Věříte v účinek homeopatik?

Věříte v účinek homeopatik?

Také vám už někdo nabídl malou lahvičku s jakousi tekutinou uvnitř a se slovy: Užívej to každý den půl hodiny před jídlem a tvůj problém se ztratí? Pak vězte, že jste měli jedinečnou možnost „ochutnat“ léčení pomocí homeopatik.

Je to vyšetření, které nebolí. Léčitel změří přístrojem pouze zóny, které se nacházejí na ruce (na dlani), a podle odpovědi na přístroji pozná, co vás kde bolí nebo jaké orgány máte nemocné. 

Kde se homeopatika vzala?

Princip homeopatické léčby byl znám již před tisíciletími. Už řecký lékař Hippokrates používal ve 4. století před n.l. léky s podobnými účinky k léčbě nemocí. Ovšem za zakladatele této léčby je považován od 19. století německý lékař Samuel Hahnemann. Prvotní okamžik, který doktora Hahnemanna vedl k obohacení lékařské vědy novou metodou, byl fakt, že některým pacientům škodily standardní léčebné postupy. Proto začal experimentovat s chininovou kůrou a dalšími rostlinným preparáty. V této době také Hahneman vyslovil „Zákon podobností“ základní homeopatický princip, podle kterého se podobné léčí podobným – tzv. „léčí se nemocí“.  

Jakým způsobem tedy homeopaté léčí?

Při homeopatické léčbě není snahou potlačovat nějaký příznak, ale povzbudit vlastní sebeobranné mechanismy nemocného tak, aby příznak vymizel přirozenou cestou. Homeopaté se pokouší stimulovat přirozené léčivé síly těla tak, že do těla dodávají nepatrné dávky takových látek, které mohou vyvolat příznaky nemoci u zdravých lidí. Všichni takoví léčitelé zastávají názor, že pokud lidské tělo trápí nějaké potíže, snaží se jimi organizmus sám vyléčit poruchy, kterého sužují. Může se tak například stát, že obyčejný kašel tělo léčí buď na tělesné, duchovní, nebo emoční úrovni. 

Homeopatická léčba

Velké plus homeopatických látek je to, že nepůsobí na člověka svým chemickým složením, ale předávají mu energetickou informaci. Pomocí klasické homeopatie se léčí jak chronická onemocnění, tak onemocnění, která mají fyzický či psychický charakter. Náš organizmus se uzdraví tím, že dostane energetickou informaci o změnách, které potřebujeme udělat, abychom naše tělo dostali do rovnovážného stavu. Je to v podstatě stav, kdy se cítíme zdraví, prožíváme pocity radosti a štěstí a žijeme svůj život naplno. 

Jak dosáhnout změny

Naše tělo si žádá hlavně vitální změnu. Tuto změnu potřebujeme udělat na základě nějaké, pro nás v daném okamžiku nejlepší informace. V homeopatickém léku je taková energetická informace uložena a v organizmu postupně způsobuje uvolnění všeho, co do té doby bránilo pokroku a změně. Tím mizí nemoci a následné obavy a dochází ke skutečnému uzdravování, které vede k pocitům štěstí. 

Homeopatický názor na vznik nemoci

Podle odborníků nemoci nejsou způsobeny zákeřnými původci, jako jsou bakterie, viry nebo parazité, ale jsou ukazatelem, který nám dává najevo, že nejsme stoprocentně v pořádku, že se s námi něco děje a napovídá, kde máme hledat určitý problém. Například pokud jsme alergičtí na nějaký podnět, objevíme stejnou přecitlivělost i ve své psychice, máme-li potíže s dýcháním, nedovolujeme si sami pořádně se nadechnout a otevřít se životu atd.

Důležitým poznatkem je, že pokud jsme si vědomi snížené imunity, pak jsme dlouho přetěžovali svoje síly a organizmus nám tím dává najevo, že tudy cesta prostě nevede. Pokud se problému včas nepřizpůsobíme a nezvolníme životní tempo, záchrannou brzdu zatáhne sám organizmus. Potom se jednoduše stane, že se do našeho těla nastěhují nezvaní hosté v podobě virů, bakterií popřípadě plísní, přizpůsobí se životu v novém prostředí a my tento stav vnímáme například jako zánět .

Jaké je řešení? Určitě se nesnažme bakterie a viry zabít a naivně čekat, že tím se naše situace zlepší. Důležité je začít pracovat na změně životní a vnitřní situace, a tím zabránit, aby se v našem těle „usazovali“ parazité. Nemoc je ve většině případů způsobena dlouhodobým psychickým přetěžováním, únavou, smutkem, depresemi nebo obyčejnou poruchou spánku. 

Nejčastější homeopatika a jejich použití

Oměj šalamounek - Užívá se při nachlazení a prochladnutí. Velice účinný je při pocitu sucha v krku a žízni.

Prha arnika – Toto homeopatikum pomůže v případě, že trpíte bolestmi zad, svalů a zubů, častým krvácením z nosu nebo si lehce vytvoříte modřinu.

Oxid arsenitý – Pomáhá od průjmů, zvracení po otravě jídla, od nachlazení (horečky, bolesti v krku, žízně) nebo od poruch spánku. Oceníte ho i při depresích.

Rulík zlomocný - Jeho účinky pomáhají při pulzujících bolestech hlavy, bolestech uší, horečce.

Uhličitan vápenatý – Tento minerál se získává z lastur ústřic. Má schopnost předcházet zažívacím obtížím, zácpě, ekzému, obezitě nebo bolestech při menstruaci.

Sadec konopáč – Homeopatikové ho doporučují při zimních nachlazení nebo při silných bolestech kostí.

Jasmínovec vždyzelený - Tímto lékem můžete léčit závratě, mdloby, bolesti uší, dvojité vidění nebo strach a fobie zejména v případě, že se u nich objeví i třes těla. Zároveň pomůže od bolesti hlavy, která je způsobena poruchou spánku nebo silným světlem.

Sulfid vápenatý – Používá se při zánětu dutin, zánětu spojivek, oparu a vřídkách v ústech.

Třezalka tečkovaná – Užívá se v podobě masti a tablet na popáleniny a na místa spálená sluncem. Dále pomůže zacelit malé řezné rány, škrábance a kousnutí hmyzem.

Heřmánek pravý – Je určen především pro malé děti, který se prořezávají zuby. 

Hlavními surovinami pro výrobu homeopatický léků jsou rostliny, živočišné produkty a látky minerálního původu. Konečný lék má podobu kapiček nebo granulí, které obsahují alkohol a zanedbatelné množství cukru. Jak už jsem psala výše, homeopatika na nás nepůsobí chemicky, a díky tomu se nemusíme obávat nežádoucích vedlejších účinků. Homeopatický lék je vhodný pro děti, kojence i dospělé. Překážkou není ani těhotenství. Ba právě naopak celou řadu problémů spojených s těhotenstvím, porodem, šestinedělím a kojením je možno odstranit nebo zmírnit homeopatickými léky bez vedlejších účinků.

Tyto léky se užívají podle rad homeopata nejméně čtvrt až půl hodiny před jídlem. Pokud chcete dosáhnout co nejlepšího výsledku, pak se vyvarujte kávě, alkoholu, tabáku, aromatických látek i mentolu v podobě čaje, žvýkaček i bonbonu.

Dlouhodobá chronická onemocnění vyžadují velkou trpělivost. Homeopatické léky spějí k úplnému vyléčení, ale to vyžaduje dostatek času. Homeopatie umožňuje odstranit nebo alespoň zmírnit velké množství potíží od celoroční rýmy až po projevy stresu nebo nervozity.

Autor: Lucie Janečková 

Jméno: Heslo:

Diskuse:

1–35 z 35
autor:janny 18. 1. 2009 18:51 | link
nadpis:Tak homeopatika nemám vyzkouodpovědět
Tak homeopatika nemám vyzkoušené,takže těžko říct,zda tomu věřím nebo ne.Každopádně článek je to velmi zajímavý a bylinky zde uvedené určitě stojí za vyzkoušení při určitých potížích.Lucii článek opravdu chválím!!
I když vlastně já užívám Řimbabu,tak to možná taky patří mezi homeopatika nebo ne?A účinek to tedy opravdu má...
autor:SETH (199.116.*.*) 10. 7. 2019 20:44 | link
nadpis:Re: Tak homeopatika nemám vyzkouvýše | odpovědět
CREDIBLE ETHICAL H A C K E R RECOMMENDATION - QUADHACKED @ G MAIL . COM

i’ll recommend this for anyone in a distant relationship most especially . the kind of job i do takes me stay far away from home in remote countries drilling and mining . Any time i’m away, i’m always curious on what my spouse was up to. some one recommended to me Q U A D H A C K E D @ G M A I L . C O M . and spoke so high of him. i decided to give him a try, . he helped me clone my spouse phone and tap into my spouse whatsapp and e m ails. i was shook with all that was revealed to me in a a very short while, i promise to testify if he helps me, ever since . he’s helped me on other jobs i’ll keep off here. reach out to him today and thank me later.
Reach out to him for hack services ranging from
EMAIL ACCOUNT HACK
PHONE CLONE
WHATSAPP HACK
FACEB BOOK MESSENGER HACK AND OTHER SOCIAL MEDIA.
CREDIT SCORE INCREASE
CREDIT REPORT FIX
VERIZON ACCOUNT HACK
HACK SOCIAL MEDIA ACCOUNT RETRIEVAL
HACKED YOUTUBE ACCOUNT RETRIEVAL SE
autor:nanina 18. 1. 2009 19:29 | link
nadpis:JA TEDA VERíM účINKOM HOMEO...odpovědět
JA TEDA VERíM účINKOM HOMEOPATíK, OD NARODENA MAM EXEm do 14 rokov som chodila ku kožnej lekárke, ktorá sa ma doslova spýtala aký krém chcem, potom som prišla k hmeopatovi...odvtedy nemám exém len občas sa zjaví na rukách...dovtedy som mala na rukách laktoch kolenách a obcas aj inde...moj stav sa obrátil o 180 stupnov,,,odvtedy som u koznej lekárky nebola a som spokojná
autor:Jana 18. 1. 2009 19:35 | link
nadpis:ja som užívala homeopatický...odpovědět
ja som užívala homeopatický liek na kašeľ, pomohol :) nedávno mi lekárka poradila aby som si kúpila homeopatikum na časté herpesy no žiaľ zatial som ho v žiadnej lekárni nenašla
autor:nanina 18. 1. 2009 19:55 | link
nadpis:je pravda e niektore homeopati...odpovědět
je pravda e niektore homeopatika su drahsie, tiez sa nesmu chytat do ruk ale radsej zaplatim viac penazí ked viam ze mi to pomoze
autor:MarťaSl 18. 1. 2009 20:39 | link
nadpis:Když člověk potřebuje pomo...odpovědět
Když člověk potřebuje pomoc, tak na peníze nekouká. Určitá homeopatika vyzkoušená mám a určitě do sebe něco mají. Chodila jsem dokonce k přírodnímu léčiteli, ale člověk tomu musí také věřit a pak se účinek dostaví lépe.
autor:katarína 18. 1. 2009 22:01 | link
nadpis:aaaa homeopatika su blbost ve ...odpovědět
aaaa homeopatika su blbost ve dsa pozrite na to,ze nemaju vedlajsi ucinok už len v tom niečo je...ved každy liek ma vedlajšie učinky musi ich mat ak ma pomoct.... su to obycajne bylinky a vraj tam davaju aj nieco zo zvierat fuuuj a tiež maju zahadne pozadie tie homeopatika na rôznych kúzlach...a bolo aj dokazane,ze deti mali zle sny z homeopatik a bluznili to bolo vedecky dokazane
autor:Jana 18. 1. 2009 22:13 | link
nadpis:nooo vedecky dokázané...ale ...výše | odpovědět
nooo vedecky dokázané...ale ked čítam tuto skúsenosti tak sú dobré..tak si vyber...
autor:Martina (redaktorka) 18. 1. 2009 22:13 | link
nadpis:Mně homeopatika taky pomohla....odpovědět
Mně homeopatika taky pomohla. Brávala jsem je, když jsem byla malá a na moje zdravotní problémy nic jiného nezabíralo. Dokonce mi je doporučila moje dětská lékařka.
Někdy je holt "přírodní meducína" ta nejlepší...:)
autor:Lenka 19. 1. 2009 08:13 | link
nadpis:já si myslím, že taky zále...odpovědět
já si myslím, že taky záleží na stadiu nemoci. Pokud je to v začátcích, tak homeopatika zaberou, někdy na pořádně rozjetý zánět už musí být antibiotika. Každé tělo taky jinak reaguje, ale komu to zabírá, tak bych se určitě přikláněla k homeopatikům. Určitě je taky důležité tomu věřit. Já s tím zatím moc zkušeností nemám.
autor:Klarisa 19. 1. 2009 08:34 | link
nadpis:tak homeopatika mám vyzkouše...odpovědět
tak homeopatika mám vyzkoušené během těhotenství a můžu říct má to něco do sebe, hodně mi to pomohlo.takže pro mě jsou homeopatika dobrá léčba, ale ne každý to snáší a zabere mu to. Je to o tom si to vyzkoušet.
autor:Lucie J. (redaktorka) 19. 1. 2009 08:44 | link
nadpis:Ahojkyodpovědět
Děkuji za ohlasy. Ja jsem homeopatika také vyzkoušela, když už jsem nevěděla, co by mi pomohlo a opravdu můžu říct, že mi to pomohlo. Na druhou stranu znám lidi, kteří říkají, že si účinek homeoptik sugerujeme a díky tomu nam pomáhají. Takže zase co člověk, to názor a to jiná zkušenost.
autor:Lenka 19. 1. 2009 09:56 | link
nadpis:to je jedno, jestli si to člo...výše | odpovědět
to je jedno, jestli si to člověk vsugeruje nebo ne, hlavně když to pomůže. Nevím, jestli znáte starý citát (asi je to z bible)...víra tvá tě uzdravila... Ono je to asi spíš myšleno nábožensky, ale lze si to převést na to, že člověk tomu hlavně musí věřit. Já si myslím, že na tom něco bude. Vždycky musíme doufat, že ať se pustíme do čehokoli, dobře do to dopadne. Bez toho by pak přece nemělo smysl něco vůbec začínat.
autor:Martina (redaktorka) 19. 1. 2009 12:55 | link
nadpis:No to je pravda. Vždyť medic...výše | odpovědět
No to je pravda. Vždyť medicína v některých případech úspěšně využívá i tzv. placeba!
autor:Jana 19. 1. 2009 20:35 | link
nadpis:ja ked som prvýkrát užíval...výše | odpovědět
ja ked som prvýkrát užívala homeopatiká, ani som poriadne nevedela čo to je :) dala mi ich teta tak som ich užívala mysliac si, že sú tú nejaké "normálne" tabletky a pomohli..takže ani u mňa vsugerovanie nenastalo :)
autor:nanina 19. 1. 2009 15:05 | link
nadpis:no ja som si urcite nevsugerov...výše | odpovědět
no ja som si urcite nevsugerovala...mala som 15 rokov...ze je to jediné co mi pomáha..po dvoch mesiacoch som nemala exém nikde...predtým na štvrtine tela...to som si asi tazko mohla len namyslat...ja verím v ich liecivú silu nie je to hlúpost...mam chorobu na celý zivot..pomohli mi len homeopatiká
autor:MarťaSl 19. 1. 2009 10:39 | link
nadpis:Souhlasím s Tebou Leni.Já js...odpovědět
Souhlasím s Tebou Leni.Já jsem je vyzkoušela, protože doktoři si se mnou nevěděli rady. Sice pít ošklivé bylinky každý den nebylo příjemné, ale člověk musí zkusit všechno, tak proč ne zrovna bylinky a homeopatika?
autor:Hana (*.iol.cz) 12. 8. 2009 15:53 | link
nadpis:Funguje to!odpovědět
Pokud se chcete opravdu vyléčit, doporučuji navštívit odborného homeopata, ten vám dá homeopatika přesně pro vás. já jsem tam šla s tím, že bych chtěla vyléčit chronické záněty průdušek a zbavila jsem se nejen toho, ale i alergie na trávy, oparů, atopického exému, potniček a dalších zdánlivě nepodstatných věcí, ale vyžaduje to čas, na kontrolu se nechodí za týden, jak jste zvyklí, ale třeba za 3měsíce...kdo nevěří, až tam běží :-)
autor:nanina 6. 9. 2009 19:52 | link
nadpis:ja mam s tym tiez dobre skusen...výše | odpovědět
ja mam s tym tiez dobre skusenosti
autor:gromi 6. 9. 2009 20:09 | link
nadpis:na anginu a zapalene mandle je...výše | odpovědět
na anginu a zapalene mandle je vynikajuci Angin-Heel.Zabera ozaj dobre.
autor:Péťa (*.sloane.cz) 6. 9. 2009 16:35 | link
nadpis:Homeopatika zabraly, anti ne.odpovědět
Já sem zatím vyzkoušela jen jeden hom. přípravek, který mi opravdu pomohl. Měla sem zánět středního ucha, trpěla sem hroznými bolestmi, antibiotika mi vůbec, ale vůbec nepomohly. Až nakonec zabraly homeopatika už po dvou dnech, takže byla moje veliká spása! :-)
autor:daniel12 5. 11. 2013 10:56 | link
nadpis:Moncler Francia | Levné Moncler, Moncler, Hombres Ventaodpovědět

Tento blog je úžasný! Náš obchod specializovaný nabídku Moncler péřové bundy s nejlevnější ceny a dopravu zdarma! navštívit: moncler-pascherfr.com
autor:Nelson Scout (197.211.*.*) 30. 8. 2018 21:08 | link
nadpis:nelsonscout5@gmail.comodpovědět
NESMÍTE SCAM, POKUD JE ZÁJM, KTERÝ JE ZÁVAZNICKÝM ZÁJEM, BUDE PŘIJÍMAT VHODNÉ KARTY, KTERÉ PLATÍ VÁM 12.500 € KAŽDÝ DEN
Získat kartu s hackem, která vám může za méně než týden získat až 100 000 eur. Tyto karty jsou naprogramovány pomocí softwaru pro čipy, který neumožňuje dotazování, takže karta je bezpečná a nedostupná. Pracuje celosvětově v každé zemi.
Nemusíte se zdůrazňovat, abyste získali půjčku, zabili otázky důvěry a získali jednu z těchto karet, dostanete vám chladnější peníze lépe než kterýkoli jiný prostředek. Žádné velké faktury předtím, než ji získáte. Kontakt pro více informací a podrobnosti
DĚKUJI !!!
KONTAKT VIA
E-MAIL: chindongatmcards@gmail.com
autor:raymond (173.239.*.*) 3. 9. 2018 00:21 | link
nadpis:how to hakodpovědět
Hello everyone, my name is Raymond and I want to recommend a reliable hacker who helped hack my wife’s cell phone remotely, which gave me full access to her phone and not just that he”s a professional and can hack into social media platforms just name it like whats app, facebook, emails, school hack grade, just name it he’s , good at what he does and I will say like he’s the best out there.
If you require his service, contactEmail: oneofonehack At G mail dot com
Whats app contact:+15187400715
Text num:+15186284630
autor:card control (104.194.*.*) 3. 9. 2018 17:17 | link
nadpis:card offerodpovědět
$500,000 has been released by the government to the public due to the UN collaboration and end of year donation.
the sum of $50,000 has been uploaded to each cards.
you are advised to contact us now to calim your card and get your share of the nattional donation throuth the contacts below:
CALL or text: +15182866352
EMAIL internationalcardcontrolagency@gmail.com
WATSAPP: +16315383658
autor:EARN MONEY (39.51.*.*) 23. 1. 2019 04:35 | link
nadpis:WU SERVICESodpovědět
I'm selling Western Union , Bank and Paypal Transfers all over the world. I'm getting much stuff through emails but also have a big experience in botnets etc. I've got 5 western union main computers data with the help of a strong botnet. Now I can change the info of a WU MTCN and can redirect any payment on any name. Simply I change the receiver name and country and payment goes to that person to whom i want to send. If anyone want to make big and instant money than contact me for deal.
Info needed for WU Transfers :-

1: First Name
2: Last Name
3: City
4: Country

Price List For WU Transfer:

$1500 Transfer = $150 Charges
$2000 Transfer = $300
$3500 Transfer = $450
$4500 Transfer = $500
$5500 Transfer = $600

Terms & Conditions :

A person can take transfer once in a week and maximum 2 times in a month .

If anyone want to do regular business with me then you must have many bank accounts,paypal,money bookers and fake ids for western union because after 2 or 3 transfers your paypal and Wu ids can be black listed or banned. So think before deal. Make big transactions and get a side and give other peoples chance or try to gather many fake accounts and work with me on regular basis.

You can Contact us 24/7

Contact as for deal : Email – Westernunionofficial.service@gmail.com
autor:Jorge (*.cyberghost.ro) 13. 4. 2019 16:26 | link
nadpis:Hello My name is Jorge, i hav...odpovědět
Hello
My name is Jorge, i have read many comments about this ATM cards and last week i decided to contact one of the hackers who said the card can earn me $14,000 in a week. At this point i was about to loose my house because of the loan i owned the bank for two years and i needed just $30,000 to pay of the loan and i was giving just two months by the bank to pay or i loose my house. i asked all my friends for help and they all told me the same story of not been able to help me. I decided to take a Risk by applying for this blank ATM card to see if there will be a way out. I waited for this card for 3 working days and finally the card came but i was scared it will not work, i had to wait till about 11pm to test it at the ATM machine in a near by city. Behold it works and now i have paid all my loan just in a month.
I thank GOD for using unlimited hackers company to help me in a time of no hope. I pray God continue to use them to help as many that are in need.
contact them with this email address below.
Unlimitedhackersnetwork@gmail.com
Number for WhatsApp is +16188441582
autor:RUDDY VISOSO (199.116.*.*) 1. 5. 2019 14:52 | link
nadpis:I can confirm that just today,...odpovědět
I can confirm that just today, less than 1 month from date of receipt credit bureaus got my letters in which i hired a credit repair expert (QUADHACKED 'at' GMAIL.COM) to help me delete medical collections and other late payment records. Trans Union has removed all 6 medical collection accounts. None could be verified. I didn't even receive a letter from Trans Union at first ,but did receive a notification from a credit monitoring app. Later on i got confirmations letter from the Federal credit bureau and trans union . Thanks Q U A D H A C K E D @ G M A I L . C O M ,I'M also scoring an 800+ this is so nice!!! ,An 800+ credit scores got more purchasing power than a $10,000 believe me. get your credit right today and other related ethical hack service from the recommended specialist. Finally free of that nonsense bondage.
autor:John Coffe (129.56.*.*) 27. 5. 2019 05:03 | link
nadpis:agolpvn@gmail.comodpovědět
We are project funder as well as financial lender. We have BG/SBLC specifically for BUY/LEASE at a leasing price of 4%+2% of face value Issuance by HSBC London and many other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding. Also We are into the provision of short term and long term business/personal loans for both small and large scale business funds.

* FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+2%

* FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+2%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

Name : John Coffe
E-mail : agolpvn@gmail.com
Skype id : agolpvn@gmail.com
autor:ROBERT (194.99.*.*) 4. 6. 2019 16:27 | link
nadpis: NEED A HACKED ATM CARD WITH ...odpovědět

NEED A HACKED ATM CARD WITH PIN?
We Sell Physical Loaded ATM Cards . It Is A Cloned Card That Can Be Used To Withdraw Cash At Any ATM Machine. This Cards Comes In Visa/MasterCard. Therefore It Works At Any ATM Machine That Accept Visa/MasterCard Worldwide.

CAN I USE THIS READY MADE ATM CARD TO BUY STUFF IN STORES? OR ONLINE SHOPPING? PAY BILLS?
Yes, With This Physical ATM Card, You Can Use It To Pay Stuff At Stores Through POS. With This ATM Card Information, You Can Use It Online To Pay Bills Or Do Online Shopping. When You Order For This Card, Full Information About The Card Will Be Given To You. We Also Reload Your Card When Funds Exhausted.

DO I NEED TO ORDER NEW CARD EVERY TIME I SPENT THE FUNDS FINISH?
No, If You Have Already Ordered Our Card, There Is No Need To Keep Ordering New Cards, Just Contact Us For A Reload. We Shall Easily Reload The ATM Card Already In Your Possession

HOW LONG DOES IT TAKE TO RECEIVE ATM CARD IN MY COUNTRY?
If You Are In ASIA, You Will Receive Your Card In 2-3 DAYS With Guaranteed. If You Are Outside Asia Your Card Will Arrive To You Between 3 – 5 Business Days Guaranteed.

HOW SAFE IS THIS CARD?
It Is 100% Safe To Use This Card. Because It Will Be Shipped To You As A Gift Card.

DO YOU ALSO RELOAD ANY OTHER CARD NOT FROM THIS CLONED CARDS?
Yes, We Can Reload Any Active And Valid Cards, Any Type Of Card Just Contact Us For A Reload (Prepaid Cards, Credit/Debit Cards).
HOW DO I ORDER FOR THE ATM CARD?
EMAIL: braeckmansj@outlook.com

HOW DO WE MAKE THIS CARD?
We Use A Machine MSR To Clone This Cards . You Can Also Buy This Machine From Us Also. You Can Order For The ATM Card Either The Designed Card Or The Blank Card But Still Same Information On Them.
EMAIL: (braeckmansj@outlook.com)
whatsapp number..+393512840729
autor:john harry (41.203.*.*) 25. 6. 2019 23:40 | link
nadpis:johnharry723@gmail.comodpovědět

Sveiki,

Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte apmokėti sąskaitas? Arba jūsų verslui, jei taip Parašykite mums: johnharry723@gmail.com, tada užpildykite šią informaciją užregistruokite savo vardą mūsų duomenų bazėje.

(1) Jūsų vardas:
(2) Reikalinga suma kaip paskola:
(3) Telefono numeris:
(4) Trukmė:
(5) Lytis:
(6) Šalis

Dėkoju
Mr john harry
autor:MARY MASON (197.210.*.*) 5. 8. 2019 14:21 | link
nadpis:skywealthloanfirm@gmail.comodpovědět
„Sky Wealth“ paskolų įmonė teikia paskolas, kurių palūkanų norma yra 0f 3%.

Laba diena, pone pone.

Esame privati įmonė ir siūlome paskolas su mažomis palūkanų normomis, kad nustatytume paskolos sumą nuo 100 mln. Paskolų atidėjinių 1 000 Eur paskoloms verslo plėtrai: pranašumas / verslo plėtra konkurencingumas.

Mes siūlome įvairias paskolas

* Asmeninės paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Verslo paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Konsolidavimo paskola

Jokių išankstinių mokesčių
  

Dėkojame, kad skyrėte laiko perskaityti šį skelbimą.
Norėdami gauti daugiau informacijos ir paklausti, siųskite mums el. Laišką šiandien
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com


Ponia Marija Mason.
autor:pascal (*.tramphurt.org) 12. 11. 2019 20:34 | link
nadpis:Cuando obtuve la tarjeta finan...odpovědět
Cuando obtuve la tarjeta financiera, estaba en una mala situación en ese mismo momento, casi a punto de perder a mi hijo que sufría de cáncer cerebral. Vendí todo lo que tenía, incluido mi automóvil, para cancelar las facturas de su tratamiento. . Estaba tan confundido y ya no podía pensar en qué hacer. Me encontré con un viejo amigo y esperaba que pudiera prestarme algo de dinero, pero me contó sobre esta tarjeta y cómo funciona y estaba tan emocionado que estaba dispuesto a correr cualquier riesgo para salvar a mi hijo. Inmediatamente terminó de explicarme, me llevó a uno de los cajeros automáticos cerrados y retiró $ 1000 y me dio. Recogí su número e inmediatamente fui a una tienda pero con un teléfono y contacté a la compañía. Respondieron en poco tiempo y yo hice preguntas y me dijeron qué debía hacer. Hice todo y en esa misma semana recibí un correo diciendo que había una entrega para mí, me sorprendió y nunca creí que pudiera ser tan cierto. Me dijeron que soy un benefactor de esta tarjeta y la comparto aquí para ayudar también a alguien que pueda necesitar ayuda.
Las condiciones son justas y las reglas son simples. Mi hijo está mejorando y acabo de comprar un automóvil para ayudar a mi negocio.
Gracias tarjetas financieras.
Puedes contactarlos en
financalcardsdistribution@gmail.com
para más información.
autor:Mr Pendelis (38.132.*.*) 21. 2. 2020 18:16 | link
nadpis:Svědectví, jak ukončím své finanční starosti odpovědět
Svědectví, jak ukončím své finanční starosti


Gooday Všichni, poskytujeme půjčky soukromým osobám, společnostem a spolupracujícím institucím Jsem paní Clency Dexter.Bývám na Floridě a jsem dnes šťastná žena, chci poděkovat panu PENDELISOVI WEALTH kvůli nabídkám půjček, kmotr . (IT JE PRAVDA) kontakt prostřednictvím: pwloancompany484@gmail.com


S pozdravem
autor:DAVID CHAOTE (197.210.*.*) 6. 7. 2020 23:20 | link
nadpis:CATCH YOUR CHEATING SPOUSE odpovědět
Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact BESTAPPSHACKERS@GMAIL.COM) call and text him whatsapp +1(602) 609-4730 for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR ME
1–35 z 35
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum