Péči si zaslouží také řasy a obočí

Péči si zaslouží také řasy a obočí

Všechny ženy touží být krásné a přitažlivé v každém věku. Objevují proto tajemství kosmetiky, za kterou buď platí v kosmetických salonech, nebo rozhovory s kamarádkou u kávy vymění za povídání u společného krášlení.

Ve světě ani v Čechách není žádnou zvláštností, že si ženy vzájemně například stříhají nebo barví vlasy či lakují nehty. Dnešní článek vám nejen ukáže, ale i poradí, jak si doma obarvit řasy nebo obočí, jak ho vytvarovat nebo jak „upevnit“ umělé řasy.

Barvení řas a obočí

Toto je úkon, který vám bez problému a kvalitně provedou vyučené kosmetičky. Pokud si jej ale chcete zkusit doma, požádejte o pomoc šikovnou kamarádku. Sama na něj bohužel nebudete stačit. Potřebujete hlavně dobře vidět, kam barvu nanášíte. A protože budete muset mít oči po celou dobu činnosti zavřené kvůli bezpečnosti, sama uznáte, že byste způsobila pohromu nejen sama sobě a svému obličeji, ale také předmětům, které se právě v tu chvíli budou nacházet ve vaší blízkosti.

Barvu si připravte vždy přesně podle napsaného návodu na krabičce či na tubě. Většinou se používají barvy, které jsou již předem zředěné kysličníkem vodíku. Dnes ve všech kvalitních nebo specializovaných prodejnách s drogerií nebo kosmetickými přípravky naleznete široký sortiment barev, ze kterých si snadno vybere právě tu vysněnou. 

Test na citlivost

Pokud barvení řas a obočí podstupujete poprvé, je dobré ještě před tím provést test na citlivost. Ten za pár minut odhalí, jestli tělo není alergické na chemické složení barvy. Jak se provádí? Nepatrné množství rozmíchané barvy nanesete na skryté místo na zadní straně ušního boltce. Pokud se neobjeví reakce typu svědění, pálení nebo zarudnutí, můžete se konečně pustit do práce. 

Co budeme potřebovat

K samotnému barvení potřebujete samozřejmě speciální barvu na řasy a obočí. Kromě toho si na volný stůl připravte mastný krém bez parfemace, lopatičku na krém, malou mističku, do které vymačkáte všechnu koupenou barvu, dále plastovou špejličku (měla by být součástí balení barvy), tenčí štěteček, epilační pinzetu, pergamenové nebo jiné šablonky, dostatečné množství obvazové a buničité vaty nebo odličovacích tamponků a samozřejmě dezinfekci. Pokud se bojíte toho, aby nedošlo ke znečištění oblečení, použijte buď obyčejnou pláštěnku nebo velký igelit s otvorem na hlavu. 

Jak postupovat při barvení

Na barvení se pohodlně usaďte, pečlivě se zakryjte pod pláštěnku nebo igelit a hlavně a s důvěrou se svěřte své pomocnici kamarádce. Barva se aplikuje výhradně na nenalíčené nebo předem odlíčené řasy. Vyvarujte se také mastných řas. Barva by nemusela dostatečně přilnout. 

1. Krém

Máte-li připravenou rozmíchanou barvu, naneste lehce mastný krém na dolní víčka. Dejte však pozor, aby nedošlo k umaštění řas. Poté přiložte pod dolní řasy zvlhčené šablonky nebo tvarovanou zvlhčenou obvazovou vatu a velmi lehce zavřete oči. Na horní řasy rozetřete barvu pomocí plastově špejličky nebo štětečku. Vše musí být provedeno stejnoměrně od kořínků k okraji. Pak lehkým stiskem špejličky přitiskněte nabarvené řasy na šablonku. Tím se probarví i dolní řasy. Horní víčko nemusíte krýt krémem. Dobrá rada pro kamarádku: štětečkem nebo špejličkou nikdy nepracujte kolmo k oku.

2. Barva

Při barvení obočí dbejte na to, abyste nanesly barvu pouze na chloupky. Snažte se přitom zachovat původní tvar obočí. Aby nebyl výraz oka příliš tvrdý až přísný, nechte působit černou barvu jednu minutu nebo použijte barvu šedou (je označená jako grafit) nebo hnědou. Kadeřnice na barvení obočí často používají stejnou barvu jako na barvení vlasů. Docílí tak stejného odstínu vlasů i obočí.

Barva vydrží přibližně čtyři týdny. Výhoda takto obarvených řas a obočí je ta, že oko je zvýrazněné i při lehkém nalíčení. Mnohdy se stane, že se žena nemusí vůbec líčit. To ocení jistě všechny parádnice zvláště v letních měsících. Barvení provádějte pouze u zdravého oka. Jestliže máte příznaky zánětu spojivek nebo podrážděná víčka, kosmetické úpravy raději odložte.

3. Smývání

Po době působení, která je vždy uvedena na obalu barvy, důkladně omyjte smotkem vaty nejdříve obočí, teprve pak řasy. Ty mohou být o trochu více tmavší. Začněte nejdříve na té straně, kterou jste barvily jako první. Na omývání použijte vlažnou vodu z připravené misky. Pokud by se barva dostala pod víčka a působila pálení, použijte přípravek, který je určený k vyplachování očí. Oči poté osušte tamponky.

4. Tvarování obočí

Když máte hotovy všechny předcházející body, můžete přistoupit k tvarování obočí. Pomocí epilační pinzety odstraňte nežádoucí chloupky, které vytrhávejte vždy po směru růstu. Pokud budete lehce vypínat kůži mezi prsty, významně si tím ulehčíte práci. Při tvarování obočí odstraňujte většinou chloupky, které se nachází v dolní částí obočí, a snažte se zachovat jeho přirozený tvar. Dolní část obočí má mít hladkou vyrovnanou linii. Chybí-li naopak někde chloupky, nenanášejte barvu přímo na kůži. Barva totiž při umytí z pokožky nabere odlišný odstín. Daleko přirozeněji působí dokreslení chloupků konturovaní tužkou.

5. Obočí nekrémujte

Obočí před vytrháváním v žádném případě nekrémujte. Tím by se stalo, že by se chloupky lepily na pinzetu a neklouzaly by po ní. Po skončení této úpravy pečlivě vydezinfikujte roztokem určeným pro kůži celé obočí i jeho okolí. Můžete jej i lehce přepudrovat. 

   

Umělé řasy

Pokud jste byla přírodou obdarována jemnými nebo řídkými řasami a ve společnosti chcete zářit, můžete použít řasy umělé. Koupíte je v různých barvách, tvaru i kvalitě. Než si je nalepíte, rozdělte je tak, aby bylo hned patrné, které patří na levé a které na pravé oko. Vybírejte je podle toho, k jakému účelu je použijete. Pro denní použití zvolte raději jemné, nenápadné – působí přirozeně. 

Jak se lepí

Postup je jednoduchý. Nejdříve nalinkujte víčko, naneste oční stíny a teprve poté nalepte řasy. Důležité také je určit správnou šířku řas. Nikdy je nelepte hned od vnitřního koutku oka. Nechte mezeru, aby řasy při pohybu oka nedráždily slzné kanálky. Stejně tak se pokuste sestřihat jejich délku.

Lepidlo musí mít však správnou hustotu. Naneste jej na okraj umělých řas, které přiložte těsně ke kořínkům řas vlastních. Nikdy nesmí vzniknout mezera. Pomocí pinzety přitiskněte řasy ke kůži, aby nedošlo k jejich odlepování. Po zaschnutí lepidla sjednoťte vlastní i umělé řasy pomocí řasenky.

Dobře nalepené řasy musí vypadat přirozeně. Při pohybu nesmí horní víčko táhnout a při zavření oka nesmí řasy vadit. 

Trvalé řasy

Kromě umělých řas se také můžete zkrášlit tzv. trvalými řadami, které vydrží 4 až 5 týdnů. Jsou odolné proti vodě, takže se s nimi můžete koupat, sprchovat a neškodí jim ani mýdlo. Problém je, že se nedají líčit řasenkami, protože při odličování emulzními přípravky, které narušují lepidlo, by mohly vypadnout. Můžete však použít trvalou barvu hlavně na přibarvení dolních řas, aby rozdíl mezi horním a dolním víčkem nebyl příliš velký.

Autor: Lucie Janečková

Jméno: Heslo:

Diskuse:

1–32 z 32
autor:nanina 23. 1. 2009 12:12 | link
nadpis:ja používam lem mascaru, nef...odpovědět
ja používam lem mascaru, nefarbím si riasy anii obočie-mám ho dosť tmavé a to mam svetle vlasy takze to nepotrebujem, používam aj vyživujúcu maskaru ale len vtzedy ked si spomeniem
autor:MarťaSl 23. 1. 2009 12:49 | link
nadpis:Já si nechala několikrát na...odpovědět
Já si nechala několikrát nabarvit řasy, ale o obočí jsem nikdy nepřemýšlela. Řasenkou vypadají oči asi lépe nalíčené než barvené, ale to je zase bez každodenní práce.
autor:Petra (šéfredaktorka) 23. 1. 2009 13:05 | link
nadpis:barvení řasodpovědět
Já chodím ke kosmetičce na barvení řas pravidelně před dovolenou- v zimě než jedu na hory a v létě než jedu k moři. Řasy si pak nemusíte líčit a vypadá to na sněhu i u vody dobře.
Barvení obočí bych se trochu bála, abych pak nevypadala jako Marfuša:-)
autor:Bára (*.blue4.cz) 7. 3. 2009 10:26 | link
nadpis:Barvenívýše | odpovědět
Já myslím že se nemusíte bát :) Studuji kosmetičku a vsichni si dáváme pozor, aby se něco takového nestalo. Kosmetičky to mají v ruce, i když se opravdu najdou případy, které to moc nezvládají. Stačí mít doporučení od kamarádky :)
autor:Lucie J. (redaktorka) 23. 1. 2009 13:16 | link
nadpis:Já jsem měla to štěstí, odpovědět
Já jsem měla to štěstí, že mě příroda obdařila tmavými řasami i obočím. Řasenku používám jen občas, ale myslím, že na mě není moc vidět. Na barvění řas mám stejný názor jako Petra. Také bych se ho trochu bála, ale kdo se na něj cítí, tomu můžeme jen závidět.
autor:Lucie (redaktorka) 23. 1. 2009 14:00 | link
nadpis:Já osobně mám z barvení ř...odpovědět
Já osobně mám z barvení řas strach. Raději investuji do kvalitní voděodolné řasenky. Ty drží opravdu moc dobře.
Obočí si barvím. Taky jsem se bála, mám světlé vlasy, ale už vím jak na to. Obočí si "učešu" kartáčkem a pak nanesu barvu, a prakticky hned umývám, obočí chytne takovej hezkej odstín a vůči vlasům to vůbec nevypadá špatně. Nedokonalosti si upravím tužkou. A je to :-)
autor:Lenka 23. 1. 2009 14:19 | link
nadpis:Řasy jsem ještě nezkusila,...výše | odpovědět
Řasy jsem ještě nezkusila, v létě u vody používam taky voděodolnou řasenku. Obočí si barvím, když jsem nemohla sehnat barvu na obočí, někdo mi poradil barvu na vlasy. Od té doby používám barvu na vlasy. Černá se k mým vlasům nehodí, tak si kupuji hnědou. Vydrží mi asi tak týden.
autor:janny 23. 1. 2009 16:48 | link
nadpis:Také používám voděodolnou...výše | odpovědět
Také používám voděodolnou řasenku a úplně mi to stačí.Na barvení řas nebo obočí jsem ani nepomyslela...
autor:Lucie (redaktorka) 23. 1. 2009 17:00 | link
nadpis:Barvení obočí je fajn, rán...odpovědět
Barvení obočí je fajn, ráno ušetří spoustu práce s úpravou pomocí tužky :-), jen si člověk musí dát pozor, aby opravdu nevypadal jak Marfuška, jak říkala Peťa :-)))
autor:Lucie (redaktorka) 23. 1. 2009 17:06 | link
nadpis:Moje milovaná maninka si barv...výše | odpovědět
Moje milovaná maninka si barví obočí tím stylem, že si tam nechává barvu tak dlouho, dokud si nevzpomene, že tam vůbec nějakou barvu má. Minule jsem jí na to upozornila zhruba po půl hodině:-)Naštěstí má velmi tmavé vlasy:-) Docela se divím, že tam to obočí ještě má :-)))
autor:Evikh 23. 1. 2009 17:12 | link
nadpis:já mám výrazné obočíodpovědět
takže to u mne na barvení odpadá a na řasy používám také řasenku, ale líčím se jen občas, když vyrážím "do terénu" :o)
autor:kofik.h 26. 1. 2009 09:00 | link
nadpis:Já na barvení řas chodím p...odpovědět
Já na barvení řas chodím pravidelně, tak jednou za měsíc určitě, jelikož mám blonĎaté řasy a obočí tak je to pro mě nutnost, protože řasenkou si to nenanesu až ke kořínkům, ty nenalíčené řasy pak prosvítají a nevypadá to hezky. A teď vypadám hned po ránu namalovaně:-) Obočí jsem ještě nezkusila toho se moc bojím. :-)
autor:Jana 26. 1. 2009 17:33 | link
nadpis:ja si riasy líčim maskarou, ...odpovědět
ja si riasy líčim maskarou, farbiť som ich ešte neskúšala ani sa nechystám..obočie som si dala nafarbiť u kozmetičky asi dvakrát, ale bol to veľký nezvyk, príliš hnedé..inak mám obočie svetlé, takmer ho nevidieť ale všetci si už na mna takto zvykli..
autor:Klarisa 27. 1. 2009 12:14 | link
nadpis:Tak řasy si nebarvím ani obo...odpovědět
Tak řasy si nebarvím ani obočí ale zní to velice zajímavě, občas si je jen tak přetahnu řasenkou, ale to je jen vyjímečné, zato můj manžel a dcery mají řasy takové že by jim to mohl kdekdo závidět, až budou dcery velké ani se nebudou potřebovat líčit :-)
autor:marcela 1. 2. 2009 23:09 | link
nadpis:mňa volakedy učili v škole,...odpovědět
mňa volakedy učili v škole,že obočie by sa nemalo farbit farbou na vlasy.Farbenie obočia aj rias je fajn.Hlavne ked vám po lete vyblednú riasy,alebo nemáte čas na maskaru.S tou dobou pôsobenie na obočie,nie je to vždy tak ako je napísané.Mne stačí kratší čas,keby dlhšie mala by som ho príliš tmavé...
autor:marcela 1. 2. 2009 23:16 | link
nadpis:po aplikácií pinzetou je vho...odpovědět
po aplikácií pinzetou je vhodné,tú čast natriet krémom kvôli začervenaniu... Farbenie rias by sa malo začat v strede rias....
autor:nanina 21. 2. 2009 16:43 | link
nadpis:ja si vtedy natriem začervena...odpovědět
ja si vtedy natriem začervenanú pokožku práve tea trea olejčekom
autor:aneta (*.eurotel.cz) 9. 3. 2009 15:28 | link
nadpis:zlomené řasyodpovědět
ahoj, nevím co má dlěat ,ale zlomily se mi řasy a já už nevím co s tím mám dělat,aby rostly? Nemáte nějakou radu?
autor:marcela 14. 3. 2009 20:29 | link
nadpis:samé od seba sa asi nezlomili...odpovědět
samé od seba sa asi nezlomili,či?:)Riasy dorastú,nemaj obavy,ale nie hned...čo tak sem-tam použit zatiaľ umelé?
autor:barbora (*.t-com.sk) 16. 4. 2009 17:25 | link
nadpis:rozmyslam nad farbenim obociaodpovědět
ale bojim sa toho..obocie mam permanentne vytrhane divne,teda jedno mam ok, a druhe mam pri koreni nosa riedke a chlpky stojate..
myslim ze to farbenie bude vyzerat neprirodzene, ale akosi nemam inu moznost, cele ma to dost depta. napr tato slecna na obrazku s tym obocim vyzera dost neprirodzene
autor:Gábina (*.iol.cz) 27. 9. 2009 17:15 | link
nadpis:dotazodpovědět
chci se zeptat. V článku se píše, že kadeřnice používají na řasy a obočí barvu na vlasy. To dávají bez peroxidu, že? A nemůže to zákaznice štípat? vždyť to je nebezpečné, ne?
autor:Ivana (91.187.*.*) 29. 8. 2013 13:13 | link
nadpis:Re: dotazvýše | odpovědět
Tak o tom slyším prvně, v salonu, kam chodím http://mayanne.cz/akce/trvala-na-rasy-s-barvenim-ras-zdarma/ mají přímo barvu na obočí a sedí mi tedy výborně. Ale zas je pravda, že když si někdo barví vlasy sám, tak vybrat ten správný odstín může být problém.
autor: URGENT LOVE-SPELL TO GET YOUR EX BOYFRIEND/GIRLFRIEND BACK FAST. (105.112.*.*) 21. 10. 2017 05:09 | link
nadpis:Hello I'm Alexandria, I read s...odpovědět
Hello I'm Alexandria, I read some testimonies about a love spell caster by Dr.Unity on how he has helped lots of people in bringing back their ex lovers within some hours, Sincerely I was just thinking if that was real and if this man could really help bring back my lover whom I love so much. I decided to contact him because I love my boyfriend very much and we have been apart for a couple of months I really missed him so much, I have tried all other means to get him back but couldn’t.I contacted Dr.Unity and he told me that my ex will come back to me in the next 11 hours, Dr.Unity released him up to know how much i loved and wanted him. And opened his eyes to picture how much we have share together. My ex is now back to me again.As I`m writing this testimony right now I`m the most happiest lady on earth and me and my boyfriend is living a happy life and our love is now stronger than how it were even before our break up.All thanks goes to GOD and Dr.Unity for the excessive work that he has done for me by helping me to get back with my ex boyfriend. I would like to drop Dr.Unity mail address and hope you see this testimony and contact him if you have any problem and i guarantee you that he will help you. Here’s his contact..
Email him at: Unityspelltemple@gmail.com ,
you can also call him or add him on whats-app:+2348071622464,
or view his website:https://unitysspelltemple.blogspot.com.
autor: REAL URGENT LOVE-SPELL TO GET YOUR EX LOVER BACK FAST. (105.112.*.*) 9. 11. 2017 13:48 | link
nadpis:My husband and I have been mar...odpovědět
My husband and I have been married for 3 and a half years. In June it will be 7 years that we have been a part of each other lives. Recently he found out about a guy I slept with when we were separated and I did not tell him about. Before we got married we both agreed to let everything out and start fresh. I didn’t tell him. I was embarrassed bc the guy and I never actually had sex…just everything that led up to it. not to mention it was my brothers best friend and a huge mistake. well it came out recently along with some lies. A friend told my husband I cheated on him and I have never cheated on my husband nor would I ever. He is convinced I am a cheater. we have 2 beautiful kids and all I have ever wanted is a happy family. my kids and my husband truly are my everything. I can not see a future where my husband is not in it. I want to do whatever I can to save my marriage but I feel my husband is already set on the divorce. I know I could have been a better wife to him….a wife he deserves but now I fee like I have realized it too late. I look at my kids and I hate myself for allowing myself to break my family apart. I know my husband is not perfect and he has hurt me tremendously these past 5 years we have been off and on but we made it through for a reason. I love him and I want to save my marriage, one day a friend of my introduce me to a spell caster online who lift me up gave me hope and with-in 2 days after his spell my husband who told me he needed a divorce, called me and take me back home to me i must say today we are happily as one big family again all thanks to Dr joy a father and a real spell caster.Contact email address joylovespell@gmail.com Call him +2347059014517
autor:Jessica Smith (197.210.*.*) 11. 11. 2017 08:32 | link
nadpis:My testimonyodpovědět
After being in relationship with Wilson for seven years,he broke up with me, I did everything possible to bring him back but all was in vain, I wanted him back so much because of the love I have for him, I begged him with everything, I made promises but he refused. I explained my problem to someone online and she suggested that I should contact a spell caster that could help me cast a spell to bring him back but I am the type that don't believed in spell, I had no choice than to try it, I meant a spell caster called Dr Zuma zuk and I email him, and he told me there was no problem that everything will be okay before three days, that my ex will return to me before three days, he cast the spell and surprisingly in the second day, it was around 4pm. My ex called me, I was so surprised, I answered the call and all he said was that he was so sorry for everything that happened, that he wanted me to return to him, that he loves me so much. I was so happy and went to him, that was how we started living together happily again. Since then, I have made promise that anybody I know that have a relationship problem, I would be of help to such person by referring him or her to the only real and powerful spell caster who helped me with my own problem and who is different from all the fake ones out there. Anybody could need the help of the spell caster, his email: spiritualherbalisthealing@gmail.com or call him +2349055637784 you can email him if you need his assistance in your relationship or anything. CONTACT HIM NOW FOR SOLUTION TO ALL YOUR PROBLEMS
autor:Sarah Jack (105.112.*.*) 20. 11. 2017 03:02 | link
nadpis:tariqmalik0927@gmail.comodpovědět
Thanks to Dr.joy for bringing back my wife and brought great joy to my family!! joylovespell@gmail.com is certainly the best spell caster online, if you need your Ex lover back fast! and his result is 100% guarantee.. A very big problem occurred in my married between me and my wife so terrible that she took the case to court for a divorce she said that she never wanted to stay with me again,and that she did not love me anymore So she packed out of my house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get her back,after much begging,but all to no avail and she confirmed it that she has made her decision,and she never wanted to see me again. So on one evening,as i was coming back from work,i met an old friend of mine who asked of my wife So i explained every thing to her,so she told me that the only way i can get my wife back,is to visit a spell caster,because it has really worked for her too So i never believed in spell,but i had no other choice,than to follow her advice. Then she gave me the email address of the spell caster whom she visited.(joylovespell@gmail.com}, So the next morning,i sent a mail to the address she gave to me,and the spell caster assured me that i will get my wife back the next day what an amazing statement!! I never believed,so he spoke with me,and told me everything that i need to do. Then the next morning, So surprisingly, my wife who did not call me for the past seven months,gave me a call to inform me that she was coming back So Amazing!! So that was how she came back that same day,with lots of love and joy,and she apologized for her mistake,and for the pain she caused me and my children. Then from that day,our relationship was now stronger than how it were before,by the help of a spell caster . So, was now stronger than how it were before,by the help of a spell caster . So, i will advice you out there, If you have any problem contact him and i guarantee you that he will help you. Here’s his contact..Email him at: joylovespell@gmail.com ,you can also call him or add him on whats-app:+2347059014517.

autor:Sarah Jack (197.210.*.*) 17. 12. 2017 03:00 | link
nadpis: HOW I GET MY EX BACK WITHIN 2 DAYSodpovědět

Thanks to Dr.joy for bringing back my wife and brought great joy to my family!! joylovespell@gmail.com is certainly the best spell caster online, if you need your Ex lover back fast! and his result is 100% guarantee.. A very big problem occurred in my married between me and my wife so terrible that she took the case to court for a divorce she said that she never wanted to stay with me again,and that she did not love me anymore So she packed out of my house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get her back,after much begging,but all to no avail and she confirmed it that she has made her decision,and she never wanted to see me again. So on one evening,as i was coming back from work,i met an old friend of mine who asked of my wife So i explained every thing to her,so she told me that the only way i can get my wife back,is to visit a spell caster,because it has really worked for her too So i never believed in spell,but i had no other choice,than to follow her advice. Then she gave me the email address of the spell caster whom she visited.(joylovespell@gmail.com}, So the next morning,i sent a mail to the address she gave to me,and the spell caster assured me that i will get my wife back the next day what an amazing statement!! I never believed,so he spoke with me,and told me everything that i need to do. Then the next morning, So surprisingly, my wife who did not call me for the past seven months,gave me a call to inform me that she was coming back So Amazing!! So that was how she came back that same day,with lots of love and joy,and she apologized for her mistake,and for the pain she caused me and my children. Then from that day,our relationship was now stronger than how it were before,by the help of a spell caster . So, was now stronger than how it were before,by the help of a spell caster . So, i will advice you out there, If you have any problem contact him and i guarantee you that he will help you. Here’s his contact..Email him at: joylovespell@gmail.com ,you can also call him or add him on whats-app:+2347088404185.
autor:Katy 23. 1. 2018 01:30 | link
nadpis:Thanks to him for bring back my husband home odpovědět
I share secret tears whenever i remeber how my 7 years old daughger ask me if her Daddy will be coming home for month ending family round table dinner at Grandmum's house. Its exactly two years my husband Anderson abandoned us for another woman. But i promised my daughter during last Thanksgiving celebration that i will give her an unforgettable gift this Christmas holiday. I never really know how possible this will be, because my husband look into my eyes and said it was over between us. he stop picking up Phone calls and no text messages. I love my husband so much and for the sake of my daughter was ready to do anything to bring husband back home. I don't want to dissapoint my daughter. I told a friend of mine, she introduced me to Dr.Oduduwa that also helped her to restore marriage love and trust with magic love-spell charm. I never believe on magic though i have read some comments online about spellcaster magics and Love-spells to win back lost love, i gave it a try because of my case need solution. I send mail message to Oduduwa email address as my friend gave to me dr.oduduwaspellcaster@gmail.com. Believe me it was surprised me after 2 days of Oduduwa lunched love-spell into air on my behalf at his Temple, my husband came back knocking on my door. This was unforgettable moment in my life and my daughter so exited jump to welcome him home. Something i never thought will be possible became a reality. Dr.Oduduwa Love spell is real Powerful with instant result there are no side effect.
Dr.Oduduwa is a good father with good mutual understanding in communication to solve Charm Spell. SEND Whatssap message to +2348109844548
autor:Sarah Jack (105.112.*.*) 25. 3. 2018 10:53 | link
nadpis:joylovespell@gmail.comodpovědět


Henderson Elizabeth
Dr joy is a trust worthy spell caster and he will be of great help to you. I never believed in spell casting but After 4 years of marriage my husband left me because I lost my womb, and i was unable to give birth to children. I felt like my life has come to an end, and i almost committed suicide, i was emotionally down for a very long time, but thanks to this spell caster called Dr joy whom i met online after my friend Becky Ross told me how he also helped her to bring back her husband in less than 2 days. I believed her and decided to give Dr joy a try and i contacted him on his email joylovespell@gmail.com. and explained my problems to him. He laughed and told me that In less than 2 days, my Husband will come back to me again, and that he will restore my womb and i will give birth to children. At first i thought it was a joke but i took courage and believed as Dr joy has said and it did happen just as this Great spell caster said, My husband called me and was crying, begging for forgiveness. I forgive him and today i am so glad that all worries and problems has gone away, and we are even happier than before, another good news is that i am pregnant now, and very soon we will have our baby. Dr joy is really a gifted and a powerful spiritual man and i will not stop publishing him because he is a wonderful man. I advice you all If you have a problem and you are looking for a real and genuine spell caster to solve all your problems just Contact Dr joy on his email on joylovespell@gmail.com. because he will always help you to solve all problems. Once again thank you Dr joy. Thank you, thank you.
you can also call him or add him on Whats-app: +2347088404185.
autor:Meredith Reese (104.145.*.*) 13. 7. 2018 21:20 | link
nadpis:My Husband is my Heroodpovědět
My husband is my hero, he saved our marriage and my heart from an unhealthy emotional attachment with my ex.
The problem was that I jumped into marriage from a fresh breakup, I never allowed my heart to heal, that’s why I was heavily hunted and distracted to a point that I almost abandoned my husband and our 2 beautiful daughters to my ex. Look how stupid I was to think that my beloved husband of 5 years can be replaced by a bad ass ex-boyfriend.
My husband proved that real men still exist despite all the embarrassment I brought to him, he didn’t let go, he rather worked with Dr. Wakina through his love spell to untie me from the unhealthy emotional attachment with my ex.
Now my eyes are open to cherish the beautiful family I have, I also realised the meaning of true love. I’m hoping to do more than what Dr. Wakina via dr.wakinalovetemple@gmail.com did for me.
Thanks to my husband for letting me share this story.
Remain blessed.
autor:rphljesse 15. 8. 2018 19:41 | link
nadpis:Simple thanks to Dr. Wakinaodpovědět
Not much to say concerning Dr. Wakina, we all know Dr. Wakina love spell is capable of resurrecting a dead-end relationship. This is just a simply thank you for bringing back my ex-wife after three years and four months of ongoing feud. His mysterious spell worked as testified by people he has helped, he saved my married just as promised. I will conclude by saying with Dr. spell you don’t need to fight anymore or go through pains just to save your marriage. His contact email is (dr.wakinalovetemple@gmail.com)
autor:eric brunt (176.113.*.*) 21. 7. 2019 08:36 | link
nadpis:i am ERIC BRUNT by name. Greet...odpovědět
i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com
or
call/whatsapp:+2349057261346
i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com
or
call/whatsapp:+2349057261346
1–32 z 32
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum