Vánoční horoskop napoví, jaké budou svátky

Vánoční horoskop napoví, jaké budou svátky

Vánoční čas. Čas, kdy by celá rodina měla být pohromadě, všechny křivdy by se měly odložit stranou a každý by si měl užívat klidnou vánoční atmosféru. Jaké budou vánoční svátky u vás a co vás čeká v novém roce?

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Letos si Vánoce užijete jako už dlouho ne. Nenecháte se zastrašit stresujícími lidmi okolo sebe a budete se řídit vlastním tempem. Krásně si v klidu vše připravíte a všechno proběhne hladce. Dostanete ten nejkrásnější dárek, a to je ve vašem případě celá rodina po hromadě u jednoho stolu. Jen si dejte pozor na vánočního kapra a jeho kosti, letos by se mohla stát menší nehoda.

Po Novém roce se vydejte ke kartářce a zeptejte se na partnerský vztah. Budete překvapená tím, co se dozvíte. Finanční situace v novém roce poskytne lepší možnost výběru dovolené. 

Vodnář 21. 1. – 20. 1.

Jako tradičně řešíte problém, čím obdarovat své blízké a jakým dárkem jim asi uděláte největší radost. Chcete být za každou cenu kreativní a originální, jen pozor, aby to každý ocenil. Ne všichni si na výstřednosti potrpí, obzvláště na Vánoce.

Při vánočních přípravách se můžete klidně spolehnout na dospívající děti, které se o vše postarají. Manžel či partner nebude na Štědrý den ideálně naladěn, ale jeho psychické rozpoložení můžete snadno ovlivnit podle svých představ. Chce to jen trochu ženského šarmu a možná špetku lsti. 

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Hledáte svou cestu životem a Vánoce nejsou tím, na co máte zrovna náladu. I když se samy necítíte úplně připraveny radostně se na každého usmívat, nebojte, tento čas je ideální k novým krokům do života.

Nový rok vás znovu nastartuje a vy budete opět vidět pozitivně. Přátelé vás překvapí vánočním dárkem a samy budete překvapeny, kdo vše si na vás o Vánocích vzpomněl. Na Silvestra vyrazte na hory, zažijete nečekané dobrodružství, které přinese množství lechtivých zážitků, na které budete dlouho vzpomínat. 

Beran 21. 3. – 20. 4.

Nebuďte za každou cenu z vánočních příprav v křeči, nestojí to rozhodně za to. Zapalte si svíčky, vytvořte klidné prostředí, a to že nemáte doma všechno tip ťop, nikomu zase tak vadit nebude. Při nákupech vánočních dárků nešetřete, je to přece jednou za rok a radost, kterou dárkem uděláte, vám peníze nevynahradí.

V novém roce vás čeká přiměřené množství starostí, které budou vyváženy jednou velkolepou zprávou, kterou byste ani ve snu nečekaly. Že by nový přírůstek do rodiny? Pokud nemáte doposud plány na Silvestra, pozvěte sousedy, budou jistě rádi a přispěje to k utužení vzájemných vztahů.

Býk 21. 4. – 20. 5.

Pečení vánočního cukroví je pro vás noční můra. Tak proč se na to letos nevykašlete a nezajdete do cukrárny? Ve finále to stejně nikdo nepozná a vám tím odpadne jedna velká starost. Zažíváte nejkrásnější období v roce a Vánoce jsou pro vás něčím výjimečným, tak si je nenechte ničím a nikým zkazit.

Stále nemáte plány na silvestrovské veselí, a tak je nejvyšší čas začít se zamýšlet nad tím, kam s partnerem vyrazíte. Možná by se letos vyplatilo zaletět si do teplých krajin a prožít Silvestr na české poměry trochu netradičně. Sousedi závistí puknou. Není nad to být v zimě přírodně opálená.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Na vánoční čas se těšíte celý rok jako malé děti, a proto si ho nehodláte nechat nijak zkazit a jste přesvědčeny, že si toto období užijete tak, jak se patří. Nedáte ani maličko najevo menší zklamání z vánočního dárku od partnera či manžela. Přestože jste čekaly trochu víc, spokojíte se i tímhle.

V práci toho máte sice dost, ale po novém roce se situace uklidní a vy budete zase pracovat v klidu bez všudypřítomného stresu. Dokonce je zde velká naděje, že by šéf konečně patřičně ocenil kvalitu vaší práce a přidal vám.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Pořád si říkáte, že byste chtěly svůj život nějak oživit nebo ho možná i od základů změnit. Zde je ideální příležitost. Dejte si novoroční předsevzetí, kde se ukáže, jak moc to se změnou myslíte vážně. Silvestra si udělejte v rodinném kruhu, obklopte se těmi nejbližšími, je to přece jen jednou za rok.

Jste-li nezadaná, máte v následujícím roce velké šance na setkání s osudovou bytostí. Ovšem pokud budete ve správný čas na správném místě. Myslete v novém roce také více na svoje potřeby, děti jsou už dostatečně velké na to, aby se o sebe částečně postaraly samy.

Lev 23. 7. – 23. 8.

Vaše bouřlivá povaha vás nenechá spát v klidu ani o Vánocích. Musíte neustále vyvolávat u ostatních pocit, že vše musíte být podle vašeho názoru. A pokud ne, zařídíte se jinak. Možná si dejte o Vánocích oddech a zkuste chvíli vnímat také názor vašich blízkých. Určitě to ocení.

Penězi při nákupech dárků nešetřete, určitě své malé potomky potěšte tím, co si opravdu přejí. Ani vy nezůstanete bez dárku, který jste si tak přála. Nakonec budete koukat, co si pro vás rodina připravila za překvapení. Letos byste už nějaké předsevzetí měla vzít vážně a dodržet ho. Co takhle přestat kouřit, stejně to leze jen do peněz.

Panna 24. 8. – 23. 9.

Zanechte konečně už uklízení a vánočních příprav a začněte vychutnávat atmosféru nejkrásnějších svátků v roce. Letos jste unavená ze stereotypu více než jindy, proto je možná na čase vyzkoušet nějakou změnu. Co takhle začít u štědrovečerní večeře? Vyzkoušet nové recepty určitě nebude na škodu.

Nový rok slibuje nové pracovní příležitosti a na obzoru se rýsuje je i povýšení. Počítejte ovšem se závistí kolegů. V půli roku se ocitnete před důležitou otázkou a vaše rozhodnutí ovlivní životy celé vaší rodiny. 

Váhy 24. 9. – 23. 10.

Pocity beznaděje, které se vás poslední dobou zmocňují čím dál tím častěji, během vánočního období zcela zmizí a věřte, že na skladě nebudou ani po celý další rok. Konečně se totiž karty obrátí a štěstí se na vás usměje, především tedy v soukromém životě. Nová láska vám do žil nalije elixír života, a vy budete mít pocit, že konečně žijete.

Pro přílišné pocity štěstí si ovšem dejte pozor, abyste nezanedbaly své ostatní povinnosti. Dlouho jste se neviděla se starými přítelkyněmi, co kdybyste s nimi strávila Silvestr? Zajisté přijdete na nové myšlenky a třeba vás staré známé inspirují k novým krokům do života. 

Štír 24. 10. – 22. 11.

Stydíte se ukázat své city už moc dlouho. Je na čase pootevřít své srdce a ukázat tomu, koho máte rády, co k němu cítíte. Vánoce jsou tou nejlepší příležitostí. Někdo z vašich blízkých přátel si k vám přijde pro radu, buďte na to připraveny.

Jako každoročně řešíte problém, jak si zorganizovat čas o svátcích, abyste stihla všechny návštěvy. Co kdybyste to pro jednou nechala náhodě? V následujícím roce byste si měla udělat více času na sebe a najít si nové koníčky, které přinesou nečekané nové zkušenosti a poznatky. 

Střelec 23. 11 – 21. 12.

Pojměte letošní oslavy Vánoc trochu netradičně. Zkuste tento nápad navrhnout doma a uvidíte, že se setkáte s pozitivním ohlasem. A rozhodně se od letošních příprav vánoční pohody distancujte, samy si potřebujete odpočinout. Děti to rády udělají za vás nebo vám alespoň značně pomohou. Při nákupu vánočních dárků si počínejte opatrně, ne každá výhodná koupě zaručuje kvalitní výrobek. Aby z toho nakonec nebyla ostuda.

Nad novoroční předsevzetí se letos povzneste, stejně víte, že to nikdy nesplníte. Do nového roku si odneste snahu více si partnera či manžela předcházet.

Připravila Pavla Musilová 

Jméno: Heslo:

Související stránky

Diskuse:

1–4 z 4
autor:Marcela 22. 12. 2010 13:59 | link
nadpis:řekla bych, že na mně horos...odpovědět
řekla bych, že na mně horoskop nesedí vůbec, rozhodně nevymýšlím nějaké dárky, přesně vím o čem moji nejbližší sní a tak je můžu obdarovat aby na mně nekoukali jak na blázna :-)))
autor:julikay 4. 7. 2019 22:56 | link
nadpis: Urgent effective love Spell výše | odpovědět
LOVE SPELL CASTER (DR. GBOJIE) THAT HELPED ME BRING BACK MY DIVORCE HUSBAND CONTACT HIM NOW FOR ANY KIND OF HELP

With so much in my heart i am here to express myself on how Dr. GBOJIE saved my marriage from divorce. Myself and my husband were having some misunderstanding and it was tearing our marriage apart to the extend my husband was seeking for a divorce. So i have no option than to go to the internet to seek for solution to my problem it was there i came across Dr. GBOJIE details and about how he has helped a lot of people by restoring there relationship. I contact Dr.GBOJIE and in less than 48 hours my husband cancelled the divorce papers. Now myself and my husband live together in peace and harmony all thanks to Dr.GBOJIE for saving my marriage from breaking up. Dr. GBOJIE contact information are via email: gbojiespiritualtemple@yahoo.com , gbojiespiritualtemple@gmail.com or call his phone number or WhatsApp: +2349066410185 .or check out his website :http://gbojiespiritualtemple.website2.me
autor:lisaowen (*.ipvanish.com) 12. 5. 2018 02:43 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:abu mali 20. 8. 2018 18:59 | link
nadpis:Buy 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY and Documents,(whatsapp..+14083372138)odpovědět
Buy COUNTERFEIT, Real and Fake Documents,(whatsapp..+14083372138)

Buy Real And Fake Passports,Drivers License,ID Cards,100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY etc (drabumali@gmail.com ) Contacts via Whatsapp...... , +14083372138

Hello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as wellWe are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable
counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating
around the world. We offer only original high-quality counterfeit
currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to
be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable
to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed
and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks
and passes the light detector test. We will deliver the money directly
to your home without the interference of customs . we have a Huge
quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY
DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world
both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which
differs substantially from normal paper. By using a special printing
technique, several picture elements on the front of the banknote are
identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.
- Can be used in banks but can be used else where same like normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES

Contact us via
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com

Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
1–4 z 4
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum