PROMĚNA: Závěrečné setkání a vyhodnocení

PROMĚNA: Závěrečné setkání a vyhodnocení

Po více než čtyři měsíce jste na našich stránkách sledovali snažení Magdy, Marcely a Kristýny, které byly vybrány do naší velké proměny s kosmetikou Garnier. Jaké jsou výsledky naší proměny?

Když jsme na jaře vyhlásili další velkou proměnu s kosmetikou Garnier, přišla nám do redakce spousta přihlášek a bylo těžké vybrat tři účastnice. Nakonec jsme se rozhodli pro 41letou Magdu z Kladna, 26letou Marcelu z Desné a 21letou Kristýnu z Tábora.

Na začátku holky slibovaly, že do proměny půjdou naplno a že se se svými kily navíc a přebytečnými centimetry v pase a bocích statečně poperou. Jak slíbily, tak první měsíc činily. Intenzivně jsme společně cvičili, snažili se zdravě jíst a také se holky mazaly krémy a gely Garnier proti celulitidě a na zpevnění a zeštíhlení.

Zdravotní problémy narušily hladký průběh proměny

Jenže co čert nechtěl, pak se začaly vyskytovat nejrůznější komplikace a všechny tři účastnice během proměny prodělaly nějakou nemoc. Magdu sužovaly trvalejší zdravotní problémy, Marcela nejdříve "marodila s dětmi" a pak ji samotnou zasáhla mononukleoza a Kristýna během proměny absolvovala "slepák" i zlomenou nohu. Jak z toho vyplývá, během nemoci a zranění se naše účastnice hubnoucímu procesu nemohly věnovat naplno a podle toho bohužel vypadají i naše výsledky.

Výsledky proměny s kosmetikou Garnier

Kristýna (21)

Jako nejvíce snaživá a s nejlepšími závěrečnými výsledky skončila Kristýna. Gratulujeme k vydařené proměně! Kristýna shodila zhruba 6 kg a na centrimetrech ubrala v pase i přes boky 5 cm!

                 PŘED         PO

výška      170 cm     170 cm

váha        68 kg         62 kg

prsa         87              85

pas          72              67

boky        95              90

stehno      53              50 

Marcela (26)

Marcelina proměna vzhledem k dlouhodobější nemoci nebyla příliš výrazná. Všechny hodnoty zůstaly téměř stejné. Váha se snížila o zhruba 2 kilogramy a největší zlepšení zaznamenala v pase - dolů šlo 5 centimetrů.

                 PŘED          PO

výška       168 cm       168 cm

váha          81 kg         79 kg

prsa          101             101

pas            94               89

boky          109            107

stehno       65               65 

Magda (41)

Magda se na samém počátku do proměny vrhla naplno a hned na druhém a třetím setkání byly vidět pokroky, kila šla velmi rychle dolů a Magda byla na první pohled štíhlejší. Pak ovšem přišly zdravotní a psychické komplikace a Magda se s hubnutím zastavila. Přesto jsou její výsledky pozitivní: 2 kg na váze pryč, přes boky 2 cm a přes pas dokonce 6 cm!

                 PŘED         PO

výška      170 cm       170 cm

váha        73 kg          71 kg

prsa         100             99

pas          84               78

boky         105             103

stehno       62              60

Tanita

Tanita, to je speciální váha, která umí vyhodnotit množství tuku a svalů v těle, BMI i Fat Mass. Podle jejího měření nejlépe dopadla Kristýna. Všechny její hodnoty se pohybují v normě. Marcela i Magda bohužel i po proměně zůstávají v kolonce "lehká nadváha". Jejich procento tuku v těle se pohybuje kolem 39 %, norma je 20 - 34 %. Magda snížila své BMI na 24,6 a dostala se do normy (20-25), Marcelino BMI je v lehké nadváze: 28,1. I na svalech by obě dámy ještě potřebovaly přidat. Ačkoli u obou nastalo zlepšení, stále množství svaloviny nesahá na normu (35-37 %). Marceliny svaly dosahují hodnoty 28,1 %, Magdiny o něco méně  25,3 %. (Měřeno osobními trenéry energy klubu Holmes Place Karlín.)

   

Celulitida

Měřit našim účastnicím celulitidu by nám přišlo neetické i nevhodné, a tak soudit můžeme pouze subjektivně a na základě jejich osobního hodnocení. Všechny tři účastnice se shodly (a my souhlasíme), že jejich zadečky jsou hladší a pevnější a že celulitida díky pravidelnému mazání gely Garnier ustupuje. Snad se Marcela (vlevo) ani Magda (vpravo) nebudou zlobit, když uveřejníme fotky jejich zadečků při ateliérovém focení (Kristýna kvůli zranění nebyla přítomna).

   

Ateliérové focení

Protože jsme všem účastnicím slíbili na závěr book fotografií, nahnali jsme je k našemu fotografovi Ondřeji Hoštovi do ateliéru. Ještě před tím však v HOLMES PLACE proběhlo závěrečné setkání - po měření na tanitě se holek ujala profesionální vizážistka, která jim obličeje ozdobila make-upem a prvotřídním nalíčením očí.

 

Pak už se Marcela s Magdou (Kristýna ležela doma se zlomenou nohou) přemístily do ateliéru, kde vznikly následující fotografie. Poznaly byste na nich naše holky?:-)

      

Co dodat na závěr? Děkujeme všem třem dámám za milou účast v naší proměně. Pevně věříme, že byly spokojené nejen s průběhem a s dárečky, které během proměny dostávaly, ale především se svými výsledky. Držíme palce, aby se vám dále na vaší cestě za krásnějším tělem dařilo!

Připravila Petra Vychodilová

Jméno: Heslo:
Hodnocení
0 1 2 3 4

Související stránky

Diskuse:

1–20 z 20
autor:Péťa 21. 9. 2009 13:21 | link
nadpis:Musím holky pochválit, i v p...odpovědět
Musím holky pochválit, i v plavkách jim to moc sluší :-) opravdu jsou to kočky! Myslím, že to teď bude dobrá motivace pro spoustu z nás. S váhou jsem sice spokojená, ale zpevnění postavy by mi určitě prospělo :o)
autor:14maty 21. 9. 2009 16:05 | link
nadpis:Všem třem holkám patří modpovědět
Všem třem holkám patří můj obdiv. Makaly na sobě, prokoukly proměnou a na fotkách jim to moc sluší. Bylo fajn koukat jak jim to jde.
autor:Niki (*.iol.cz) 21. 9. 2009 16:12 | link
nadpis:Moc vám to sluší! Tahle pro...odpovědět
Moc vám to sluší! Tahle proměna se mi líbila.
autor:Evikh 21. 9. 2009 17:00 | link
nadpis:Já bych také všem 3 chtěla...odpovědět
Já bych také všem 3 chtěla moc pogratulovat, popraly se s kilogramy, centimetry a navíc i s nemocemi. Jsou to holky šikulky !
autor:Lenka 22. 9. 2009 07:56 | link
nadpis:No jo, je to smůla, nemoc neb...odpovědět
No jo, je to smůla, nemoc nebo úraz přijde vždycky, když to člověk nejmíň potřebuje. Ale něco se přece jen zadařilo, holkám to sluší :-))
autor:janny 22. 9. 2009 08:21 | link
nadpis:Ano sluší...a proto jim prá...odpovědět
Ano sluší...a proto jim právem patří pochvala.
autor:Ilča 22. 9. 2009 08:57 | link
nadpis:Škoda, že každou postihla n...odpovědět
Škoda, že každou postihla nemoc, ale hlavní je, že výsledky jsou dobré :o)
Holky-gratuluju!!!!
autor:Marcela 22. 9. 2009 09:28 | link
nadpis:Já za sebe děkuji Všem co d...odpovědět
Já za sebe děkuji Všem co drželi pěstičky
autor:Tapta3 22. 9. 2009 11:42 | link
nadpis:Moc Vam to slusi holky, jen ta...odpovědět
Moc Vam to slusi holky, jen tak dal:-) !
autor:kriistyy (*.pohodaair.com) 22. 9. 2009 12:18 | link
nadpis:Já taky dekuji těm co nám d...odpovědět
Já taky dekuji těm co nám drželi palečky :)
autor:nanina 22. 9. 2009 14:25 | link
nadpis:šikuľky...odpovědět
šikuľky
autor:Peťka 22. 9. 2009 17:00 | link
nadpis:Holky taky Vám gratuluji. Moc...odpovědět
Holky taky Vám gratuluji. Moc Vám to teď sluší. Jste šikulky, které se s tím skvěle popraly.. :-)
autor:Lada 23. 9. 2009 20:37 | link
nadpis:GRATULUJI!!!odpovědět
Gratuluji všem! Moc Vám to sluší :o) Ty modré plavky jsou z LITEXU?
autor:Edith 24. 9. 2009 13:53 | link
nadpis:Jůůů holky, moc vám to slu...odpovědět
Jůůů holky, moc vám to sluší- jste opravdu šikulky :-)
autor:Terik2 25. 9. 2009 14:56 | link
nadpis:České holkyodpovědět
Všechny jsou krásné, vždyť přece Český holky jsou nejhezčí...
autor:Niky... (*.kkcable.cz) 18. 10. 2009 17:27 | link
nadpis:Týnaodpovědět
Thyo tak tady jsi tak o deset let zestarla,ta promena ti vubec az na to telo neprospela ja byt tebou tak radsi tu masku sundam!!!!!
autor:Jerry miler (185.86.*.*) 29. 8. 2016 22:58 | link
nadpis:BEST AND GENUINE SPELL CASTER ONLINE TO HELP SAVE BROKEN MARRIAGE AND BROKEN RELATIONSHIPodpovědět
BEST AND GENUINE SPELL CASTER ONLINE TO HELP SAVE BROKEN MARRIAGE AND BROKEN RELATIONSHIP
Am Jerry miler, I live in London, and I’m happily married with a lovely wife and three children. I had a very big problem with my wife few months ago, to the extent that she left the house with our kids to her parents' for almost 5 months. All efforts to bring them back proved abortive. Friends and Family were all in concern and my very close mate gave me an advice concerning a spell caster, and he quote; “There’s someone who can handle your situation, he’s always ready and able to do anything related to spiritual matters, I searched for a spell caster on the internet, his advert was everywhere, i found his number and called him on his mobile number +2347052958531. Although I never believed in spell casting, but he convinced me and I had no choice than to follow his advice, because I never dream of losing my lovely wife and I was desperate. So I did all what he told me to do and i did. He told me that I’ll get my wife back in two days after the spell is completed. I was skeptical. He casted the spell for me and i was so anxious waiting to see or hear from her, until the second day when my wife called and said she was coming HOME…..It was like a joke to me!!! That’s how I got my family back through spiritual means and our relationship is now stronger than ever. One of the price I was asked to pay was to tell it to people around me that problems like this, can always be solved by Dr Ewan. And this is his email too if you wish to contact him and solve your problem too covenantsolutiontemple@gmail.com , my advice to you out there is to visit this great Dr Ewan and tell him your problems. He's capable of handling anything spiritual and spell casting. Thanks a lot for saving my marriage. covenantsolutiontemple@gmail.com. You can also add him up on watsapp on +2349057353987, you can also call him on his mobile number +2347052958531
autor:Gareth01 3. 4. 2018 05:49 | link
nadpis:Jen jsem dostal půjčku od pa...odpovědět
Jen jsem dostal půjčku od pana Johna po 400 000 dolarů poté, co jsem byl propuštěn, než jiní věřitelé, pane johni. Opravdu se mi na tváři usmála, teď se mohu starat o mé podnikání a jiné osobní potřeby, můžete ho kontaktovat jeho e-mail přes johncristloanfame@yahoo.com kontaktujte ho teď pro vaši půjčku on je legit půjčka věřitel
autor:lisaowen (*.ipvanish.com) 12. 5. 2018 08:21 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:abu mali 20. 8. 2018 19:02 | link
nadpis:Buy 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY and Documents,(whatsapp..+14083372138)odpovědět
Buy COUNTERFEIT, Real and Fake Documents,(whatsapp..+14083372138)

Buy Real And Fake Passports,Drivers License,ID Cards,100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY etc (drabumali@gmail.com ) Contacts via Whatsapp...... , +14083372138

Hello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as wellWe are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable
counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating
around the world. We offer only original high-quality counterfeit
currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to
be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable
to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed
and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks
and passes the light detector test. We will deliver the money directly
to your home without the interference of customs . we have a Huge
quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY
DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world
both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which
differs substantially from normal paper. By using a special printing
technique, several picture elements on the front of the banknote are
identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.
- Can be used in banks but can be used else where same like normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES

Contact us via
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com

Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
1–20 z 20
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum