VIDEO Z PROMĚNY: Jak probíhaly změny vizáže?

VIDEO Z PROMĚNY: Jak probíhaly změny vizáže?

Jednou z nejoblíbenějších částí "Proměny" je právě změna vizáže. Pro ty z vás, kterým fotky nestačily, tu máme nové video! Zajímá vás, jak probíhala proměna našich účastnic  Marcely, Magdy a Kristýny? Podívejte se na naši videoreportáž!

Kdo by si alespoň jednou za život nechtěl připadat jako slavná hollywoodská hvězda opečovávaná rukama vizážistů a kadeřníků? Jak si tento svůj den prožily holky z naší proměny? Posuďte samy na následujícím videu...

 
Připravila: Martina Dvořáčková
Kamera: Pavel Klimeš

 

Jméno: Heslo:
Hodnocení
0 1 2 3 4

Související stránky

Diskuse:

47–47 z 47
autor:Rita Natasha (197.210.*.*) 16. 12. 2019 00:04 | link
nadpis:This is the website I read abo...odpovědět
This is the website I read about Doctor Benson and contacted him to help me get my ex boyfriend back to marry me during the month of December this year and I have come back here to post about him. Doctor Benson will help you solve your problem no matter what you are going through. Posting about a spell caster is very strange to me because I never believed i will be able to say that I was helped by a spell caster in bringing my ex boyfriend back to me after 3 years of no contact. I read about his voodoo spell from other websites and contacted him to help me and in less than 48 hours my ex boyfriend called me and I was happy that he wants to get back to me. We met on Friday and he proposed to me,... It was the most beautiful ring. Please everyone out here, Contact Doctor to solve your problem for you and make you happy with your relationship that is hurting you. Love is the best feeling ever experienced. Email him at drbensonspellcaster09@gmail.com or WhatsApp number:+2348141972381.
47–47 z 47
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum