Horoskop: Jak jste na tom s láskou?

Horoskop: Jak jste na tom s láskou?

Znáte charakteristiku svého znamení v oblasti milostných vztahů? Jestliže ne, máte jedinečnou možnost přečíst si ji v našem článku. Možná se dozvíte věci, které jste doposud o svém znamení netušily.

Beran

21.3. – 20.4. znamení ohňové, vláda Marsu 

Žena Beran působí chladně a nepřístupně. Ženy v Beranu umí být náladové, nedůtklivé a nevypočitatelné. Beran je v podstatě bezstarostný a jde si neohroženě za svým cílem. Ženy jsou opravdovými romantičkami a chtěly by být trvale zamilovány. Rády přijímají poklony a dary, bez nich u ženy Berana muž neuspěje. Když se žena Beran seznámí s mužem, nejdřív si s ním pohraje a předvádí mu svou žárlivou osobnost, přičemž si počíná rozporuplně. Dává mužům zabrat a kdo její tempo nestíhá, toho okamžitě opouští. Při milostném aktu je nejraději nahoře, chce totiž partnera ovládat a vidět ho pod sebou. Ženy v Beranu mívají krátké, ale za to intenzivní románky. Nejvíce ji vzrušuje, když ji partner fouká do ucha nebo saje ušní lalůčky. 

Býk

21.4.- 20.5. znamení zemské, vláda Venuše

Je ženou, kterou si mnoho mužů vysnilo ve svých snech. Je něžná, jemná, smyslná, srdečná a s jistou dávkou temperamentu. Je stejně elegantní na jehlových podpatcích jako ve sportovních botách. Ve společnosti je vítaná a žádaná, protože srší humorem a ráda se směje. Nehledá krátkodobá dobrodružství v lásce, nýbrž partnera na celý život. Od partnera vyžaduje bezmeznou lásku a oddanost, aniž by si uvědomovala, jak je panovačná. Ve svádění je umělkyní par excellence. Je náročnou milenkou a od milence očekává, že ukáže něhu ale i mužskou sílu. Miluje, když ji partner hladí po šíji a po zádech. 

Blíženec

21.5.- 21.6. znamení vzdušné, vláda Merkuru
 
Je to svůdná žena, která umí každého muže upoutat. Nejraději se pohybuje ve společnosti a blízkosti svých přátel. Její rozhodování probíhá spontánně, jelikož dobrá a špatná nálada se u ní střídá rychlostí blesku. Jako partnerka je velmi inspirující a debaty a diskuse je s ní její milenec schopen vést dlouhé hodiny. Kromě peprných argumentů se od ní dočkáte také vřelého naslouchání. Činí to proto, že ráda vystupuje v pozici té oblíbené. Po svém boku potřebuje někoho, kdo ji následuje a prodělá s ní všechny nálady. Do milostných vztahů se vrhá po hlavě  a předem nic nerozmýšlí. V mladém věku často střídá milence. Má sklony k sadismu a ráda zkouší, jak daleko může zajít, když svému milenci působí fyzickou bolest. 

Rak

22.6.- 22.7. znamení vodní, vláda Luny
 
Žena v Raku je ve společnosti středem pozornosti, jelikož často a velmi ráda gestikuluje. Umí se duchaplně bavit a zároveň s objektem své pozornosti s elegancí flirtovat.Je neustále v pohybu a hledá nové věci, které pro ni budou zajímavé. Pro své přátele udělá všechno, ale potřebuje mít neustále pocit, že je ve všem nejlepší. Svým charismatem muže přitahuje, takže nemusí vynaložit příliš velké úsilí, aby některého ulovila. Dá se říct, že muži se jí sami nabízejí. Ženy narozené v Raku hledají lásku , která je víc než jen čistý sex.  Je velmi zručná a k uspokojení svého partnera jí stačí ruce, v čemž se liší od ostatních žen. Při milostném hraní je raději ta dole, protože ráda pociťuje partnerovu mužnost. 

Lev

23.7. – 23. 8. znamení ohňové, vláda Slunce
 
Žena ve Lvu je většinou štíhlá se sportovní postavou, chůzi má hrdou, vzpřímenou, jedním slovem prostě královskou. Raději se pohybuje v přírodě , než že by obrážela večírky a druhý den trpěla kocovinou. Často je ve svých citech dosti povrchní a jen ve výjimečných případech jdou její city do hloubky. Ráda přehání a dramatizuje. Její hrdost jí nedovolí, aby přiznala chybu. Ráda se obklopuje těmi nejlepšími věcmi, jednoduše řečeno, potrpí si na luxus. Pokud má trvalého partnera, dokáže bez potíží trávit čas i bez něho, je dosti nezávislá. Vzrušuje ji svalnatá mužská postava a ráda se miluje v přírodním lesním prostředí nebo na nějakém výjimečném místě. Je pro ni obzvláště důležitá předehra. Má sklony k sexuálním výstřednostem. 

Panna

24. 8.- 23. 9. znamení zemské, vláda Merkuru
 
Při zábavě ve společnosti se většinou chová zdrženlivě, skromně, důstojně. Není vychloubavá, a ni si nezakládá na svých výkonech. Žena v Panně je dobře informovaná o politické situaci a o kultuře. Ráda se podělí o to, co má. Půjčí vám, na co si vzpomenete. Mnoho žen v Panně zůstává neprovdaných, protože jen málokdy najdou muže , který by vyhovoval jejím měřítkům. Často mívá sklon posuzovat lidi povrchně, podle toho jak vypadají. Pokud se žena Panna nesetká s tím pravým, je pro ni sex vedlejší záležitost  a probíhá bez emocí. 

Váhy

24. 9.- 23. 10. znamení vzdušné, vláda Venuše
 
Žena narozená ve znamení Vah působí vznešeně a sebejistě, ale na druhou stranu poněkud chladně. Než vyjde z domu tráví celé hodiny před zrcadlem , aby její vzhled působil dokonalým dojmem. Tato žena dokáže dlouho žít s partnerem, aniž by ho skutečně milovala. Její city bývají jen krátkodobé. Muž jí musí lichotit jak svým chováním, tak i svým zevnějškem. Žena Váha dosáhne vždy toho, po čem touží, jelikož ovládá perfektně umění svádění. Miluje dlouhé předehry, během kterých muž musí obdivovat její krásu.  Muž by si při milování neměl počínat hrubě, ani by neměl projevovat žádné zvířecí pudy. Miluje masírování kdekoli a kdykoli. 

Štír

24. 10.- 22.11. znamení vodní, vláda Marsu
 
Žena ve Štíru si všímá jak muž mluví, je od něho vyžadován silný a příjemný hlas. Je zatížená na boty a dokáže se kvůli nim finančně skoro zruinovat. Tato žena působí aktivně a energicky. Jasně ví, co chce. K problémům přistupuje s jistotou, že je překoná a jednou pro vždy vyřeší. Pro své okolí je dobrou kamarádkou, které lze svěřit tajemství a jistotou, že ho nevyzradí. Naopak se ale nedokáže smířit s faktem, že ji někdo zklamal. Umí se snadno zamilovat a ke svému objektu neumí být kritická. Je-li zamilovaná, často podléhá náladám. Nejvhodnějším místem k milování je pro ni velká postel, kde se může pohodlně rozložit. Při sexu je ráda nahoře, protože ráda pozoruje jak na partnera působí pohyb jejího těla. 

Střelec

23.11.- 21.12. znamení ohňové, vláda Jupitera
 
Žena ve Střelci je neustále v pohybu a není žádné něžné stvoření, ale působí spíše mužsky, což se snaží zamaskovat velmi ženským oblečením. Platí u ní: co na srdci, to na jazyku. Je přímočará a čestná. Rychle se zamilovává a stejně rychle pak upadá do hlubokých depresí, když to náhodou nevyjde. Muž u ní nikdy neví, zda tato žena hledá jen sex, nebo hlubší vztah. Bez potíží se seznamuje díky svéráznému smyslu pro humor a nakažlivému smíchu. Brzy se odpoutává od rodičů a osamostatňuje se. V sexu se ničemu nebrání a nejoblíbenějším místem pro milování je volná příroda nebo romantická pláž. Dlouhé předehry odmítá, jde raději hned na věc, ovšem po milostném aktu vyžaduje stále partnerovu pozornost.  

Kozoroh

22.12.- 20.1. znamení zemské, vláda Saturnu
 
Ženu Kozoroha můžete znát opravdu dlouho. Ale její pravou tvář poznáte až později. Líčí se málo nebo vůbec. Celkově působí chladně a drsně a většina lidí řekne, že je nepřístupná. Nenávidí zdvořilostní konverzaci , mluví hlasitě a důrazně a pohledem dává najevo, že nesnese odpor. Milence si vybírá podle fyzických předností a s ním pak vede poměrně divoký sexuální život. Má-li partnera, je mu brzy nevěrná. S láskami na jednu noc se miluje obvykle doma, v cizích bytech nepřespává.. Bez předehry se obejde a romantika jí nic neříká. V sexu je otevřená všemu, co doposud nezná, ale skutečné uspokojení najde jen s tím mužem, kterého opravdu miluje. 

Vodnář

21.1.- 19.2. znamení vzdušné, vláda Uranu
 
Pro ženu narozenou ve znamení Vodnáře je typická vzdušnost, útulnost a zeleň. Tato žena má spoustu nápadů, je zvědavá a plná energie. Chce mít kolem sebe neustále dobrou náladu. Je společenská a tak je neustále obklopena lidmi. Zároveň je fantasta a velký snílek, proto velkou část věcí nebere vážně. Na lidi, kteří ji neznají může působit nafoukaně a odměřeně. Je bytostí duchovní, která sklony k okultismu. V partnerovi hledá druha, který ji podpoří v dobrém i v zlém, a bezpodmínečně musí mít smysl pro humor. Od muže čeká, že nebude brzdit její spontánní energii. Nejraději se partnerem mazlí ve vaně, přičemž je nutné, aby atmosféru dokreslovaly svíčky. 

Ryby

20. 2.- 20. 3. znamení vodní, vláda Neptunu 
 
Žena Ryba je pravý lenoch a spáč. Nejraději relaxuje v posteli, a kdyby ji nevyhnaly povinnosti, nikdy aby teplý pelíšek neopustila. Je snadno ovlivnitelná a často mění svůj životní styl ze dne na den. Projevuje se jako naprostá romantička a mezi muži je schopná si vybírat naprosto odlišné typy. Bývá-li provdaná, stává se z ní často nevěrnice. Nenamítá nic proti sexu v autě nebo v přírodě, ale vždy dá raději přednost posteli. Upřednostňuje milování ze zadu než klasické polohy. Nejbezpečněji se cítí v rodinném kruhu, protože přesně ví, že sem patří.

  Připravila Pavla Musilová

Jméno: Heslo:
Hodnocení
0 1 2 3 4

Související stránky

Diskuse:

1–12 z 12
autor:Terik2 27. 7. 2010 02:55 | link
nadpis:Teda...odpovědět
Teda se vůbec netrefili...
autor:julikay 4. 7. 2019 22:57 | link
nadpis: Urgent effective love Spell výše | odpovědět
LOVE SPELL CASTER (DR. GBOJIE) THAT HELPED ME BRING BACK MY DIVORCE HUSBAND CONTACT HIM NOW FOR ANY KIND OF HELP

With so much in my heart i am here to express myself on how Dr. GBOJIE saved my marriage from divorce. Myself and my husband were having some misunderstanding and it was tearing our marriage apart to the extend my husband was seeking for a divorce. So i have no option than to go to the internet to seek for solution to my problem it was there i came across Dr. GBOJIE details and about how he has helped a lot of people by restoring there relationship. I contact Dr.GBOJIE and in less than 48 hours my husband cancelled the divorce papers. Now myself and my husband live together in peace and harmony all thanks to Dr.GBOJIE for saving my marriage from breaking up. Dr. GBOJIE contact information are via email: gbojiespiritualtemple@yahoo.com , gbojiespiritualtemple@gmail.com or call his phone number or WhatsApp: +2349066410185 .or check out his website :http://gbojiespiritualtemple.website2.me
autor:14maty 27. 7. 2010 08:01 | link
nadpis:Jsem kozoroh !!!!! Horoskop zn...odpovědět
Jsem kozoroh !!!!! Horoskop zní hororově :-)))Co sem komu udělala :-)))
autor:Evikh (172.21.*.*) 27. 7. 2010 08:51 | link
nadpis:Ahoj holky, tak já jsem Rak :...odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem Rak :o) Pobavila jsem tady teď celou kancelář, ale něco pravdy na tom asi bude :oD
autor:14maty 27. 7. 2010 09:22 | link
nadpis:takovej horoskop by se mi Evi ...výše | odpovědět
takovej horoskop by se mi Evi taky líbil :-))
autor:soninka 27. 7. 2010 12:11 | link
nadpis:štír....škorpión :)odpovědět
Všetky horoskopy o škorpiónoch sú vždy na jedno kopyto:)))...tento ma ale neuveriteľne pobavil...hlavne s tými topánkami, na ktoré mám "vraj" slabosť...dokonca až takú, že by ma dokázala finančne zruinovať, ale inak celkom v pohode, na to čo sa často o škorpiónoch píše v horeskopoch
autor:kvetinka 27. 7. 2010 14:12 | link
nadpis:ten horoskop mi sedí......odpovědět
ten horoskop mi sedí...
autor:Marcela 27. 7. 2010 18:18 | link
nadpis:Tak horospok na mně sedí z odpovědět
Tak horospok na mně sedí z části.
Jsem vodnář a opravdu na lidi působím nafoukaně, ach jo, no ale když vydrží a neutečou hned tak to zas se mnou tak hrozné není, teda doufám :-)
autor:Zuzana 29. 7. 2010 21:32 | link
nadpis:U blíženců s tím teda neso...odpovědět
U blíženců s tím teda nesouhlasím :) Nestřídám milence a nemám sklony působit milencům fyzickou bolest :D I když někdy by to ti chlapi potřebovali. To je fakt!
autor:kukadla 3. 11. 2011 08:53 | link
nadpis:trefaodpovědět
můj horoskop vychází,kromě těch svíček super.Jsem bohužel stále hledající a nenacházím.....
autor:lisaowen (*.ipvanish.com) 12. 5. 2018 03:17 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:abu mali 20. 8. 2018 18:59 | link
nadpis:Buy 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY and Documents,(whatsapp..+14083372138)odpovědět
Buy COUNTERFEIT, Real and Fake Documents,(whatsapp..+14083372138)

Buy Real And Fake Passports,Drivers License,ID Cards,100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY etc (drabumali@gmail.com ) Contacts via Whatsapp...... , +14083372138

Hello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as wellWe are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable
counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating
around the world. We offer only original high-quality counterfeit
currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to
be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable
to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed
and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks
and passes the light detector test. We will deliver the money directly
to your home without the interference of customs . we have a Huge
quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY
DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world
both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which
differs substantially from normal paper. By using a special printing
technique, several picture elements on the front of the banknote are
identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.
- Can be used in banks but can be used else where same like normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES

Contact us via
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com

Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
1–12 z 12
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum