Zničí nevěra každé manželství?

Zničí nevěra každé manželství?

Manželství v dnešní době prošlo mnoha změnami. Věk vstupu do manželství se zvyšuje, průměrně se lidé berou mezi 26. a 28. rokem, přibylo nesezdaných soužití…

Podle statistik až 30 % lidí ve věku od 20 do 35 let žije tzv. „single“, tedy v domácnosti samostatně bez partnera. Ubývá společně tráveného času mezi partnery, mnoho času nám zabírají média, především televiza a dnes už i internet.

Koho si vybíráme?

Přitom každý jedinec se od přírody snaží replikovat co možná nejvýhodněji svůj genetický potenciál. Základem strategie chování ženy je podle sociobiologů nalézt a udržet nejlepšího partnera, který jí poskytne vhodný genetický materiál zajišťující životaschopnost jejím potomků. Ženy si podvědomě vybírají muže s vyšším sociálním postavením, nezáležím jim tolik na vzhledu. Muž je naopak puzen k polygamii. Není tolik vázán sociálním statutem ženy, i když je dokázáno, že i muži raději vybírají ženu z vyšší společenské vrstvy, protože ženy z takové vrstvy rodí více synů, cca 100 dcer na 115-120 synů. Tato skutečnost je pravděpodobně zapříčiněna tím, že pro tuto matku je biologicky výhodnější mít více synů. Muži údajně volí především podle fyzické atraktivity ženy.

Rozdíly mezi muži a ženami

Rozdílů mezi muži a ženami je tolik, že je až s podivem, že spolu mohou vydržet i několik let. Zajímavé je zjištění, že ženy do dvacátého roku mají za sebou více sexuálních vztahů, se sexuálním životem začínají také průměrně o několik let dříve než chlapci. Po dvacátém roce se ale situace obrací a ženy se snaží o udržení jednoho stálého partnera

V partnerství či manželství by měli oba dva zastávat tři základní role: otec x matka, hospodář x hospodyně, milenec x milenka. Všechny tři role by měly být vyrovnané. Jestliže převáží jedna z nich, problémy se mohou objevit častěji.

Rozvádí se každé druhé manželství

Statistiky rozvodovosti nám ukazují, že je dnes takřka každé druhé manželství rozvedené. Lze také zjistit, že nevěra je v pořadí až třetí důvod k rozvodu. Na prvním místě stojí neporozumění si s partnerem, na druhém  problematika závislostí. Nevěra sama o sobě může být legálním důvodem rozvodu, zajímavější je ale otázka, zda musí být důvodem k rozvodu či rozchodu partnerů. Z odhadů lze zjistit, že nevěra se objeví až v 90 % procentech manželství. Zbývá tedy 40 % manželství, kde k nevěře dojde a není důvodem k rozvodu.

Nevěra není důvodem k rozchodu

Podle psychologů nevěra skutečně nemusí být důvodem k rozpadu vztahu. Nelze totiž mluvit pouze o jednom typu nevěry. Problém vlastně nastává už při definici nevěry. Lze za nevěru považovat flirtování s kolegy na pracovišti, pozvání na kávu či sms-kování? Nebo je za nevěru považován až sexuální vztah s jiným partnerem, partnerkou? Názory na tuto otázku se liší. Pro někoho nemusí polibek nic znamenat, pro jiného je to výzva k ukončení předchozího vztahu. Je třeba vědět, že nevěru jinak vnímají muži a jinak ženy. Muži většinou hledají jiné, další partnerky, se kterými by mohli rozmnožovat svoje geny. Mnohem atraktivnější jsou pro muže mladší ženy. Někdy je to vysvětlováno podvědomou představou mužů – čím mladší partnerka, tím více dětí je schopna porodit, a tím se zvyšuje nesmrtelnost muže. Ženská nevěra je založena na tom, že žena hledá pro svoje potomky toho nejvhodnějšího otce. Když tedy žena najde vhodnějšího partnera, než je ten dosavadní, je ochotna se do něj zamilovat a rozvést se s původním partnerem. 

Nežádejte rozřešení

Obvykle se rozlišuje nevěra krátkodobá, příležitostná a víceméně náhodná. Vlastně jde o „selhání“ jednoho z partnerů. Nebývá rozumné, jestliže klopýtnuvše muž či žena považuje za nutné vyzpovídat se partnerovi a žádat rozřešení. Závažnější jsou mimomanželské vztahy trvající týdny, měsíce, někdy i pár let. U těchto nevěr lze vystopovat touhu po úniku, nespokojenost se vztahem, snahu kompenzovat si svoje neúspěchy v jiných oblastech života.

Jak tvrdí manželský poradce Ivo Plaňava: „Všechny nevěry, ať vyplývají z jakýchkoli motivů, mohou zůstat epizodami, aniž by manželství kvůli nim zaniklo a přestalo mít smysl.“ Mnohdy tomu tak není především z toho důvodu, že nevěra je spíše důsledkem než příčinou manželské krize.

 Autorkou je psycholožka PhDr. Kateřina Stibalová
Jméno: Heslo:

Diskuse:

1171–1206 z 1206
autor:Mr Henry King (197.210.*.*) 19. 11. 2018 18:30 | link
nadpis:Dobrý deň, Ja som pán He...odpovědět
Dobrý deň,

Ja som pán Henry King. Legitímny a spoľahlivý poskytovateľ úveru na súkromné účely. Potrebujete úver na splácanie dlhov alebo účtov? Ponúkam všetky druhy úverových balíkov za jasných a zrozumiteľných podmienok s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3%. Od $ 5,000 do $ 8. Milióny € USD, Euro. Poskytujem Xmas pôžičky, Podnikové úvery, Osobné pôžičky, Bankové úvery, Študentské pôžičky, Úvery na auto, Úvery na bývanie a Auto úvery. Pre viac informácií kontaktujte nás prostredníctvom tohto e-mailu: saurtwinter.at@gmail.com
autor:Lola Daniel (129.205.*.*) 20. 11. 2018 08:26 | link
nadpis:eaglehomemortgage001@gmail.comodpovědět
zdravo

Ali potrebujete nujno posojilo, da izpolnite svoje finančne potrebe? Ponujamo posojila od 2000 do 50 000 000,00, zanesljivi, močni, hitri in dinamični, ne preverjamo kreditov in v tem obdobju nudimo 100% jamstvo za zunanja posojila.

Celotno valuto smo položili z 2% obrestno mero za vsa posojila .... Če ste zainteresirani, se nam vrnite s tem e-poštnim sporočilom.

Če nas zanima, se nam vrnite z eaglehomemortgage001@gmail.com

S spoštovanjem,

Gospa Lola Daniel

eaglehomemortgage001@gmail.com
autor:Susan Benson (197.210.*.*) 20. 11. 2018 22:18 | link
nadpis:pôžičkyodpovědět
Dobrý deň a vítajte Sunshine Financial Group Inc.

Je to certifikovaná, seriózna, legitímna a akreditovaná spoločnosť pre súkromné ​​pôžičky. Poskytujeme finančnú pomoc, Potrebujete úver na založenie vlastného podniku alebo projektu alebo na kúpu domu alebo auta? a zistíte, že je tak ťažké získať majetkové úvery od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií? nemusíte sa starať viac Pretože spoločnosť Sunshine Financial Group Inc má dostatok chrbta, pokiaľ ide o získanie úverov na celom svete.

Požiadať o pôžičku a previesť peniaze do 24 hodín. Sunshine Financial Group Inc je bezpečná, rýchla a jednoduchá.

KĽÚČOVÉ VÝHODY:

- Použiť kedykoľvek a kdekoľvek.
- Prijímať hotovosť za menej ako 24 hodín
- požičať si až 50 miliónov eur
- Žiadne skryté poplatky.
- nízka úroková sadzba vo výške 3%
- Získate možnosť výberu dátumu splácania, a to týždenne, mesačne alebo ročne po dobu trvania 1-30 rokov.
- Vysoko zabezpečené

Sprostredkovatelia / konzultanti / makléri sú vítaní, aby priviedli svojich klientov a sú 100% chránení. S úplnou dôverou budeme spolupracovať na prínosoch všetkých zainteresovaných strán.

Ak potrebujete naliehavú pôžičku do 24 hodín, prosíme, napíšte nám na viac informácií prostredníctvom nižšie uvedenej e-mailovej adresy.

úprimne
Susan Benson
Generálny riaditeľ, S.F.GI
E-mail: (sunshine_fginc@outlook.com)
E-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp: (+447903159998)
autor:Jacob (77.81.*.*) 21. 11. 2018 05:43 | link
nadpis:ponuka pôžičkyodpovědět
Vážený pán / pani,

Potrebujete naliehavé peniaze? a bola vám vaša banka odmietnutá na pôžičku, prosíme, kontaktujte nás dnes s nižšie uvedenými informáciami.

Úplné meno žiadateľa: ...
Rod:.......
Požadovaná suma: ....
Trvanie úveru: ....
Krajina: .... Štát: .. Adresa: ..
Telefónne číslo:...
Povolanie: ...
Mesačný príjem:...
Účel úveru: ..

E-mail: marafinancelimited1@hotmail.com
autor:Dante (*.prcdn.net) 21. 11. 2018 08:13 | link
nadpis:výpoveď úveruodpovědět
Ahojte všetci!

Volám sa Zaini, som zo Slovenska, som ženatý, hľadal som úprimnú úverovú spoločnosť za posledné 3 mesiace a to, čo som dostal, bolo veľa podvodu, vďaka ktorému som im dôveroval a nakoniec vzali všetko moje peniaze a ponechal som menej peňazí, stratil som všetku nádej, bol som zmätený a frustrovaný, stratil som svoju prácu a pre mňa bolo veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcela robiť nič, nepožičovala by som viac spoločnosti , a tak som sa pýtal, ako mi požičať peniaze priateľovi, povedal som mu všetko, čo sa stalo, a povedal, že mi môže pomôcť, že vedel, že úverová spoločnosť, ktorá by mi mohla pomôcť, že od nich dostal pôžičku, povedal ako som požiadať o pôžičku, urobil som to, čo mi povedal, spýtal som sa ho, nikdy som to neporušil áno, ale skúsil som to a bol som prekvapený, že som dostal úver do 24 hodín, neverím tomu, čo vidím, dnes som šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú aj v podvodoch na všetkých miestach a sľubujem, že budem zdieľať dobré správy s ľuďmi zo slovenčiny, prosím, každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na Dante Paola, majiteľ Dante Družstva Pomocou e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pre rýchly rozhovor sa môžete dostať na Dante cez Whatsapp: +393511067514 Nikdy nezlyhajú, ale zmeniť svoj život ako môj.

Ďakujem

Zaini
autor:Zaini (*.prcdn.net) 21. 11. 2018 09:01 | link
nadpis:výpoveď úveruodpovědět
Ahojte všetci!

Volám sa Zaini, som zo Slovenska, som ženatý, hľadal som úprimnú úverovú spoločnosť za posledné 3 mesiace a to, čo som dostal, bolo veľa podvodu, vďaka ktorému som im dôveroval a nakoniec vzali všetko moje peniaze a ponechal som menej peňazí, stratil som všetku nádej, bol som zmätený a frustrovaný, stratil som svoju prácu a pre mňa bolo veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcela robiť nič, nepožičovala by som viac spoločnosti , a tak som sa pýtal, ako mi požičať peniaze priateľovi, povedal som mu všetko, čo sa stalo, a povedal, že mi môže pomôcť, že vedel, že úverová spoločnosť, ktorá by mi mohla pomôcť, že od nich dostal pôžičku, povedal ako som požiadať o pôžičku, urobil som to, čo mi povedal, spýtal som sa ho, nikdy som to neporušil áno, ale skúsil som to a bol som prekvapený, že som dostal úver do 24 hodín, neverím tomu, čo vidím, dnes som šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú aj v podvodoch na všetkých miestach a sľubujem, že budem zdieľať dobré správy s ľuďmi zo slovenčiny, prosím, každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na Dante Paola, majiteľ Dante Družstva Pomocou e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pre rýchly rozhovor sa môžete dostať na Dante cez Whatsapp: +393511067514 Nikdy nezlyhajú, ale zmeniť svoj život ako môj.

Ďakujem

Zaini
autor:Mobil Funding (*.quadranet.com) 21. 11. 2018 09:37 | link
nadpis:legitímna úverová ponuka platí čo najskôrodpovědět
Dobrý deň,

Sme legitímnym a renomovaným veriteľom peňazí. Pôžičky požičiavame jednotlivcom, ktorí potrebujú finančnú podporu, poskytujeme pôžičky ľuďom, ktorí majú zlý úver alebo potrebujú peniaze na zaplatenie svojich účtov, aby investovali do podnikania. Takže hľadáte naliehavú pôžičku? Nemusíte sa obávať, pretože ste na správnom mieste ponúkame pôžičky s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, takže ak potrebujete úver, očakávate, že nás kontaktujete prostredníctvom tejto e-mailovej adresy: mobilfunding1999@gmail.com

Potrebné informácie o žiadosti o úver:

1) Úplné názvy: ............
2) Pohlavie: .................
3) Vek: ........................
4) Krajina: .................
5) telefónne číslo: ........
6) Zamestnanie: ..............
7) Mesačný príjem: ......
8) Požadovaná suma úveru: .....
9) Termín úväzku: ...............
10) Účel úveru: ...........

Vďaka
autor:Eman Omar (37.120.*.*) 21. 11. 2018 10:20 | link
nadpis:testimonyodpovědět
ktorý kedy číta toto svedectvo, by mal oslavovať so mnou a rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovoria, že to bolo nemožné. moje meno je Eman Omar Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou manželkou, čo sa stalo mojej rodine pozdĺž línie, stratila som svoju prácu a moja žena sa z mňa vyparila, pretože som sa nemohla starať o ňu a moje deti v danom čase. spravujem celú päť rokov, žiadna žena ma nepodporí, aby som sa postarala o deti a príde verný deň, ktorý nikdy nezabudnem v mojom živote som sa stretol so starým priateľom, ktorému vysvetlím všetky moje ťažkosti, a vzal ma do kúzlo a názov chrámu sa volá, doktor Isikolo, uisťoval som sa, že všetko bude v poriadku a moja žena sa vráti ku mne po nádhernej práci doktora Isikolo, moje žena sa vrátila ku mne a dnes som jeden z najbohatších mužov v mojej krajine. poradím vám, ak máte nejaký problém, pošlite mu e-mail s týmto e-mailom: disikolosolutionhome@gmail.com a budete mať najlepší výsledok. brať veci za samozrejmosť a bude to od vás. prajem ti všetko najlepšie.
Kontaktujte Dr. ISIKOLO na: isikolosolutionhome@gmail.com alebo Čo ho napíše na +2348133261196
autor:Zaini (*.prcdn.net) 21. 11. 2018 12:14 | link
nadpis:výpoveď úveruodpovědět
Ahojte všetci!

Volám sa Zaini, som zo Slovenska, som ženatý, hľadal som úprimnú úverovú spoločnosť za posledné 3 mesiace a to, čo som dostal, bolo veľa podvodu, vďaka ktorému som im dôveroval a nakoniec vzali všetko moje peniaze a ponechal som menej peňazí, stratil som všetku nádej, bol som zmätený a frustrovaný, stratil som svoju prácu a pre mňa bolo veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcela robiť nič, nepožičovala by som viac spoločnosti , a tak som sa pýtal, ako mi požičať peniaze priateľovi, povedal som mu všetko, čo sa stalo, a povedal, že mi môže pomôcť, že vedel, že úverová spoločnosť, ktorá by mi mohla pomôcť, že od nich dostal pôžičku, povedal ako som požiadať o pôžičku, urobil som to, čo mi povedal, spýtal som sa ho, nikdy som to neporušil áno, ale skúsil som to a bol som prekvapený, že som dostal úver do 24 hodín, neverím tomu, čo vidím, dnes som šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú aj v podvodoch na všetkých miestach a sľubujem, že budem zdieľať dobré správy s ľuďmi zo slovenčiny, prosím, každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na Dante Paola, majiteľ Dante Družstva Pomocou e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pre rýchly rozhovor sa môžete dostať na Dante cez Whatsapp: +393511067514 Nikdy nezlyhajú, ale zmeniť svoj život ako môj.

Ďakujem

Zaini
autor:Zaini (*.prcdn.net) 22. 11. 2018 15:02 | link
nadpis:výpoveď úveruodpovědět


Ahoj,

Potrebujete oprávnenú úverovú úrokovú sadzbu vo výške 2% ?, Dante Paola Družstevná pomoc ponúka úvery jednotlivcom a organizáciám Úver, Naše pôžičky sú dobre poistené a maximálna bezpečnosť je našou prioritou, ponúkame pôžičky, ktoré sú k dispozícii. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com alebo whatsapp: +393511067514

* Osobné pôžičky (zabezpečené a nezabezpečené)
* Podnikové úvery (zabezpečené a nezabezpečené)
* Kombinovaný úver
* Konsolidačný úver a mnoho ďalších:

Ak máte záujem nás kontaktovať s doručením tohto e-mailu, aby ste mohli pokračovať v transakcii, môžete sa k nemu dostať prostredníctvom e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com
Whatsapp: +393511067514
C.E.O / generálny konzultant.
Dante Paola
autor:Anne (*.iunet.it) 22. 11. 2018 21:09 | link
nadpis:Úprimný veriteľodpovědět
Som Anne z Nitry Slovensko, som matka s 2 deťmi. Bol som zapletený do toľkých internetových podvodníkov, ktorí moji ťažko zarobené peniaze hľadali konsolidačnú pôžičku až do večnej noci, modlil som sa a verím, že ma Boh nasmeroval na Wendy Finance Inc, spoľahlivú a dôveryhodnú úverovú spoločnosť, ktorú som použil za 50 000 EUR a podľa môjho prekvapenia bol môj úver schválený a prevedený na môj bankový účet do 48 hodín od mojej žiadosti.
Som tu, aby som sa podelil o svoje svedectvá so svetom a takisto použil tieto prostriedky, aby som poradil všetkým žiadateľom o úvery tam, aby boli veľmi ostražití, pretože tam je veľa podvodníkov s jediným účelom podviesť nevinných žiadateľov o úvery, takže musíte byť veľmi veľmi bdelý .. pre tých, ktorí potrebujú pôžičku odporúčam Wendy Finance Inc, tu je tam kontaktný e-mail: wendyfinance04@gmail.com

Ďakujem vám za čas a želám vám to najlepšie.

S Pozdravom,
Anne
autor:Murphy Stratton (197.211.*.*) 23. 11. 2018 21:04 | link
nadpis:loanodpovědět
Dobrý deň slovenskí občania som Murphy Stratton i základňa v Warman a i
chcete upozorniť, že by ste mali byť opatrní tam, kedy
snažíte sa získať pôžičku od Online veriteľov a za druhé budete potrebovať
aby si uvedomili, že len málo spoločností na internete je skutočné a legitímne. ja
boli vo finančných dlhoch 8 mesiacov a stratili viac ako 3 000,00 EUR
snažiť sa získať pôžičku nebol som naozaj znepokojený platenia poplatkov všetkých i
chcel som získať pôžičku a financovať svoje podnikanie znovu, pretože som bol
daľeko vzadu. Tu je dobrá správa pre slovenské občanov
skutočná pôžička tam, ktorá poskytuje úvery na 3% úrokovú sadzbu a
keď dostanete upozornenie od spoločnosti, že váš úver bol
schválený byť istí, že dostanete svoj úver a jeho 100%
záruka. Dobrou správou nie sú žiadne úverové kontroly, žiadne zabezpečenie a tiež
Môžete ho schváliť do 48 hodín, ak ste aj úprimní a úprimní
pretože budú potrebovať vaše správne informácie na schválenie vašej pôžičky.
Dostal som pôžičku vo výške 170 000,00 EUR a už som začal splácať úver
pretože konečne som dostal svoju firmu späť.

Kontaktujte ma, ak máte nejaké otázky
veľa šťastia pre vás všetkých ako slovakského občana.

Názov spoločnosti: PATRICIA HOFFMAN LOAN FINANCE
E-mailová adresa: patriciahoffman.loanfinance@gmail.com
Zavolajte alebo text: +1 (207)949-3919
autor:LISA CAILLO (*.quadranet.com) 24. 11. 2018 01:56 | link
nadpis:CAILLOLIASA@GMAIL.COModpovědět
My love life has changed for better since the interference of the most powerful spell caster on earth called Dr. Azuka in my relationship, My testimony today is in regard of the help that Dr. Azuka render me when my lover departed from me. Am from USA and it gives me joy today in writing this testimony as a way of showing my appreciation to Dr. Azuka and at the same time i am using this opportunity to advise those that are finding stress and pains in their relationship or marriages to contact Dr. Azuka who is the best spell caster in the world through these contact details via email: dr.azukasolutionhome@gmail.com or his number +2348132777335.Because Dr. Azuka is the only one that can restore your marriage or relationship with love. He can also help to win lottery spell,contract,sickness and more.
autor:VRÁTANIE PONÚK NABÍDKA 3% ÚROKOVÉ MIERKY (*.m247.com) 25. 11. 2018 00:01 | link
nadpis:Ja som JOSHUA NGASHA Chcem zdi...odpovědět
Ja som JOSHUA NGASHA Chcem zdieľať dôkladnú výpoveď, ako som získal moju pôžičku vo výške 58,000 euro prostredníctvom investícií GEORGE KENNETH KURZU. POZNÁMKA ÚVERY, KTORÉ SA V NOVOM SÚČASNOSTI MÔŽETE KONTAKTOVAŤ SPOLOČNOSŤ EMAIL: (georgekennethloaninvestment@gmail.com)
K POUŽITÍ ÚVERU
autor:peter robertson (185.28.*.*) 25. 11. 2018 17:05 | link
nadpis:Ponuka vianočného pôžičkyodpovědět
Dobrý deň Pôžičky na pôžičky hľadáte pôžičku na úhradu svojich účtov, dlhov, kúpiť dom, auto alebo na dovolenku na dovolenku, ak áno, úver Mortage Home, sú poskytnuté pôžička na 2% úrokovú sadzbu bez kreditnej kontroly, bez zábezpeky viac informácií kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: loanmortagehome@outlook.com
autor:SIR JAMES WILLIAMS (105.112.*.*) 26. 11. 2018 00:34 | link
nadpis:CASH ARENA LOAN COMPANYodpovědět
Ahoj


Čítame váš príspevok na internete, ktorý potrebujete Úver sme spoločnosť poskytujúca úverové financovanie, ktorá ponúka úverové a iné

úverové prostriedky, ktoré Vám môžeme poskytnúť 100% záruku, že získate od našej spoločnosti pôžičku na pôžičku vo výške 2%úrokovej

sadzby od € Od 5 000 do 200 000 EUR za 5 až 20 rokov, základnou podmienkou je, že potrebujete mať prácu a primeraný príjem, alebo

môžete pracovať ako samostatne zárobkovo činná osoba predtým, než sa môžete uchádzať, prosím, ak máte záujem, môžete to odpovedať


e-mail: cashfirmarena@outlook.com

alebo kontaktujte našu advokátsku kanceláriu e-mail: aj4261689@gmail.com

Kontaktná osoba: Barr. Alex Johnson

schváliť žiadosť / kvalifikačný kredit


CASH ARENA PÔŽIČKA SPOLOČNOSŤ LIMITED

Kontaktná osoba: Sir James Williams


webové stránky http://www.arenafinco.com/

e-mail: cashfirmarena@outlook.com

Ďakujeme, čoskoro sa tešíme na Vašu poštu

Vaša úverová odmena je náš záujemSir James WilliamsCash Firm Arena
autor:Paul Green (223.237.*.*) 27. 11. 2018 07:12 | link
nadpis:Loan Offerodpovědět
Ali potrebujete nujno posojilo za rešitev finančnega problema? Izplačujemo poslovne kredite, osebna posojila, domača posojila, posojila za posojila, bančna posojila, študentska posojila, avto posojila, bančna posojila in posojila za izplačilo računov. Prav tako odobravamo posojila strankam, ki so na črno listo. Če vas zanima prijazno Pišite nam: ( paulloanfundshelp1@gmail.com )

Whatspp številka: +919066210641
Lep pozdrav
G. Paul Green
autor:Pluto Credit Finance (*.m247.com) 27. 11. 2018 20:59 | link
nadpis:Ponuka pôžičkyodpovědět
Hľadáte dnes legitímnu pôžičku? Boli ste odmietnuté bankami kvôli zlej úverovej histórii? strach nič viac, pluto úverové financie doma je váš zlom s len cenovo prijateľnú úrokovú sadzbu 3%. Kontaktujte nás teraz cez

E-mail: plutocreditfinancier@gmail.com
autor:Pluto Credit Finance (*.m247.com) 27. 11. 2018 22:29 | link
nadpis:Ponuka pôžičkyodpovědět
Hľadáte dnes legitímnu pôžičku? Boli ste odmietnuté bankami kvôli zlej úverovej histórii? strach nič viac, pluto úverové financie doma je váš zlom s len cenovo prijateľnú úrokovú sadzbu 3%. Kontaktujte nás teraz cez

E-mail: plutocreditfinancier@gmail.com
autor:Jessica (*.weblobe.sk) 29. 11. 2018 14:59 | link
nadpis:výpoveď úveruodpovědět
Moji mená sú Jessica Kotlárová, pochádzam z Bratislavy slovenskej, pred niekoľkými mesiacmi som bol nasávaný do zlej finančnej situácie a potrebujem urgentnú pôžičku na zaplatenie účtov a návrat na nohy finančne kvôli mojej súčasnej finančnej situácii, ktorú moja banka odmietla aby mi dal pôžičku, takže som nechal s inou možnosťou ako hľadať nezabezpečenú pôžičku online, v procese môjho výskumu som bol obeťou podvodu a stratil som takmer 1500 EUR a bol som v ťažkostiach a takmer som dal dúfam, že dostanem pôžičku, kým nebudem nájdený on-line príspevok, príspevok bol zdieľaným svedectvom pani Dominiky zo Slovenska, ktorá svedčí o tom, ako získala pôžičku vo výške 50 000 eur od Dante Cooperative Help. po prečítaní príspevku som sa rozhodol kontaktovať Dante Paola prostredníctvom e-mailového kontaktu zdieľaného v príspevku, moja nezabezpečená žiadosť o úver vo výške 350 000 EUR bola schválená do 72 hodín od mojej žiadosti a moja pôžička bola zaplatená na mojom bankovom účte bez akéhokoľvek opomenutia. Chcem vyjadriť svoju hlbokú vďaku a tiež odporúčam uchádzačom o úvery, aby tam boli veľmi ostražití, pretože tam je veľa podvodníkov, ktorých jediným cieľom je podviesť nevinných uchádzačov o úvery, takže musíte byť opatrní a ostražití. pre tých, ktorí potrebujú pôžičku Odporúčam Dante Družstevnú pomoc, môžete kontaktovať spoločnosť e-mailom: dantecooperativehelp@hotmail.com alebo pre rýchly chat whatsapp alebo Volajte: +393511067514

Ďakujem, že ste si prečítali svoje svedectvo, želám vám šťastie.

Jessica Kotlárová
autor:Frank Raymond (38.132.*.*) 30. 11. 2018 13:41 | link
nadpis:Ponuka pôžičkyodpovědět
Dobrý deň divák Moje meno je Frank Raymond, poskytujeme podnikateľský úver od minimálnej sumy 5000.usd na maximálnu sumu 1.000.000.usd Ak máte záujem zabezpečiť akýkoľvek úver, môžete nás kontaktovať teraz pán Frank Raymond prostredníctvom e-mailu frankraymondloaninvestment@gmail.com

FORMULÁR ŽIADOSTI O ÚVERY

    Celé meno:....................
    Krajina:.....................
    Štát: ..............
    Mesto: ..............
    Sex: .........................
    Telefonne cislo:...........
    Výška pôžičky :...........
    Mesačný príjem:..........
    Povolanie: ...................
    Obdobie úveru: ...................
    Účel úveru: ..................
    Emailová adresa:......................
    Aplikovali ste predtým? ............
autor:WE OFFER ALL KIND OF LOANS (*.superonline.net) 1. 12. 2018 01:47 | link
nadpis:WE OFFER ALL KIND OF LOANSodpovědět
We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And You've Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

You Will Hear From Us. Well Nice To Meet You And I look forward to our Business Acquaintance. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )
autor:Dante (*.weblobe.sk) 3. 12. 2018 12:10 | link
nadpis:výpoveď úveruodpovědět

Ahoj,

Potrebujete oprávnenú úverovú úrokovú sadzbu vo výške 2% ?, Dante Paola Družstevná pomoc ponúka úvery jednotlivcom a organizáciám Úver, Naše pôžičky sú dobre poistené a maximálna bezpečnosť je našou prioritou, ponúkame pôžičky, ktoré sú k dispozícii. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com alebo whatsapp: +393511067514

* Osobné pôžičky (zabezpečené a nezabezpečené)
* Podnikové úvery (zabezpečené a nezabezpečené)
* Kombinovaný úver
* Konsolidačný úver a mnoho ďalších:

Ak máte záujem nás kontaktovať s doručením tohto e-mailu, aby ste mohli pokračovať v transakcii, môžete sa k nemu dostať prostredníctvom e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com
Whatsapp: +393511067514
C.E.O / generálny konzultant.
Dante Paola
autor:SV Koeman (197.210.*.*) 4. 12. 2018 17:28 | link
nadpis:Svedectvo o tom, ako som dostal pôžičkuodpovědět
Žiadal som o pôžičku vo výške 8500 eur od takých veľa veriteľov a bol som oklamaný a odtrhol 3289 eur. Myslel som, že všetka nádej bola stratená .. Vďaka mojej kolegyni Lydii van Puetenovej som bol požiadaný o pôžičku vo výške 8500 eur Stewart Loan Company a dostal som si úver práve včas do 24 hodín. Kontaktujte ich za úver cez firemnú e-mailovú adresu: stewart.lf01@gmail.com
autor:LISA CAILLO (105.112.*.*) 4. 12. 2018 23:51 | link
nadpis:CAILLOLIASA@GMAIL.COModpovědět
I am so glad to write this article today to tell the world how Chief Dr
Lucky cured my HPV virus that have been in my body since five years ago,
ever since then my life has been in complete,i have used so many drugs that
was prescribed to me by several doctors,but it didn't cure my HPV VIRUS
neither did it reduce the pain, i was checking for solution on the internet
then miraculously came across Chief Dr Lucky the powerful herbalist that
cure HPV INFECTION,then i contacted his email, i explained everything to
him and he prepared a herbal cure and send it to me that was how i got
cured from HPV disease totally after receiving his herbal medicine, so my
friends viewers why waiting and be suffering with this HPV virus when there
is someone like Chief Dr Lucky that can cure any disease HIV/ CANCER/
HEPATITIS C VIRUS,HERPES VIRUS,ALS VIRUS.
you can contact his via email:
chiefdrlucky@gmail.com
Whats App or call
+2348132777335
Website : http://chiefdrluckysolutionhome.website2.me/
autor:Luis Roland (197.210.*.*) 5. 12. 2018 09:25 | link
nadpis:ako som dostal môj úverodpovědět
Moje meno je Luis Roland, mám krásnu manželku a 3 deti. Pred týždňom som bol v zúfalej potrebe peňazí, takže som si pomyslel na pôžičku, potom som narazil na toľko podvodníkov, ktorí odo mňa zbierali 2500 EUR a odmietli mi poslať e-mail. Stal som sa veľmi frustrovaný a nakoniec opitý, jeden verný deň som šiel do klubu na nejaký nápoj, kde som stretol starého priateľa, povedal som mu všetko, čo sa mi stalo, predstavil ma spoločnosti GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD a dal mi jej e-mail adresa (ginamorganloancompany@gmail.com), povedal mi, ako spoločnosť pomohla s ním a jeho rodinou. Kontaktovala som ju ihneď, keď som sa vrátila domov, povedali mi, že pravidlá a predpisy po spracovaní úveru za menej ako 24 hodín som dostala pôžičku vo výške 80 000 eur. Takže ak máte záujem o úver, môžete ju tiež kontaktovať na tomto e-maile: ginamorganloancompany@gmail.com
autor:Luis Roland (197.210.*.*) 5. 12. 2018 10:06 | link
nadpis:ako som dostal môj úverodpovědět
Moje meno je Luis Roland, mám krásnu manželku a 3 deti. Pred týždňom som bol v zúfalej potrebe peňazí, takže som si pomyslel na pôžičku, potom som narazil na toľko podvodníkov, ktorí odo mňa zbierali 2500 EUR a odmietli mi poslať e-mail. Stal som sa veľmi frustrovaný a nakoniec opitý, jeden verný deň som šiel do klubu na nejaký nápoj, kde som stretol starého priateľa, povedal som mu všetko, čo sa mi stalo, predstavil ma spoločnosti GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD a dal mi jej e-mail adresa (ginamorganloancompany@gmail.com), povedal mi, ako spoločnosť pomohla s ním a jeho rodinou. Kontaktovala som ju ihneď, keď som sa vrátila domov, povedali mi, že pravidlá a predpisy po spracovaní úveru za menej ako 24 hodín som dostala pôžičku vo výške 80 000 eur. Takže ak máte záujem o úver, môžete ju tiež kontaktovať na tomto e-maile: ginamorganloancompany@gmail.com
autor:Zaini (196.245.*.*) 7. 12. 2018 00:09 | link
nadpis:výpoveď úveruodpovědět
Ahojte všetci!

Volám sa Zaini, som zo Slovenska, som ženatý, hľadal som úprimnú úverovú spoločnosť za posledné 3 mesiace a to, čo som dostal, bolo veľa podvodu, vďaka ktorému som im dôveroval a nakoniec vzali všetko moje peniaze a ponechal som menej peňazí, stratil som všetku nádej, bol som zmätený a frustrovaný, stratil som svoju prácu a pre mňa bolo veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcela robiť nič, nepožičovala by som viac spoločnosti , a tak som sa pýtal, ako mi požičať peniaze priateľovi, povedal som mu všetko, čo sa stalo, a povedal, že mi môže pomôcť, že vedel, že úverová spoločnosť, ktorá by mi mohla pomôcť, že od nich dostal pôžičku, povedal ako som požiadať o pôžičku, urobil som to, čo mi povedal, spýtal som sa ho, nikdy som to neporušil áno, ale skúsil som to a bol som prekvapený, že som dostal úver do 24 hodín, neverím tomu, čo vidím, dnes som šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú aj v podvodoch na všetkých miestach a sľubujem, že budem zdieľať dobré správy s ľuďmi zo slovenčiny, prosím, každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na Dante Paola, majiteľ Dante Družstva Pomocou e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pre rýchly rozhovor sa môžete dostať na Dante cez Whatsapp: +393511067514 Nikdy nezlyhajú, ale zmeniť svoj život ako môj.

Ďakujem

Zaini
autor:Zaini (196.245.*.*) 7. 12. 2018 15:51 | link
nadpis:ponuka pôžičkyodpovědět
Ahojte všetci!

Volám sa Zaini, som zo Slovenska, som ženatý, hľadal som úprimnú úverovú spoločnosť za posledné 3 mesiace a to, čo som dostal, bolo veľa podvodu, vďaka ktorému som im dôveroval a nakoniec vzali všetko moje peniaze a ponechal som menej peňazí, stratil som všetku nádej, bol som zmätený a frustrovaný, stratil som svoju prácu a pre mňa bolo veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcela robiť nič, nepožičovala by som viac spoločnosti , a tak som sa pýtal, ako mi požičať peniaze priateľovi, povedal som mu všetko, čo sa stalo, a povedal, že mi môže pomôcť, že vedel, že úverová spoločnosť, ktorá by mi mohla pomôcť, že od nich dostal pôžičku, povedal ako som požiadať o pôžičku, urobil som to, čo mi povedal, spýtal som sa ho, nikdy som to neporušil áno, ale skúsil som to a bol som prekvapený, že som dostal úver do 24 hodín, neverím tomu, čo vidím, dnes som šťastný a bohatý a ďakujem Bohu, že takéto úverové spoločnosti stále existujú aj v podvodoch na všetkých miestach a sľubujem, že budem zdieľať dobré správy s ľuďmi zo slovenčiny, prosím, každému, kto potrebuje pôžičku, aby sa obrátil na Dante Paola, majiteľ Dante Družstva Pomocou e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com, pre rýchly rozhovor sa môžete dostať na Dante cez Whatsapp: +393511067514 Nikdy nezlyhajú, ale zmeniť svoj život ako môj.

Ďakujem

Zaini
autor:omair (*.prcdn.net) 7. 12. 2018 22:18 | link
nadpis:Vážený pán/Vážená pani....odpovědět
Vážený pán/Vážená pani.
Ste obchodný muž alebo žena? Ste v každom finančnom strese, alebo potrebujete finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania? Máte nízke kreditné skóre a ste zisťujú, že je ťažké získať peniaze z miestnych bánk a ďalších finančných inštitúcií? riešenie vášho finančného problému je tu.
Email: eurasianfgc@gmail.com alebo WhatsApp nás na + 917303615724.
autor:Leyla Rodriguez (197.210.*.*) 8. 12. 2018 07:58 | link
nadpis:Vianoce pôžička ponukaodpovědět
Dobrý deň, Vianoce ponuka úveru. môžeme vám pomôcť a ukončiť toto hľadanie pomoci. Riešením je: leylarodriguez9499@gmail.com
autor:Matilda Brian (197.210.*.*) 9. 12. 2018 10:54 | link
nadpis:Standard Life Financial Companyodpovědět
Dobrý deň a Vitajte v spoločnosti Standard Life Financial Company

Potrebujete rýchlu, dlhodobú alebo krátkodobú pôžičku s pomerne nízkou úrokovou sadzbou až 3%? Je ťažké ovplyvniť hospodárstvo tento rok v tomto roku? A je pre vás ťažké získať vlastné úvery od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií?

* Hľadáte finančné prostriedky na splatenie úverov a dlhov?
* Hľadáte financie na vytvorenie vlastného podnikania?
* Potrebujete súkromné ​​alebo podnikateľské pôžičky na rôzne účely?
* Hľadáte úvery na vykonávanie veľkých projektov?

Ak je vaša odpoveď áno, môžeme vám pomôcť.

* môžeme Vám ponúknuť až 10 000 000 eur.
* Môžete si vybrať od 1 do 30 rokov na splácanie.
* Môžete si vybrať medzi mesačným a ročným splátkovým plánom.
* Flexibilné podmienky úveru.

Sme rovnako pripravení pracovať s maklérmi a finančnými
konzultantov / poradenských firiem vo svojich krajinách.

Naše postupy sú najrozumnejšie a najbezpečnejšie, pretože prevádzkujeme 100% proces bez finančného rizika, ktorý znamená, že emisná a prijímajúca banka pokračuje v transakcii ihneď po podpísaní DOA

Dúfame, že s vami nadviažeme dlhodobý obchodný vzťah aj po tomto prvom skúšaní

Ak máte záujem, navštívte nás prostredníctvom tejto e-mailovej adresy:

E-mail: (stdlifefinancialcompany@gmail.com)
E-mail: (standard_lifefinancialservices@outlook.com)

Máte 100% záruku, že dostanete pôžičku na konci tejto úverovej transakcie.

S pozdravom
Matilda Brian
autor:Beatrice Modi (196.245.*.*) 9. 12. 2018 13:51 | link
nadpis:testimonyodpovědět
Toto je tá najkrajšia vec, ktorú som kedy zažil. A potrebujem zdieľať toto veľké svedectvo, chcem len povedať, že ďakujem Dr. Isikolo za to, že som si pomohol odovzdať čas, ktorý priniesol môj bývalý manžel, moje meno je Beatrice Neacksu , Chcem s vami zdieľať svoje svedectvo a svoje šťastie s vami všetci na tejto stránke, v minulom roku ma manžel opustil na druhú ženu na svojom pracovisku a opustil ma a dve svoje deti, všetko bolo pre mňa také ťažké a deti, pretože ho milujem toľko, takže som videl svedectvo DR Isikolo, o tom, ako pomáhal dámam, aby tam dostali manžela späť, tak som ho kontaktoval a on mi pomohol odovzdať späť kúzlo pre môjho manžela a druhý deň môj manžel opustil druhú ženu a vrátil sa ku mne prosiť o odpustenie s takou láskou a starostlivosťou. nikdy nezabudnem na túto pomoc, ktorú mi DR a Isikolo dal mne a mojim deťom. ak ste tu, potrebujete pomoc, aby ste získali milovníka späť, môžete ho kontaktovať prostredníctvom tohto e-mailu isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež WHATSAPP ho na +2348133261196, som živým svedectvom o jeho moci
autor:joyce (176.113.*.*) 9. 12. 2018 14:43 | link
nadpis:http://www.prokrasnetelo.cz/clanky/znici-nevera-kazde-manzelstvi/?discussion-comment=92802odpovědět
Chcem použiť toto médium, aby som povedal veľkú ďakujem spoločnosti jasmin noor Loan za to, čo urobili pre mňa a moju rodinu ... Spočiatku, keď som dostala kontakt na internet, myslela som si, že vyzerajú ako iní falošní veritelia, ktorí ale len som chcel dať svoje najväčšie prekvapenie tým, že som ich kontaktovala, dostala som pôžičku do 24 hodín, kontaktovala som ich, sú to jednoducho tie najlepšie a verím im so svojim životom, pretože im dali nový život, aby žiť na .. .... Prosím kontaktujte ich na jasminnoorloancompany01@gmail.com
autor:NORTION LOAN CONSULTANT (209.126.*.*) 12. 12. 2018 05:25 | link
nadpis:Úverová transakcia, ktorej môžete dôverovaťodpovědět
veselé Vianoce

  Potrebujete urgentnú pôžičku? Kontaktujte konzultanta NORTION LOAN teraz pre všetky typy úverov vo výške 2,5%. Je to jednoduché, rýchle a zabezpečené úverové transakcie.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE:

EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com

TELEFÓN: +17815611941

WHATSAPP: +2347067093957

Úverová transakcia, ktorej môžete dôverovať
autor:Anderson Morris (197.210.*.*) 12. 12. 2018 10:03 | link
nadpis:offerodpovědět
Potrebujete úver na zaplatenie, kontaktujte nás, poskytneme vám pôžičku vo výške iba 2%, ponúkame tiež dlhý a krátky časový úver viac info kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu andmoris38@gmail.com môžete nás tiež kontaktovať na našom telefónnom čísle: +393924698291
1171–1206 z 1206
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

O jídle se nemá jen psát, jídlo se má žít, myslela si šéfredaktorka gastronomického časopisu a vrhla se na jídlo v praxi. Vydala svou kuchařku a zasadila se o obnovu tradice farmářských trhů u nás...

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum