Podzimní horoskop

Podzimní horoskop

Léto skončilo a dá se říct, že po něm nezbylo ani památky. Před námi je pošmourný podzim plný napadaného barevného listí a chladivého počasí. Spolu s podzimem je tu i náš horoskop. Čtěte pozorně, jaké patálie a nástrahy vás v podzimním období čekají.

Kozoroh

22. 12. – 20. 01.

Podzim příliš nemilujete a předem se obáváte podzimních depresí, jenže letos není třeba mít předběžné obavy, protože tenhle podzim bude pro vás znamenat jen samé pozitivní změny. Váš život se posune někam dál a nabere nečekaně nový směr. Zpočátku z toho budete dost vyjevení a nebude si vědět rady, jak naložit s novými situacemi, ale následně vše zvládnete na jedničku. Rodinu povzbudíte svou vlnou energie, kterou vás podzim nabije, a budete prožívat jen senzační chvilky. Užijte si tuto dobu, než nastane okamžik, kdy vám ji někdo pokazí.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Postavení planet slibuje příznivou dobu pro lásku. Snažte se partnera pochopit a nemít přehnané nároky. Pokud slevíte ze svých požadavků, bude váš vztah klapat více, než pokud si vysníte partnera jinak, než jaký ve skutečnosti doopravdy je. V pracovních vztazích se nezmění téměř nic, ale můžete čekat o něco napjatější atmosféru než jindy. Kolegové vám budou nejspíš závidět váš spokojený výraz, který je výsledkem spokojeného soukromého života.

Ryby

21. 2 – 20. 3.

Na vás nějaká podzimní deprese rozhodně nepůsobí, jste neustále veselí a svěží a ostatní lidé ve vašem okolí jen nevěřícně kroutí hlavou, jak to děláte, že jste pořád tak fit. Rodinné trampoty řešte jen u kulatého stolu a dejte dětem možnost vyjádřit svůj názor. Pokud jim budete neustále jen rozkazovat, nebudou vás respektovat jako přirozenou autoritu a začnou vaše donucovací prostředky nenávidět. V práci si dejte „voraz“ a na svátky vyrazte do přírody, kde načerpáte novou inspiraci.

Beran

21. 3. – 20. 4.

Proč máte pořád pocit, že co partner řekne, musí nutně myslet proti vám? Nezdá se vám, že žijete spíše vedle sebe než spolu? Jestli ano, je nejvyšší čas s tímto problémem začít něco dělat. Je příhodná doba na radikální změny. Pamatujte, že všechno zlé je pro něco dobré. Dáte-li okolí impulz, že jste volní, uvidíte, že se zanedlouho okolo vás začnou motat noví adepti. Dokonce se znovu po dlouhé době setkáte se svou školní láskou a ta ve vás vyvolá staré melancholické vzpomínky. Nicméně bude to příjemné setkání.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Ve zdravém těle zdravý duch. Pro vás to platí dvojnásob. Za vaše trápení se zdravím může špatný životní styl. Zkuste nezdravé jídlo odložit bokem, nahradit ho zeleninou a ovocem, které se doposavad na vašem jídelníčku nevyskytovalo, a přidejte procházky rychlou chůzí. Změny na sobě pocítíte co nevidět. Přestaňte přehnaně utrácet za hlouposti, které nevyužijete, a zkuste potěšit svoje blízké malou drobností. Bezpochyby jim to udělá radost a vás to příjemně zahřeje. V práci vás šéf odmění za perfektní práci finanční odměnou, která se vám bude před vánoci náramně hodit.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Chcete pořád od druhých to, co sami neděláte. Zamyslete se nad tím, zda to tak opravdu může fungovat, nebo je nejvyšší čas na změnu. V práci se vám nepovede tak, jak byste si představovali, ale za to budete nesmírně spokojeni v soukromém životě. Partner by vám snesl modré z nebe a děti budou sekat latinu. Tak si tyto spokojené okamžiky užijte, jak se patří, nemusí trvat věčně. Svoje plány do budoucna odložte až na nový rok, partnerovi by se nemusely zdát tak super jako vám.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Starosti s finanční krizí po vydařených prázdninách a dovolené u moře konečně odložte stranou. Peníze nejsou všechno. Raději se zaměřte na sebe a na to, co byste mohli udělat proto, abyste se cítili lépe. Najděte si nové koníčky, něco neobvyklého, co nedělá každý. Třeba lezení na horolezecké stěně by nemusela být špatná volba. Obrňte se proti štiplavým řečem vašich sousedů, že vaše děti nejsou dostatečně vychované. Nic jim do toho není a vy s tím nic neuděláte, pokud budou lidé chtít, pomlouvat budou, ať se vám to líbí, nebo ne.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Nutně nemusí být pravda tam, kde byste ji čekali, takže na to nespoléhejte a raději se připravte na nepříjemná překvapení, která by vás ani ve snu nenapadla. Přestaňte se zaobírat maličkostmi, které pro život nehrají důležitou roli, a zaměřte se konečně na podstatné věci. Najděte si přítele, který bude stát za to, a přestaňte se soužit pro muže, kteří za to nestojí nebo dokonce o vás nestojí. Věnujte pozornost také kamarádům, nejste totiž středobodem světa a i jiní lidé mají trápení a mohou vás potřebovat.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Popusťte uzdu své fantazii a oddejte se snění, máte pro to příznivé období. Některé sny se mohou stát skutečností a není důvod se neustále podceňovat. I vy můžete dostat to, co chcete, jen je potřeba vědět, jak na to. Případná cesta do zahraničí by vám mohla otevřít oči a přinést nové zkušenosti, po kterých tak hrozně toužíte, proto si ji nenechte ujít. Vezměte na milost staré přátele, se kterými jste se ve zlém rozešli, je čas na nápravu. Dozajista vás překvapí, jak se kdo z nich změnil.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Následující období pro vás nebude snadné, ale máte zase jistotu, že až ho překonáte, bude všechno zase v pořádku. Rodina se postaví bezpochyby na vaši stranu a vy se budete cítit jistí v „kramflících“. V práci se nebojte požádat o vyšší plat, váš vedoucí musí vědět, zda si za vaši práci zasloužíte větší odměnu. Je také načase zvolnit tempo, věnovat čas také sami sobě, zajít na masáž, do lázní, nebo jen tak posedět s přáteli, pomůže vám to se uvolnit a přijít na nové myšlenky.

Štír

24. 10. – 22. 11.

V současné době se cítíte nadmíru spokojení, ale pozor, abyste se nenechali ošálit tím, jak je situace kolem vás perfektní, pamatujte, že ďábel číhá všude. Buďte více pozorní ke svému okolí, možná někdo z vašich blízkých volá o pomoc a vy to volání přes svou nadutost ani neslyšíte. Vaše potřeba předvádět se může být pro někoho neúnosná a můžete mu proto být trnem v oku. V pracovních vztazích najednou nebude vše klapat tak, jak má, a proto pozor na to, jestli svou práci děláte dobře a nezanedbáváte ji. Váš šéf by si toho mohl všimnout.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. To je přesně váš případ. Neumíte odpouštět a těm, kdo vám ublížili, dáváte snad ještě tvrdší rány. Ale odpouštět je lidské, tak o tom zkuste přemýšlet, protože i vám se může stát, že šlápnete vedle a budete potřebovat druhou šanci. Láska je pro vás vším a trochu zanedbáváte svoje přátele a rodinu, což vám bude brzy vyčteno. Proto přehodnoťte své priority. Zdraví budete jako rybičky a máte spoustu možností vyzkoušet netradiční sporty, které doposud unikly vaší pozornosti.

Připravila Pavla Musilová

Jméno: Heslo:
Hodnocení
0 1 2 3 4

Související stránky

Diskuse:

1–4 z 4
autor:Marcela 5. 10. 2010 19:30 | link
nadpis:Tak tento oroskop se mi moc lodpovědět
Tak tento oroskop se mi moc líbí, ten spokojený výraz co mi jiný závidí si mohu teď jen užívat. Ale je pěkný si přečíst něco pozitivního :-)
autor:julikay 4. 7. 2019 22:57 | link
nadpis: Urgent effective love Spell výše | odpovědět
LOVE SPELL CASTER (DR. GBOJIE) THAT HELPED ME BRING BACK MY DIVORCE HUSBAND CONTACT HIM NOW FOR ANY KIND OF HELP

With so much in my heart i am here to express myself on how Dr. GBOJIE saved my marriage from divorce. Myself and my husband were having some misunderstanding and it was tearing our marriage apart to the extend my husband was seeking for a divorce. So i have no option than to go to the internet to seek for solution to my problem it was there i came across Dr. GBOJIE details and about how he has helped a lot of people by restoring there relationship. I contact Dr.GBOJIE and in less than 48 hours my husband cancelled the divorce papers. Now myself and my husband live together in peace and harmony all thanks to Dr.GBOJIE for saving my marriage from breaking up. Dr. GBOJIE contact information are via email: gbojiespiritualtemple@yahoo.com , gbojiespiritualtemple@gmail.com or call his phone number or WhatsApp: +2349066410185 .or check out his website :http://gbojiespiritualtemple.website2.me
autor:lisaowen (*.ipvanish.com) 12. 5. 2018 02:58 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:abu mali 20. 8. 2018 18:59 | link
nadpis:Buy 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY and Documents,(whatsapp..+14083372138)odpovědět
Buy COUNTERFEIT, Real and Fake Documents,(whatsapp..+14083372138)

Buy Real And Fake Passports,Drivers License,ID Cards,100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY etc (drabumali@gmail.com ) Contacts via Whatsapp...... , +14083372138

Hello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as wellWe are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable
counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating
around the world. We offer only original high-quality counterfeit
currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to
be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable
to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed
and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks
and passes the light detector test. We will deliver the money directly
to your home without the interference of customs . we have a Huge
quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY
DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world
both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which
differs substantially from normal paper. By using a special printing
technique, several picture elements on the front of the banknote are
identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.
- Can be used in banks but can be used else where same like normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES

Contact us via
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com

Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
1–4 z 4
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum