Podzimní horoskop

Podzimní horoskop

S podzimem, který se nám pomalu vkrádá do domů, přichází také náš nový horoskop. Přečtěte si, co vás potká v dalším ročním období a jaké radosti a strasti můžete čekat.

Kozoroh 22. 12. – 20. 01.

Léto bylo plné zásadních událostí, které vás posunuly někam dál. Poznala jste, že život se nebude vždycky odvíjet tak, jak si to naplánujete, ale neustále budete muset bojovat za to, co chcete. Podzim vám přinese naopak chvilky klidu a uspokojení. Nebudete muset čelit žádné nepříjemnosti a paradoxně si odpočinete mnohem více než v létě, které pro vás bylo emočně velmi náročné. Doma se vám podaří navodit klidnou podzimní atmosféru, za což vám budou všichni vděčni. Partner se objeví s neočekávanou novinkou, která vás možná zaskočí, ale nakonec z ní budete mít také radost.

Vodnář 21. 01. – 20. 02.

Nebuďte přehnaně žádostivá, mnohdy se přehnané sny a touhy stávají přítěží a neslouží k ničemu dobrému. Měla byste slevit ze svých požadavků od života, vaše nereálné představy udivují vaše okolí a stávají se příčinou, proč vás druzí nejsou schopni pochopit. V létě jste potkala starého přítele, který ve vás vyvolal staré touhy po cestování. Nebrání- li vám žádný závazek, nemáte nad čím váhat. Sbalte si kufry a vyrazte. Na cestách poznáte nové přátele, ke kterým se budete ráda vracet. Kuráž vám nechybí ani v oblasti investování. Bankovnictví nebo nemovitosti, to budou sektory, které vám vynesou zisky.

Ryby 21. 02. – 20. 03.

Léto bylo roční období, které podle vás nemusí nikdy končit. Prázdniny jste si užila podle libosti a seznámila se nejen s novými lidmi, ale také jste poznala věci, které jste doposud neznala. Na letní dovolené jste poznala muže, který k vám nebyl zcela upřímný, ale ne protože jste mu byla lhostejná, ale protože vás chtěl chránit. Velkou lásku s pokračováním ale nečekejte. V práci se karta obrátí a k vám se donese novinka, že máte být povýšena. Jen pozor, abyste si případné povýšení opravdu zasloužila. Pokud máte děti, šetřete, jelikož vaše dítě po vás bude chtít vyšší kapesné. Dejte pozor, aby vás z té částky nekleplo.

Beran 21. 03. – 20. 04.

Vás pohoda provází neustále. Ať je léto nebo podzim, je vám to celkem jedno. Rozhodně vám nedělá problém vzít věci do svých rukou a jít si pevně za svými rozhodnutími. Pokud se jednou do něčeho zakousnete, nemá cenu, aby se někdo snažil vám to rozmlouvat. Partnerské vztahy se budou v pošmourném podzimu otřásat od základů. Dojde k rapidním změnám, které budou jen a jen pozitivní. Co vás na podzim potrápí, bude zdraví. Dejte pozor, abyste se dostatečně oblékala a užívejte preventivně hodně vitamínů a konzumujte hodně ovoce a zeleniny. Zdravá strava, ta vám totiž také chybí.

Býk 21. 04. – 21. 05.

Po velmi náročném pracovním létě jste neodpočatá a celkem pracovně vyčerpaná. Naskýtá se otázka, jak to změnit? Nejvhodnější volba by bylo zarezervovat si nějaký wellness pobyt v příjemném prostředí. Tam si skvěle odpočinete a uděláte také něco pro svou krásu a zdraví. Co se týká zdraví, pozor si dejte na vaše záda, hrozí jejich zablokování a to je velmi nepříjemná zkušenost. Finanční prostředky vám nechybí, tak není na škodu investovat do nové postele, která bude vašim zádům vyhovovat. Pokud je vám změna postele proti mysli, vyměňte alespoň matraci.

Blíženci 22. 05. – 21. 06.

Letní láska vás neopouští ani na podzim a vy máte stále plnou hlavu romantických procházek po pláži, večeří při svíčkách a jemných polibků. Je ovšem čas probudit se z letního opojení a uvědomit si, zda má smysl stále se oddávat myšlenkám na letní romantiku. Začněte už vnímat realitu a věnujte se naplno vaší práci. Mohlo by se stát, že se vaše pracovní morálka znelíbí šéfům, kteří z toho vyvodí patřičné důsledky. Není na škodu také navštívit staré známé, přivedou vás na nové myšlenky a vy se konečně začnete dívat dopředu a necháte minulost v klidu spát.

Rak 22. 06. – 22. 07.

Trápí vás neshody s nejlepší kamarádkou a vy se nemáte komu jinému vypovídat z věcí, které vás trápí. Je čas ustoupit a projevit nabídku k příměří. Pokud se vám nepodaří udobřit se s kamarádkou, musíte všechen svůj vztek dostat z těla jiným způsobem. Doporučuji vybít svou energii ve fitku nebo při boxu. Uvidíte, jak se vám uleví. Navíc je to nejlepší způsob, jak zapracovat na zlepšení svého zdravotního stavu. Někdo z vašich blízkých bude mít narozeniny a vy řešíte, čím ho obdarovat, když nemáte peněz nazbyt. Proto nevěšte hlavu a vyrobte nějaký veselý dárek, uvidíte, jak to dotyčného pobaví.

Lev 23. 07. – 22. 08.

Po létě jste se rozhodla udržovat si stále krásnou pleť a vylepšovat své opálení, kterého jste dosáhla po letní dovolené. Ovšem s těmi návštěvami solária to nepřehánějte, aby výsledek nebyl odstrašující. Víte, že čeho je moc, toho je příliš. Po finanční stránce si v následujícím období nijak výrazně nepřilepšíte, a proto pozor na přehnané výdaje, abyste se nedostala do červených čísel. Vaše děti si ve škole povedou ze začátku velice dobře, ale dejte pozor, aby jim ta snaživost vydržela až do pololetí. Byla by škoda, kdyby polevily těsně před koncem.

Panna 23. 08. – 22. 09.

Pro vás je podzim tím nejkrásnějším ročním obdobím. Umíte si ho užít se vším všudy. Po boku partnera zažijete neobyčejnou dovolenou, kterou jste si schválně šetřila až na podzim. Nemáte příliš ráda přeplněné pláže a podzim je záruka toho, že tomu tak už nebude. Jen pozor na vlezlé prodavače, kteří se vám budou snažit prodat, kdejaký šunt. Víte, že neumíte odolávat. Návrat do práce po dovolené bude hořký, ale všechno s bravurou zvládnete. Vzhledem k časovému vytížení nemáte moc času na rodinu, která vám to dá patřičně najevo. Zdraví vám bude přát, ale dejte pozor na obžerství na dovolené, ať nepřijedete jako balón.

Váhy 23. 09. – 23. 10.

V létě vás někdo hodně zklamal a vy teď máte problém lidem věřit. Ovšem uvědomte si, že ne každý člověk je zákeřný a ne všichni se vám snaží ubližovat. Je třeba znovu začít lidem důvěřovat. Snažte se najít si nové lidi, kterými byste se obklopila a našla nové přátele. Je třeba vyrazit ven, bavit se a mít šanci se seznamovat. Mezi zdmi svého bytu se s nikým neseznámíte. V práci se vám bude dařit nadmíru dobře, dokonce dostanete odměny a možná na vás čeká i povýšení. Zvýšení platu by se vám hodilo jako sůl.

Štír 24. 10. – 22. 11.

Podzim setře všechno špatné, co se vám v poslední době přihodilo, a otevřou se před vámi nové obzory, které přinesou seznámení s potenciálním spolupracovníkem. Je totiž čas vrhnout se na vlastní podnikání. Počáteční investice budou velké, ale zisky, které vám podnikání vynese, budou obrovské. Jen stůjte pořád nohama na zemi a nemějte přehnané představy. Partner vás v podnikání podpoří a dokonce vám půjčí značný finanční obnos pro váš začátek. Děti už jsou dost velké a zvládnou se o sebe postarat samy, takže vám skoro nic nebrání v uskutečnění vašeho snu.

Střelec 23. 11. – 21.12.

Láska, láska, láska. To je váš neustálý problém. Neumíte být dostatečně tolerantní tak, jak by si váš partner představoval, a to je příčinnou vašich neustálých sporů. Snažte se tuto svou vlastnost držet na uzdě a ovládat svou výbušnou povahu. Uvidíte, že pokud to zvládnete, bude všechno okolo růžové. Ovšem dokud se vám to nepodaří, budou vám stát v cestě malicherné hádky o ničem. Takže změňte sebe a změní se vám život. Po zdravotní stránce se stane nějaký úraz. Proto dbejte na své končetiny, hrozí vám nepříjemná zlomenina a s ní dokonce pobyt v nemocnici.

  Připravila Pavla Musilová

Jméno: Heslo:

Diskuse:

1–5 z 5
autor:Jitka K. (*.iol.cz) 7. 10. 2011 09:47 | link
nadpis:Já na horoskopy nevěřím, a...odpovědět
Já na horoskopy nevěřím, ale tento mě fakt dostal a pobavil:))) Jsem Panna a u té se píše, že ji bude otravovat vlezlý prodavač. To se mi stalo před několika dny - koupila jsem v takovém pochybném stánku kabelku, měla jsem ji dvakrát v práci a utrhlo se ucho!!!
autor:Jessica (197.210.*.*) 7. 6. 2017 11:39 | link
nadpis:slimcolvin@gmail.comodpovědět
After being in relationship with Wilson for seven years,he broke up with me, I did everything possible to bring him back but all was in vain, I wanted him back so much because of the love I have for him, I begged him with everything, I made promises but he refused. I explained my problem to someone online and she suggested that I should contact a spell caster that could help me cast a spell to bring him back but I am the type that don't believed in spell, I had no choice than to try it, I meant a spell caster called Dr Zuma zuk and I email him, and he told me there was no problem that everything will be okay before three days, that my ex will return to me before three days, he cast the spell and surprisingly in the second day, it was around 4pm. My ex called me, I was so surprised, I answered the call and all he said was that he was so sorry for everything that happened, that he wanted me to return to him, that he loves me so much. I was so happy and went to him, that was how we started living together happily again. Since then, I have made promise that anybody I know that have a relationship problem, I would be of help to such person by referring him or her to the only real and powerful spell caster who helped me with my own problem and who is different from all the fake ones out there. Anybody could need the help of the spell caster, his email: spiritualherbalisthealing@gmail.com or call him +2349055637784 you can email him if you need his assistance in your relationship or anything. CONTACT HIM NOW FOR SOLUTION TO ALL YOUR PROBLEMS
autor:julikay 4. 7. 2019 22:54 | link
nadpis: Urgent effective love Spell výše | odpovědět
LOVE SPELL CASTER (DR. GBOJIE) THAT HELPED ME BRING BACK MY DIVORCE HUSBAND CONTACT HIM NOW FOR ANY KIND OF HELP

With so much in my heart i am here to express myself on how Dr. GBOJIE saved my marriage from divorce. Myself and my husband were having some misunderstanding and it was tearing our marriage apart to the extend my husband was seeking for a divorce. So i have no option than to go to the internet to seek for solution to my problem it was there i came across Dr. GBOJIE details and about how he has helped a lot of people by restoring there relationship. I contact Dr.GBOJIE and in less than 48 hours my husband cancelled the divorce papers. Now myself and my husband live together in peace and harmony all thanks to Dr.GBOJIE for saving my marriage from breaking up. Dr. GBOJIE contact information are via email: gbojiespiritualtemple@yahoo.com , gbojiespiritualtemple@gmail.com or call his phone number or WhatsApp: +2349066410185 .or check out his website :http://gbojiespiritualtemple.website2.me
autor:lisaowen (*.ipvanish.com) 12. 5. 2018 01:42 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:abu mali 20. 8. 2018 18:58 | link
nadpis:Buy 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY and Documents,(whatsapp..+14083372138)odpovědět
Buy COUNTERFEIT, Real and Fake Documents,(whatsapp..+14083372138)

Buy Real And Fake Passports,Drivers License,ID Cards,100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY etc (drabumali@gmail.com ) Contacts via Whatsapp...... , +14083372138

Hello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as wellWe are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable
counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating
around the world. We offer only original high-quality counterfeit
currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to
be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable
to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed
and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks
and passes the light detector test. We will deliver the money directly
to your home without the interference of customs . we have a Huge
quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY
DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world
both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which
differs substantially from normal paper. By using a special printing
technique, several picture elements on the front of the banknote are
identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.
- Can be used in banks but can be used else where same like normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES

Contact us via
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com

Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
1–5 z 5
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum