Zničí nevěra každé manželství?

Zničí nevěra každé manželství?

Manželství v dnešní době prošlo mnoha změnami. Věk vstupu do manželství se zvyšuje, průměrně se lidé berou mezi 26. a 28. rokem, přibylo nesezdaných soužití…

Podle statistik až 30 % lidí ve věku od 20 do 35 let žije tzv. „single“, tedy v domácnosti samostatně bez partnera. Ubývá společně tráveného času mezi partnery, mnoho času nám zabírají média, především televiza a dnes už i internet.

Koho si vybíráme?

Přitom každý jedinec se od přírody snaží replikovat co možná nejvýhodněji svůj genetický potenciál. Základem strategie chování ženy je podle sociobiologů nalézt a udržet nejlepšího partnera, který jí poskytne vhodný genetický materiál zajišťující životaschopnost jejím potomků. Ženy si podvědomě vybírají muže s vyšším sociálním postavením, nezáležím jim tolik na vzhledu. Muž je naopak puzen k polygamii. Není tolik vázán sociálním statutem ženy, i když je dokázáno, že i muži raději vybírají ženu z vyšší společenské vrstvy, protože ženy z takové vrstvy rodí více synů, cca 100 dcer na 115-120 synů. Tato skutečnost je pravděpodobně zapříčiněna tím, že pro tuto matku je biologicky výhodnější mít více synů. Muži údajně volí především podle fyzické atraktivity ženy.

Rozdíly mezi muži a ženami

Rozdílů mezi muži a ženami je tolik, že je až s podivem, že spolu mohou vydržet i několik let. Zajímavé je zjištění, že ženy do dvacátého roku mají za sebou více sexuálních vztahů, se sexuálním životem začínají také průměrně o několik let dříve než chlapci. Po dvacátém roce se ale situace obrací a ženy se snaží o udržení jednoho stálého partnera

V partnerství či manželství by měli oba dva zastávat tři základní role: otec x matka, hospodář x hospodyně, milenec x milenka. Všechny tři role by měly být vyrovnané. Jestliže převáží jedna z nich, problémy se mohou objevit častěji.

Rozvádí se každé druhé manželství

Statistiky rozvodovosti nám ukazují, že je dnes takřka každé druhé manželství rozvedené. Lze také zjistit, že nevěra je v pořadí až třetí důvod k rozvodu. Na prvním místě stojí neporozumění si s partnerem, na druhém  problematika závislostí. Nevěra sama o sobě může být legálním důvodem rozvodu, zajímavější je ale otázka, zda musí být důvodem k rozvodu či rozchodu partnerů. Z odhadů lze zjistit, že nevěra se objeví až v 90 % procentech manželství. Zbývá tedy 40 % manželství, kde k nevěře dojde a není důvodem k rozvodu.

Nevěra není důvodem k rozchodu

Podle psychologů nevěra skutečně nemusí být důvodem k rozpadu vztahu. Nelze totiž mluvit pouze o jednom typu nevěry. Problém vlastně nastává už při definici nevěry. Lze za nevěru považovat flirtování s kolegy na pracovišti, pozvání na kávu či sms-kování? Nebo je za nevěru považován až sexuální vztah s jiným partnerem, partnerkou? Názory na tuto otázku se liší. Pro někoho nemusí polibek nic znamenat, pro jiného je to výzva k ukončení předchozího vztahu. Je třeba vědět, že nevěru jinak vnímají muži a jinak ženy. Muži většinou hledají jiné, další partnerky, se kterými by mohli rozmnožovat svoje geny. Mnohem atraktivnější jsou pro muže mladší ženy. Někdy je to vysvětlováno podvědomou představou mužů – čím mladší partnerka, tím více dětí je schopna porodit, a tím se zvyšuje nesmrtelnost muže. Ženská nevěra je založena na tom, že žena hledá pro svoje potomky toho nejvhodnějšího otce. Když tedy žena najde vhodnějšího partnera, než je ten dosavadní, je ochotna se do něj zamilovat a rozvést se s původním partnerem. 

Nežádejte rozřešení

Obvykle se rozlišuje nevěra krátkodobá, příležitostná a víceméně náhodná. Vlastně jde o „selhání“ jednoho z partnerů. Nebývá rozumné, jestliže klopýtnuvše muž či žena považuje za nutné vyzpovídat se partnerovi a žádat rozřešení. Závažnější jsou mimomanželské vztahy trvající týdny, měsíce, někdy i pár let. U těchto nevěr lze vystopovat touhu po úniku, nespokojenost se vztahem, snahu kompenzovat si svoje neúspěchy v jiných oblastech života.

Jak tvrdí manželský poradce Ivo Plaňava: „Všechny nevěry, ať vyplývají z jakýchkoli motivů, mohou zůstat epizodami, aniž by manželství kvůli nim zaniklo a přestalo mít smysl.“ Mnohdy tomu tak není především z toho důvodu, že nevěra je spíše důsledkem než příčinou manželské krize.

 Autorkou je psycholožka PhDr. Kateřina Stibalová
Jméno: Heslo:

Diskuse:

1659–1675 z 1675
autor:Robert Williams (105.112.*.*) 9. 11. 2019 04:09 | link
nadpis:  Hľadáte podnikateľský úver, osobný úver,odpovědět
Som Kathlyn Rossová, rezidentka Spojených štátov amerických. Mám 51 rokov, som podnikateľka. Raz som mal problémy s financovaním svojho projektu / spoločnosti. Ak nie, môj dobrý priateľ, ktorý ma predstavil pánovi Robertovi Williamsovi, ktorý je požičiavateľom peňazí, získal pôžičku vo výške [100 000 dolárov] od svojej spoločnosti. Keď som ich kontaktoval, trvalo mi 48 hodín, kým som schválil moju pôžičku a prevod na môj účet, keď boli splnené všetky podmienky stanovené v úverovej zmluve / podmienkach. Aj keď máte zlý úver, stále vám ponúkajú službu. Ak potrebujete naliehavú finančnú pomoc, môžete sa s nimi dnes spojiť a získať pôžičku prostredníctvom tejto e-mailovej adresy: ubth20@gmail.com
autor:MODENA (162.243.*.*) 10. 11. 2019 20:00 | link
nadpis:SVEDECTVÁodpovědět
Keď pracujete so správnou osobou, sú zaručené pozitívne výsledky, nemožné je možné. Povedal som to, pretože som pracoval s tou správnou osobou, ktorá priviedla môjho manžela späť.
Ja a môj manžel sme manželia už viac ako 10 rokov, máme spolu 4 deti, máme stabilný zdroj príjmu, vlastný pohodlný dom ... spomeňte len na pár. Začiatkom tohto roka ma úplne stratil. Nikdy som to v živote nezažil ani v mladom veku. Bolo to, akoby sme nepriatelia žili spolu.
Bol som prekvapený, že založil svoje činy na probléme, ktorý nastal pred naším manželstvom (podvádzal som svojho bývalého).
Všetky moje pokusy dokázať svoju lojalitu a nekonečnú lásku k nemu boli zbytočné, kým som 30. mája 2019 o 10:19:05 EST neprišiel do kontaktu s Dr.OGUNAMENOM (ugbegundenger@gmail.com). Stalo sa niečo veľkolepé, ako keby Dr.OGUNAMEN nainštaloval do môjho manžela nový operačný systém. Znovu sa stal čerstvým a milujúcim.
Som tak vďačný, že moje predchádzajúce hriechy boli odpustené a zabudnuté po kúzle lásky. Ďakujem tvorcovi za to, že ma priviedol do teplých rúk Dr. Wakiny, keď sa moja rodina takmer roztrhla.
autor:Claudia Klein (41.203.*.*) 11. 11. 2019 23:57 | link
nadpis:Potrebujete naliehavú pôžičkuodpovědět
Dobrý deň, slávnostná sezóna je tu opäť, tí, ktorí od nás dostali pôžičku, by mali vyjsť a začať svedčiť a tí, ktorí potrebujú naliehavú pôžičku, by nás mali teraz kontaktovať.

Malý úvod o sebe.
Moje meno je Claudia Klein, som Nemec a zastupujem Spotcap Global Financial Services. Poskytujeme všetky druhy pôžičiek s dotovanou sadzbou 3%

Či už ide o pôžičku na kúpu domu alebo auta, alebo o pôžičku na dovolenku alebo o podnikateľskú pôžičku, osobnú pôžičku, ponúkame dlhodobú aj krátkodobú pôžičku. Toto je najlepšie riešenie vašich finančných starostí. Zainteresované strany by nás mali kontaktovať kvôli získaniu ďalších informácií prostredníctvom e-mailu: | spotcapglobalservices@gmail.com | alebo nám napíšte na WhatsApp: +4915758108767 |

Keď dôjde na pôžičky online, sme veľmi spoľahliví a dôveryhodní, je veľmi dôležité, aby ste pracovali so správnou spoločnosťou. Pomôžeme vám získať najlepšiu cenu za váš úver bez ohľadu na vaše kreditné skóre! Ak hľadáte akúkoľvek pôžičku, sme tou správnou spoločnosťou, ktorú môžete kontaktovať.

Vieme, že získanie legitímnej pôžičky bolo vždy obrovským problémom. Pre ľudí, ktorí majú finančný problém a potrebujú riešenie, mnohí ľudia považujú za veľmi ťažké získať pôžičku od svojich miestnych bánk alebo iných finančných inštitúcií z dôvodu vysokej úrokovej sadzby. , nedostatočný kolaterál, pomer dlhu k príjmu, nízke skóre úveru alebo akékoľvek iné dôvody

Kontaktujte nás ešte dnes pre viac informácií o našej ponuke pôžičiek prostredníctvom tohto e-mailu: | spotcapglobalservices@gmail.com | alebo nám napíšte na WhatsApp: +4915758108767 | & Dostať odpoveď v okamihu.
autor:Dr. James Eric (103.103.*.*) 12. 11. 2019 00:08 | link
nadpis:Do you need Finance WhatsApp me on +918929509036odpovědět
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us via E-mail: fastloan078@gmail.com Or WhatsApp me on +918929509036
autor:James Eric (103.103.*.*) 12. 11. 2019 00:09 | link
nadpis:Do you need Finance WhatsApp me on +918929509036odpovědět
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get a finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us via E-mail: fastloan078@gmail.com Or WhatsApp me on +918929509036
autor:OGUN 12. 11. 2019 14:34 | link
nadpis:svedectvoodpovědět


Ako zachrániť manželstvo, zastaviť rozvod a získať späť svoj bývalý milenec späť “kontakt: Dr OGUNAMEN je určite najlepší kúzelník online a jeho výsledkom je 100% záruka
Ja som Rita, pred dvoma rokmi som sa od manžela oddelil. Medzi nami nebola žiadna komunikácia. Rodiny a priatelia mi odporučili pustiť sa, zabudnúť na manželstvo a ísť ďalej svojím životom. Nechcel som sa oženiť s niekým iným, pretože hlboko dole, stále milujem svojho manžela. Bol som v takej bolesti a zmätený, až kým som nečítal svedectvo online o tom, ako Dr.OGUNAMEN znovu zjednotil zlomené manželstvo pomocou svojej duchovnej sily kúzla. Čítal som toľko svedectiev o tom, ako pomohol zastaviť rozvod a priviedol späť k nim ľudí bývalého milenca a moja viera sa obnovila. Okamžite potom musím kontaktovať doktora OGUNAMENA, odpovedal a poučil ma o tom, čo mám robiť, po splnení nevyhnutných požiadaviek mi poslal balík a poučil, ako ho používať, čo som urobil. O pár dní neskôr sa obnovila komunikácia medzi mnou a manželom. Videl som ho po dvoch týždňoch a my sme boli schopní vyriešiť naše rozdiely, on sa vlastne pokľakol a prosil ma, aby som mu odpustil. Jeho práve tu vedľa mňa, keď píšem toto svedectvo. Navštívil som toľko webových stránok, ktoré hľadali pomoc, vyzeralo to beznádejne, až kým som neprišiel do kontaktu s Dr.OGUNAMENOM, ktorý mi pomohol obnoviť svoju radosť, v skutočnosti som najšťastnejšou a najšťastnejšou ženou, ktorá kedy mala svojho manžela. jej život. Ak máte vo svojom manželstve podobný problém, chcete, aby vás váš manžel alebo manželka znova milovala, máte niekoho, koho milujete a chcete, aby vás miloval na oplátku, máte v manželstve akúkoľvek výzvu. Dr. OGUNAMEN Kúzlo je riešením vášho problému, kontaktujte ho ešte dnes prostredníctvom e-mailu: ugbegundenger@gmail.com
autor:Wendy (129.205.*.*) 13. 11. 2019 09:31 | link
nadpis:monicaspiritualtemple@gmail.comodpovědět
Ahoj všetci, ktorých som v minulosti bojoval s manželom, čo viedlo k rozvodu s mojím prvým manželom. Po rozvedení s mojím bývalým manželom som mal ďalšiu šancu znovu sa oženiť a iba 2 roky môjho druhého manželstva došlo k ďalšiemu rozvodu, ktorý ma takmer emočne zabil. Zostal som ďalšie dva roky slobodný a slobodná matka. Úprimne povedané, nebol som veľmi šťastný, pretože každá žena potrebuje muža v živote, bol čas, keď som videl svoju prvú fotografiu manželov a uvedomil som si, ako veľmi som ho milovala a chýbal mu. Snažil som sa k nemu dostať, ale bolo mi povedané, že pokračoval vo svojom živote a možno už nikdy nebudeme spolu. Toho večného plaču som plakal, keď som si myslel, že som stratil muža, pre ktorého som tak veľmi miloval. Požiadal som o radu, čo mám robiť, a môj priateľ mi dal kontakt s Chrámom Dr. Mohammeda Solutiona, konzultoval som s ním a jeho najlepšími silami mi pomohol s Reunion Marriage Love Spell, aby som vrátil môjho bývalého manžela späť pre mňa, len za 6 dní som mal očarujúce modlitby za duchovné stretnutie s Dr. Mohammedom všetko, čo sa v mojom živote obracia k dobrému, teraz šťastne žijem so svojím prvým manželom a vyriešim problémy s rozvodom. s pomocou Dr. Mohammeda, jeho muža múdrosti a starostlivosti. Ďakujem a vážim si všetku pomoc, ktorú si mi dal, aby si môj bývalý manžel znova vstúpil do môjho života. Dnes svedčím o tom, že doktor Mohammed je silný, že dokáže vyriešiť všetky problémy v zlomenom vzťahu s láskou a znova ho kontaktovať, aby vyriešil akýkoľvek problém so vzťahom. E-mail .... (monicaspiritualtemple@gmail.com) Môžete mu tiež zavolať alebo ho pridať na WhatsApp +2348134493948
autor:OGUN 13. 11. 2019 20:55 | link
nadpis:svedectvoodpovědět

Dobrý deň, som Jane, som tu, aby som zverejnil prácu tohto veľkého kúzelníka a byliniek (Dr.OGUNAMEN), ktorý mi pomohol získať späť moju ex, sľúbil som mu, že svoju prácu zverejním, ak jej kúzlo funguje a bol som ohromený mojím ex, ktorý ma opustil po dobu 2 rokov, sa vrátil potom, čo na neho vrhol kúzlo ex back, nemôžem jej nikdy dosť poďakovať za to, čo pre mňa urobila doteraz, môj život by bol mizerný bez môjho muža v mojom živote, toto je aspoň by som mohol urobiť, aby som ukázal, ako som vďačný za to, čo pre mňa urobila, odvážne ju predpíšem každému, kto prechádza podobným problémom, ako som prešiel, alebo iným problémom, ktorý by mohol potrebovať duchovný, fyzický, lekársky, duševný alebo bylinný pozornosť poskytuje riešenia všetkých problémov súvisiacich s nevyváženými silami alebo energiami v rámci alebo mimo jednotlivca, zaoberá sa aj problémami súvisiacimi so zdravím, obchodom, kariérou, prácou, dlhovými, nepriateľmi, súdnymi spormi, chudobou, láskou, manželstvom, Rodinné problémy, fyzicko-psychický problém, pocit spáchania suic ide vždy, milovať problém, dostať svojho bývalého priateľa / priateľku / manžel / manželku späť a typy problémov. Existuje niekto alebo nejaké sily blokujúce vašu cestu, ktorá vám bráni v plnení vašich snov alebo v tom, čo chcete? Tam, kde zlyhali všetci ostatní, môžete pomocou svojho Kúzla dosiahnuť požadovaný výsledok. predtým, ako zabudnem, má tiež bylinný liek na vírus herpesu 1 a 2 a tiež dlhý zoznam ďalších chorôb, ktoré dávam 100% záruke každému, kto sa s ňou spojí. Určite budete mať požadované výsledky, pokiaľ budete postupovať podľa niekoľkých jednoduchých pokynov dá vám ju, môžete ju kontaktovať e-mailom; {ugbegundenger@gmail.com}
autor:finance.micro1@gmail.com (*.atlanticmetro.net) 14. 11. 2019 19:58 | link
nadpis:Zabezpečená ponuka úveru medzi súkromnou osobouodpovědět
Ste podnikateľ, priemyselník, obchodník alebo akákoľvek iná osoba s finančnými problémami. Chcete rozvíjať svoje podnikanie, chcete začať podnikať, máte dlhy na splatenie a nemáte problém. Teraz máte jedinú osobu, ktorá vám môže pomôcť. Prosím, komunikujte na jeho e-mailovú adresu: finance.micro1@gmail.com a budete úplne spokojní.
autor:Chloe Donald (*.m247.com) 15. 11. 2019 10:52 | link
nadpis:thank you Dr Isikoloodpovědět
Čítal som niekoľko svedectiev o láskavom kúzelníkovi Dr. Isikola o tom, ako pomohol mnohým ľuďom priviesť späť svojich bývalých milencov do 48 hodín. Úprimne som si myslel, či je to skutočné, a či tento muž môže skutočne pomôcť priviesť späť môjho milenca. koho tak veľmi milujem. Rozhodol som sa ho kontaktovať, pretože veľmi milujem svojho priateľa a boli sme od seba pár mesiacov, naozaj som mu tak veľmi chýbal, vyskúšal som všetky ostatné prostriedky, aby som ho dostal späť, ale nemohol som. Kontaktoval som doktora Isikola a on povedal mi, že môj bývalý sa ku mne vráti v nasledujúcich 48 hodinách, Dr. Isikolo ho prepustil, aby vedel, ako veľmi ho milujem a chcem. A otvoril oči, aby si predstavil, koľko máme spolu. Môj bývalý je teraz späť ku mne.Ako píšem toto svedectvo práve teraz, som najšťastnejšie dievča na svete a ja a môj priateľ žijeme šťastný život a naša láska je teraz silnejšia ako to, čo bolo ešte pred našim rozíďte sa. Ďakujem Dr. Isikolotovi za nadmernú prácu, ktorú pre mňa vykonal tým, že mi pomohol vrátiť sa k môjmu bývalému priateľovi. Chcel by som upustiť od e-mailovej adresy Dr. Isikola a dúfam, že uvidíte toto svedectvo a kontaktujte ho, ak máte milenca, ktorého sa naozaj chcete tak vážne vrátiť. Jeho mail: isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp ho na +2348133261196.
autor:Shilla (*.datapacket.com) 15. 11. 2019 12:50 | link
nadpis:ivanmarko110@gmail.comodpovědět
Chci říct velmi velké poděkování úvěrové společnosti Ivana Marka za to, že mi pomohl s půjčkou 60 000,00 EUR na rozšíření mého podnikání poté, co mě banka obrátila dolů, ale dnes jsem šťastná a ve svém podnikání se mi velmi daří za pomoci půjčky firmy Ivan Marko a slibuji, že o této půjčce řeknu světu, pokud potřebujete půjčku, doporučuji půjčku firmy Ivan Marko. Pro více informací kontaktujte zákaznický servis na adrese: ivanmarko110@gmail.com nebo volejte / whatsaap +1(504)603-3666
autor:pavla (41.79.*.*) 17. 11. 2019 00:26 | link
nadpis:Okamžitý a rychlý kreditodpovědět
Ideální půjčka od přímého dodavatele s okamžitým vypořádáním. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné dodací podmínky. Každou žádost považuji samostatně, aby tuto půjčku mohli získat téměř všichni žadatelé. Tuto půjčku můžete také použít ke konsolidaci svých dluhů. Pro dotazy e-mailem: pavla9151@gmail.com nebo kontaktujte +420 721 801 168
autor:Susan Benson (41.203.*.*) 19. 11. 2019 11:05 | link
nadpis:Ponuka úverov s úrokovou sadzbou 3%odpovědět
Dobrý deň, dámy a páni, potrebujete naliehavo osobnú pôžičku alebo komerčné pôžičky alebo pôžičku na spustenie projektu alebo na kúpu domu alebo auta alebo potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Ak áno, odporúčam vám kontaktovať spoločnosť Sunshine Financial Group prostredníctvom adresy {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} alebo {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group je komplexná spoločnosť poskytujúca finančné služby, ktorá sa zaviazala pomôcť vám zlepšiť váš dlhodobý finančný úspech. Naše prispôsobené programy sú navrhnuté tak, aby pomáhali rásť, chrániť a chrániť vaše bohatstvo poskytovaním personalizovaných služieb a odborných znalostí.

Dôvod, prečo by ste sa mali spojiť so Sunshine Financial Group;
- Aplikujte kedykoľvek a kdekoľvek.
- Príjem hotovosti za menej ako 24 hodín
- Môžete si požičať až 20 miliónov eur
- Žiadne skryté poplatky.
- Dotovaná úroková sadzba 3%
- Máte možnosť zvoliť si dátum splatnosti, a to buď týždenne, mesačne alebo ročne po dobu 1-30 rokov.
- Ponúkame zabezpečené aj nezabezpečené pôžičky

Ak je pre vás ťažké získať kapitálovú pôžičku od miestnych bánk alebo iných finančných ústavov, už sa nemusíte báť, pretože sme pomohli mnohým jednotlivcom a organizáciám, ktoré čelia finančným problémom na celom svete. Keď sa u nás uchádzate, žiadate u dôveryhodnej spoločnosti, ktorá sa stará o vaše potreby financovania. O celý proces sa postaráte.

Ak potrebujete naliehavú pôžičku do 24 hodín, pre ďalšie informácie prosím napíšte na e-mail nižšie
E-mailový kontakt: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp Kontakt: +447903159998
autor:Susan Benson (41.203.*.*) 19. 11. 2019 19:29 | link
nadpis:Ponuka úverov s úrokovou sadzbou 3%odpovědět
Dobrý deň, dámy a páni, potrebujete naliehavo osobnú pôžičku alebo komerčné pôžičky alebo pôžičku na spustenie projektu alebo na kúpu domu alebo auta alebo potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Ak áno, odporúčam vám kontaktovať spoločnosť Sunshine Financial Group prostredníctvom adresy {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} alebo {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group je komplexná spoločnosť poskytujúca finančné služby, ktorá sa zaviazala pomôcť vám zlepšiť váš dlhodobý finančný úspech. Naše prispôsobené programy sú navrhnuté tak, aby pomáhali rásť, chrániť a chrániť vaše bohatstvo poskytovaním personalizovaných služieb a odborných znalostí.

Dôvod, prečo by ste sa mali spojiť so Sunshine Financial Group;
- Aplikujte kedykoľvek a kdekoľvek.
- Príjem hotovosti za menej ako 24 hodín
- Môžete si požičať až 20 miliónov eur
- Žiadne skryté poplatky.
- Dotovaná úroková sadzba 3%
- Máte možnosť zvoliť si dátum splatnosti, a to buď týždenne, mesačne alebo ročne po dobu 1-30 rokov.
- Ponúkame zabezpečené aj nezabezpečené pôžičky

Ak je pre vás ťažké získať kapitálovú pôžičku od miestnych bánk alebo iných finančných ústavov, už sa nemusíte báť, pretože sme pomohli mnohým jednotlivcom a organizáciám, ktoré čelia finančným problémom na celom svete. Keď sa u nás uchádzate, žiadate u dôveryhodnej spoločnosti, ktorá sa stará o vaše potreby financovania. O celý proces sa postaráte.

Ak potrebujete naliehavú pôžičku do 24 hodín, pre ďalšie informácie prosím napíšte na e-mail nižšie
E-mailový kontakt: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp Kontakt: +447903159998
autor:Kareen williams (41.58.*.*) 20. 11. 2019 11:43 | link
nadpis:+17204320875odpovědět
Dobrý deň všetci, som Kareen Williams zo spoločnosti Ally Financial Group Company. Som tu, aby som vám dal šancu získať dôveryhodnú pôžičku, ktorá môže byť schválená do 24 hodín. Žiadna iná organizácia nefunguje rýchlo a umožňuje prevod pôžičiek klientom. Ally Financial Group vám to uľahčila ... E-mail: Kareenwilliams2002@gmail.com WhatsApp: +17204320875 Aby ste svoje finančné problémy vyriešili dnes. Ďakujeme
autor:martinmarisa (41.203.*.*) 21. 11. 2019 15:50 | link
nadpis:ako som dostal svojho manžela späťodpovědět
Moje meno je martin Marisa z Kanady, chcem rýchlo povedať svetu, že existuje skutočné on-line kúzlo, ktoré je silné a skutočné. Jeho meno je Dr. ozalogbo Pomohol mi nedávno sa znovu spojiť so svojím manželom, ktorý ma opustil, Keď som sa obrátil na doktora ozalogbo, vrhol na mňa milostné kúzlo a môj manžel, ktorý povedal, že so mnou nemá nič spoločné, mi zavolal a začal ma prosiť, aby som sa vrátil. teraz je späť s toľkou láskou a starostlivosťou. dnes som rád, že vás môžem informovať o tom, že toto kúzlo má schopnosť obnoviť späť narušený vzťah. pretože som teraz spokojný so svojím manželom. Každému, kto číta tento článok a potrebuje akúkoľvek pomoc, môže doktor ozalogbo ponúknuť aj akýkoľvek druh pomoci, napríklad liečenie všetkých druhov chorôb, súdnych sporov, tehotenstva, duchovnej ochrany a mnoho ďalšieho. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu ozalogboshrine@gmail.com alebo ho pridať na WhatsApp s jeho telefónnym číslom +2348162562991
autor:Radka Kyskova (92.119.*.*) 22. 11. 2019 16:19 | link
nadpis:Dnes som dostal pôžičku vo výške 90 000 €.odpovědět
Boh vám žehnaj, pane William, že som pripísal na môj účet 90 000 €, aby ste mohli začať nový život. Modlím sa, aby Boh rozšíril vašu spoločnosť a vašu rodinu o to, aby sa mi na tvári usmial. Radím všetkým slovinským, aby sa teraz obrátili na spoločnosť kvôli akémukoľvek typu pôžičky (suntrustfinancialhome@gmail.com), ktoré sú skutočné a obávajú sa spoločnosti.
1659–1675 z 1675
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

O jídle se nemá jen psát, jídlo se má žít, myslela si šéfredaktorka gastronomického časopisu a vrhla se na jídlo v praxi. Vydala svou kuchařku a zasadila se o obnovu tradice farmářských trhů u nás...

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum