Jarní horoskop: co vás čeká?

Jarní horoskop: co vás čeká?

Vytoužený okamžik je tu, dnes začíná jaro! Příroda se probouzí, všechno okolo nás jen kvete a prostor pro nové zážitky se jen nabízí. V žádném případě nemůže chybět ani nový jarní horoskop, který napoví, jaký bude váš další čtvrtrok.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Přestože jste zimní znamení, nijak zvlášť se v zimních radovánkách nevyžíváte a raději upřednostňujete sportovní aktivity jako kolečkové brusle, jízdu na kole nebo plavání a s příchodem jara jich také naplno využijete. Sportem si parádně zformujete postavu, takže se nebudete muset nijak omezovat v jídle. Nové jarní pokušení v lásce na sebe nenechá dlouho čekat. Jestli vaše poblouznění vydrží, záleží pouze na vaší odhodlanosti upustit od svých náročných představ a požadavků na partnera.
 

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

S odchodem zimy máte pocit, jako byste ztratila životní směr. Ale nezoufejte, s jarem se ve vás probudí i nová touha poznávat věci, které vám nikdy neimponovaly, a s tím přijdou i nové poznatky a lidé. Nikdy není pozdě začít od začátku, ať už se jedná o jakoukoli oblast života. Měla byste začít být trochu více sobecká a myslet více na sebe a svoje potřeby. Začněte si dopřávat více radosti. V rodinných záležitostech budete figurovat jako nárazník a starší členové rodiny se budou odvolávat na vaše názory, proto pozor na to, co říkáte a jak to myslíte.
 

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Na jarní etapu si naplánujete mnoho nových idejí, které se budete snažit uskutečnit, a to za každou cenu. Ale pozor, abyste nešla přes mrtvoly, váš vztah by takové napětí nemusel vydržet. Napjatá partnerská atmosféra bude ke konci jara gradovat a vy si konečně uvědomíte, že tak to dál nejde. Otevřou se vám nové možnosti, které ovlivní vaše dosavadní vidění světa. Tím, že něco skončí, začne i něco dalšího a vy se máte rozhodně na co těšit. Nebojte se přijmout novou pracovní nabídku, i když není v okolí vašeho dosavadního bydliště.
 

Beran

21. 3. – 20. 4.

Vaše tvrdohlavá povaha vám nedá klidně spát, pořád vyvoláváte konflikty se svými blízkými tím, že si urputně stojíte za svým. Je čas to změnit. Trocha flegmatického pohledu na okolní svět vám jen prospěje a usnadní vám život. I partner ocení, když ustanou hádky. Váš milostný život na jaře jen pokvete, s čímž souvisí i vaše probuzená touha po potomkovi. V oblasti medicíny se nadchnete pro alternativní léčení a sama se aktivně zapojíte. 

Býk

21. 4. – 20. 5.

Rodinná pohoda je pro vás úplně nejvíc a stav, který je momentálně u vás doma, neodpovídá vaší představě o spokojené rodině. Je čas s tím něco dělat. Zapojte více všechny členy domácnosti do rodinných činností, udělejte si více výletů, ať je rodinka více pohromadě. Jarní období je pro výlety jako stvořené a přispěje to k utužení rodinných pout. Vaše pleť je po zimně suchá a bez barvy. Zajděte na kosmetiku a nechte se také trochu hýčkat. Chcete přece pořád vypadat stejně dobře, jako když vám bylo dvacet let.
 

Blíženci

21. 5. – 21. 6.

Jste-li bez partnera, vyjděte ven ze svého pokoje, ať mají muži příležitost se s vámi seznamovat. Doma nikoho nepotkáte a svou situaci nezměníte. Zadaní mají před sebou období plné lásky a pohody. Peníze se nepohrnou, přesto si budete žít docela spokojeně a vždycky se vám podaří ještě nějakou korunu naspořit. Toho můžete využít a vyrazit s partnerem na romantický víkend, určitě to ocení. Co můžete udělat pro svoje zdraví? Omezit sladkosti, ať do plavek trochu vypadáte.
 

Rak

22. 6. – 22. 7.

Teplé počasí a trochu slunce! To je nejlepší lék pro vaše chatrné zdraví. Pobyt na chaloupce někde daleko od civilizace a příjemné prostředí vám udělá mnohem lépe než kdejaký doktor s horou prášků. Jakmile sluneční paprsky pohladí vaší tvář, opět se dostanete do formy a budete rozdávat úsměvy na všechny strany. Jaro vám umožní utřídit si myšlenky a pomůže řešit problémy, ve kterých jste doposud tápala. Poznáte nové přátele, kteří vám do života vnesou lavinu netradičních zážitků.
 

Lev

23. 7. – 23. 8.

Odpočívání bylo v zimě dost. Máte chuť podnikat výpravy do přírody, sportovat, prostě uniknout nudě. Máte maximální nasazení, ale přece jen nic se nemá přehánět, proto pozor, ať si nepřihodíte nějaké vážné zdravotní problémy. Dočkáte se neočekávaného dědictví po vzdáleném příbuzném a kápne z toho i menší finanční obnos. Náhoda pomůže k setkání s přítelem z dětství a společně po mnoha letech zavzpomínáte, jaké bezstarostné dětství jste měla. Děláte vše pro to, aby i vaše děti měly šťastné dětství?
 

Panna

24. 8. – 23. 9.

Neumíte přijmout kritiku ani rozeznat dobrou radu od špatné. To vám přineslo vlnu problémů v práci, které teď musíte následně řešit. Nicméně bez ohledu na pracovní trampoty pro vás jaro nachystá velmi příjemné okamžiky v rodinném kruhu. Najdete společnou řeč s rodiči vašeho partnera, což se u vás po jistou dobu zdálo naprosto nemožné. Někdo z vašeho okolí má pro vás zprávu, se kterou bude potřebovat pomoct. Je tedy na vás, abyste ho podpořila. Bude očekávat, že zachováte klidnou hlavu a najdete útěšná slova.
 

Váhy

24. 9. – 23. 10.

Letos na jaře se bude mít opravdu královsky. Poštěstí se vám znovu se setkat s někým, kdo pro vás byl kdysi hodně důležitý, a navážete intenzivní a nové vztahy. V práci se nedočkáte vytouženého povýšení, ale vás to ani mrzet nebude, už jste si na svou dosavadní práci zvykla a jste s ní v celku spokojená. Změny nastanou ohledně vašeho zdraví. Pokud trpíte alergií, tak letošní jaro nebude tak hrozné jako ty ostatní a vaše zdravotní problémy ustoupí do pozadí.
 

Štír

24. 10. – 22. 11.

Jste po zimně pěkně zakulacená a připadáte si jak soudek? Není problém začít se trochu hýbat a nastavit si jinak jídelníček. Za měsíc budete opět fit a můžete lámat srdce svým nápadníkům. A že jich nebude málo! Jen dávejte pozor, komu věnujete svoji pozornost, ona vnější krása není všechno. Trochu skromnosti v požadavcích na krásu partnera přinese vztah, o jakém jste vždy toužila. Zeptejte se na názor kamarádky, co si o potencionálním partnerovi myslí, pokud si nejste sama jistá.
 

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Zima vám sebrala energii a chuť cokoli kreativního dělat. Ale jste umělecká duše a jaro vás opět nabije a dodá chuť znovu tvořit nové věci. Potkáte někoho, kdo vysloví pozitivní názor na vaši tvorbu, a vy se posunete zase o kus dál. Dělejte to z přesvědčení, že to je pro vás vhodné, a ne proto, že vás někdo nutí. Doma vás podpoří při nepříjemném jednání s úřady a dodají vám odvahu, abyste se sebou nenechala zametat. Stačí nastudovat pár právních kliček a uvidíte, jak bude úředník pokorný. 

Připravila Pavla Musilová

Jméno: Heslo:

Diskuse:

1–24 z 24
autor:lusinka 21. 3. 2011 15:03 | link
nadpis::o) mi to celkem sedí teda....odpovědět
:o) mi to celkem sedí teda.
autor:julikay 4. 7. 2019 22:56 | link
nadpis:EFFECTIVE AND POWERFUL LOVE SPELL výše | odpovědět
LOVE SPELL CASTER (DR. GBOJIE) THAT HELPED ME BRING BACK MY DIVORCE HUSBAND CONTACT HIM NOW FOR ANY KIND OF HELP

With so much in my heart i am here to express myself on how Dr. GBOJIE saved my marriage from divorce. Myself and my husband were having some misunderstanding and it was tearing our marriage apart to the extend my husband was seeking for a divorce. So i have no option than to go to the internet to seek for solution to my problem it was there i came across Dr. GBOJIE details and about how he has helped a lot of people by restoring there relationship. I contact Dr.GBOJIE and in less than 48 hours my husband cancelled the divorce papers. Now myself and my husband live together in peace and harmony all thanks to Dr.GBOJIE for saving my marriage from breaking up. Dr. GBOJIE contact information are via email: gbojiespiritualtemple@yahoo.com , gbojiespiritualtemple@gmail.com or call his phone number or WhatsApp: +2349066410185 .or check out his website :http://gbojiespiritualtemple.website2.me
autor:soninka 21. 3. 2011 17:50 | link
nadpis:veru, veru je na čase odloži...odpovědět
veru, veru je na čase odložiť moje zimné Michellinky :)))
autor:Evikh 21. 3. 2011 18:20 | link
nadpis:ráda bych se vypravila někam...odpovědět
ráda bych se vypravila někam na chaloupku načerpat nové síly, ale žádnou nemáme, přesto věřím, že mi jaro udělá dobře :o))
autor:MarťaSl 22. 3. 2011 18:30 | link
nadpis:Re: ráda bych se vypravila někam...výše | odpovědět
Na chaloupce se maká, to spíš někam na dovču :-D
autor:Evikh 22. 3. 2011 19:58 | link
nadpis:Re: Re: ráda bych se vypravila někam...výše | odpovědět
já to mám v horoskopu, určitě je tam myšlena nějaká rekreační chaloupka v horách
autor:Marcela 22. 3. 2011 12:44 | link
nadpis:Přesně to ke mně sedí...odpovědět
Přesně to ke mně sedí
autor:marcela (213.151.*.*) 3. 5. 2011 11:37 | link
nadpis:no niečo na tom horoskope bud...odpovědět
no niečo na tom horoskope bude,si myslím..
autor:tygrik4 (*.iol.cz) 7. 5. 2011 20:30 | link
nadpis:Pániodpovědět
Až teď jsem natrefila na tenhle horoskop a sedlo to dokonale,mám od konce března partnera po kterém jsem vždy toužila a kterého si moc vážím:)
autor:Jenelle (*.attdns.com) 28. 7. 2011 14:10 | link
nadpis:Jenelleodpovědět
Thanks alot - your aswner solved all my problems after several days struggling
autor:Ivalene (*.com.br) 28. 7. 2011 15:02 | link
nadpis:Ivaleneodpovědět
Ho ho, who woudla thunk it, right?
autor:yqdtium (*.inline.de) 28. 7. 2011 17:38 | link
nadpis:yqdtiumodpovědět
YKSITB <a href="http://bruzpfrtzjwe.com/">bruzpfrtzjwe</a>
autor:Daysia (*.capgemini.fr) 29. 7. 2011 00:20 | link
nadpis:Daysiaodpovědět
Okay I'm convinced. Let's put it to atcion.
autor:helmeiy (*.unibuc.ro) 29. 7. 2011 15:48 | link
nadpis:helmeiyodpovědět
l1iRSo , [url=http://nzktaztjcckp.com/]nzktaztjcckp[/url], [link=http://tzbcyygdpmon.com/]tzbcyygdpmon[/link], http://ykjekdoqndwg.com/
autor:Genevieve (*.com.br) 29. 7. 2011 16:16 | link
nadpis:Genevieveodpovědět
That's the best awensr of all time! JMHO
autor:Lakesha (196.21.*.*) 29. 7. 2011 16:54 | link
nadpis:Lakeshaodpovědět
Wham bam thank you, ma'am, my questions are anwseerd!
autor:Maribeth (89.35.*.*) 29. 7. 2011 18:23 | link
nadpis:Maribethodpovědět
That's really srhewd! Good to see the logic set out so well.
autor:Dalton (*.myserver.cz) 5. 8. 2011 03:10 | link
nadpis:Daltonodpovědět
Gee whiz, and I thoghut this would be hard to find out.
autor:Morrie (*.myserver.cz) 5. 8. 2011 03:24 | link
nadpis:Morrieodpovědět
Wow, your post makes mine look feelbe. More power to you!
autor:Lynn (*.myserver.cz) 5. 8. 2011 05:39 | link
nadpis:Lynnodpovědět
Hats off to whoever wrote this up and potsed it.
autor:Jasemin (*.myserver.cz) 5. 8. 2011 09:02 | link
nadpis:Jaseminodpovědět
Got it! Thanks a lot again for hlpeing me out!
autor:lisaowen (*.ipvanish.com) 12. 5. 2018 02:33 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:abu mali 20. 8. 2018 18:58 | link
nadpis:Buy 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY and Documents,(whatsapp..+14083372138)odpovědět
Buy COUNTERFEIT, Real and Fake Documents,(whatsapp..+14083372138)

Buy Real And Fake Passports,Drivers License,ID Cards,100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY etc (drabumali@gmail.com ) Contacts via Whatsapp...... , +14083372138

Hello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as wellWe are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable
counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating
around the world. We offer only original high-quality counterfeit
currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to
be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable
to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed
and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks
and passes the light detector test. We will deliver the money directly
to your home without the interference of customs . we have a Huge
quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY
DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world
both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which
differs substantially from normal paper. By using a special printing
technique, several picture elements on the front of the banknote are
identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.
- Can be used in banks but can be used else where same like normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES

Contact us via
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com

Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
1–24 z 24
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum