Zničí nevěra každé manželství?

Zničí nevěra každé manželství?

Manželství v dnešní době prošlo mnoha změnami. Věk vstupu do manželství se zvyšuje, průměrně se lidé berou mezi 26. a 28. rokem, přibylo nesezdaných soužití…

Podle statistik až 30 % lidí ve věku od 20 do 35 let žije tzv. „single“, tedy v domácnosti samostatně bez partnera. Ubývá společně tráveného času mezi partnery, mnoho času nám zabírají média, především televiza a dnes už i internet.

Koho si vybíráme?

Přitom každý jedinec se od přírody snaží replikovat co možná nejvýhodněji svůj genetický potenciál. Základem strategie chování ženy je podle sociobiologů nalézt a udržet nejlepšího partnera, který jí poskytne vhodný genetický materiál zajišťující životaschopnost jejím potomků. Ženy si podvědomě vybírají muže s vyšším sociálním postavením, nezáležím jim tolik na vzhledu. Muž je naopak puzen k polygamii. Není tolik vázán sociálním statutem ženy, i když je dokázáno, že i muži raději vybírají ženu z vyšší společenské vrstvy, protože ženy z takové vrstvy rodí více synů, cca 100 dcer na 115-120 synů. Tato skutečnost je pravděpodobně zapříčiněna tím, že pro tuto matku je biologicky výhodnější mít více synů. Muži údajně volí především podle fyzické atraktivity ženy.

Rozdíly mezi muži a ženami

Rozdílů mezi muži a ženami je tolik, že je až s podivem, že spolu mohou vydržet i několik let. Zajímavé je zjištění, že ženy do dvacátého roku mají za sebou více sexuálních vztahů, se sexuálním životem začínají také průměrně o několik let dříve než chlapci. Po dvacátém roce se ale situace obrací a ženy se snaží o udržení jednoho stálého partnera

V partnerství či manželství by měli oba dva zastávat tři základní role: otec x matka, hospodář x hospodyně, milenec x milenka. Všechny tři role by měly být vyrovnané. Jestliže převáží jedna z nich, problémy se mohou objevit častěji.

Rozvádí se každé druhé manželství

Statistiky rozvodovosti nám ukazují, že je dnes takřka každé druhé manželství rozvedené. Lze také zjistit, že nevěra je v pořadí až třetí důvod k rozvodu. Na prvním místě stojí neporozumění si s partnerem, na druhém  problematika závislostí. Nevěra sama o sobě může být legálním důvodem rozvodu, zajímavější je ale otázka, zda musí být důvodem k rozvodu či rozchodu partnerů. Z odhadů lze zjistit, že nevěra se objeví až v 90 % procentech manželství. Zbývá tedy 40 % manželství, kde k nevěře dojde a není důvodem k rozvodu.

Nevěra není důvodem k rozchodu

Podle psychologů nevěra skutečně nemusí být důvodem k rozpadu vztahu. Nelze totiž mluvit pouze o jednom typu nevěry. Problém vlastně nastává už při definici nevěry. Lze za nevěru považovat flirtování s kolegy na pracovišti, pozvání na kávu či sms-kování? Nebo je za nevěru považován až sexuální vztah s jiným partnerem, partnerkou? Názory na tuto otázku se liší. Pro někoho nemusí polibek nic znamenat, pro jiného je to výzva k ukončení předchozího vztahu. Je třeba vědět, že nevěru jinak vnímají muži a jinak ženy. Muži většinou hledají jiné, další partnerky, se kterými by mohli rozmnožovat svoje geny. Mnohem atraktivnější jsou pro muže mladší ženy. Někdy je to vysvětlováno podvědomou představou mužů – čím mladší partnerka, tím více dětí je schopna porodit, a tím se zvyšuje nesmrtelnost muže. Ženská nevěra je založena na tom, že žena hledá pro svoje potomky toho nejvhodnějšího otce. Když tedy žena najde vhodnějšího partnera, než je ten dosavadní, je ochotna se do něj zamilovat a rozvést se s původním partnerem. 

Nežádejte rozřešení

Obvykle se rozlišuje nevěra krátkodobá, příležitostná a víceméně náhodná. Vlastně jde o „selhání“ jednoho z partnerů. Nebývá rozumné, jestliže klopýtnuvše muž či žena považuje za nutné vyzpovídat se partnerovi a žádat rozřešení. Závažnější jsou mimomanželské vztahy trvající týdny, měsíce, někdy i pár let. U těchto nevěr lze vystopovat touhu po úniku, nespokojenost se vztahem, snahu kompenzovat si svoje neúspěchy v jiných oblastech života.

Jak tvrdí manželský poradce Ivo Plaňava: „Všechny nevěry, ať vyplývají z jakýchkoli motivů, mohou zůstat epizodami, aniž by manželství kvůli nim zaniklo a přestalo mít smysl.“ Mnohdy tomu tak není především z toho důvodu, že nevěra je spíše důsledkem než příčinou manželské krize.

 Autorkou je psycholožka PhDr. Kateřina Stibalová
Jméno: Heslo:

Diskuse:

1201–1216 z 1216
autor:Zaini (196.245.*.*) 7. 12. 2018 15:51 | link
nadpis:ponuka pôžičkyodpovědět
Ahojte všetci!

Volám sa Zaini, som zo Slovenska, som ženatý, hľadal som úprimnú úverovú spoločnosť za posledné 3 mesiace a to, čo som dostal, bolo veľa podvodu, vďaka ktorému som im dôveroval a nakoniec vzali všetko moje peniaze a ponechal som menej peňazí, stratil som všetku nádej, bol som zmätený a frustrovaný, stratil som svoju prácu a pre mňa bolo veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcela robiť nič, nepožičovala by som viac spoločnosti , a tak som sa pýtal, ako mi požičať peniaze priateľovi, povedal som mu všetko, čo sa stalo, a povedal, že mi môže pomôcť, že vedel, že úverová spoločnosť, ktorá by mi mohla pomôcť, že od nich dostal pôžičku, povedal ako som požiadať o pôžičku, urobil som to, čo mi povedal, spýtal som sa ho, nikdy som to neporušil áno, ale skúsil som to a bol som prekvapený, že som dostal úver do 24 hodín, neverím tomu, čo vidím, dnes som šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú aj v podvodoch na všetkých miestach a sľubujem, že budem zdieľať dobré správy s ľuďmi zo slovenčiny, prosím, každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na Dante Paola, majiteľ Dante Družstva Pomocou e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pre rýchly rozhovor sa môžete dostať na Dante cez Whatsapp: +393511067514 Nikdy nezlyhajú, ale zmeniť svoj život ako môj.

Ďakujem

Zaini
autor:omair (*.prcdn.net) 7. 12. 2018 22:18 | link
nadpis:Vážený pán/Vážená pani....odpovědět
Vážený pán/Vážená pani.
Ste obchodný muž alebo žena? Ste v každom finančnom strese, alebo potrebujete finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania? Máte nízke kreditné skóre a ste zisťujú, že je ťažké získať peniaze z miestnych bánk a ďalších finančných inštitúcií? riešenie vášho finančného problému je tu.
Email: eurasianfgc@gmail.com alebo WhatsApp nás na + 917303615724.
autor:Leyla Rodriguez (197.210.*.*) 8. 12. 2018 07:58 | link
nadpis:Vianoce pôžička ponukaodpovědět
Dobrý deň, Vianoce ponuka úveru. môžeme vám pomôcť a ukončiť toto hľadanie pomoci. Riešením je: leylarodriguez9499@gmail.com
autor:Matilda Brian (197.210.*.*) 9. 12. 2018 10:54 | link
nadpis:Standard Life Financial Companyodpovědět
Dobrý deň a Vitajte v spoločnosti Standard Life Financial Company

Potrebujete rýchlu, dlhodobú alebo krátkodobú pôžičku s pomerne nízkou úrokovou sadzbou až 3%? Je ťažké ovplyvniť hospodárstvo tento rok v tomto roku? A je pre vás ťažké získať vlastné úvery od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií?

* Hľadáte finančné prostriedky na splatenie úverov a dlhov?
* Hľadáte financie na vytvorenie vlastného podnikania?
* Potrebujete súkromné ​​alebo podnikateľské pôžičky na rôzne účely?
* Hľadáte úvery na vykonávanie veľkých projektov?

Ak je vaša odpoveď áno, môžeme vám pomôcť.

* môžeme Vám ponúknuť až 10 000 000 eur.
* Môžete si vybrať od 1 do 30 rokov na splácanie.
* Môžete si vybrať medzi mesačným a ročným splátkovým plánom.
* Flexibilné podmienky úveru.

Sme rovnako pripravení pracovať s maklérmi a finančnými
konzultantov / poradenských firiem vo svojich krajinách.

Naše postupy sú najrozumnejšie a najbezpečnejšie, pretože prevádzkujeme 100% proces bez finančného rizika, ktorý znamená, že emisná a prijímajúca banka pokračuje v transakcii ihneď po podpísaní DOA

Dúfame, že s vami nadviažeme dlhodobý obchodný vzťah aj po tomto prvom skúšaní

Ak máte záujem, navštívte nás prostredníctvom tejto e-mailovej adresy:

E-mail: (stdlifefinancialcompany@gmail.com)
E-mail: (standard_lifefinancialservices@outlook.com)

Máte 100% záruku, že dostanete pôžičku na konci tejto úverovej transakcie.

S pozdravom
Matilda Brian
autor:Beatrice Modi (196.245.*.*) 9. 12. 2018 13:51 | link
nadpis:testimonyodpovědět
Toto je tá najkrajšia vec, ktorú som kedy zažil. A potrebujem zdieľať toto veľké svedectvo, chcem len povedať, že ďakujem Dr. Isikolo za to, že som si pomohol odovzdať čas, ktorý priniesol môj bývalý manžel, moje meno je Beatrice Neacksu , Chcem s vami zdieľať svoje svedectvo a svoje šťastie s vami všetci na tejto stránke, v minulom roku ma manžel opustil na druhú ženu na svojom pracovisku a opustil ma a dve svoje deti, všetko bolo pre mňa také ťažké a deti, pretože ho milujem toľko, takže som videl svedectvo DR Isikolo, o tom, ako pomáhal dámam, aby tam dostali manžela späť, tak som ho kontaktoval a on mi pomohol odovzdať späť kúzlo pre môjho manžela a druhý deň môj manžel opustil druhú ženu a vrátil sa ku mne prosiť o odpustenie s takou láskou a starostlivosťou. nikdy nezabudnem na túto pomoc, ktorú mi DR a Isikolo dal mne a mojim deťom. ak ste tu, potrebujete pomoc, aby ste získali milovníka späť, môžete ho kontaktovať prostredníctvom tohto e-mailu isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež WHATSAPP ho na +2348133261196, som živým svedectvom o jeho moci
autor:joyce (176.113.*.*) 9. 12. 2018 14:43 | link
nadpis:http://www.prokrasnetelo.cz/clanky/znici-nevera-kazde-manzelstvi/?discussion-comment=92802odpovědět
Chcem použiť toto médium, aby som povedal veľkú ďakujem spoločnosti jasmin noor Loan za to, čo urobili pre mňa a moju rodinu ... Spočiatku, keď som dostala kontakt na internet, myslela som si, že vyzerajú ako iní falošní veritelia, ktorí ale len som chcel dať svoje najväčšie prekvapenie tým, že som ich kontaktovala, dostala som pôžičku do 24 hodín, kontaktovala som ich, sú to jednoducho tie najlepšie a verím im so svojim životom, pretože im dali nový život, aby žiť na .. .... Prosím kontaktujte ich na jasminnoorloancompany01@gmail.com
autor:NORTION LOAN CONSULTANT (209.126.*.*) 12. 12. 2018 05:25 | link
nadpis:Úverová transakcia, ktorej môžete dôverovaťodpovědět
veselé Vianoce

  Potrebujete urgentnú pôžičku? Kontaktujte konzultanta NORTION LOAN teraz pre všetky typy úverov vo výške 2,5%. Je to jednoduché, rýchle a zabezpečené úverové transakcie.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE:

EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com

TELEFÓN: +17815611941

WHATSAPP: +2347067093957

Úverová transakcia, ktorej môžete dôverovať
autor:Anderson Morris (197.210.*.*) 12. 12. 2018 10:03 | link
nadpis:offerodpovědět
Potrebujete úver na zaplatenie, kontaktujte nás, poskytneme vám pôžičku vo výške iba 2%, ponúkame tiež dlhý a krátky časový úver viac info kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu andmoris38@gmail.com môžete nás tiež kontaktovať na našom telefónnom čísle: +393924698291
autor:Helena James (105.112.*.*) 14. 12. 2018 18:44 | link
nadpis:UPLATŇUJTE K ÚVERU S 2% ÚROKOVOU HODNOTOUodpovědět
Vitajte v spoločnosti Standard Life Financial Company

Sme registrovaná spoločnosť poskytujúca pôžičky a v súčasnosti ponúkame pôžičky len za 2% úrokovú sadzbu, špeciálna ponuka sa otvára osobám zaradeným do čiernej listiny a osobám, ktoré sú predmetom prehodnotenia dlhu.

Či chcete dať svojmu životnému štýlu podporu alebo mať neočakávané náklady na riešenie, úver od Standard Life Financial Company je najefektívnejší spôsob, ako to urobiť. Sme flexibilní: môžete požičať od 1000 do 25 000 000 a dostupné finančné splátky sa pohybujú od 1 roka do 25 rokov.

Ponúkame komplexný sortiment osobných úverov, podnikových úverov, úverov na bývanie a konsolidácie dlhu

úvery, ktoré možno prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim meniacim sa potrebám a okolnostiam pri 2% úrokovej miere.

Čo si dostal
• Okamžitý prístup k vašim finančným prostriedkom po schválení
• Konkurenčné úrokové sadzby
• Flexibilné podmienky splácania
• schopnosť splácať pôžičku rýchlejšie
• Jednoduché schválenie, ak potrebujete ďalšie finančné prostriedky
• Vaše prvé splatenie úveru začína tri mesiace po schválení.

Ako použiť
Aplikácia na úver je rýchla a jednoduchá!

Firmy alebo jednotlivci, ktorí majú záujem požiadať o pôžičku s finančnou pôžičkou AEM alebo ktorí jednoducho potrebujú viac informácií. PRIHLÁSENIE, stačí odoslať e-mail na adresu

(standardlifefinancialservices@gmail.com) alebo (standard_lifefinancialservices@outlook.com)

S pozdravom
Helena Jamesová (pani)
Senior manažér úverov
autor:Donna Scott (138.197.*.*) 15. 12. 2018 09:13 | link
nadpis:spendenodpovědět
Mein Name ist Donna Scott. Ich und mein Partner haben im August 2017 648.000.000 $ für den letzten Powerball-Lotterie-Jackpot gewonnen. Im Januar 2018 hatte ich mich entschlossen, meinen Brüdern auf der ganzen Welt zu spenden Ich habe eine Spende in Höhe von 1.100.000 US-Dollar für Sie, die Ihren Kontakt zufällig ausgewählt hat. Ich gebe diese Spende wegen der Liebe, die ich für die Menschheit und die Bedürftigen in der Gesellschaft habe. Kontaktieren Sie mich hierfür Gott schenke ein Geschenk über diese E-Mail an - scottnna702@gmail.com
autor:ROSE (192.119.*.*) 17. 12. 2018 11:01 | link
nadpis:svedectvoodpovědět

Chcem povedať, že som dnes najšťastnejší človek na zemi, pretože minulý týždeň s tým, čo DR OGUNAMEN urobil pre mňa, to všetko začalo minulý rok, keď ma manžel opustil a povedal mi, že cestuje, aby sa stretol s jeho rodičmi. odišiel pre inú ženu, ktorá je o 8 rokov staršia ako ona a odvtedy som od neho nepočul znova bez volania alebo návštevy. Mám pocit, že môj život je úplne u konca. Prečítal som si cez internet, ako kúzelník pomáha niekoľkým ľuďom, aby sa tam dostali do lásky. Bol som minulý mesiac depresívny a potrebujem ho dostať späť a žiť s ním šťastne. tak som sa rozhodol dať to skúsiť, aby som kontaktoval kúzlo kaskáda zvaný DR.OGUNAMEN a vysvetliť moje problémy s ním a on odhodil lásku kúzlo, ktoré používam, aby sa môj manžel späť a teraz môj život je kompletný a obaja sme veľmi spokojný s manželstvom. Som šťastný, pretože DR OGUNAMEN je muž jeho slova, pretože všetko išlo dobre, ako mi sľúbil. Máte nedorozumenie so svojím milencom, potrebujete kúzlo lotérie, tehotné kúzlo alebo nejaké choroby, alebo váš milenec vidí niekoho iného? aký je váš problém, ktorý vám prináša bezesnú nigtu? kontaktujte DR OGUNAMEN ešte dnes, aby sa vaše prianie stalo. (ugbegundenger@gmail.com)
autor:Mr Harrison (197.210.*.*) 17. 12. 2018 14:14 | link
nadpis:NÁRODNÁ PONUKA PÔŽIČKYodpovědět
NÁRODNÁ PONUKA PÔŽIČKY

Dobrý deň pane,

Auto úvery
Hypotekárne úvery
Podnikové úvery
Osobné pôžičky
Pôžička na nehnuteľnosti.
Termín splácania je pre vás veľmi cenovo dostupný.
Ponáhľajte sa, kontaktujte nás a získajte vianočnú pôžičku do 24 hodín.
Pre viac informácií kontaktujte nás, + 12028584154
E-mail: worldbirdloan0944@gmail.com
Webová stránka: www.loansbyworld.com/

Adresa kancelárie
108 Frederick Street Greenville, SC 29607
Úverový agent: HARRISON PETERSON

Ďakujem.,,,,,
autor:American Loan Services. (*.avast.com) 18. 12. 2018 07:31 | link
nadpis:1: House Loan. 2: Car Loan. 3: Capital Loan. 4: Business and 5: Personal Loanodpovědět
Are You Looking For a Loan?
Welcome to American Loan Services.
we are located in the united state of America we offer loan to those In bad credit, student looking for financial help and loan purpose such as
1: House Loan.
2: Car Loan.
3: Capital Loan.
4: Business and
5: Personal Loan.
With a 1-30 years repayment duration period to any part of the world, where everyone is approved, bad credit OK or even low credit ok.
We give out loans from the range of $1,000 to $10,000,000.00 USD. Our loans are well insured for maximum security is our priority Are you losing sleep at nights worrying how to get a Legit Loan Lender? Are you biting your fingernails to the quick? Instead of beating yourself up, call us now, a loan specialist who can help you to stop your Bad Credit History, to discover a win-win solution which is Our Mission.
If you have any of the above problems, we can be of assistance to you but I want you to understand that we give out loans at an interest rate of 7%.
* Borrow anything up to $10,000,000.00 USD.
* Choose between 1 to 30 years to repay.
* Choose between Monthly and Annual repayments Plan.
* Flexible Loan Terms.
you can contact us now! Email: Americanloan.us@aol.com
autor:Mr. Patrick Johnson (105.112.*.*) 18. 12. 2018 08:38 | link
nadpis:Pozdravljeni, ali ste zelo pot...odpovědět
Pozdravljeni, ali ste zelo potrebni za posojilo? potrebujete nujno posojilo? Pomagali vam bomo pri hitrem gotovinskem posojilu za reševanje vaših finančnih težav z 2-odstotno obrestno mero

Nudimo vse vrste posojil, ne glede na to, ali gre za zdravstvene račune, šolnine, plačilni predujem, poslovni kredit, osebni kredit ali nepričakovane težave z gotovino e.t.c. Naša storitev je hitra, varna in zanesljiva.

Ni več čakalnih časov ali stresnih obiskov bank. Naša storitev je na voljo 24 ur na dan - lahko dobite posojilo in dokončate transakcije, kadarkoli in kjerkoli jo potrebujete

Zagotavljamo 24-urno svetovno podporo. Za vprašanja / pritožbe / vprašanja? - Pošljite e-poštno sporočilo (dynamiclendingclub5050@gmail.com) in sprejmite odgovor v nekaj minutah.

Vaša družina, prijatelji in kolegi Ni treba vedeti, da ste na dobrem denarju, preprosto pišite nam in dobili boste posojilo.

Vaša finančna svoboda je v vaših rokah!

KONTAKTIRAJ NAS

Vedno smo veseli, da vas bomo slišali! Če imate kakršne koli povratne informacije, vprašanja ali skrbi, nam pošljite e-mail
(dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)
(dynamiclendingclub5050@gmail.com)

S prijetnimi pozdravi
G. Patrick Johnson
autor:WE OFFER ALL KIND OF LOANS (176.233.*.*) 18. 12. 2018 16:17 | link
nadpis:WE OFFER ALL KIND OF LOANSodpovědět
Are You A Business Man Or Woman? Are You In Any Financial Mess Or Do You Need Funds To Start Up Your Own Business? Do You Need A Loan To Start A Nice Small Scale And Medium Business? Do You Have A Low Credit Score And You Are Finding It Hard To Obtain Capital Loan From Local Banks And Other Financial Institutes?. - Intermediaries / Consultants / Brokers Are Welcome To Bring Their Clients And Are 100% Protected. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: CYSCredits@Post.com ( CYSCredits@Asia.com )

We Like To Inform You That Our Main Goals Are To Help Companies And Entrepreneurs Raise Their Business To New Heights By Investing, Consulting And Raising Capital Without Bank Lending. We Are Qualified In All Aspects Of Financing, Banks And Asset Based Lending. We Have The Ability To Handle All Aspects Of The Financial Needs And Challenges Of Our Clients, Including; Real Estate Investment And Any Other Large Variety Of Sectors That Need Financing. - Intermediaries / Consultants / Brokers Are Welcome To Bring Their Clients And Are 100% Protected. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: CYSCredits@Post.com ( CYSCredits@Asia.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. - Intermediaries / Consultants / Brokers Are Welcome To Bring Their Clients And Are 100% Protected. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: CYSCredits@Post.com ( CYSCredits@Asia.com )

- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Intermediaries / Consultants / Brokers Are Welcome To Bring Their Clients And Are 100% Protected. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: CYSCredits@Post.com ( CYSCredits@Asia.com )
autor:Patrick Johnson (197.210.*.*) 18. 12. 2018 22:54 | link
nadpis:Rýchla a flexibilná ponuka úveruodpovědět
Dobrý deň, potrebujete úver? potrebujete núdzový úver? Pomôžeme vám získať rýchly hotovostný úver na vyriešenie finančných problémov s úrokovou mierou 2%

Ponúkame všetky druhy úverov, bez ohľadu na to, či ide o lekárske faktúry, školné, zálohové platby, podnikateľské pôžičky, osobné pôžičky alebo neočakávané problémy s hotovosťou e.t.c. Naša služba je rýchla, bezpečná a spoľahlivá.

Už žiadne čakacie časy alebo stresujúce návštevy bánk. Naša služba je k dispozícii 24 hodín denne / 7 dní v týždni - môžete získať pôžičku a dokončiť svoje transakcie kedykoľvek a kdekoľvek budete potrebovať

Poskytujeme 24 hodinovú podporu svetovej triedy. Pre otázky / otázky? - Pošlite e-mail na (dynamiclendingclub5050@gmail.com) a dostanete odpoveď za niekoľko minút.

Vaša rodina, priatelia a kolegovia nemusia vedieť, že máte nízke peniaze, jednoducho nám napíšte a dostanete pôžičku.

Vaša finančná sloboda je vo vašich rukách!

KONTAKTUJ NÁS

Sme vždy radi, že počujeme od vás! Ak máte akúkoľvek spätnú väzbu, otázky alebo obavy, pošlite nám e-mail
(Dynamic_lendingclub5050@hotmail.com)
(Dynamiclendingclub5050@gmail.com)

S pozdravom
Pán Patrick Johnson
1201–1216 z 1216
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

O jídle se nemá jen psát, jídlo se má žít, myslela si šéfredaktorka gastronomického časopisu a vrhla se na jídlo v praxi. Vydala svou kuchařku a zasadila se o obnovu tradice farmářských trhů u nás...

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum