Představujeme tři účastnice velké proměny

Představujeme tři účastnice velké proměny

Velká proměna s kosmetikou Garnier právě začíná! Představujeme vám tři vybrané účastnice, které budou po dobu tří měsíců dělat všechno proto, aby na konci června měly krásnější těla bez celulitidy!

Jak jste se již dříve dočetly, od poloviny března jste se na našich stránkách mohly registrovat a hlásit se do velké proměny s kosmetikou Garnier. Přišlo nám velké množství přihlášek, ze kterých jsme hned na začátku dubna vybrali tři dámy, které jsou odhodlané s námi tři měsíce hubnout a bojovat s celulitidou, aby vám na konci června ukázaly svá krásnější těla a dokázaly, že s celulitidou se dá zatočit!

Vybírali jsme slečny a paní ze tří věkových kategorií (do 30 let, 30-40 let a nad 40 let). Tady jsou ty, které se do našeho „zkrášlovacího programu“ dostaly a od začátku dubna jsou námi (a odteď už i vámi) sledovány:
 

Petra

věk: 24 let

„Jsem rozhodnuta se s tím poprat a tělu odlehčit!“ 


zaměstnání: produkční

stav: svobodná, bezdětná

bydliště: Praha
 
 
Nejmladší účastnicí je 24letá slečna Petra z Prahy. Petra pracuje jako produkční, ve svém zaměstnání se denně setkává s lidmi a dostává se do mnoha situací, při kterých potřebuje vypadat skvěle. „Chci se zbavit svých faldíků a celulitidy!“ říká Petra, která nám prozradila, že přes zimu nabrala nějaké to kilo navíc, které by chtěla shodit především proto, aby se sama cítila lépe.
 

Markéta

věk: 35 let

„Nejhorší bylo se dokopat!“

zaměstnání: na mateřské dovolené

stav: vdaná, dvě děti (5 let, necelé 2 roky)

bydliště: Mukařov

 

Markéta je příkladem ženy, která se plně věnuje svým dvěma malým dětem, a tak jí na péči o její tělo nezbývá moc času. Ráda by shodila přebytečné kilogramy nabrané v těhotenství a celkově se dostala do formy. „Kdyby se mi podařilo shodit aspoň 5 kg, bylo by to skvělé!“ říká Markéta. Těší se na proměnu vizáže, ale hlavně chce zatočit s celulitidou.

 

Alena

věk: 44 let

„Jsem prostě tlustá!“

povolání: podnikatelka

stav: vdaná, tři děti (24, 19 a 8 let)

bydliště: Srbín
 

 

 

Podnikatelka Alena je časově vytížená žena, která kromě své práce zvládá ještě péči o rodinu. Se svojí postavou není spokojená. „Po třetím dítěti jsem nabrala kilogramy a jsem prostě tlustá!“ říká a dodává, že by jí vyhovovalo shodit tak 10 kg. Chtěla by nejen ubrat na váze, ale také se zbavit celulitidy v problémových partiích, aby se cítila lépe. Ve velké proměně s kosmetikou Garnier vidí Alena motivaci, jak začít pracovat na krásnějším tělu.

Sledujte naše stránky. Už brzy vám ukážeme, jak vypadalo naše první setkání s Petrou, Markétou a Alenou. Všechny tři dámy od nás dostaly kompletní sady gelů Garnier proti celulitidě a od rána do večera se mažou a mažou:-), aby se zbavily pomerančové kůže. Můžete se těšit na jejich poznatky, výsledky, rady a zkušenosti. 

 

Jméno: Heslo:

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum