Vánoční horoskop: co přinesou svátky?

Vánoční horoskop: co přinesou svátky?

Na vánoční svátky se snad každý těší. Klid, pohoda a všudypřítomná láska. Pokud chcete mít jistotu, že ty vaše svátky proběhnou hladce a vše si užijete tak, jak se patří, přečtěte si náš vánoční horoskop...

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Zatím příliš nestíháte. Lámete si hlavu, kolik druhů cukroví bude stačit, ale to přece není vůbec podstatné. Příliš lpíte na tom, aby vás okolí nepomluvilo, a zapomínáte na to, že Vánoce jsou svátky klidu a míru. Vy si Vánoce v podstatě vůbec neužíváte, jen se honíte za dokonalostí. Proto okamžitě zvolněte, nebo vám brzy dojdou síly. Cukroví si můžete pořídit v obchodě, hlavně se nehoňte a buďte v klidu. Na Silvestr si nedávejte žádná předsevzetí, stejně víte, že to nikdy nedopadlo.

Váš šťastný den: 25. 12. 

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

Letos vám postačí umělý stromeček, nechte přírodu v klidu. Krásnou lesní vůni si pořídíte v obchodě a vše bude perfektní. Nemáte příliš finančních prostředků, abyste mohla obdarovat všechny, které máte ráda, ale to vůbec nevadí. Letos můžete dárky vyrábět. Uvidíte, jakou takový dárek dělaný z lásky a originálně udělá radost. Na štědrovečerního kapra si letos dejte obzvlášť pozor, taková malá kostička by vám mohla pokazit celý večer. Na silvestrovském večírku se pořádně odvážete, ale nebojte, velká ostuda to nebude, jen bolehlav budete mít druhý den parádní.

Váš šťastný den: 31. 12. 

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Celý rok se honíte za výdělkem a nemáte čas ani odpočívat. Jinak tomu u vás není ani na Vánoce, nedáte si s prací pokoj ani na Štědrý den. Ale to rozhodně není zdravé. Neumíte vypnout a přestat přemýšlet o práci. S takovým tempem byste mohla mít za chvíli perné zdravotní problémy. Proto zvolněte a vypněte. Udělejte si pohodu při svíčkách a pusťte si vánoční pohádky, při kterých zapomenete na starosti. Kupte si také dárek sama pro sebe, uděláte si radost.

Váš šťastný den: 28. 12.

Beran 21. 3. – 20. 4.

Letošní Vánoce jsou pro vás smutnější než kdy jindy. Ani nevíte proč, ale prostě je to tak. Nesmíte se nechat strhnout touto depresivní náladou, kterou momentálně prožíváte, a snažte se ji přemoct, být na vánoční svátky v klidu a nedělat si zbytečné starosti. Během svátků vyjeďte k příbuzným, je potřeba udržovat rodinné vztahy. Dozvíte se nové informace ze života příbuzných a dokonce se i pobavíte. Alkoholu na oslavě Nového roku příliš neholdujte, víte, že se potom těžko kontrolujte.

Váš šťastný den: 26. 12. 

Býk 21. 4. – 21. 5.

S vánočním shonem a běsněním okolo dárků nemáte nic společného. Vesele jste si všechny dárky objednala přes internet, dovezli vám je až domů a žádný vánoční ruch vás nemohl ohrozit. Všechno máte na svátky připravené s předstihem a teď si jen lebedíte a nasáváte atmosféru adventu. Na svátky vás navštíví někdo, koho byste rozhodně vidět nepotřebovala, ale v rámci slušnosti ho pozvete dál a strávíte s ním pár chvil. Nakonec uvidíte, že to nebylo tak strašné.

Váš šťastný den: 24. 12.

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Máte ráda změny a letošní Vánoce vyrážíte na hory. Partička přátel vás rozveselí nejen na Štědrý den, ale i během silvestrovských oslav. Budete neustále obklopena lidmi a nebude mít ani čas přemýšlet, co se během minulého roku stalo, a co vám ten rok dal i vzal. Na bilancování je vždycky času dost. Vy si vánoční pohodu užijete obklopena vysokými horami, kde se každodenní starosti zdají maličkostmi. Jen se vám chvilkami zasteskne po rodině, ale smutek si nechte na později. O Vánocích se mají lidé radovat.

Váš šťastný den: 29. 12. 

Rak 22. 6. – 22. 7.

Finanční problémy minulého roku jsou pryč a vám se skvěle daří. Máte touhu obdarovávat své blízké megalomanskými dárky, ale mnohdy by udělal větší radost malý dárek darovaný od srdce a upřímně. Nemusíte ohromovat lidi kolem sebe penězi. Jste akční typ a potřebujete neustále něco dělat a podnikat. Vyrazte tedy na běžky, na lyže nebo jen tak sáňkovat. Uvidíte, jak se uvolníte a zasmějete se. Dětem se těmito radovánky zavděčíte, touží po těchto aktivitách přece jen celý rok.

Váš šťastný den: 24. 12. 

Lev 23. 7. – 22. 8.

Vánoce máte ráda, protože se sejde celá rodina pohromadě. Snažíte se být nejlepší hostitelkou a udělat na své hosty co nejlepší dojem. Ale vašich hostům se u vás líbí kvůli krásné vánoční atmosféře, a ne že máte výborně naklizeno. Tak zpomalte a nadýchněte se vánoční atmosféry. Děti máte už dost velké na to, aby vám se vším pomohly, tak se nebojte je trochu zapřáhnout do vánočních příprav. Zdobení stromečku byste klidně mohla ponechat v jejich režii, určitě to zvládnou.

Váš šťastný den: 26. 12. 

Panna 23. 8. – 22. 9.

Brzděte s tím vánočním přecpáváním. Ty zažívací potíže máte z přehnané konzumace cukroví. Naberete kila, která se vám budou po Vánocích těžko shazovat. A brát si předsevzetí, že po Novém roce zhubnete, není zrovna dobrá volba, protože sama víte, že cvičit nebudete. Letos na Vánoce se s partnerem rozhodnete o založení rodiny. Jste spolu dlouho a tak není důvod, proč to nezkusit. Vánoce jsou k tomu krásnou příležitostí. Udělejte si romantický večer a vše se bude dobře vyvíjet.

Váš šťastný den: 24. 12. 

Váhy 23. 9. – 23. 10.

V práci vám bylo přislíbeno lepší pracovní zařazení, kterého byste se měla dočkat v novém roce. Neustále jste snila o tom, že si někdo v práci konečně všimne, jak dobrý výkon podáváte. A konečně jste se dočkala. Gratulujeme. Dětem jste pořídila dárky, o které si napsaly Ježíškovi, a těšíte se na jejich projevy radosti. S manželem prožíváte příjemné období bez hádek a nepříjemností. Okolí vám váš krásný vztah závidí.

Váš šťastný den: 25. 12. 

Štír 24. 10. – 22. 11.

Letos jdou Vánoce celkem mimo vás. Nějak jste rezignovala a letošní Vánoce sabotujete. Máte v plánu sedět doma i na Silvestra, ale vašim přátelům se podaří vytáhnout vás z deprese a vy se pořádně rozjedete na mejdanu, který vám přinese nové seznámení. Jestli z toho bude osudová láska, na kterou jste čekala celý život, je jen a jen na vás. Každopádně za zkoušku to určitě stojí. A případné zklamání také přežijete, takže není se čeho bát.

Váš šťastný den: 31. 12.

Střelec 23. 11. – 21. 12.

Vánoce má u vás doma na starosti manžel nebo přítel. Nabídl se, že letos vše zařídí, a takovou nabídku jste nemohla odmítnout. Takže máte klid a čas na nákup vánočních dárků, a také vám zbyla chvilka na kadeřníka a manikúru. No, spousta žen vám to závidí. Na oslavu Nového roku vyrazíte s manželem či přítelem za přáteli, které jste dlouho neviděli, a užijete si parádní jízdu do brzkých ranních hodin. Budete si připadat jako zamlada. Jako předsevzetí si dejte udržet současný rodinný stav.

Váš šťastný den: 27. 12.

Připravila Pavla Musilová

Jméno: Heslo:

Diskuse:

1–4 z 4
autor:Jessica (197.210.*.*) 7. 6. 2017 11:08 | link
nadpis:slimcolvin@gmail.comodpovědět
After being in relationship with Wilson for seven years,he broke up with me, I did everything possible to bring him back but all was in vain, I wanted him back so much because of the love I have for him, I begged him with everything, I made promises but he refused. I explained my problem to someone online and she suggested that I should contact a spell caster that could help me cast a spell to bring him back but I am the type that don't believed in spell, I had no choice than to try it, I meant a spell caster called Dr Zuma zuk and I email him, and he told me there was no problem that everything will be okay before three days, that my ex will return to me before three days, he cast the spell and surprisingly in the second day, it was around 4pm. My ex called me, I was so surprised, I answered the call and all he said was that he was so sorry for everything that happened, that he wanted me to return to him, that he loves me so much. I was so happy and went to him, that was how we started living together happily again. Since then, I have made promise that anybody I know that have a relationship problem, I would be of help to such person by referring him or her to the only real and powerful spell caster who helped me with my own problem and who is different from all the fake ones out there. Anybody could need the help of the spell caster, his email: spiritualherbalisthealing@gmail.com or call him +2349055637784 you can email him if you need his assistance in your relationship or anything. CONTACT HIM NOW FOR SOLUTION TO ALL YOUR PROBLEMS
autor:julikay 4. 7. 2019 22:54 | link
nadpis: Urgent effective love Spell výše | odpovědět
LOVE SPELL CASTER (DR. GBOJIE) THAT HELPED ME BRING BACK MY DIVORCE HUSBAND CONTACT HIM NOW FOR ANY KIND OF HELP

With so much in my heart i am here to express myself on how Dr. GBOJIE saved my marriage from divorce. Myself and my husband were having some misunderstanding and it was tearing our marriage apart to the extend my husband was seeking for a divorce. So i have no option than to go to the internet to seek for solution to my problem it was there i came across Dr. GBOJIE details and about how he has helped a lot of people by restoring there relationship. I contact Dr.GBOJIE and in less than 48 hours my husband cancelled the divorce papers. Now myself and my husband live together in peace and harmony all thanks to Dr.GBOJIE for saving my marriage from breaking up. Dr. GBOJIE contact information are via email: gbojiespiritualtemple@yahoo.com , gbojiespiritualtemple@gmail.com or call his phone number or WhatsApp: +2349066410185 .or check out his website :http://gbojiespiritualtemple.website2.me
autor:lisaowen (129.56.*.*) 12. 5. 2018 01:02 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:abu mali 20. 8. 2018 18:57 | link
nadpis:Buy 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY and Documents,(whatsapp..+14083372138)odpovědět
Buy COUNTERFEIT, Real and Fake Documents,(whatsapp..+14083372138)

Buy Real And Fake Passports,Drivers License,ID Cards,100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY etc (drabumali@gmail.com ) Contacts via Whatsapp...... , +14083372138

Hello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as wellWe are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable
counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating
around the world. We offer only original high-quality counterfeit
currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to
be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable
to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed
and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks
and passes the light detector test. We will deliver the money directly
to your home without the interference of customs . we have a Huge
quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY
DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world
both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which
differs substantially from normal paper. By using a special printing
technique, several picture elements on the front of the banknote are
identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.
- Can be used in banks but can be used else where same like normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES

Contact us via
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com

Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
1–4 z 4
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum