Letní horoskop

Letní horoskop

Konečně jsme se všichni dočkali. Léto, teplé počasí, čas vytoužených dovolených u moře, to vše právě přichází. Práci zahodíme za hlavu a budeme chvíli odpočívat. Přečtěte si v letním horoskopu,  co vás asi čeká...

Kozoroh

22.12.- 20.01. 

Léto a deprese? To přece nejde dohromady, proto se snažte odhodit všechny vaše chmury, které se za vámi táhnou jako stín, a užijte si radosti z krásného letního počasí. Není nad to umět jen tak vypnout a nad ničím nepřemýšlet, hlava se vám pak vyčistí sama a zůstanou v ní jen podstatné věci. Na letním odpočinku se také opětovně utuží vztahy, jak partnerské tak i rodinné, což vám udělá velkou radost, kterou nepokazí ani nutnost vrátit se do práce po letní dovolené. V práci vás čeká překvapení v podobě finanční odměny, na kterou jste tak dlouho dřeli.

Na co dát pozor: jste příliš důvěřiví, a mohli byste na to dost rychle doplatit. Zajímejte se spíš o sebe než o druhé. 

Vodnář

21.1.-20.2. 

Když dovolená, tak jedině u vody, ideální by bylo u moře, ale to se nemusí pokaždé splnit, proto se uskromněte a spokojte se i s rybníkem. I v skromném prostředí zažijete spoustu dobrodružství, na která budete ještě dlouho vzpomínat. Nebuďte příliš naivní a nemějte velké očekávání, pak byste byli jedině zklamaní. Podívejte se na věci reálně, pak vás nemůže překvapit, když se věci nebudou dít, tak jak jste si je nalinkovali. Nicméně, v září se dostanete opět do formy a budete se cítit jako znovuzrození. Že by vás čekala i nová láska? No je to možné. Stačí být jen ve správný čas na správném místě.

Na co si dát pozor: falešní přátelé? Že vám se to nemůže stát? Tak, abyste se nedivili, až budete mít kudlu v zádech. 

Ryby

21.2.-20.3. 

Peníze nejsou všechno, proto je tolik neřešte. Užívejte život, dokud můžete. I za pár kaček se na nějakou dovolenou dostanete, a že to nebude do pěti hvězdičkového hotelu, přece není podstatné, jde o to být s těmi, na kterým vás záleží a jste s nimi rádi. Ve vztahu s partnerem budete vyrovnaní jako nikdy, toto léto vám přeje, tak si ho nenechte ničím a také nikým zkazit. Dětem dejte větší volnost, dovolte jim si také užít prázdniny. I ony mají své touhy a přání.

Na co si dát pozor: nerozhodujte se ve stresových situacích, nechte si čas na rozmyšlenou, jinak byste mohli pěkně tvrdě narazit. 

Beran

21.3.-20.4. 

Vaše svůdná postava rozpálí nejednoho chlapíka na pláži, ať už někde u moře či na městském koupališti, pozor ale abyste to se svou výstředností nepřehnaly, váš protějšek by nemusel mít pro vaše hrátky pochopení. Nebylo by zrovna příjemné strávit zbytek prázdnin bez milence, zvláště když jste tak ve formě. Nejste stvořeni pro domácí práce, a tak se vydejte do terénu, kde vám bude zaručeně nejlíp, určitě zažijete něco nevídaného. Sluší vám světlé barvy, tak je noste, léto je nejlepší příležitost.

Na co si dát pozor: pokud budete trávit dovolenou v exotické zemi, zkontrolujte, zda máte patřičná očkování. 

Býk

21.4.-21.5. 

Vaše tvrdá povaha se projeví i letos v létě. Nebudete-li spokojeni, dáte to patřičně najevo a s pořádnou parádou. Ale raději se řiďte heslem nic se nemá přehánět, ať si o vás okolí nemyslí, že jste hysterka. Mohlo by vám to pokazit vaši dobrou pověst. Letošní dovolenou strávíte bez dětí, což umožní utužit váš sexuální život a vrátit se do mladých let. Jednoduše budete si užívat jak nikdy. Ale vaše opojení létem zchladne po návratu do stereotypu, ale tomu se bohužel nevyhnete.

Na co si dát pozor: nejezte nic, o čem nevíte jako a kdo to připravoval, nechcete mít přece tři dny průjem. 

Blíženci

22.5.-21.6. 

Málo si věříte, a proto jste pořád bez chlapa. Žádný z mužů nechce mít po svém boku ufňukanou chudinku, ale naopak sebevědomou a krásnou ženu. A tou vy jste, jen ji v sobě musíte objevit, a toto léto k tomu skýtá neskonale mnoho příležitostí, stačí jich jen využít. Zajděte na kosmetiku, ke kadeřnici a udělejte už konečně něco s těmi nehty. Noste barevné oblečení a snažte se působit vesele, jedině tak můžete zaujmout. Peníze se vám jen pohrnou, až nebudete vědět, co s nimi. Že byste si užila další dovolenou?

Na co si dát pozor: nedejte na názor druhých, sama nejlíp víte, jak získat to, po čem toužíte. Stačí se jen nebát a jít do toho.

Rak

22.6.- 22.7. 

Nudíte se, tak to letošní léto udělejte nějak netradiční. Jak to provedete, záleží jen na vás, ale sami uznejte, zda není ten pravý čas na změnu. Letos v létě budete toužit poznat co nejvíc míst a s tím i co nejvíc nových lidí, možná pokud se dobře rozhlédnete, mezi nimi najdete i spřízněnou duši. Hvězdy stojí na vaší straně, takže stačí, když toho jen využijete. Umíte se ozvat v ten pravý čas, a to vám přinese jen štěstí.

Na co si dát pozor: zloději číhají na každém rohu, a pokud budete působit jako turisti, jistě si na vás smlsnou. Tak schovávejte peníze a doklady důkladně a nedávejte je z ruky. 

Lev

23.7.- 22.8. 

Nemůžete se dohodnout, kam pojedete na dovolenou? Vyřešte to tak, že si odpočinete každý sám, budete mít čas na přemýšlení, jak s vaším vztahem dál. Vrátíte se oba odpočatí a s vyčištěnou hlavou. Všechny vaše předchozí problémy jako by odneslo moře a oba se zase do sebe zamilujte jako kdysi. Zdraví vám bude přát a dokonce si troufnete na věci, které budou brát dech. Jen pozor, abyste věděli, kde jsou vaše hranice. Nepřehánějte to s alkoholem, nesluší vám, když jste opilí.

Na co si dát pozor: to, co říkáte, může vyznít i jinak, než to myslíte, a vy přece nechcete nikoho urazit a dělat si zle. Tak raději prvně myslete a pak mluvte. 

Panna

23.8.-22.9.

Dovolená v luxusním hotelu? Kdepak ,to není nic, čím byste se nechali okouzlit. Vy tak nejraději na vodu nebo čundr. A děláte dobře, když sami víte, co je pro vás nejlepší. Nenechte si to nikým vymlouvat. Pro osamělé duše se naskytne jen několik vhodných okamžiků k tomu, aby někoho ulovily, tak je nenechte uplavat jen tak. Po létě budete natolik nabytí energií, že tím budete rozčilovat nejednoho kolegu v práci, důležité je si nenechat nikým otrávit život. Práce vás nenaplňuje, nepřemýšleli jste o změně?

Na co si dát pozor: hlídejte děti, ať nelezou, kam nemají. Nechcete přece na dovolené shánět lékařskou pomoc, nebo ano? 

Váhy

23.9.- 23.10.

Nejste výstřední a akční, tak se to nesnažte měnit. Nutit se do něčeho, co vám nesedí, není to váš styl. Pěkně si zajedťe na chatu jako každý rok, zde si nejlépe odpočinete. Nepotřebuje ohromovat okolí, za kolik jste letos byli na dovolené, vaše skromnost je vaší největší předností. Sice vás možná nepotěší, že si soudědi z okolní chaty vybrali stejný termín na letní opočinek jako vy, ale aspoň se nebudete nudit. Trochu vzrušení nikomu neublíží.

Na co si dát pozor: nepřehánějte to s opalováním, fleky na kůži a nějaké ty spáleniny, nejsou zrovna v módě. A mimochodem taky hodně bolí. 

Štír

24.10.- 22.11.

Na co ty peníze pořád škudlíte? Nebuďte pořád tak upjatí, rozjeďte to trochu. Vyrazte na nákupy  a udělejte radost i svým blízkým. Takový nečekaný dárek potěší a upevní vztahy. Na vztahy budete mít toto léto neuvěřitelné štěstí, a proto budete muset čelit mnoho pomlouvačným řečem. Ale to vás nesmí odradit, když vám štěstí přeje, využijte toho. Co takhle letní festival? Promyslete to, už jste dlouho nikde nebyli za kulturou, stálo by to za úvahu.

Na co si dát pozor: ke konci léta dojde k nečekané události v rodině. Budete muset stát všichni při sobě a jeden druhého podržet, ale vše to zvládnete, nebojte. 

Střelec

23.11.- 21.12

Vybrat dovolenou není jen tak a vy se pořád nemůžete s rodinou shodnout. Nechte to na náhodě, kam vás zanese. Budete mile překvapeni, jaký směr vaše prázdniny naberou, i když to nemusí být zrovna u moře. Na chlapy si dávejte pozor, jejich úmysly nejsou nejčistější, je potřeba nastoupit proti nim s velkým arzenálem, abyste se ubránily. Během vašich prázdninových radovánek nebude chybět v žádném případě humor, který vás tak nakopne, že se nepřestanete smát ani na podzim. Pozor, z dovolené si přivezete nečekaný dárek. Že by nový přírůstek?

Na co si dát pozor: zatímco společenský život bude jedna báseň, dávejte pozor na své zdraví, hrozí úraz, pokud nebudete ostražití.

Připravila Pavla Musilová

Jméno: Heslo:
Hodnocení
0 1 2 3 4

Související stránky

Diskuse:

1–6 z 6
autor:Janča 20. 6. 2010 10:01 | link
nadpis:Teda, jsem blíženec a tohle ...odpovědět
Teda, jsem blíženec a tohle na mě fakt sedí, musím se nad sebou zamyslet.
autor:julikay 4. 7. 2019 22:58 | link
nadpis: Urgent effective love Spell výše | odpovědět
LOVE SPELL CASTER (DR. GBOJIE) THAT HELPED ME BRING BACK MY DIVORCE HUSBAND CONTACT HIM NOW FOR ANY KIND OF HELP

With so much in my heart i am here to express myself on how Dr. GBOJIE saved my marriage from divorce. Myself and my husband were having some misunderstanding and it was tearing our marriage apart to the extend my husband was seeking for a divorce. So i have no option than to go to the internet to seek for solution to my problem it was there i came across Dr. GBOJIE details and about how he has helped a lot of people by restoring there relationship. I contact Dr.GBOJIE and in less than 48 hours my husband cancelled the divorce papers. Now myself and my husband live together in peace and harmony all thanks to Dr.GBOJIE for saving my marriage from breaking up. Dr. GBOJIE contact information are via email: gbojiespiritualtemple@yahoo.com , gbojiespiritualtemple@gmail.com or call his phone number or WhatsApp: +2349066410185 .or check out his website :http://gbojiespiritualtemple.website2.me
autor:Katynka 22. 6. 2010 06:46 | link
nadpis:Jančo já jsem taky blížene...odpovědět
Jančo já jsem taky blíženec a zadaná jsem už čtyři roky a měsíc zasnoubená a že bych se potřebovala nad sebou zamyslet???
autor:lisaowen (*.ipvanish.com) 12. 5. 2018 03:36 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:abu mali 20. 8. 2018 18:59 | link
nadpis:Buy 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY and Documents,(whatsapp..+14083372138)odpovědět
Buy COUNTERFEIT, Real and Fake Documents,(whatsapp..+14083372138)

Buy Real And Fake Passports,Drivers License,ID Cards,100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY etc (drabumali@gmail.com ) Contacts via Whatsapp...... , +14083372138

Hello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as wellWe are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable
counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating
around the world. We offer only original high-quality counterfeit
currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to
be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable
to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed
and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks
and passes the light detector test. We will deliver the money directly
to your home without the interference of customs . we have a Huge
quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY
DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world
both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which
differs substantially from normal paper. By using a special printing
technique, several picture elements on the front of the banknote are
identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.
- Can be used in banks but can be used else where same like normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES

Contact us via
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com

Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
1–6 z 6
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum