. “Kontaktujte ho so žiadosťou o pomoc. aby ste sa mohli dostať z toho trápenia (Lamspiritualtemple@yahoo.com), toto je jeho priamy e-mail a on vám odpovie späť a pomôže vám s akýmikoľvek problémami, pri ktorých mu chcete pomôcť. A prosím, dodržiavajte pokyny.
autor:ashily (142.93.*.*) 18. 9. 2020 12:01 | link
nadpis:svedectvoodpovědět


Zranilo ma a zlomilo srdce, keď sa pred siedmimi mesiacmi v mojom manželstve objavil veľmi veľký problém, medzi mnou a mojím manželom. také hrozné, že sa dostal k prípadu pred rozvodom. povedal, že so mnou už nikdy nechce zostať a že ma už nemiluje. Zbalil sa teda z domu a prinútil mňa a moje deti, aby prešli silnými bolesťami. Snažil som sa všetkými možnými prostriedkami, aby som ho po dlhom prosení dostal späť, ale všetko bolo zbytočné. A potvrdil mi, že sa rozhodol, a už ma nikdy nechcel vidieť. Jedného večera, keď som sa vracal z práce, som stretol starého priateľa, ktorý sa ma spýtal na môjho manžela. Vysvetlil som mu všetky veci, a tak mi povedal, že jediný spôsob, ako môžem svojho manžela dostať späť, je navštíviť DR OSUNOGIE, pretože aj u neho to naozaj fungovalo. Takže som nikdy neveril v kúzlo, ale nemal som inú možnosť, ako sa riadiť jeho radami. Potom mi dal e-mailovú adresu DR OSUNOGIE, ktorého navštívil. Na druhý deň ráno som teda poslal e-mail na adresu, ktorú mi dal, a DR OSUNOGIE ma ubezpečil, že môjho manžela dostanem na druhý deň späť. Aké úžasné vyhlásenie !! Nikdy som neveril, takže so mnou hovoril a hovoril mi všetko, čo musím urobiť. Nasledujúce ráno mi teda môj manžel, ktorý mi posledných 7 mesiacov nevolal, zavolal, aby ma informoval, že sa vracia. Tak úžasný!! Tak sa v ten istý deň vrátil s veľkou láskou a radosťou a ospravedlnil sa za svoju chybu a za bolesť, ktorú spôsobil mne a mojim deťom. Potom od toho dňa bol náš vzťah teraz pomocou spoločnosti DR OSUNOGIE silnejší ako predtým. Takže, v prípade problémov vám poradím, kontaktujte DR OSUNOGIE, dávam vám 100% záruku, že vám pomôže .. Pošlite mu e-mail na adresu: (osunogie@gmail.com)
autor:madi (45.56.*.*) 18. 9. 2020 13:54 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
NALIEHAVÝ LÁSKY KÁBLOV, KTORÝ SI ZÍSKAJTE ZPäť, môj bývalý priateľ je späť potom, čo sa so mnou rozišiel, som tak šťastný, že opäť žijeme spolu. Môj priateľ s trojročným vzťahom ma podviedol a správal sa, akoby som sa previnil. Rozišli sme sa, ale milujem ho a chcem s ním stráviť zvyšok života. moje srdce bolo naplnené bolesťami, smútkom ... už som to nemohol viac vydržať, pretože som bol do neho šialene zamilovaný. Každý deň a noc som na neho myslel a vždy si prial, aby sa ku mne vrátil, bol som skutočne rozrušený a potreboval som pomoc, tak som hľadal pomoc online a narazil som na svedectvo, ktoré naznačovalo, že Dr OSUNOGIE je to najlepšie, čo môže pomôcť dostať sa ex rýchlo späť a tiež zastaviť rozvod. Cítil som, že by som ho mal vyskúšať a kontaktoval som ho a on mi povedal, čo potrebuje, aby na mojej situácii pracoval, a dal som mu ich, potom mi urobil kúzlo lásky o 7 dní neskôr, môj priateľ sa ku mne vrátil a ospravedlnil sa za že ma opustil, pretože mi ublížil a sľúbil, že to už nikdy neurobí. Od toho dňa je ku mne skutočne taký milý, že ma proste miluje, som šťastnejší. Vďaka Dr. OSUNOGIE. Ak máte akýkoľvek problém, kontaktujte Dr OSUNOGIE .. Garantujem vám, že vám pomôže s riešením vašich problémov. E-mail: (osunogie@gmail.com)
autor:MONICA (*.prcdn.net) 18. 9. 2020 23:27 | link
nadpis:MY STORYodpovědět
Ahoj všetci!!! Volám sa Monika, myslím si, že som najšťastnejšia dáma na svete po tom, čo som mala späť svojho milenca, ktorý ma z neznámych dôvodov opustil na 7 rokov. Nie som sám sebou posledných 7 rokov, pretože ho tak veľmi milujem (Donald), narazil som na svedectvo, ktoré niektoré telo poskytlo online, ako získala svojho milenca späť pomocou doktorky Uzorovej. To ma zvedlo a rozhodol som sa tiež kontaktovať Dr Uzora so žiadosťou o pomoc. Stále neviem, ako mi doktor Uzor priniesol Donalda späť po 7 rokoch rozchodu do 24 hodín. Myslím si, že doktor Uzor je najväčší duchovný lásky na zemi, pretože mi vrátil moju radosť a vyčaril úsmev na tvári. Donald je opäť plne v mojej náručí. Musím povedať, že mám šťastie, že som prišiel do kontaktu s doktorom Uzorom. Moji ľudia tam vonku, ktorí potrebujú pomoc so znovuzjednotením so strateným milencom alebo s akýmikoľvek životnými problémami, toto je príležitosť, aby ste mohli získať svojho milenca späť pomocou doktora Uzora, sľúbil som mu, že budem zdieľať jeho meno na Internet, aby o ňom ľudia vedeli. Môžete ho kontaktovať na jeho súkromnom e-maile. uzorsolutioncenter@gmail.com. Pre WhatsApp a Viber Chat: +27843290018.
autor:MONICA (*.prcdn.net) 19. 9. 2020 07:37 | link
nadpis:Ahoj všetci!!! Volám sa Moni...odpovědět
Ahoj všetci!!! Volám sa Monika, myslím si, že som najšťastnejšia dáma na svete po tom, čo som mala späť svojho milenca, ktorý ma z neznámych dôvodov opustil na 7 rokov. Nie som sám sebou posledných 7 rokov, pretože ho tak veľmi milujem (Donald), narazil som na svedectvo, ktoré niektoré telo poskytlo online, ako získala svojho milenca späť pomocou doktorky Uzorovej. To ma zvedlo a rozhodol som sa tiež kontaktovať doktora Uzora so žiadosťou o pomoc. Stále neviem, ako mi doktor Uzor po 7 rokoch rozchodu do 24 hodín priniesol Donalda späť. Myslím si, že doktor Uzor je najväčší duchovný lásky na zemi, pretože mi vrátil moju radosť a vyčaril úsmev na tvári. Donald je opäť plne v mojej náručí. Musím povedať, že mám šťastie, že som prišiel do kontaktu s doktorom Uzorom. Moji ľudia tam vonku, ktorí potrebujú pomoc so znovuzjednotením so strateným milencom alebo s akýmikoľvek životnými problémami, toto je príležitosť, aby ste mohli získať svojho milenca späť pomocou Dr. Uzora, sľúbil som mu, že budem zdieľať jeho meno na Internet, aby o ňom ľudia vedeli. Môžete ho kontaktovať na jeho súkromnom e-maile. uzorsolutioncenter@gmail.com. Pre WhatsApp a Viber Chat: +27843290018.
autor:MONICA (*.prcdn.net) 19. 9. 2020 21:54 | link
nadpis:Ahoj všetci!!! Volám sa Moni...odpovědět
Ahoj všetci!!! Volám sa Monika, myslím si, že som najšťastnejšia dáma na svete po tom, čo som mala späť svojho milenca, ktorý ma z neznámych dôvodov opustil na 7 rokov. Nie som sám sebou posledných 7 rokov, pretože ho tak veľmi milujem (Donald), narazil som na svedectvo, ktoré niektoré telo poskytlo online, ako získala svojho milenca späť pomocou doktorky Uzorovej. To ma zvedlo a rozhodol som sa tiež kontaktovať doktora Uzora so žiadosťou o pomoc. Stále neviem, ako mi doktor Uzor po 7 rokoch rozchodu do 24 hodín priniesol Donalda späť. Myslím si, že doktor Uzor je najväčší duchovný lásky na zemi, pretože mi vrátil moju radosť a vyčaril úsmev na tvári. Donald je opäť plne v mojej náručí. Musím povedať, že mám šťastie, že som prišiel do kontaktu s doktorom Uzorom. Moji ľudia tam vonku, ktorí potrebujú pomoc so znovuzjednotením so strateným milencom alebo s akýmikoľvek životnými problémami, toto je príležitosť, aby ste mohli získať svojho milenca späť pomocou Dr. Uzora, sľúbil som mu, že budem zdieľať jeho meno na Internet, aby o ňom ľudia vedeli. Môžete ho kontaktovať na jeho súkromnom e-maile. uzorsolutioncenter@gmail.com. Pre WhatsApp a Viber Chat: +27843290018.
autor:Shilla (*.prcdn.net) 20. 9. 2020 11:20 | link
nadpis:get your ex backodpovědět
Som veľmi vďačný a chcem sa podeliť o svoje svedectvo. Som veľmi nadšený, že som narazil na Veľkého doktora Princa Idialu. Pomohol mi vrhnúť veľmi silné kúzlo lásky, ktoré mi pomáha priviesť späť môjho bývalého. Môj bývalý ma predtým opustil s dvoma skvelými deťmi a utiekol s mladším milencom a táto jeho činnosť ma zanechala tak zničeného. Ale všetko vďaka Veľkému doktorovi Princovi Idialuovi, ktorý mi pomohol čarovať v láske, ktorá vracia moju bývalú späť domov. Teraz sme jedna veľká rodina a sme spolu tak šťastní. Môžete Whatsapp Number: (+32460211162) alebo e-mail: * (princeidialu@outlook.com) pre všetky vaše duchovné problémy, on ich vyrieši za vás.
autor:SUSAN (*.avast.com) 21. 9. 2020 08:38 | link
nadpis:Svědectví odpovědět
najlepším kúzelníkom kúziel do roku 2020 je Dr. Adeleke, veľký čarodejník z Afriky. Chcem mu pomocou tohto média poďakovať za to, že mi vrátil moju ženu, iba mi povedal, aby som poskytol veci potrebné pre kúzlo a ktoré som urobil, a povedal mi, že po dostal položky za 24 hodín, začnem vidieť výsledok a naozaj je človek podľa jeho slov, kontaktujte ho ešte dnes a nechajte svoj problém vyriešiť. E-mail: aoba5019@gmail.com alebo ešte lepšie Whatasapp ho na +27740386124
autor:sara (104.243.*.*) 21. 9. 2020 11:01 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
Nikdy som neveril v Kúzla alebo Kúzla, kým som nestretol toto veľké kúzlo s názvom DR OSUNOGIE .. Muž, ktorého som si chcel vziať, mi nechal 3 mesiace na náš svadobný obrad a môj život bol hore nohami. Bol so mnou 4 roky a naozaj ho tak veľmi ľúbim .. Nechal ma pre inú ženu bez akýchkoľvek dôvodov..keď som mu volal, nikdy mi nezdvihol hovory a nechce ma vidieť okolo seba ja bol bezmocný a neviem, čo robiť, aby mi späť vrátil život muž, ktorého milujem. Prešiel som online a hľadal pomoc. Nájdem web DR OSUNOGIE, ktorý ho musím kontaktovať. Takže keď som povedal DR OSUNOGIE, čo sa stalo. pomohol mi s niekoľkými čítaniami a po týchto čítaniach ma prinútil uvedomiť si, že tá druhá žena urobila nejaké kúzla nad mojím priateľom a to je dôvod, prečo ma opustil .. povedal mi, že mi pomôže čarovať priviesť ho späť. Spočiatku som bol skeptický, ale skúsil som to. O 4 dni neskôr, po ktorých kúzlo vykonal DR OSUNOGIE, mi môj priateľ zavolal sám a prišiel za mnou s ospravedlnením .. Nemôžem uveriť, že sa ku mne môže kedykoľvek vrátiť, ale teraz som šťastný, že je späť a teraz sme ženatí a žijeme ako šťastná rodina..Pošlite tento príspevok na fórum, ak niekto potrebuje pomoc tohto skvelého človeka, môžete ho tiež kontaktovať prostredníctvom tohto odkazu. E-mailová adresa: osunogie@gmail.com
autor:Riana (104.243.*.*) 21. 9. 2020 12:27 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
Moje meno je Riana, chcem svedčiť o mocnom kúzelníkovi, ktorý vracia môjho bývalého priateľa, všetko sa to začalo tým, že som vzal jeho telefón a uvidel som dámu, ktorá mu hovorila, že si ju naposledy užila, a postavil som sa mu proti tomu, bol naštvaný a prestaň so mnou hovoriť od toho dňa, začal sa správať čudne, potom mi povedal, že ma už nechce, že miluje niekoho iného, ​​bol som taký potápač, uviedol som, že som plakal celé dni a noci, blokoval ma zo svojho instagramu a telefónu, takže už som sa k nemu nemohol dostať, to ma mrzelo a plakalo o to viac, že ​​som niečo hľadal online, keď som uvidel komentár k skvelej práci Dr. OGUNAMENA, kontaktoval som ho a povedal mu o svojich problémoch a urobil som všetko, čo ma požiadal, aby urobil povedal mi po 24 hodinách, že sa môj bývalý vráti späť ku mne, pochyboval som o ňom, pretože môj bývalý už so mnou nechcel mať nič spoločné na ďalší deň na moje najväčšie prekvapenie mi zavolal a prosil ma, aby som mu dal ďalšiu šancu teraz sme obaja šťastní všetci vďaka Dr. OGUNAMENOVI h Môžeme vám tiež pomôcť kontaktovať ho: (ugbegundenger@gmail.com)
autor:Lylian (104.243.*.*) 21. 9. 2020 19:26 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
Dostaňte svoju bývalú späť pomocou kúziel lásky, vďaka ktorým bude vaša bývalá milenka myslieť na vás, bude vám chýbať, bude vám volať a bude s vami chcieť byť vo vzťahu. “ Manžel ma nechal pre inú ženu a chcel som ho späť. Urobil som všetko pre to, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo márne, veľmi som ho chcel späť kvôli láske, ktorú som k nemu mal, so všetkým som ho prosil, sľuboval som, ale on odmietol. Vysvetlil som môj problém svojej priateľke a ona mi navrhla, aby som sa radšej obrátil na kúzelníka, ktorý by mi mohol pomôcť čarovať, aby som ho priviedol späť, nemal som inú možnosť, ako to vyskúšať. Poslal som odkaz na kúzlo s názvom Dr.OSUNOGIE a on ma ubezpečil, že nebol problém a že do 11. hodiny bude všetko v poriadku. Vyvolal kúzlo a prekvapivo o 11 hodín mi zavolal môj manžel. Bol som tak prekvapený, odpovedal som na hovor a jediné, čo povedal, bolo, že ho tak veľmi mrzí všetko, čo sa stalo. Chcel, aby som sa k nemu vrátila. Tiež povedal, že ma tak veľmi miluje. Bol som taký šťastný a išiel som k nemu, a tak sme opäť začali šťastne žiť spolu. Vďaka Dr.OSUNOGIE. ak ste tu a váš milenec vás obracia, alebo sa váš manžel presťahoval k inej žene, už neplačte, požiadajte o pomoc Dr.OSUNOGIE .. tu je jeho kontakt: (osunogie@gmail.com)
autor:MARK STEVE (*.prcdn.net) 22. 9. 2020 00:29 | link
nadpis:Hello my name is Lauren i'm fr...odpovědět
Hello my name is Lauren i'm from USA i want to testify of a great and powerful spell caster.. my husband left me and the kids for 2 weeks when i called him he didn't pick up when he came back home the 3rd week he told me he wanted a divorce i was so sad i cried all night he left again i was so lonely the next day i was searching for something online when i found a spell caster called Dr Uzor who have helped so many people with their problems so i contacted him with my problems he told me it will take 24hrs and my husband will be back to me i did every thing he told me to do and the next day my husband came back kneeling and begging he canceled the divorce we are now happy together Dr Uzor can help you too Email him Via: uzorsolutioncenter@gmail.com or For WhatsApp: +27843290018.
autor:LAUREN (*.prcdn.net) 22. 9. 2020 01:00 | link
nadpis:Ahoj, volám sa Lauren, som z ...odpovědět
Ahoj, volám sa Lauren, som z USA, chcem svedčiť o skvelom a mocnom kúzelníkovi .. môj manžel ma opustil a deti na 2 týždne, keď som mu volal, nezdvihol po návrate domov 3. deň týždeň mi povedal, že sa chce rozviesť bol som tak smutný plakal som celú noc odišiel znova bol som taký osamelý ďalší deň hľadal som niečo online keď som našiel kúzlo čarodejníka zvaného Dr. Uzor ktorý pomohol toľkým ľuďom s ich problémami tak som ho kontaktoval s mojimi problémami povedal mi, že to bude trvať 24 hodín a môj manžel sa vráti ku mne urobil som všetko, čo mi povedal a na druhý deň sa môj manžel vrátil pokľakol a prosil, aby zrušil rozvod sme teraz šťastní spoločne Dr Uzor vám môže pomôcť aj vám Pošlite mu e-mail na adresu: uzorsolutioncenter@gmail.com alebo For WhatsApp: +27843290018.
autor:LAUREN (*.prcdn.net) 22. 9. 2020 01:00 | link
nadpis:Ahoj, volám sa Lauren, som z ...odpovědět
Ahoj, volám sa Lauren, som z USA, chcem svedčiť o skvelom a mocnom kúzelníkovi .. môj manžel ma opustil a deti na 2 týždne, keď som mu volal, nezdvihol po návrate domov 3. deň týždeň mi povedal, že sa chce rozviesť bol som tak smutný plakal som celú noc odišiel znova bol som taký osamelý ďalší deň hľadal som niečo online keď som našiel kúzlo čarodejníka zvaného Dr. Uzor ktorý pomohol toľkým ľuďom s ich problémami tak som ho kontaktoval s mojimi problémami povedal mi, že to bude trvať 24 hodín a môj manžel sa vráti ku mne urobil som všetko, čo mi povedal a na druhý deň sa môj manžel vrátil pokľakol a prosil, aby zrušil rozvod sme teraz šťastní spoločne Dr Uzor vám môže pomôcť aj vám Pošlite mu e-mail na adresu: uzorsolutioncenter@gmail.com alebo For WhatsApp: +27843290018.
autor:Eva Ladi (194.187.*.*) 22. 9. 2020 02:11 | link
nadpis:Ďakujem Dr. ODIBOHodpovědět
Som pani Eva Ladi z Holandska, mám zo seba veľkú radosť, keď píšem toto svedectvo o veľkom mužovi menom Dr. ODIBOH, keď ma opustil môj milenec. Nikdy som neučil, že ho budem môcť dostať späť po tom všetkom, čo ma urobil. a naše deti prechádzajú, Ale som tak šťastná, že po zásahu doktora ODIBOH som potom dokázala dostať svojho milenca späť po 24 hodinách a môžem s hrdosťou povedať, že ktokoľvek potrebuje pomoc, ako sa tam dostať, milenec by mal kontaktovať Dr. ODIBOH, na svojich kontaktných údajoch nižšie, e-mailom: (odibohsolutionhome@gmail.com) Whatsapp: (+2347048883838) pre správne pochopenie toho, čoho som práve svedkom. A sľubujem ti, že ti pomôže tak, ako pomohol mne.
autor:Eva Ladi (194.187.*.*) 22. 9. 2020 04:24 | link
nadpis:Ďakujem Dr. ODIBOHodpovědět
Som pani Eva Ladi z Holandska, mám zo seba veľkú radosť, keď píšem toto svedectvo o veľkom mužovi menom Dr. ODIBOH, keď ma opustil môj milenec. Nikdy som neučil, že ho budem môcť dostať späť po tom všetkom, čo ma urobil. a naše deti prechádzajú, Ale som tak šťastná, že po zásahu doktora ODIBOH som potom dokázala dostať svojho milenca späť po 24 hodinách a môžem s hrdosťou povedať, že ktokoľvek potrebuje pomoc, ako sa tam dostať, milenec by mal kontaktovať Dr. ODIBOH, na svojich kontaktných údajoch nižšie, e-mailom: (odibohsolutionhome@gmail.com) Whatsapp: (+2347048883838) pre správne pochopenie toho, čoho som práve svedkom. A sľubujem ti, že ti pomôže tak, ako pomohol mne.
autor:Eva Ladi (194.187.*.*) 22. 9. 2020 04:36 | link
nadpis:Ďakujem Dr. ODIBOHodpovědět
Som pani Eva Ladi z Holandska, mám zo seba veľkú radosť, keď píšem toto svedectvo o veľkom mužovi menom Dr. ODIBOH, keď ma opustil môj milenec. Nikdy som neučil, že ho budem môcť dostať späť po tom všetkom, čo ma urobil. a naše deti prechádzajú, Ale som tak šťastná, že po zásahu doktora ODIBOH som potom dokázala dostať svojho milenca späť po 24 hodinách a môžem s hrdosťou povedať, že ktokoľvek potrebuje pomoc, ako sa tam dostať, milenec by mal kontaktovať Dr. ODIBOH, na svojich kontaktných údajoch nižšie, e-mailom: (odibohsolutionhome@gmail.com) Whatsapp: (+2347048883838) pre správne pochopenie toho, čoho som práve svedkom. A sľubujem ti, že ti pomôže tak, ako pomohol mne.
2252–2271 z 2271
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum