Zničí nevěra každé manželství?

Zničí nevěra každé manželství?

Manželství v dnešní době prošlo mnoha změnami. Věk vstupu do manželství se zvyšuje, průměrně se lidé berou mezi 26. a 28. rokem, přibylo nesezdaných soužití…

Podle statistik až 30 % lidí ve věku od 20 do 35 let žije tzv. „single“, tedy v domácnosti samostatně bez partnera. Ubývá společně tráveného času mezi partnery, mnoho času nám zabírají média, především televiza a dnes už i internet.

Koho si vybíráme?

Přitom každý jedinec se od přírody snaží replikovat co možná nejvýhodněji svůj genetický potenciál. Základem strategie chování ženy je podle sociobiologů nalézt a udržet nejlepšího partnera, který jí poskytne vhodný genetický materiál zajišťující životaschopnost jejím potomků. Ženy si podvědomě vybírají muže s vyšším sociálním postavením, nezáležím jim tolik na vzhledu. Muž je naopak puzen k polygamii. Není tolik vázán sociálním statutem ženy, i když je dokázáno, že i muži raději vybírají ženu z vyšší společenské vrstvy, protože ženy z takové vrstvy rodí více synů, cca 100 dcer na 115-120 synů. Tato skutečnost je pravděpodobně zapříčiněna tím, že pro tuto matku je biologicky výhodnější mít více synů. Muži údajně volí především podle fyzické atraktivity ženy.

Rozdíly mezi muži a ženami

Rozdílů mezi muži a ženami je tolik, že je až s podivem, že spolu mohou vydržet i několik let. Zajímavé je zjištění, že ženy do dvacátého roku mají za sebou více sexuálních vztahů, se sexuálním životem začínají také průměrně o několik let dříve než chlapci. Po dvacátém roce se ale situace obrací a ženy se snaží o udržení jednoho stálého partnera

V partnerství či manželství by měli oba dva zastávat tři základní role: otec x matka, hospodář x hospodyně, milenec x milenka. Všechny tři role by měly být vyrovnané. Jestliže převáží jedna z nich, problémy se mohou objevit častěji.

Rozvádí se každé druhé manželství

Statistiky rozvodovosti nám ukazují, že je dnes takřka každé druhé manželství rozvedené. Lze také zjistit, že nevěra je v pořadí až třetí důvod k rozvodu. Na prvním místě stojí neporozumění si s partnerem, na druhém  problematika závislostí. Nevěra sama o sobě může být legálním důvodem rozvodu, zajímavější je ale otázka, zda musí být důvodem k rozvodu či rozchodu partnerů. Z odhadů lze zjistit, že nevěra se objeví až v 90 % procentech manželství. Zbývá tedy 40 % manželství, kde k nevěře dojde a není důvodem k rozvodu.

Nevěra není důvodem k rozchodu

Podle psychologů nevěra skutečně nemusí být důvodem k rozpadu vztahu. Nelze totiž mluvit pouze o jednom typu nevěry. Problém vlastně nastává už při definici nevěry. Lze za nevěru považovat flirtování s kolegy na pracovišti, pozvání na kávu či sms-kování? Nebo je za nevěru považován až sexuální vztah s jiným partnerem, partnerkou? Názory na tuto otázku se liší. Pro někoho nemusí polibek nic znamenat, pro jiného je to výzva k ukončení předchozího vztahu. Je třeba vědět, že nevěru jinak vnímají muži a jinak ženy. Muži většinou hledají jiné, další partnerky, se kterými by mohli rozmnožovat svoje geny. Mnohem atraktivnější jsou pro muže mladší ženy. Někdy je to vysvětlováno podvědomou představou mužů – čím mladší partnerka, tím více dětí je schopna porodit, a tím se zvyšuje nesmrtelnost muže. Ženská nevěra je založena na tom, že žena hledá pro svoje potomky toho nejvhodnějšího otce. Když tedy žena najde vhodnějšího partnera, než je ten dosavadní, je ochotna se do něj zamilovat a rozvést se s původním partnerem. 

Nežádejte rozřešení

Obvykle se rozlišuje nevěra krátkodobá, příležitostná a víceméně náhodná. Vlastně jde o „selhání“ jednoho z partnerů. Nebývá rozumné, jestliže klopýtnuvše muž či žena považuje za nutné vyzpovídat se partnerovi a žádat rozřešení. Závažnější jsou mimomanželské vztahy trvající týdny, měsíce, někdy i pár let. U těchto nevěr lze vystopovat touhu po úniku, nespokojenost se vztahem, snahu kompenzovat si svoje neúspěchy v jiných oblastech života.

Jak tvrdí manželský poradce Ivo Plaňava: „Všechny nevěry, ať vyplývají z jakýchkoli motivů, mohou zůstat epizodami, aniž by manželství kvůli nim zaniklo a přestalo mít smysl.“ Mnohdy tomu tak není především z toho důvodu, že nevěra je spíše důsledkem než příčinou manželské krize.

 Autorkou je psycholožka PhDr. Kateřina Stibalová
Jméno: Heslo:

Diskuse:

1712–1761 z 2158
autor:Emanuela Dino (193.37.*.*) 3. 12. 2019 19:33 | link
nadpis:thank you Dr Isikoloodpovědět
Potom, čo som bol s ním v siedmich rokoch, rozišiel sa so mnou, urobil som všetko pre to, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo márne, chcel som ho späť kvôli láske, ktorú k nemu mám, prosil som ho o všetko , Sľúbil som, ale odmietol. Vysvetlil som svoj problém niekomu online a navrhla, že by som sa mal skôr spojiť s kúzelníkom DR ISIKOLO, ktorý by mi mohol pomôcť obsadiť kúzlo, aby ho priviedol späť, ale ja som typ, ktorý v kúzlo nikdy neveril, nemal som na výber, ako to vyskúšať "Poslal som kúzelníkovi, ktorý mi povedal, že nebol problém, že pred dvoma dňami bude všetko v poriadku, že sa mi môj bývalý vráti pred tromi dňami, kúzlo obsadil a prekvapivo druhý deň, okolo 16:00 , Môj bývalý ma volal, bol som tak prekvapený, odpovedal som na výzvu a všetko, čo povedal, bolo to, že bol tak ľúto za všetko, čo sa stalo, že chcel, aby som sa k nemu vrátil, že ma veľmi miluje. Bol som tak šťastný a šiel som za ním, tak sme spolu začali šťastne žiť. Odvtedy som sľúbil, že každý, koho poznám, má problém so vzťahom, pomohol by som tejto osobe tým, že ho odkážem na jediného skutočného a mocného kúzelníka, ktorý mi pomohol s mojím vlastným problémom a ktorý sa líši od problému všetky tie falošné tam. Ktokoľvek by mohol potrebovať pomoc s kúzelníkom, jeho e-mailom: isikolosolutionhome@gmail.com alebo jeho WhatsApp/Viber ho na: +2348133261196.
autor:Susan Benson (197.210.*.*) 4. 12. 2019 14:14 | link
nadpis:Pridobite hitro posojilo pri Sunshine Financial Groupodpovědět
Pozdravljene dame in gospodje, ali nujno potrebujete osebno posojilo ali komercialna posojila ali posojilo za zagon projekta ali nakup hiše ali avtomobila ali potrebujete posojilo za kakršen koli namen? Če je odgovor da, vam svetujem, da se obrnete na Sunshine Financial Group prek {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} ali {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group je celovito podjetje za finančne storitve, ki si prizadeva pomagati izboljšati dolgoročne finančne uspehe. Naši prilagojeni programi so zasnovani tako, da pomagajo rasti, zaščititi in ohraniti vaše bogastvo z zagotavljanjem prilagojenih storitev in strokovnega znanja.

Razlog, zakaj se obrnite na Sunshine Financial Group;
- Prijavite se kadarkoli in kjer koli.
- prejemanje gotovine v manj kot 24 urah
- Lahko si izposodite do 20 milijonov evrov
- Brez skritih stroškov.
- subvencionirana obrestna mera 3%
- Dobite možnost, da izberete datum vračila, tedensko, mesečno ali letno, v trajanju 1-30 let.
- Ponujamo zavarovana in nezavarovana posojila

Če vam je bilo težko dobiti posojilo za lastniški kapital pri lokalnih bankah ali drugih finančnih inštitutih, ne skrbite več, saj je to podjetje pomagalo številnim posameznikom in organizacijam, ki se po vsem svetu soočajo s finančnimi težavami. Ko se prijavite pri Sunshine Financial Group, se prijavite pri zaupanja vrednem podjetju, ki skrbi za vaše potrebe po financiranju. V celotnem postopku boste poskrbeli.

Če potrebujete nujno posojilo v 24 urah, nam za več informacij vljudno napišite spodaj
Kontakt po e-pošti: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Kontakt za WhatsApp: +447903159998
autor:mrs ruth (129.205.*.*) 8. 2. 2020 10:08 | link
nadpis:loan lendervýše | odpovědět
PONUDBA POSOJILA BREZ NADZORNIH NAKON Pozdravljeni, kakšne so vaše finančne potrebe? Dajemo posojila od najmanj 2.000,00 do največ 100.000.000,00 dolarjev z udobnim trajanjem, ki se giblje od 1 do 30 let, z zelo znižano obrestno mero 3%. Potrebujete poslovno posojilo? Potrebujete osebno posojilo? Ali želite kupiti avto? Ali želite refinancirati? Potrebujete hipotekarno posojilo? Potrebujete ogromen kapital za začetek poslovnega predloga ali širitve? Ste izgubili upanje in mislite, da ni izhoda, in vaša finančna bremena še vedno obstajajo? Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate za morebitno poslovno sodelovanje. Pišite nam po e-pošti: luckybensonloanfirm@gmail.com
autor:Jerry Wesley (80.255.*.*) 4. 12. 2019 19:09 | link
nadpis:lajerry681@gmail.comodpovědět
Máte naléhavou potřebu peněz (půjčka $$$)
Potřebujete naléhavou hotovost k vyúčtování účtů a zahájení podnikání? Nabízíme hotovost v rozmezí 3 000 až 300 000 000,00 EUR. Naše smluvní podmínky jsou ohleduplné.
Schváleno do 8 hodin po úspěšné aplikaci.

* Osobní půjčky
* Úvěr na konsolidaci dluhu
* Studentská půjčka,
* Půjčky na kamiony
* Půjčky na auta
* Úvěry na nemovitosti
* Refinancování půjček
* Úvěry na konsolidaci dluhů
* Vzdělávací půjčky
* Zemědělské půjčky
* Firemní půjčky
* Obchodní start-up půjčky

Přihlaste se ještě dnes, kontaktujte nás e-mailem: lajerry681@gmail.com

Děkuji
autor:Lora Milan (193.37.*.*) 4. 12. 2019 20:25 | link
nadpis:testimonyodpovědět
Sľubujem, že budem zdieľať toto svedectvo po celom svete, keď sa môj priateľ vráti späť ku mne, a dnes sa so všetkou úctou chcem poďakovať Dr. Isikolovi za to, že do môjho vzťahu a mojej rodiny priniesol radosť a šťastie. Chcem vás všetkých informovať, že existuje kúzlo, ktoré je skutočné a skutočné. Nikdy som neveril v nič z týchto vecí, kým som neuvolnil svojho priateľa. Potreboval som pomoc, až kým som nenašiel doktora Isikola ako roštové kúzlo, a on pre mňa vrhol milostné kúzlo a ubezpečil ma, že svojho priateľa dostanem späť o dva dni. potom, čo bolo kúzlo obsadené. Štyri dni neskôr zazvonil môj telefón, a tak šokujúco, bol to môj priateľ, ktorý ma nezavolal posledné 3 roky, ospravedlnil sa za zlomenie srdca a povedal mi, že je pripravený byť mojou chrbtovou kosťou až do konca života so mnou. Isikolo ho prepustil, aby vedel, ako veľmi ho milujem a chcem. A otvoril oči, aby si predstavil, koľko máme spolu. Keď práve teraz píšem toto svedectvo, som najšťastnejším dievčaťom na Zemi a ja a môj snúbenec žijeme šťastný život a naša láska je teraz silnejšia, ako to bolo ešte pred našim rozpadom. Preto som sľúbil, že sa o svoje svedectvo podelím po celom vesmíre. Ďakujem Dr. Isikoloovi za nadmernú prácu, ktorú pre mňa vykonal. Nižšie je uvedená e-mailová adresa, ak ste v akejkoľvek situácii, ktorú prechádzate srdcovým zlomom, a ubezpečujem vás, že tak ako urobil môj, určite vám pomôže. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp ho na +2348133261196.
autor:Susan Benson (81.92.*.*) 5. 12. 2019 09:55 | link
nadpis:Získajte rýchlu pôžičku v Sunshine Financial Groupodpovědět
Dobrý deň, dámy a páni, potrebujete naliehavo osobnú pôžičku alebo komerčné pôžičky alebo pôžičku na spustenie projektu alebo na kúpu domu alebo auta alebo potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Ak áno, odporúčam vám kontaktovať spoločnosť Sunshine Financial Group prostredníctvom adresy {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} alebo {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group je komplexná spoločnosť poskytujúca finančné služby, ktorá sa zaviazala pomôcť vám zlepšiť váš dlhodobý finančný úspech. Naše prispôsobené programy sú navrhnuté tak, aby pomáhali rásť, chrániť a chrániť vaše bohatstvo poskytovaním personalizovaných služieb a odborných znalostí.

Dôvod, prečo by ste sa mali spojiť so Sunshine Financial Group;
- Aplikujte kedykoľvek a kdekoľvek.
- Príjem hotovosti za menej ako 24 hodín
- Môžete si požičať až 20 miliónov eur
- Žiadne skryté poplatky.
- Dotovaná úroková sadzba 3%
- Máte možnosť zvoliť si dátum splatnosti, a to buď týždenne, mesačne alebo ročne po dobu 1-30 rokov.
- A oveľa viac výhod

Ak je pre vás ťažké získať kapitálovú pôžičku od miestnych bánk alebo iných finančných ústavov, nemusíte sa obávať, pretože táto spoločnosť pomohla mnohým jednotlivcom a organizáciám, ktoré čelia finančným problémom na celom svete. Keď sa uchádzate o finančný príspevok Sunshine Financial Group, uchádzate sa o spoluprácu s dôveryhodnou spoločnosťou, ktorá sa stará o vaše potreby financovania. O celý proces sa postaráte.

Ak potrebujete naliehavú pôžičku do 24 hodín, pre ďalšie informácie prosím napíšte na e-mail nižšie
E-mailový kontakt: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp Kontakt: +447903159998
autor:Susan Benson (81.92.*.*) 5. 12. 2019 10:03 | link
nadpis:Najlepšia ponuka pôžičiek v Sunshine Financial Groupodpovědět
Dobrý deň, dámy a páni, potrebujete naliehavo osobnú pôžičku alebo komerčné pôžičky alebo pôžičku na spustenie projektu alebo na kúpu domu alebo auta alebo potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Ak áno, odporúčam vám kontaktovať spoločnosť Sunshine Financial Group prostredníctvom adresy {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} alebo {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group je komplexná spoločnosť poskytujúca finančné služby, ktorá sa zaviazala pomôcť vám zlepšiť váš dlhodobý finančný úspech. Naše prispôsobené programy sú navrhnuté tak, aby pomáhali rásť, chrániť a chrániť vaše bohatstvo poskytovaním personalizovaných služieb a odborných znalostí.

Dôvod, prečo by ste sa mali spojiť so Sunshine Financial Group;
- Aplikujte kedykoľvek a kdekoľvek.
- Príjem hotovosti za menej ako 24 hodín
- Môžete si požičať až 20 miliónov eur
- Žiadne skryté poplatky.
- Dotovaná úroková sadzba 3%
- Máte možnosť zvoliť si dátum splatnosti, a to buď týždenne, mesačne alebo ročne po dobu 1-30 rokov.
- A oveľa viac výhod

Ak je pre vás ťažké získať kapitálovú pôžičku od miestnych bánk alebo iných finančných ústavov, nemusíte sa obávať, pretože táto spoločnosť pomohla mnohým jednotlivcom a organizáciám, ktoré čelia finančným problémom na celom svete. Keď sa uchádzate o finančný príspevok Sunshine Financial Group, uchádzate sa o spoluprácu s dôveryhodnou spoločnosťou, ktorá sa stará o vaše potreby financovania. O celý proces sa postaráte.

Ak potrebujete naliehavú pôžičku do 24 hodín, pre ďalšie informácie prosím napíšte na e-mail nižšie
E-mailový kontakt: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp Kontakt: +447903159998
autor:Laura Ivano (193.37.*.*) 6. 12. 2019 16:37 | link
nadpis:testimonyodpovědět
Pomôžte mi oslavovať doktora Isikola za jeho veľkú pomoc. Som jedným z tých ľudí, ktorí povedali, že nikdy nezavolám psychika alebo kúzelníka alebo čokoľvek, aby mi pomohol pri riešení mojich problémov - najmenej zo všetkých problémov s láskou, ale dosiahol som bod, v ktorom som vedel, že potrebujem nejaké vedenie, a ja som tak rád, že som našiel tohto muža menom Dr. Isikolo. Keď som skoro stratil Davida v jednom z našich hlúpych bojov a neustálych dohadov (rozišiel sa so mnou), myslel som, že som stratil všetko. plačem celý deň a myslím si, že sa ku mne už nikdy nevráti. Čítal som toľko svedectiev o láskavom kúzle Dr. Isikola, ako pomáha priviesť späť bývalého milenca späť. Rýchlo mu pošlem e-mail. a tiež získať späť môjho manžela s jeho láskavým kúzlom. A keď som bol v najväčšej zúfalstve, nevyužil ma. Vykonali ste veľmi dobrú službu pre osobu v skutočnej núdzi. Neviem, ako ste to urobili alebo ako funguje táto mágia, ale viem len to, že IT PRÁCA a môj muž sa mi vrátili späť za 48 hodín, keď mi to sľúbil !! David, môj manžel a ja sme šťastne späť spolu a ja budem vždy vďačný doktorovi Isikolovi. e-mail mu pre akúkoľvek pomoc je veľmi schopný a spoľahlivý pre pomoc isikolosolutionhome@gmail.com alebo môžete tiež Whatsapp ho na +2348133261196.
autor:Laura Ivano (193.37.*.*) 6. 12. 2019 16:47 | link
nadpis:testimonyodpovědět
Pomôžte mi oslavovať doktora Isikola za jeho veľkú pomoc. Som jedným z tých ľudí, ktorí povedali, že nikdy nezavolám psychika alebo kúzelníka alebo čokoľvek, aby mi pomohol pri riešení mojich problémov - najmenej zo všetkých problémov s láskou, ale dosiahol som bod, v ktorom som vedel, že potrebujem nejaké vedenie, a ja som tak rád, že som našiel tohto muža menom Dr. Isikolo. Keď som skoro stratil Davida v jednom z našich hlúpych bojov a neustálych dohadov (rozišiel sa so mnou), myslel som, že som stratil všetko. plačem celý deň a myslím si, že sa ku mne už nikdy nevráti. Čítal som toľko svedectiev o láskavom kúzle Dr. Isikola, ako pomáha priviesť späť bývalého milenca späť. Rýchlo mu pošlem e-mail. a tiež získať späť môjho manžela s jeho láskavým kúzlom. A keď som bol v najväčšej zúfalstve, nevyužil ma. Vykonali ste veľmi dobrú službu pre osobu v skutočnej núdzi. Neviem, ako ste to urobili alebo ako funguje táto mágia, ale viem len to, že IT PRÁCA a môj muž sa mi vrátili späť za 48 hodín, keď mi to sľúbil !! David, môj manžel a ja sme šťastne späť spolu a ja budem vždy vďačný doktorovi Isikolovi. e-mail mu pre akúkoľvek pomoc je veľmi schopný a spoľahlivý pre pomoc isikolosolutionhome@gmail.com alebo môžete tiež Whatsapp ho na +2348133261196.
autor:Melina Marius (193.37.*.*) 9. 12. 2019 11:25 | link
nadpis:thank you Dr Isikoloodpovědět
Potrebujete kúzlo lásky, aby ste priviedli späť svojho bývalého milenca alebo zjednotili svoje manželstvo? Pošlite e-mail DR ISIKOLO na rýchle 48-hodinové riešenie. Pred rokom a šiestimi mesiacmi som mal problém s manželom, ktorý nás od seba oddelil. Keď sa so mnou rozišiel, bol som zmätený a nevedel som, čo robiť, aby som ho dostal späť, vo vnútri som sa cítil tak prázdny. Kým som na internete nestretol DR ISIKOLO o tom, ako pomohol toľkým ľuďom vyriešiť rôzne problémy. Poslal som mu e-mailom a povedal som mu svoj problém a urobil som to, čo ma požiadal, aby som pre neho urobil, aby mi pomohol, stručne skrátil dlhý príbeh, predtým ako som to vedel, za menej ako 48 hodín mi zavolal môj manžel a vrátil sa ku mne a povedal mi, že je mu ľúto, čo sa deje medzi nami. Nakoniec píšem toto svedectvo, aby som vám poďakoval a hlbokú vďaku DR ISIKOLO za to, že ste dodržali vaše slová a svoje sľuby, že ste mi ho priniesli späť za pouhých 24 hodín od svojho mocného kúzla a za využitie svojich nadaných a veľkých síl priveď ho späť. Ak potrebujete jeho pomoc, môžete mu poslať e-mail na: isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp ho na +2348133261196.
autor:oceanicfinance (*.ip-51-91-18.eu) 9. 12. 2019 23:17 | link
nadpis:oceanicfinanceodpovědět
Toto je oceánske financovanie, ktoré poskytujeme pôžičky jednotlivcom a spoločnostiam na celom svete, sme registrovaná a licencovaná úverová spoločnosť. Potrebujete pôžičku na zaplatenie svojich účtov? Potrebujete pôžičku na začatie podnikania? Potrebujete pôžičku na kúpu bytu? ponúkame všetky druhy pôžičiek, ak máte záujem získať pôžičku akéhokoľvek druhu jednoducho e-mail: Oceanicfinance113@gmail.com
autor:Mr donald lee (105.112.*.*) 10. 12. 2019 03:17 | link
nadpis:LOANodpovědět
Ahoj,
Poskytujeme pôžičky v rozmedzí od 1 000 do 100 000 000 dolárov. Naše pôžičky sú dobre zabezpečené a zabezpečené 2% úrokovou sadzbou. Poskytujeme pôžičky jednotlivcom a organizáciám s cieľom renovácie domov, konsolidácie dlhov, refinancovania a zakladania podnikov. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailovej adresy: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Sme medzinárodná úverová spoločnosť poskytujúca pôžičky rôznym jednotlivcom a spoločnostiam v Európe, Ázii, Afrike a ďalších častiach sveta. Ponúkame pôžičku v amerických dolároch (USD), britskej libre (GBP) a ľubovoľnej mene podľa vášho výberu. Kontaktná adresa: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) sú k dispozícii pôžičky
zobraziť
* osobné pôžičky (bezpečné a nezabezpečené)
* Obchodné pôžičky (bezpečné a nezabezpečené)
* hypotekárne úvery
* syndikovaná pôžička
* Študentská pôžička
* konsolidácia pôžičky a mnoho ďalších:
Pošlite nám e-mail ešte dnes (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com)
S pozdravom
Pán Donald Lee
autor:Susan Benson (185.104.*.*) 10. 12. 2019 11:00 | link
nadpis:Najboljša ponudba posojila pri finančni skupini Sunshineodpovědět
Pozdravljene dame in gospodje, ali nujno potrebujete osebno posojilo ali komercialna posojila ali posojilo za zagon projekta ali nakup hiše ali avtomobila ali potrebujete posojilo za kakršen koli namen? Če je odgovor da, vam svetujem, da se obrnete na Sunshine Financial Group prek {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} ali {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group je celovito podjetje za finančne storitve, ki si prizadeva pomagati izboljšati svoj dolgoročni finančni uspeh. Naši prilagojeni programi so zasnovani tako, da pomagajo rasti, zaščititi in ohraniti vaše bogastvo z zagotavljanjem prilagojenih storitev in strokovnega znanja.

Razlog, zakaj se obrnite na Sunshine Financial Group;
- Nanesite se kadarkoli in kjer koli na lastno udobje
- prejemanje gotovine v manj kot 24 do 48 urah
- Lahko si izposodite do 20 milijonov evrov
- Brez skritih stroškov.
- subvencionirana obrestna mera 3%
- Dobite možnost, da izberete datum vračila, tedensko, mesečno ali letno, v trajanju 1-30 let.
- Dolgoletne delovne izkušnje
-Brezplačna svetovanja in 100-odstotna pozornost do vsake stranke.
- In še veliko koristi

Če vam je bilo težko dobiti posojilo za lastniški kapital pri lokalnih bankah ali drugih finančnih inštitutih, ne skrbite več, saj je to podjetje pomagalo številnim posameznikom in organizacijam, ki se po vsem svetu soočajo s finančnimi težavami. Ko se prijavite pri Sunshine Financial Group, se prijavite pri zaupanja vrednem podjetju, ki skrbi za vaše potrebe po financiranju. V celotnem postopku boste poskrbeli.

Če potrebujete nujno posojilo v 24 urah, nam za več informacij vljudno napišite spodaj
Kontakt po e-pošti: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Kontakt za WhatsApp: +447903159998
autor:Susan Benson (185.104.*.*) 10. 12. 2019 11:01 | link
nadpis:Najboljša ponudba posojila pri finančni skupini Sunshineodpovědět
Pozdravljene dame in gospodje, ali nujno potrebujete osebno posojilo ali komercialna posojila ali posojilo za zagon projekta ali nakup hiše ali avtomobila ali potrebujete posojilo za kakršen koli namen? Če je odgovor da, vam svetujem, da se obrnete na Sunshine Financial Group prek {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} ali {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group je celovito podjetje za finančne storitve, ki si prizadeva pomagati izboljšati svoj dolgoročni finančni uspeh. Naši prilagojeni programi so zasnovani tako, da pomagajo rasti, zaščititi in ohraniti vaše bogastvo z zagotavljanjem prilagojenih storitev in strokovnega znanja.

Razlog, zakaj se obrnite na Sunshine Financial Group;
- Nanesite se kadarkoli in kjer koli na lastno udobje
- prejemanje gotovine v manj kot 24 do 48 urah
- Lahko si izposodite do 20 milijonov evrov
- Brez skritih stroškov.
- subvencionirana obrestna mera 3%
- Dobite možnost, da izberete datum vračila, tedensko, mesečno ali letno, v trajanju 1-30 let.
- Dolgoletne delovne izkušnje
-Brezplačna svetovanja in 100-odstotna pozornost do vsake stranke.
- In še veliko koristi

Če vam je bilo težko dobiti posojilo za lastniški kapital pri lokalnih bankah ali drugih finančnih inštitutih, ne skrbite več, saj je to podjetje pomagalo številnim posameznikom in organizacijam, ki se po vsem svetu soočajo s finančnimi težavami. Ko se prijavite pri Sunshine Financial Group, se prijavite pri zaupanja vrednem podjetju, ki skrbi za vaše potrebe po financiranju. V celotnem postopku boste poskrbeli.

Če potrebujete nujno posojilo v 24 urah, nam za več informacij vljudno napišite spodaj
Kontakt po e-pošti: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Kontakt za WhatsApp: +447903159998
autor:Fabienne Artur (*.m247.com) 10. 12. 2019 17:40 | link
nadpis:testimonyodpovědět
V mojom živote sa stalo neuveriteľné, môj manžel, ktorý ma opustil a moje dvojročné dieťa pre inú ženu, je späť ku mne. Veci boli ťažké, pretože nemám prácu a prosím o výživu, takže moja mama prišla na moju záchranu, aby ma vzala so sebou a so svojím dvojročným detským domovom, hoci problémy sa nevyriešili, ale bolo pre mňa trochu lepšie hľadať si prácu Zatiaľ čo moja mama pomáhala s dieťaťom doma, ona nepracovala, môj brat sa o ňu staral, veci pre mňa nefungovali naozaj preto, že som nemal prácu. Zatiaľ čo som si stále hľadal prácu, prišiel som do kontaktu so ženou, ktorá mi povedala, ako sa oslobodila od podobného problému pomocou DR ISIKOLO. Poskytla mi informácie, kontaktovala som ho a po stretnutí s DR ISIKOLOM mi poskytol relevantné informácie o tom, ako mi pomôže, čo som splnil, a k môjmu prekvapeniu sa môj manžel po dvoch dňoch vrátil a dostal ma tak som ohromený. Keď sa vrátil, odpustil som mu, pretože ho chcem späť, vrátil sa domov, usadili sme sa a veci sa vrátili tak, ako boli, alebo dokonca lepšie. Tu je jeho kontakt, ak si chcete vyskúšať: isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp ho na +2348133261196. Ďakujem DR ISIKOLO.
autor:JUDITA (*.telecomitalia.it) 10. 12. 2019 21:39 | link
nadpis:svedectvoodpovědět
volám sa JUDITA ja a môj priateľ bol spolu 8 mesiacov a je to 6 mesiacov, čo sme sa oddelili. Stále ho milujem, ale niektorí sa cítia nespravodlivo. Prečo ťa niekto, koho miluješ, nemiluješ späť? Modlil som sa a modlil som sa mesiace a nič. Stále je so svojou novou priateľkou (s ktorou žije), ale to ešte neznamená, že musím hľadať pomoc. Prvé týždne po rozchode som bol v kolenách modliac sa, aby som hľadal pomoc. Pomôžte obnoviť vzťah, aby ste sa milovali späť, “tak som sa rozhodol skúsiť to, pretože tak veľmi milujem svojho priateľa. tak som sa spojil s Dr.OGUNAMENOM a povedal mu o všetkom mojom probléme a dal mi 100% záruku, že budem mať svojho priateľa späť po kúzle, takže som bol nadaný a mal som šťastie, že som ho kontaktoval. prekvapenie deň po kúzle ma môj priateľ zavolal a ospravedlnil sa za to, čo mi urobil, a požiadal ma o odpustenie, aby som sa vrátil domov, bol som skutočne zranený a prejdem okamihmi, v ktorých ma opustil, nakoniec Dr. OGUNAMEN pre mňa urobil, odpustil som mu a vrátil sa domov s väčšou láskou a šťastím, všetko vďaka Dr.OGUNAMENovi, skutočnému africkému kúzelníkovi v Afrike, ktorý ho doposiaľ google doporučil. Takže, ak potrebujete pomoc, kontaktujte ho aj na tento. Na záver uvidíte, že tomuto procesu musíte iba veriť. Dr.OGUNAMEN je dobrý skutočný kúzelník, takže mu pošlite e-mail na svoju e-mailovú adresu: {ugbegundender@gmail.com}
autor:DALEKA (*.telecomitalia.it) 10. 12. 2019 21:41 | link
nadpis:svedectvoodpovědět


ahoj všetci moje meno je DALEKA Som tak nadšený, že moje rozbité manželstvo bolo obnovené.
Nedávno sme si vymysleli, aj keď to bolo ťažké. Už je to viac ako mesiac a všetko sa zdá, akoby sa vrátilo k normálu. Začal so mnou zaobchádzať lepšie a pre nás oboch to bol liečivý proces. Nočná mora, ktorá trvala takmer 2 roky, než sme sa rozišli, je konečne skončená. Je to ako by sme sa znova zamilovali! Obaja sme za sebou položili minulosť a snažíme sa posunúť vpred - a po prvýkrát za dlhú dobu vyzerá budúcnosť oveľa jasnejšie. Nemôžem vyjadriť slovami, aký som vďačný, že som Dr. Unity! Je to, akoby sme konečne znovu objavili tie veci o sebe, vďaka ktorým sme sa na prvom mieste zamilovali. Všetky obavy a stres jednoducho zmizli. Ďakujem Dr. OSUNOGIE za zachránenie môjho rozbitého manželstva a priviedol môjho manžela späť ku mne! Žijeme spolu šťastne znova. Ďakujeme Dr. OSUNOGIE. Ak máte akýkoľvek problém, obráťte sa na Dr.OSUNOGIE teraz a garantujem vám, že vám pomôže. Pošlite mu e-mail na adresu: {osunogie@gmail.com}
autor:rýchla ponuka pôžičky. (185.159.*.*) 11. 12. 2019 10:27 | link
nadpis:rollandsk@gmail.comodpovědět
Som úverový agent. Úvery PL v súčasnosti ponúkajú podnikateľský úver. pre verejnosť. pôžička sa pohybuje od 10 000,00 do 100 000 000,00 EUR. spoločnosti môžu požiadať o ďalšie. úver má úrokovú sadzbu 2%. prihláste sa a získajte kredit do 24 hodín. kontaktujte veriteľa e-mailom: creditor@zoho.com Whatsapp: + 420234674160
autor:CRISTINA (*.telecomitalia.it) 11. 12. 2019 15:08 | link
nadpis:svedectvoodpovědět

Ste na slovensku moje meno je cristina, ak potrebujete skutočného kúzla, ktoré vám pomôže priviesť späť svojho bývalého milenca, naliehavý kontakt Dr.OGUNAMEN za naliehavú účinnú lásku Kúzlo „Po deviatich rokoch manželstva mal môj manžel pomer s iným žena bližšie k našej oblasti a milujem svojho manžela toľko, ale on ma podvádzal s inou ženou v tej istej oblasti, kde žijeme, a táto dáma si myslím, že používa čarodejníctvo alebo čiernu mágiu na môjho manžela, aby ho nenávideli mňa a moje deti a to bolo také kritické a nevypovedané - plačem celý deň a noc, keď mi Boh pošle pomocníka, aby mi priviedol svojho manžela! Bol som skutočne naštvaný a potreboval som pomoc, takže som hľadal pomoc online a narazil som na webovú stránku To naznačovalo, že doktor OGUNAMEN môže pomôcť rýchlo sa vrátiť späť. Takže som cítil, že by som ho mal skúsiť. Kontaktoval som ho a on mi povedal, čo mám robiť, a urobil som to, potom pre mňa urobil miláčik. O 28 hodín neskôr, môj manžel ma skutočne zavolal a povedal mi, že mi veľmi chýba, ach, Bože môj, bol som taký šťastný a dnes Som so svojím mužom opäť spokojný a žijeme spolu radostne ako jedna veľká rodina a ďakujem mocnému kúzelníkovi Dr.OGUNAMENOVI, je tak mocný a rozhodol som sa zdieľať svoj príbeh na internete, že Dr.OGUNAMEN je najlepším kúzelným kúzelníkom. on-line, ktorý sa budem vždy modliť, aby som žil dlho, aby som pomohol svojim deťom v čase problémov, ak ste tu a váš milenec vás obracia nadol, alebo ak sa váš manžel presťahoval do inej ženy, už neplaká, kontaktujte Dr.OGUNAMEN na { ugbegundenger@gmail.com}, ktoré vám pomôžu získať späť svojho milenca Ex alebo zastaviť rozvod a zachrániť svoje manželstvo teraz
autor:valentina (*.telecomitalia.it) 11. 12. 2019 15:47 | link
nadpis:svedectvoodpovědět


ahoj všetci tu moje meno je valentina Môj priateľ ma opustil pre ďalšie dievča. Zúfalo som ho potreboval, pretože som ho tak veľmi miloval. Bol som veľmi znepokojený a potreboval som pomoc. Keď som prehľadával internet, narazil som na konkrétne svedectvo o tejto dobrej pomoci Dr.OSUNOGIE, aby som sa rýchlo vrátil späť a zastavil rozvod alebo rozchod atď. Cítil som, že by som ho mal skúsiť. Kontaktoval som ho a on mi povedal, čo mám robiť, a urobil som to, potom mi urobil (spiatočné Láska kúzla). O 28 hodín neskôr sa môj priateľ vrátil ku mne a plakal a prosil o moje odpustenie. Dnes som taká šťastná a chcem odporučiť toto skvelé kúzlo pre každého, kto naozaj potrebuje naliehavé riešenie svojich prerušených vzťahov a manželstva mu pošle e-mail na adresu: osunogie@gmail.com Jednoducho kontaktujte skvelého „Dr.OSUNOGIE“, ak máte nejaký problém, kontaktujte ho a garantujem vám, že vám pomôže., už viac neplačte - kontaktujte tohto mocného kúzla. Ďakujem Dr.OSUNOGIE za záchranu mojich prerušených vzťahov a priniesol môj priateľ späť ku mne! “Napíšte mu na e-mailovú adresu: {osunogie@gmail.com}


autor:kareen Williams (41.58.*.*) 11. 12. 2019 18:44 | link
nadpis:Naliehavá vianočná pôžičkaodpovědět
Ahojte všetci, som Kareen Williams z Ally Financial Group Company. Som tu, aby som vám dal šancu získať dôveryhodnú pôžičku, ktorú je možné schváliť do 24 hodín. Žiadna iná organizácia nefunguje rýchlo a neprenáša pôžičky zákazníkom. Ally Financial Group vám to uľahčila ... E-mail: Kareenwilliams2002@gmail.com WhatsApp: +17204320875 Riešenie vašich finančných problémov dnes .. Ďakujem
autor:Kelly Van Walter (162.253.*.*) 13. 12. 2019 02:00 | link
nadpis:Dostal som pôžičku od príslušných požičiavateľov úverovodpovědět
Už ste počuli o kompetentných poskytovateľoch pôžičiek? Dostal som od nich úver po tom, čo mi boli odmietnuté pôžičky od iných spoločností, ponúkajú pôžičku s úrokovou sadzbou 3%, sú rýchle a spoľahlivé. Dostali ste falošnú pôžičku od úveru alebo ste ho obetovali? Kontaktujte príslušných veriteľov pôžičiek prostredníctvom e-mailu: competentloan@gmail.com
autor:Karin Sabine (*.prcdn.net) 13. 12. 2019 02:31 | link
nadpis:Bývam v USA na Floride a som ...odpovědět
Bývam v USA na Floride a som dnes šťastná žena? Ja som si povedal, že každý veriteľ, ktorý by mohol zmeniť môj život a život mojej rodiny, doporučím im každú osobu, ktorá hľadá pôžičku. Ak potrebujete pôžičku a ste si stopercentne istí, že pôžičku splatíte, kontaktujte ich a povedzte im, že sa na vás obrátila pani Karin Sabineová. sabinhelps@gmail.com
autor:Faye Miller (*.avast.com) 13. 12. 2019 08:14 | link
nadpis:Bývam v USA na Floride a som ...odpovědět
Bývam v USA na Floride a som dnes šťastná žena? Ja som si povedal, že každý veriteľ, ktorý by mohol zmeniť môj život a život mojej rodiny, odkážem na neho každú osobu, ktorá hľadá pôžičku. Ak potrebujete pôžičku a ste si stopercentne istí, že pôžičku splatíte, kontaktujte ich a povedzte im, že sa o nich zmienila pani Karin Sabineová. sabinhelps@gmail.com
autor:Mr shwn (129.205.*.*) 13. 12. 2019 09:03 | link
nadpis:loanodpovědět
Potrebujete osobné alebo obchodné pôžičky? Kontaktujte nás e-mailom na adrese: (chasebanktransferdesk@gmail.com)
autor:tania (*.telecomitalia.it) 13. 12. 2019 16:45 | link
nadpis:svedectvoodpovědět

Ahojte všetci tu, čítajúc moje svedectvo o tom, ako som dostal pôžičku od spoločnosti unicredto, premýšľal som o tom, ako získať Christamsovu pôžičku na vyriešenie niektorých mojich problémov a ako nakupovať pre svoju rodinu na tento vianočný sviatok, ale unicredito sa len smejú tvári svojej rodiny. poskytnutím pôžičky vo výške 45 000 EUR, keď ma toľko bánk a firiem odmietlo požičať, ale dnes som taká šťastná, že som dostala pôžičku, ktorú som hľadala, a rodina nezažije to, čo sme videli minulý rok vianoce, chcem oceniť manažéra unicrdeta, ktorí mi sľúbia, že mi pomôžu, pretože pomohli mnohým ľuďom bez záruky a keďže žiadam o pôžičku 45 000 EUR 6. decembra 2019 do 3 dní, teda 10. decembra, som dostal pôžičku a teraz môžem povedať, že Som najšťastnejšou osobou tu na svete, pretože moje srdce, ak je plné radosti, ak hľadáte vianočnú pôžičku, unicredito je najlepším miestom na získanie rýchlej pôžičky bez zbytočného odkladu. email: {unicredito@yahoo.com}
autor:Zara Adam (*.m247.com) 13. 12. 2019 19:24 | link
nadpis:testimonyodpovědět
Nikdy som neveril v kúzla alebo kúzla, kým som sa nestretol s týmto špeciálnym kúzelníkom s názvom DR ISIKOLO. Muž, ktorého som sa chcel oženiť, ma nechal 3 mesiace na svadobný obrad a môj život bol hore nohami. Bol so mnou 4 roky a veľmi som ho veľmi rád. bez dôvodu ma opustil pre inú ženu. keď som mu zavolal, nikdy neprijal moje hovory a nechce ma vidieť okolo seba. tak, keď som mu povedal, čo sa stalo. Pomohol mi urobiť nejaké čítania a po týchto čítaniach ma prinútil uvedomiť si, že tá druhá žena vykonala nejaké kúzla nad mojím manželom, a preto ma opustil .. Povedal mi, že mi pomôže kúzliť priviesť ho späť. Spočiatku som bol skeptický, ale len som to skúsil. Za 2 dni ma môj manžel zavolal a ospravedlnil som sa. Nemôžem uveriť, že sa ku mne môže kedykoľvek vrátiť, ale teraz som šťastný, že je späť a teraz sme manželia a žijeme ako šťastná rodina. Zverejňujem to na fóre, ak niekto potrebuje pomoc tohto muža. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom tohto WhatsApp: +2348133261196 alebo e-mailom isikolosolutionhome@gmail.com
autor:Kelly Van Walter (162.253.*.*) 14. 12. 2019 01:24 | link
nadpis:Dostal som pôžičku od príslušných požičiavateľov úverovodpovědět
Už ste počuli o príslušných úverových poskytovateľoch pôžičiek? Dostal som od nich úver po tom, čo mi boli odmietnuté pôžičky od iných spoločností, ponúkajú pôžičku s úrokovou sadzbou 3%, sú rýchle a spoľahlivé. Dostali ste falošnú pôžičku od úveru alebo ste ho obetovali? Kontaktujte príslušných veriteľov pôžičiek prostredníctvom e-mailu: competentloan@gmail.com
autor:Kelly Van Walter (197.210.*.*) 14. 12. 2019 13:53 | link
nadpis:Už ste počuli o príslušných úverových poskytovateľoch pôžičiek?odpovědět
Už ste počuli o príslušných úverových poskytovateľoch pôžičiek? Dostal som od nich úver po tom, čo mi boli odmietnuté pôžičky od iných spoločností, ponúkajú pôžičku s úrokovou sadzbou 3%, sú rýchle a spoľahlivé. Dostali ste falošnú pôžičku od úveru alebo ste ho obetovali? Kontaktujte príslušných veriteľov pôžičiek prostredníctvom e-mailu: competentloan@gmail.com
autor:JAMES (197.211.*.*) 15. 12. 2019 12:46 | link
nadpis:CASH FIRModpovědět
Hello


We read your contribution on the Internet, whenever you need Credit (Loan) (No-Scam) We are a credit-lending company offering credit and other credit facilities at reduced rate note that we can give you a 100% guarantee that you will get a loan from our company at a 2% interest rate from € 5,000 up to 200,000 euros for 1 to 30 years, the basic condition is that you need work and a reasonable income, or you can work as a self-employed person before you can apply, please if you are interested, you can answer it


e-mail: cashfirmarena@outlook.com

or contact our law office e-mail:

aj4261689@gmail.com

Website: www.vhlaw.org

Contact person: Barr. Alex Johnson

approve the application / qualification credit


CASH ARENA BANK COMPANY LIMITED

Contact person: Sir James Williams

http://www.arenafinco.com/

e-mail: cashfirmarena@outlook.com

Thank you, we are looking forward to your mail soon

Your credit reward is our concern


Compliment of the Season.
autor:elezabetha (*.telecomitalia.it) 15. 12. 2019 21:19 | link
nadpis:svedectvoodpovědět

VEĽKÉ LÁSKY SPLNENÉ LÁTOK Dr.OGUNAMENY, KTORÉ MÁ POMOCI UCHOVÁVAŤ MÔJ VZŤAH
Volám sa Elezabetha. Chcem sa poďakovať Dr.OGUNAMENOVI za privolanie môjho bývalého manžela. Nikto ma nikdy nemohol donútiť uveriť, že list, ktorý sa chystám napísať, bude v skutočnosti jedného dňa napísaný. Bol som najväčší skeptik na svete. Nikdy som neveril v kúzla alebo čokoľvek podobné, ale zo spoľahlivého zdroja mi povedal, že je veľmi dobrý priateľ, že Trust je veľmi oddaný, nadaný a talentovaný človek. Bola to jedna z najlepších vecí, ktoré som kedy urobil. Môj milostný život bol v troskách; Prešiel som dvoma rozvodmi a bol som na pokraji jednej tretiny. Jednoducho som nemohol čeliť ďalšiemu rozvodu a chcel som sa usilovnejšie pokúsiť, aby náš vzťah fungoval, ale zdá sa, že môj manžel sa nestaral. a znova sa so mnou zabrzdil. Bol som zmätený a nerobím to, čo robiť znova, skôr je to, aby sa dostali do kontaktu s Dr.OGUNAMENOM. Urobil milostné kúzlo, vďaka ktorému sa môj manžel vrátil ku mne. sme teraz veľmi spokojní so sebou samým. Dr.OGUNAMEN ho prinútil uvedomiť si, ako veľmi sa milujeme a navzájom sa potrebujeme. Tento muž je pre REAL a pre dobro. Môže vám tiež pomôcť vyriešiť váš narušený vzťah. Testoval som to a je to pre mňa, mal som manžela späť! Bolo to ako zázrak! Zrazu chcel ísť na manželské poradenstvo a v našom milostnom živote sa nám darí veľmi dobre. Kontaktný e-mail: {ugbegundenger@gmail.com}
autor:Matthew (197.210.*.*) 17. 12. 2019 18:09 | link
nadpis:Teraz som šťastný v manželstveodpovědět
Život bol plný problémov, pretože moja žena ma opustila a pokračovala s iným mužom. Väčšinu času som si myslel, že to všetko skončí. Situácia sa zhoršila, keď som prišiel o domov, rodinu a všetko pre hurikán Matthew a ja som sa stal utečencom v mojej vlastnej krajine, na Haiti. Jedinou funkciou, ktorú som nechal, bol telefón s prístupom na internet vo vrecku. Jedného verného dňa som našiel jednu prorockú nedeľu na internete v knihe tvárí. Niekto v USA bol svedkom mnohých veľkých vecí, ktoré prorocká nedeľa urobila pre ňu a jej rodinu. Kontaktoval som ho a ostatní hovoria históriou. Dnes som šťastne ženatý s vojakom, ktorého som stretol v tábore, a opäť mám šťastie. Toto šťastie si nemôžem udržať pre seba, pretože nie som sebecký. Môžete tiež kontaktovať proroka v nedeľu na adrese (dr.marksunday@outlook.com) alebo zavolať na +393511150081 Whatsapp.
autor:Vanessa Erik (*.m247.com) 19. 12. 2019 09:52 | link
nadpis:thank you Dr Isikoloodpovědět
DR ISIKOLO to pre mňa urobil znova po tom, čo mi pomohol dostať môjho manžela späť. Chcem dať svetu vedieť o DR ISIKOLO, Veľkom kúzle, ktoré mi prinieslo späť môjho odcudzeného manžela, keď som si myslel, že všetka nádej bola stratená. tak som sa s ním skontaktoval a vyhovel všetkému, čo mi povedal, aby som urobil, a výsledok som dostal do 48 hodín, keď ma ubezpečil. DR ISIKOLO použil svoje silné kúzlo, aby mi na tvári usmial úsmev tým, že priviedol späť svojho muža kúzlom, najskôr som si myslel, že snívam, keď sa môj manžel vrátil ku mne na kolenách a prosil ma, aby som jej odpustil a prijal ju späť a dokonca odvtedy ma miluje viac, ako som kedy čakal, a preto som si dal svoj sľub, že dám o svete vedieť o DR ISIKOLO, pretože je to skvelý človek. Máte problémy vo svojom vzťahu? Rozišiel sa váš partner s vami a stále ho milujete a chcete ho späť? Máte problém s financiami? alebo potrebujete pomoc akéhokoľvek druhu, obráťte sa na DR ISIKOLO ešte dnes, pretože vám dávam 100% záruku, že vám pomôže tak, ako mi pomáhal. E-mailová adresa DR ISIKOLO je: isikolosolutionhome@gmail.com.com alebo jeho WhatsApp / Viber him: +2348133261196.
autor:Alfred AlfredFinance (*.m247.com) 19. 12. 2019 13:15 | link
nadpis:rodfinance@gmail.comodpovědět
Ahojte všetci

Som profesionálny súkromný veriteľ. Poskytujem lacnú pôžičku s rýchlym súhlasom. Pracujem s tímom odborníkov ako štáby. Úroková sadzba úveru je 3% ročne. Ponúka všetky druhy pôžičiek s pôžičkou v rozmedzí od 5 000 do 150 miliónov. Pre viac informácií navštívte (rodfinancing@gmail.com), WhatsApp: +14693515949

Požičiavajúci tím
Rod Financing
autor:Alfred AlfredFinance (*.m247.com) 19. 12. 2019 13:15 | link
nadpis:pôžičkuodpovědět
Ahojte všetci

Som profesionálny súkromný veriteľ. Poskytujem lacnú pôžičku s rýchlym súhlasom. Pracujem s tímom odborníkov ako štáby. Úroková sadzba úveru je 3% ročne. Ponúka všetky druhy pôžičiek s pôžičkou v rozmedzí od 5 000 do 150 miliónov. Pre viac informácií navštívte (rodfinancing@gmail.com), WhatsApp: +14693515949

Požičiavajúci tím
Rod Financing.
autor:sharon (*.telecomitalia.it) 20. 12. 2019 17:27 | link
nadpis:svedectvoodpovědět

Ste zlomený? Nenechajte sa rozčuľovať, nech vám Dr.OGUNAMEN pomôže získať späť svoj Ex. „Bol som ženatý 5 rokov s 2 deťmi a ja som šťastne žil so svojou rodinou, kým sa veci so mnou a mojím manželom nezačali škaredo viesť k bojom. a argumenty takmer zakaždým ... zhoršilo sa to v momente, keď môj manžel požiadal o rozvod ... Snažil som sa, čo bolo v jeho silách, aby zmenil názor a zostal so mnou, pretože som ho miloval celým svojím srdcom a nechcel som svojho manžela stratiť. ale všetko jednoducho nefungovalo ... Odsťahoval sa z domu a stále pokračoval v podaní žiadosti o rozvod ... Prosil som a skúšal všetko, ale stále nič nefungovalo. Prelom nastal, keď ma niekto predstavil tomuto úžasnému veľkému čarodejníkovi, zvanému Dr. .OGUNAMEN, ktorý mi nakoniec pomohol ... Nikdy som nebol fanúšikom podobných vecí, ale len som sa rozhodol skúsiť to, pretože som bol zúfalý a nezostal som na výber ... Urobil pre mňa kúzlo a veci skutočne fungovali, ako sľuboval a môj manžel sa zmenil názor a vrátil sa domov t o zostaň so mnou a s deťmi. A sľub, že mi už nikdy neublížim. žijeme šťastne, ako to bolo s pomocou Dr.OGUNAMENA. Ak potrebujete pomoc, môžete kontaktovať Dr.OGUNAMENU na adrese: {ugbegundenger@gmail.com}
autor:kristina (*.telecomitalia.it) 20. 12. 2019 18:18 | link
nadpis:svedectvoodpovědět

Dr.OGUNAMEN najlepší kúzelník online obnovuje môj prerušený vzťah a dôrazne odporúčam Dr.OGUNAMEN každému, kto potrebuje pomoc!
Môj manžel ma opustil pre inú ženu pred 6 mesiacmi a odvtedy sa môj život naplnil bolesťami, bolesťou a zlomeninami srdca, pretože bol mojou prvou láskou, s ktorou som celý svoj život prežil. Môj priateľ mi povedal, že videl nejaké svedectvá o kúzelníkovi menom OGUNAMEN, že môže priviesť späť milenca v priebehu niekoľkých dní, smejem sa mu a povedal, že ma nezaujíma, ale kvôli láske, ktorú pre mňa mal môj priateľ, v mojom mene as veľkým prekvapením som sa poradil s veľkým kňazom, ktorý ma po dvoch dňoch zavolal po prvýkrát, keď ma po troch mesiacoch zavolal, že mi chýba a že je mi tak ľúto za všetko, čo ma prinútilo prejsť. a teraz sme spolu šťastní. Stále tomu nemôžem uveriť, pretože je to veľmi neuveriteľné. Ďakujem Dr.OGUNAMENOVI za privolanie môjho milenca a tiež môjmu milému priateľovi, ktorý sa prihováral v mojom mene, za každého, kto by mohol potrebovať pomoc tohto veľkého kňaza, je tu e-mailová adresa: {ugbegundenger@gmail.com}
autor:Elena (37.120.*.*) 21. 12. 2019 06:46 | link
nadpis:pôžičkuodpovědět
Chcete si požičať a neviete, kde získať skutočnú pôžičku?
Chcete začať podnikať, ale nemáte kapitál?
Potrebujete požiadať o pôžičku z akéhokoľvek dôvodu?
Potrebujete vianočnú pôžičku.

Vaša nádej je konečne tu, pretože poskytujeme rýchle a spoľahlivé pôžičky, naša služba je 100% pravá a zaručuje vám, že si budete môcť požičať pri podávaní žiadosti, kontaktujte nás e-mailom a dnes ju potvrďte na adrese: elenanino0007@gmail.com

Ďakujem vám a Boh žehnaj
DÔVERA
Elena
autor:Doris Arsen (*.m247.com) 21. 12. 2019 11:00 | link
nadpis:thank you Dr Isikoloodpovědět
Úžasné kúzlo lásky, ktoré vám umožní vrátiť sa k vášmu partnerovi a opraviť váš zlomený vzťah
Môj manžel sa so mnou rozišiel pred 3 mesiacmi a prinútil ma podpísať rozvodové dokumenty a ja som bol úplne zlomený. A nemohol som sa vrátiť do žiadnej formy emočne. Ďakujem Bohu za toto úžasné a brilantné kúzlo, ktoré prišlo na moju záchranu. Wow! Toto kúzlo kolieska mi veľmi pomohlo. Doktor Isikolo mi zaručil naliehavé obsadenie kúziel 48 hodín, z čoho som to prijal. Šokujúce! tento mesiac, 7. decembra 2019, ma manžel zavolal späť s mnohými ospravedlneniami po 48 hodinách, čo ma uistil, a urobil všetko, čo bolo v jeho silách, aby stiahol rozvodové dokumenty, ktoré predtým prebiehali s mocou tohto zázračného pracovníka s kúzlami. Niektorí ľudia dosvedčili, že priviedol svojho milenca Ex späť, iní svedčili o tom, že obnovuje lono, lieči rakovinu, vírus herpes simplex a inú chorobu. Ďakujem vám veľmi pekne za vaše silné kúzla. výrazy nepostačujú na poďakovanie. E-mail Dr. Isikolo teraz pre naliehavú lásku Kúzlo isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp ho na +2348133261196.
autor:jhgf (152.89.*.*) 21. 12. 2019 17:29 | link
nadpis:Drivers license and much more! http //: buydriverlicense.comodpovědět
Unterstützung bei der Bereitstellung von Dokumenten Kontakt ((WhatsApp ... +4915214338254)) EU-Führerschein kaufen
Offizielle Dokumentationsdienste mit hohem Standard und Schaffung der besten Plattform, die ein absolutes Kundeninteraktionsmanagement garantieren würde. Wir bieten zuverlässige Dienstleistungen für alle unsere Kunden in der Dokumentation und Reiseberatung
Das Team von https://www.buydriverlicense.com hilft allen seinen Kunden, von US-Passport, Führerscheinen (Alle Staaten) bis zu Canadian Passport (Führerschein) UK Passport (Führerschein) alle EU-Pässe bzw. EU-Führerscheine zu erhalten. Alle Kaufen Registrierte und offizielle Führerschein kaufen | Schweizer Führerschein kaufen | Österreich Führerschein kaufen | Deutscher Führerschein kaufen | Kaufen Sie Kroatien Führerschein | Kaufen Sie einen tschechischen Führerschein | Kaufen Sie den niederländischen Führerschein | Kaufen Sie den britischen Führerschein | US Passport kaufen | Kanadischer Reisepass kaufen | Kaufen Sie UK Passport | Kaufen Sie einen britischen Führerschein

https://www.buydriverlicense.com
WhatsApp ... +4915214338254
WhatsApp ... +4915214338254

NB: Wir sind hier, um Menschen zu helfen, die dringend Dokumente benötigen, Probleme beim Erwerb ihrer Lizenzen haben oder Verbote oder Pässe für ein anderes Land haben.
Wir sind ein privater, internetbasierter Reisedienstleister, der Reisenden hilft, ihre Reisepässe und Führerscheine zu erhalten. Wir helfen Menschen, die ihre Identität ändern möchten, und erhalten echte neue Ausweisdokumente

Wenn Sie sich dafür entscheiden, unsere Dienstleistungen nicht in Anspruch zu nehmen, können Sie Ihr Visum direkt über die offizielle Website beantragen.
https://www.buydriverlicense.com
WhatsApp ... +4915214338254

Schlüsselwörter:
- Schweizer Führerschein kaufen
- Österreich Führerschein kaufen
-Kaufen Sie einen deutschen Führerschein
autor:Claudia Klein (197.210.*.*) 22. 12. 2019 11:56 | link
nadpis:Dobrý deň, vitajte v spoloč...odpovědět
Dobrý deň, vitajte v spoločnosti Spotcap Global Loan Services, volám sa Claudia Klein, som veriteľka a tiež úverový konzultant.

Potrebujete finančné posilnenie? Potrebujete pôžičku na rôzne účely? ak je vaša odpoveď áno, odporúčam vám kontaktovať svoju firmu prostredníctvom spotcapglobalservices@gmail.com | alebo nám napíšte na WhatsApp: +4915758108767 | a mať na vašom účte pôžičku do 24 hodín, pretože poskytujeme vynikajúce úverové služby na celom svete.

Ponúkame všetky druhy úverových služieb (osobné pôžičky, obchodné pôžičky a mnohé ďalšie), ponúkame dlhodobé aj krátkodobé pôžičky a tiež si môžete požičať až 15 miliónov eur. Moja spoločnosť vám pomôže dosiahnuť rôzne ciele so širokou škálou úverových produktov.

Vieme, že získanie legitímnej pôžičky bolo vždy obrovským problémom. Pre ľudí, ktorí majú finančný problém a potrebujú ho vyriešiť, mnohí ľudia považujú za veľmi ťažké získať kapitálové pôžičky od svojich miestnych bánk alebo iných finančných inštitúcií z dôvodu vysokého záujmu. úroková sadzba, nedostatočný kolaterál, pomer dlhu k príjmu, nízke úverové skóre alebo akékoľvek iné dôvody

Už žiadne čakanie alebo stresujúce bankové návštevy. Naša služba je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni - môžete získať pôžičku a dokončiť svoje transakcie kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujete

Poskytujeme pôžičky svetovej triedy 24 hodín. Pre otázky / otázky? - Poslať e-mail na adresu spotcapglobalservices@gmail.com | alebo nám napíšte na WhatsApp: +4915758108767 | & Dostať odpoveď v okamihu.

Vaša rodina, priatelia a kolegovia nepotrebujú vedieť, že máte málo peňazí, jednoducho nám napíšte a dostanete pôžičku.

Vaša finančná sloboda je vo vašich rukách!
autor:Claudia Klein (197.210.*.*) 22. 12. 2019 22:54 | link
nadpis:posojiloodpovědět
Pozdravljeni in dobrodošli pri globalnih posojilnih storitvah Spotcap, moje ime je Claudia Klein, sem posojilodajalec in tudi posojilna svetovalka.

Ali nujno potrebujete finančno okrepitev? potrebujete posojilo za različne namene? če je vaš odgovor pritrdilen, vam svetujem, da se obrnete na moje podjetje prek | spotcapglobalservices@gmail.com | ali nam pošljite sporočilo na WhatsApp: +4915758108767 | in imate posojilo na svojem računu v 24 urah, ker zagotavljamo odlične posojilne storitve po vsem svetu.

Ponujamo vam vse vrste posojilnih storitev (osebni posojilo, posojilo za podjetja in še veliko več), ponujamo tako dolgoročne kot tudi kratkoročne posojila, prav tako pa si lahko izposodite do 15 milijonov evrov. Moje podjetje vam bo pomagalo doseči različne cilje s široko paleto posojilnih izdelkov.

Vemo, da je bilo pridobitev zakonitega posojila vedno velik problem Posamezniki, ki imajo finančne težave in jih potrebujejo rešitev, veliko ljudi tako težko pridobi posojilo iz lastnih lokalnih bank ali drugih finančnih institucij zaradi visokih obresti stopnja, nezadostno zavarovanje, razmerje med dolgom in dohodkom, nizek kreditni rezultat ali kateri koli drug razlog

Ni več čakalnih dob ali stresnih obiskov bank. Naša storitev je na voljo 24/7 - dobite lahko posojilo in dokončate svoje transakcije, kadar koli in kjerkoli jih potrebujete

Nudimo 24 urne storitve posojila svetovnega razreda. Za poizvedbe / vprašanja? - Pošljite e-pošto na | spotcapglobalservices@gmail.com | ali nam pošljite sporočilo na WhatsApp: +4915758108767 | & Prejeti odgovor v trenutku.

Tvoja družina, prijatelji in sodelavci ne potrebujejo vedeti, da imate malo denarja, preprosto nam pišite in dobili boste posojilo.

Vaša finančna svoboda je v vaših rokah!
autor:Michal (*.datapacket.com) 1. 2. 2020 09:40 | link
nadpis:Rychlý úvěr 500000 až 10000000 do 24 hodinvýše | odpovědět
 Nabízíme flexibilní úvěry a financování pro různé projekty.Tento úvěr umožňuje klientovi využít návratnost za pouhých 2% úroků po dobu 3 nebo více let. Můžeme schválit úvěr přímo na váš bankovní účet až do výše 20000000 Kč nebo více v závislosti na částce, kterou chcete pro vaše podnikání. V současné době financujeme: * obchodní expanzi * projekt komerčních nemovitostí * Osobní půjčka a úvěr pro malé a střední podniky jsou otevřeny k dobrému obchodnímu vztahu s vámi, kontaktujte nás E-mail: sopuchmichal2@gmail.com whatsapp +420723453979
autor:pinter (197.211.*.*) 27. 12. 2019 02:40 | link
nadpis:UVERodpovědět
Konsolidoval som svoje dlhy s Annie Finance Company, som tu, aby som dosvedčil, čo sa stalo v mojom živote. Naozaj ďakujem Bohu za jeho milosť za môj život a moju rodinu, pretože som už tri mesiace hľadal pôžičku a požiadal som o pomoc svoju banku. ale ja som bol odmietnutý a všetky finančné inštitúcie, do ktorých som išiel, boli tiež odmietnuté, ale kým ma môj dobrý priateľ nenasmeroval na pôžičky tejto finančnej spoločnosti Annie v Európe. Naozaj som neveril svojim očiam, keď mi ponúkli pôžičku vo výške 50 000,00 na konsolidáciu všetkých mojich dlhov a tiež na refinancovanie môjho podnikania. Toto svedectvo dávam dnes, pretože som im sľúbil, že ak mi ponúknu pôžičku, pôjdem po celom internete, aby som sa podelil o svoje dobré diela, takže ak by si tam hľadal nejaký druh pôžičky, rád by som ti poradil, aby si ich kontaktoval, Žiadny úverový šek, uvítanie na čiernej listine, Len si zaistite svoju pôžičku a pôžičkové prostriedky budú prevedené na váš účet s 5 bankovými hodinami dňa. Pre viac informácií o tom, ako s nimi získať úver, pošlite e-mail: (info.annie_finance@yahoo.com), nebudete sklamaní.
autor:Kim Morse (197.211.*.*) 29. 12. 2019 05:32 | link
nadpis:Code360 Loanodpovědět
Vážení (Code360)
Hľadáte podnikateľské pôžičky, osobné pôžičky, pôžičky na bývanie, autá, pôžičky, študentské pôžičky, pôžičky na konsolidáciu dlhov, nezabezpečené pôžičky, podnikateľské pôžičky atď. z tohto dôvodu ste v správnej pozícii na zaplatenie svojho úverového riešenia!
Spoločnosti a jednotlivci požičiavame peniaze za nízke úrokové sadzby a prijateľné ceny s 2% sadzbou
Máte záujem? @ (Code360optionsloancompany@gmail.com)
Kontaktujte nás a sledujte úverové operácie a prevod do 48 hodín
Podrobnosti o aplikácii:
Názov:
narodeniny:
sex:
Stav manželstva:
adresa:
mesto:
Štát /
Provincie:
Poštové smerovacie číslo:
Krajina:
telefón:
E-mail:
Účel pôžičky:
Výška pôžičky:
Úverové obdobie:
Čistý príjem za mesiac:
Pošlite nám e-mail @ {Code360optionsloancompany@gmail.com} A pre viac informácií o nás navštívte našu webovú adresu www.Xtradeoption.com

S priateľským pozdravom,
Pani Kim
autor:Theresa (*.prcdn.net) 30. 12. 2019 12:41 | link
nadpis:Pričevanjeodpovědět
Im Theresa Oliver po imenu. vendar živim v ZDA, pred nekaj meseci sem bil finančno napet, zaradi obupa pa me je prestrašilo več spletnih posojilodajalcev. in zaradi mojega poklica, ker sem mati samohranilka, z dvema otrokoma in cel svet se mi je zdelo, kot da visi na meni, in se pritožujem in se pogovarjam s prijateljico v družabnih medijih, ki živi v (POLJSKA), ki me je napotil k zelo zanesljivemu posojilodajalcu, imenovanemu (gospa Antonia Rowan) iz (CREDIT-SUISSE) posojila, je bila odrešiteljica BOG, da je rešila mojo družino s posojilom v višini 85.000,00 USD s 3-odstotno obrestno mero, brez stresa, pokličite svojo credit-suisse147@hotmail.com
autor:Pán James Town (185.215.*.*) 2. 1. 2020 19:40 | link
nadpis:loanodpovědět
Ahoj,
ponuka pôžičky tu, máte záujem? nainštalovať teraz.
Boli ste odmietnutí svojou bankou? Máte zlú kreditnú kartu? Máte nezaplatené účty? Ste v dlhu? Potrebujete založiť firmu? Potrebujete pôžičku?
Máme pre vás pôžičku vo výške 3% úrokovej sadzby a rozsah úveru od 10 000,00 do 50 000 000,00 EUR.
Potrebné informácie sú:
1. Celé meno: .........
2. Kontaktná adresa: ......
3. Štát / mesto: ...........
4. Krajina: .........
5. Potrebná suma: ..............
6. Trvanie úveru: ..........
7. Telefónne číslo: ..........
8. Mesačný príjem: ...........
E-mailom nám: softeasyloanlimited998@gmail.com
1. poschodie, 6 Lapps Quay, Cork,
Írsko. (T / A Millex Ltd. č. 314738)
Tel: +353 21 242 7054
S pozdravom,
Pán James Town
MD / CEO
autor:Karin Sabine (*.avast.com) 3. 1. 2020 04:59 | link
nadpis:Ste obchodný muž alebo žena...odpovědět
Ste obchodný muž alebo žena? Ste vo finančnej neporiadku alebo potrebujete finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania? Potrebujete splácať svoje dlhy alebo splatiť svoje účty alebo začať pekný obchod? Máte nízke kreditné skóre a bude pre vás ťažké získať kapitálovú pôžičku od miestnych bánk / iných finančných inštitúcií? Potrebujete jednu pôžičku alebo financovanie z akéhokoľvek dôvodu, napríklad: Email: sabinhelps@gmail.com
autor:Lorena Antonio (*.m247.com) 4. 1. 2020 20:29 | link
nadpis:testimony on Dr Edoodpovědět
Chcem sa poďakovať Veľkému DR EDO za to, že mi priniesol Obnovenie môjho prerušeného vzťahu. Nikto ma nikdy nemohol presvedčiť, že Svedectvo sa niekedy stane skutočnosťou. Bol som najväčší skeptik na svete. Nikdy som neveril v magické kúzla alebo čokoľvek súvisiace, ale bolo mi povedané spoľahlivým zdrojom (veľmi blízky spolupracovník) a vyskúšal som to. Bolo to jedna z najlepších vecí, ktoré som kedy urobil. Môj milostný život bol v troskách; srdce sa zlomí a bolo na pokraji konca. Jednoducho som nemohol čeliť ďalšiemu rozvodu a chcel som sa usilovnejšie pokúsiť, aby náš vzťah fungoval, ale zdá sa, že môj manžel sa nestaral. a znova sa so mnou zabrzdil. Bola som zmätená a nerobia to, čo majú robiť znova, ale skôr, aby sa dostali do kontaktu s DR EDO. Urobil milostné kúzlo, vďaka ktorému sa môj manžel vrátil ku mne za menej ako 48 hodín. sme teraz veľmi spokojní so sebou samým. DR EDO ju prinútila uvedomiť si, ako veľmi sa navzájom milujeme a potrebujeme. Tento muž je pre REAL a navždy. môže vám tiež pomôcť vyriešiť váš narušený vzťah. Mal som manžela späť! Bolo to ako zázrak! zrazu chcel ísť na manželské poradenstvo a v našom milostnom živote sa nám darí veľmi dobre. kontaktujte ho prostredníctvom e-mailu: edolovespelltemple@gmail.com, môžete mu zavolať alebo ho pridať na WhatsApp: +2348159452497
autor:Anetta (41.203.*.*) 5. 1. 2020 00:21 | link
nadpis:naliehavá pôžičkaodpovědět
Dnes je šťastný deň môjho života. 2020 je pre mňa už skvelý rok. Finančnú slobodu som dostal pred pár hodinami. Na začatie obchodovania s hydinou som skutočne potreboval 50 000,00 EUR. Vždy som mal vášeň a sen vlastniť hydinársku farmu. kvôli problémom s peniazmi som nemohol začať. Som veľmi rád, že rok môžem začať pozitívne. Ponížil som sa, ďakujem pani Annie, že som tento sen mohol dosiahnuť pomocou vášho surportu. Stretla som sa s pani Annie Terryovou, keď som hľadala online spoločnosť, ktorá ponúka ľuďom rýchle pôžičky z dôvodu reputácie ich spoločnosti, poslala som svoju žiadosť na adresu info.annie_finance@yahoo.com a požiadala o čo najnaliehavejšie 50 000,00 EUR. Táto spoločnosť naliehavo vybavila moju žiadosť a po podpísaní zmluvy mi pôžičku schválila. neporušili dohodu ani ich sľub. 50 000,00 EUR bolo dnes odoslané na môj účet, už som potvrdil 50 000,00 EUR na mojom účte. Teraz začnem svoju hydinársku farmu. tento rok 2020 nedovoľte, aby sa váš sen oneskoril. Prijmite opatrenia. ak je to financie, ktoré vás zastavujú, aby ste nevykonávali svoje sny. spoločnosť, ktorá pre mňa naliehavo schválila 50 000,00 EUR, je tiež ochotná vám pomôcť. môžete poslať svoju žiadosť alebo požiadať o otázku cez info.annie_finance@yahoo.com ďakujeme, že ste si našli čas na prečítanie tohto príspevku. Uisťujem vás, že rok 2020 bude pre vás najlepším rokom.


Anetta
1712–1761 z 2158
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum