Profesionální fotky naší Tváře léta Martiny

Profesionální fotky naší Tváře léta Martiny

Garnier Tváří léta 2009 byla vašimi hlasy zvolena 16letá Martina Springlová. Kromě věcných cen od nás získala i nafocení profesionálního booku fotografií. Tady jsou!

Martina v roli modelky

S Martinou jsme se sešli v Praze, ve fotoateliéru fotografa Miroslava Machka. Do parády si naši vítězku vzala Petra Šestáková, profesionální vizážistka a stylistka, která si hravě poradila i s jejím účesem. A jaké jsou výsledky proměny slečny Martiny? Zhodnoťte sami!

O tom, jak proměna a focení probíhalo, jaké rady získala od vizážistky a jak se cítila během focení a také po něm, vám jistě sama modelka - naše Tvář léta 2009 - poví v diskuzi.

Připravila: Petra Vychodilová

Foto: Miroslav Machek, styling a make-up: Petra Šestáková

Jméno: Heslo:
Hodnocení
0 1 2 3 4

Související stránky

Diskuse:

33–34 z 34
autor:Dr Fayosa (197.210.*.*) 21. 9. 2019 01:38 | link
nadpis:I need a love spellodpovědět

Good day, I have to share my testimony to the world because i don't know who it might be helpful to, I know my comment is not related to the discussion here but i only want to use this opportunity to share the testimony to friends here too, My name is Mrs Lisa am 35 years old i got married at the age of 27 i have only one child and i was living happily .After one year of my marriage my husband behavior became so strange and i don’t really understand what was going on, he packed out of the house to another woman i love him so much that i never dream’s of losing him, i try my possible best to make sure that my husband get back to me but all to no avail, i cry and cry seeking for help, i discussed it with my best friend Alicia and she promise to help me. She told me of a man called Dr. Fayosa she told me he is a very great man and a real man that can be trusted and there is nothing concerning love issues he cannot solve and she told me how he has help countless number of people in restoring their relationship,

I was really convince, I quickly contacted his email address at Fayosasolusionhome@gmail.com, I explain all my problem to him, he told me that i should not worry that all my problems will be solved immediately, He told me what to do to get my husband back and i did, he said after 3days my husband will come back to me and start begging and it really happen as he said, i was very surprise, this is so amazing, To God be the glory our relationship is now very tight and we both live happily again, If you having similar problem, Email: Fayosasolusionhome@gmail.com or directly on whats-app +2348151918774
autor:BRADLEY BLAKE (154.120.*.*) 8. 10. 2019 21:25 | link
nadpis:SBLC/FC BG & LCodpovědět
Dear sir/madam;

I'm Bradley Blake from IRELAND, working as Financial Consultant in UK.. Am in direct contact with an active and capable Provider of Bank Instruments(SBLC/FC BG & LC) we've close successful deals together since working over the years. Our SBLC/BG can be engaged in PPP Trading, Signature Projects, Petroleum, Oil & Gas, Business Funding, Aviation and MORE.. If interested, you can contact me through.

inquiry contact

Name: BRADLEY BLAKE

E-mail: bradleyblakesfinancialfundsplc@gmail.com

Skype ID: bradley blake

for more details and our working procedure.

Am direct the provider, Brokers are welcome with their clients.
33–34 z 34
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

O jídle se nemá jen psát, jídlo se má žít, myslela si šéfredaktorka gastronomického časopisu a vrhla se na jídlo v praxi. Vydala svou kuchařku a zasadila se o obnovu tradice farmářských trhů u nás...

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum