Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Každá z nás to určitě zažila. Ráno se probudíte, kouknete do zrcadla a ptáte se, co s těmi vlasy dnes uděláte. Ve většině případů končí pod vodou a šamponem, v jiných případech jen prohrábnete a jdete. Řekněte si stop. Pokud opravdu nevíte, je čas na změnu. Jestliže hodláte podstoupit radikální zákrok a pokusit se o změnu image, poraďte se s odborným kadeřníkem. Raději si připlaťte, než abyste daly pár korun za spálenou trvalou někde v salonu, kde sice poskytují levné služby, ale...

Jaký zvolit střih na jaro?

Letošním hitem budou lehké účesy. Vyhýbejte se ostrých linií kolem obličeje. Trendem letošního jara jsou ležérní vlny. Do popředí se dostávají dlouhé ofiny padající přes oči, střižené dokulata.

Vedle nesáhnete ani v případě delších mikád. Po vzoru Victorie Beckhamové a také především Francouzek je tento střih velice šarmantní, ať v kratší nebo delší délce, která je ovšem pro ležérnost možná příznivější a lépe se hodí k módním trendům jara 2008.

Kudrnaté, rovné, rozcuchané

Kudrnaté a vlnité vlasy jsou velmi šmrncovní a pro přicházející období slunce velmi moderní. Je v nich zkrátka něco svůdného. Ideální jsou velké lokýnky, kterých docílíte buď natáčkami, nebo kulmou. Jestliže je to pro vás moc pracné, poraďte se s kadeřníkem o trvalé. Zde ale musíte počítat, že bude odrůstat a vlasy se častou aplikací budou ničit. Jestliže máte kratší vlasy a váháte u lokýnek, nemáte proč. Některým ženám právě s kratšími vlasy kudrny sluší mnohem více než vlasy jako hřebíky.

Narovnané vlasy jsou jakousi klasikou, která se hodí jednoduše pro každou příležitost. Krásně zvýrazňují rysy obličeje a tudíž přirozenou krásu. Uhlazený účes vypadá velmi něžně, nevinně a přirozeně, a navíc s ním není skoro žádná práce. Stačí jen keramická žehlička, na které opět nešetřete, jinak rovných vlasů nedocílíte. Doporučuji zakoupit v kadeřnických značkových salonech.
 
Rozcuchaný vzhled je samozřejmě převážně adresován majitelkám krátkých sestřihů. Sice se říká, že když má žena krátké vlasy, je jednoduché je upravit, ale někdy to nemusí být až docela pravda. Samozřejmě také o krátké vlasy musíte pečovat stejně jako o dlouhé. Rozcuchané vzhledu docílíte pomocí gelu, tužidla nebo laku na vlasy. Dejte jen pozor, aby účes vypadal ležérně a roztomile.
 

Trendy barvy

Pokud jde o aktuální trendy, nelze příliš hovořit o konkrétních barvách, jako spíše o celkovém dojmu, vzhledu vašeho účesu. In jsou totiž plné, živé barvy, které se na vaší hlavě předvedou v celé škále jemně odlišných odstínů a tónů, působící přirozeně a mladistvě. Barevné helmy nebo useknuté odbarvené proužky už jsou rozhodně out. Inspirujte se se různou škálou barevných odstínů od značky Garnier.

Jestliže se chystáte změnit si barvu vlasů, rozhodně byste neměla podcenit výběr odstínu. Pokud se vypravíte do kadeřnického salónu, ochotně vám poradí kadeřník, ovšem v případě že se chystáte přebarvit si vlasy koupenou barvou doma, je třeba vše dobře promyslet. Nesnažte se o extrémy. Černovláska odbarvená na blond a naopak působí nepřirozeně. Ideální je držet se své přírodní barvy a volit pouze odstíny trochu světlejší nebo tmavší.

Je-li řeč o barvení vlasů, není od věci připomenout nutnost péče o ně. Barvení, a především tedy zesvětlování vlasů narušuje jejich strukturu, a je tedy zapotřebí vlasům po umytí dopřát také nějakou regeneraci. Zajisté vám pomohou výrobky řady Garnier určené přímo na barvené vlasy. Nejvhodnější je společné použití šamponu, kondicioneru nebo masky.
 

Důležitý je také šampon

Ať už máte vlasy dlouhé, krátké, kudrnaté nebo rovné, velmi důležitý je pro všechny výběr vlasové kosmetiky. Jestliže se na vaší pokožce vyskytly lupy, neváhejte a kupte si šampon od Garnier, který vám s jejich odstraněním pomůže. Na snadno mastící se vlasy použijte taktéž správnou vlasovou kosmetiku stejně tak na vlasy barvené. Vlasy myjte dle potřeby. Zkrátka buďte krásná a in se svěží hřívou.

Autor: Klára Bílá

 

Jméno: Heslo:

Diskuse:

25049–25055 z 25055
autor:michael shaw (*.turkrdns.com) 14. 1. 2021 15:33 | link
nadpis:how to join illuminatiodpovědět
YOU ARE HIGHLY WELCOME TO THE GREAT ILLUMINATI OF RICHES AND FAME
Email: jamesshamar666@gmail.com LIVE THAT DREAMED LIFE YOU SICK FOR AND BE RECOGNIZED IN YOUR OWN WORLD.WELCOME TO GREAT BROTHERHOOD OF THE ILLUMINATI,Hello Good People Of The World, Are you a business man or an artist, a Politicians, a pastor and you want to become rich,big, Powerful and famous in the world, join us to become one of our official member of the illuminati today we offer the member after the initiation the sum of 20 million pounds.you shall be given an ideal chance to visit the Illuminati and his representative after registrations is completed by you, no sacrifice, or human life needed, Illuminati brotherhood brings along wealth and famous in life, you have a full access to eradicate poverty away from your life now. it only a member who is been initiated into the Illuminati have the authority to bring any member to the illuminati, so before you contact any body you must be link by who is already a member, Join us today and realize your dreams. we also help out our member in protection of drugs pushing, once you become a member you will be rich and famous and more other for the rest of your life, Illuminati make there member happy so i will want you all to also be a member of the Illuminati Thanks.Join today and make your dreams come true. contact us now with jamesshamar666@gmail.com or whatsapp +2349018520203 BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.(1). A Cash Reward of 20,000,000,00 POUNDS,(2). A New Sleek Dream CAR valued at 120,000 POUNDS,(3). A Dream House bought in the country of your own choice One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.(4). One year Golf Membership package(5). A V.I.P treatment in all Airports in the World(6). A total Lifestyle change Access to Bohemian Grove Monthly payment of 10,000,000 POUNDS into your bank account every month. (7). As a member One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.If you are Really interested..Kind Regards,
DR. JAMES SHAMAR
Illuminati Initiation Department,
Unit IV, West Africa Region,
Diplomatic Area,
PO Box 41, Hexagon Tower Delaunays Road GB-Blackley,
Manchester.
USA Phone: +18583605405Whatsapp Number: +2349018520203
Email: jamesshamar666@gmail.com
autor:Merissa Ahmed (192.119.*.*) 16. 1. 2021 00:54 | link
nadpis:Merissa Ahmedodpovědět
Nama ::::: [Merissa Ahmed]
Negara::::::[Malaysia]
Alamat:::::[Jalan-Bukit Bintang Plaza, Jalan Bukit Bintang]
Bandar::::::::::::[Kuala Lumpur]
Amaun Pinjaman::::[RM 450k. [berjaya]
Nombor WhatsApp:::: [http://www.wasap.my/+601125693785/financialserviceauthority400@gmail.com]
e_mail::::[merissaahmed11@gmail.com]


Nama saya Merissa, seorang ibu kepada dua anak saya dari Malaysia dan saya telah berada di Malaysia selama bertahun-tahun dan sehingga saat ini kesaksian ini saya masih berada di Malaysia. Salah satu masalah utama yang pernah saya hadapi dengan perniagaan saya ialah masalah kewangan dan pembiayaan semula dan ini menyebabkan saya mencari pinjaman dan akibatnya saya menjadi mangsa 2 pemberi pinjaman fiktif dan ini sebenarnya membuat saya trauma sampai tahap tertentu tetapi saya tidak pernah putus asa sehingga saya melalui blog dan juga media lain saya mempunyai peluang untuk menemui [DUBAI FINANCIAL SERVICE AUTHORITY] pada awalnya saya berasa takut dan sangat skeptikal mengenainya, tetapi saya harus mengambil risiko satu kali yang akhirnya membawa kepada kebebasan kewangan saya. Saya benar-benar memohon pinjaman sebanyak RM 450K dalam masa 24 jam proses pembayaran berjaya dilakukan. Keseluruhan proses ini boleh dipercayai dengan jujur ​​dan boleh dipercayai, jadi jangan takut dengan pinjaman dalam talian hubungi [DUBAI FINANCIAL SERVICE AUTHORITY] untuk mendapatkan pinjaman yang boleh dipercayai @ kadar faedah yang sangat rendah Anda boleh menghubungi mereka melalui alamat e-mel di bawah ::
financialserviceauthority400@gmail.com
Atau jika anda ingin membuat lebih banyak pertanyaan, anda juga boleh menghubungi saya melalui e-mel ini: merissaahmed11@gmail.com

Nama:::::[Merissa Ahmed]
Negara::::::[Malaysia]
Alamat ::::: [Jalan-Bukit Bintang Plaza, Jalan Bukit Bintang]
Bandar::::::::::::[Kuala Lumpur]
Amaun Pinjaman::::[RM 450k. [berjaya]
Nombor WhatsApp:::: [http://www.wasap.my/+601125693785/financialserviceauthority400@gmail.com]
autor:scott james (185.104.*.*) 18. 1. 2021 10:42 | link
nadpis:inquiry.securedfunding@gmail.comodpovědět
(BG) AND STANDBY LETTER OF CREDIT (SBLC) FOR BUY OR LEASE AT THE BEST AVAILABLE RATES

Dear Sir/Ma,

We offer certified and verifiable financial bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
of taking up time bound transactions.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+2%
FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+2%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded,
loan financing by providing you with yearly.
RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days

I will be glad to share with you our working procedures.

Name : Scott james

Email : inquiry.securedfunding@gmail.com
Skype : Inquiry.securedfunding@gmail.com
autor:scott james (185.104.*.*) 18. 1. 2021 14:13 | link
nadpis:inquiry.securedfunding@gmail.comodpovědět
(BG) AND STANDBY LETTER OF CREDIT (SBLC) FOR BUY OR LEASE AT THE BEST AVAILABLE RATES

Dear Sir/Ma,

We offer certified and verifiable financial bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
of taking up time bound transactions.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+2%
FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+2%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded,
loan financing by providing you with yearly.
RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days

I will be glad to share with you our working procedures.

Name : Scott james

Email : inquiry.securedfunding@gmail.com
Skype : Inquiry.securedfunding@gmail.com
autor:Sheila Donnell (129.205.*.*) 18. 1. 2021 14:45 | link
nadpis:My purpose out here today is t...odpovědět
My purpose out here today is to share this article to the world about how Doctor Odunga helped me in getting back my ex-boyfriend that broke up with me 4 months ago. I tried all I could to make him see reasons with me so that we can continue our relationship but he denied me. Thank God for giving me the thought of going into the internet to search for help. I searched properly and I saw different reviews on Doctor Odunga and I insisted on giving it a try by contacting him via whats-app on (+2348167159012) and email. He gave me reason to live again and after He prepared the spell, He told me that my ex-boyfriend will come back to me within 28 hours. Can you believe it that my ex-boyfriend really came back and our wedding will be held soon. Contact him now if you need any help. Email: odungaspelltemple@gmail.com and he does a lot of spells. Once again I want to say I'm very grateful for your help
autor:DANNY WAYNE (*.quadranet.com) 18. 1. 2021 15:01 | link
nadpis:THANK ME LATERodpovědět
With the help of these hackers called WHITEHATS , I made my hacking service run smoothly. They have the best hacking tools I have ever seen. So they did my job with ease please kindly contact WhitehatstechAtgmailDotcom for any of their hacking services and I assure you that they will work to your satisfaction, I can boldly say they are the best hackers, because I have witnessed their good work, which is why I am recommending them all now
autor:sani abdul (105.112.*.*) 19. 1. 2021 19:14 | link
nadpis:abdulsaniabdul11@gmail.comodpovědět
Hai semuanya, Nama saya Sani Abdul dan saya berbicara sebagai orang paling bahagia di seluruh dunia hari ini sebelum sekarang. Saya dikalahkan secara finansial tanpa harapan bantuan, tetapi ceritanya akan segera berubah ketika saya bertemu dengan SIR RYAN CEANIC. Saya sangat senang mengatakan keluarga saya kembali selamanya karena saya membutuhkan pinjaman Rp.700 juta untuk memulai hidup saya karena profesi saya karena saya seorang ayah tunggal dengan 3 anak dan seluruh dunia sepertinya bergantung pada saya sampai Tuhan mengirim saya ke perusahaan ini yang mengubah hidup saya dan keluarga saya, perusahaan yang takut akan Tuhan, RYAN CEANIC LOAN FIRM, mereka adalah Juruselamat Tuhan yang dikirim untuk menyelamatkan keluarga saya dan pada awalnya saya pikir itu tidak akan mungkin sampai saya mendapat pinjaman sebesar Rp. 700 juta dan saya akan menyarankan siapa saja yang benar-benar membutuhkan pinjaman untuk menghubungi SIR RYAN CEANIC melalui email. [ryanceanicloanfirm1@.outlook.com] karena ini adalah pemberi pinjaman yang paling memahami dan baik Rincian Kontak: e_mail Alamat: ryanceanicloanfirm1@.outlook.com >>>> WhatsApp ::: +4915772501298 "" "Perusahaan :: RYAN CEANIC LOAN FIRM" "" "" Jumlah Pinjaman ::: Rp.700 juta Nama ::::: Sani Abdul "" "" .Negara :::: Indonesia "" "Pekerjaan: Pedagang" "" Tahun Saya Mendapat Pinjaman Saya: ,April 2020 "" "" "Email Saya :::: abdulsaniabdul11@gmail.com
25049–25055 z 25055
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum