Horoskop: co vás čeká v létě?

Horoskop: co vás čeká v létě?

Nový letní horoskop vám napoví, jakým směrem se budou odvíjet vaše prázdninové dny. Potká vás láska, najdete si lepší práci či užijete si dovolenou, tak jak si představujete?

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Podvečerní grilování, pivečko a pohodička. V tomto duchu se bude odvíjet váš následující čtvrtrok. Nebudete si z ničeho dělat hlavu. Přešla jste do stádia, kdy vás nikdo a nic nemůže naštvat a rozhodit. Z hloupých lidí si můžete tak akorát vzít ponaučení.
 
Jako tip na letní dovolenou se k vám nejlépe hodí výlet do hor a aktivní odpočinek v přírodě, čímž si provětráte nejen mysl, ale také tělo. A co víc, zlepší se vám i figura. Budete- li mít sen o číslech, zkuste je vsadit, třeba se poštěstí. 

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

Žena Vodnář má letošní léto obrovskou šanci prožít vášnivou lásku, ovšem pouze v případě, že bude umět využít své ženské zbraně ve správný okamžik. Tudíž dámy, závisí jen na vás, zda nenecháte svou šanci odplout.
 
Během léta to s prací příliš nepřehánějte! Utahané a otrávené z pracovního vytížení nikoho neoslníte. Nové obzory se vám otevřou spolu s novými neprobádanými koníčky. Vaši blízcí mají pro vás překvapení, ze kterého budete zpočátku velice rozpačitá, ale následně oceníte jejich zájem udělat vám radost. 

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Kouzlo letních dnů vám nedá klidně spát. Máte pocit, že kdybyste si na chvíli odpočinula, o něco přijdete. Budete chtít využít každou volnou chvilku, kterou byste si mohla užít ve víru večerní zábavy. Párty, večírky a letní posezení s přáteli u vás letošní léto převládnou.
 
Budete naprosto schopna odpoutat se od všedních starostí a užít si letní atmosféru na plno. Rodinná konstalace je příznivá, a proto zkuste zlákat svého přítele na dovolenou přesně podle vašeho gusta. Zajisté vám vyhoví. 

Beran 21. 3. – 20. 4. 

Kvůli vašemu pracovnímu vytížení jste si ani nestačila všimnout, že z kolegy, kterého jste považovala za nepřejícného, se stal vlastně váš přítel. Zapracujte intenzivněji na vašem kamarádství, mít v práci spojence se vždy vyplatí.
 
Dokážete dobře naslouchat a poradit svým známým, a proto očekávejte, že se na vás v brzké době obrátí kamarád, který bude žádat o radu. Uvažte, co si o daném problému myslíte a řekněte mu skutečně pravdu. Vaše rozhodnutí ho naplno ovlivní. Jako dovolenou zvolte tradiční válení se na pláži a koktejlem v ruce, k přílišné aktivitě se nenuťte.

Býk 21. 4. – 20. 5.

Protože je pro vás láska na prvním místě, snažte se souznít s partnerem a vyjít mu v jeho přáních vstříc. Ve vztahu musí vždycky jeden ustoupit, a teď je řada na vás. Vaše sedavé zaměstnání vám deformuje zdraví, proto si dopřejte masáže a bublinkové koupele. To vám od bolesti zad uleví.
 
Mnohem častěji byste také měla praktikovat krátké ranní rozcvičky. S letošní dovolenou to finančně nepřehánějte, na podzim můžete mít nečekané větší výdaje, které byste pak neměla z čeho zaplatit. 

Blíženci 21. 5. – 21. 6. 

Chcete na dovolenou, ale nejsou peníze, které by bylo možné takhle investovat? Tak to nezbývá, než si najít nějakou nárazovou brigádu, která vám pomůže našetřit potřebné peníze. Jak se říká: „napřed práce, potom zábava“.
 
Svobodným ženám se do cesty postaví nápadný gentleman, ale pozor, aby se z něj nevyklubal podvodník. Přemýšlíte, jaký vhodný dárek by mohl nadchnout novomanžele? Co takhle domácí mazlíček, třeba papoušek. Není nad originalitu, ale pozor, každý není stavěný na extravagantní dary. 

Rak 22. 6. – 22. 7. 

Léto by vám mohly pokazit rodinné spory o majetek po zesnulém příbuzném. Nenechte se v žádném případě otrávit lidskou chamtivostí. V pracovním nasazení se vám bude nejlépe na drahého blízkého zapomínat.
 
Lenošení a odpočívání na pláži v teplém počasí není vaše krevní skupina a raději upřednostňujete netradiční typ dovolené. Letos u vás zvítězí cestování evropskými metropolemi. Dávejte si přece jen pozor na cestovní doklady a peníze, zloději číhají všude. V práci vás nadřízený pochválí za dobře odvedenou práci. 

Lev 23. 7. – 23. 8.

Čeká vás milé romantické setkání s dlouholetým přítelem ze školních lavic. Zavzpomínáte na staré časy a možná to ve vás zanechá melancholickou náladu a vy budete mít pocit, že už ty krásné časy nepůjdou vrátit. Na druhou stranu máte před sebou nepopsaný list budoucnosti, tak nezoufejte.
 
Měla byste si zvýšit sebevědomí, zajít ke kadeřníkovi, nakoupit nové hadříky a jít flámovat. Čeká tam nové přátelství nebo možná i láska. Věnujte se i sportu. Tenis bude dobrá volba, jelikož potřebujete zpevnit postavu. 

Panna 24. 8. – 23. 9.

Moc se vám nezamlouvá, jak s vámi šéf v práci zametá a dává vám neustále za úkol podřadnou práci, na kterou je škoda vašich schopností. No, možná je čas poohlédnout se trochu jinde. Sice potřebujete každou korunu, ale je čas na změnu.
 
Děti i manžel vás podpoří. Malou nehodu může způsobit vaše zapomínání. Proto pozor, kam odkládáte klíče od bytu nebo čí si berete kabátek z věšáku. Na letošní dovolenou nepojedete do zahraničí, ale budete obdivovat krásy Čech.

Váhy 24. 9. – 23. 10.

Cítíte se osamoceně a nemáte se komu vypovídat? Kupte si pejska nebo kočičku. Společníka ocení i ostatní rodinní příslušníci, hlavně děti. Mimo jiné léto je na takové rozhodnutí nejlepší volbou. Přemluvte partnera, sbalte ručníky a hurá na koupání k rybníku nebo k řece.
 
Měla byste se pohybovat hodně na sluníčku, spraví se vám pleť, nehty i vlasy, které jsou po zimních a jarních nečasech povadlé a nehezké. Odhalte v sobě dračici a nechte průchod nové osobnosti ve vás. 

Štír 24. 10. – 22. 11.

Ideální dovolenou si představujete jako pobyt na sluníčku na chaloupce, někde u lesa a potůčku. Jednoduše vesnické prostředí, kde vás nebude vyrušovat stres velkoměsta a vy si konečně v klidu zarelaxujete. Vezměte s sebou přátele a rodinu, ať tam nejste zase osamocená. 
 
Peníze u vás nejsou momentálně problémem, a tak řešíte, kam je investovat. Nakonec vyhraje koupě nového rodinného vozu. Tento váš nový krok, bude patřičně okomentován ze strany sousedů, ale z toho si nic nedělejte, lidé jsou závistiví od přírody. 

Střelec 23. 11. – 21. 12.

Léto začnete v klidném tempu, které budete postupně zrychlovat, až vyvrcholí přípravami na vysněnou dovolenou v tropické oblasti. Dobře si zjistěte, jaké potřebujete léky a očkování, ať se nemusíte potýkat se zdravotními nepříjemnostmi po vašem návratu zpět domů. Zejména pozor na pitnou vodu v tropických oblastech.
 
Závěrem srpna vám přítel nabídne zajímavou práci v zahraničí, dlouho budete váhat, ale nakonec přijmete a otevřete novou kapitolu v životě.

Připravila Pavla Musilová

Jméno: Heslo:

Diskuse:

1–4 z 4
autor:Hana Klysczová (*.upcbroadband.cz) 1. 7. 2011 08:30 | link
nadpis:paníodpovědět
Už se stalo, novou známost už mám. Hanka z Karviné
autor:julikay 4. 7. 2019 22:55 | link
nadpis: Urgent effective love Spell výše | odpovědět
LOVE SPELL CASTER (DR. GBOJIE) THAT HELPED ME BRING BACK MY DIVORCE HUSBAND CONTACT HIM NOW FOR ANY KIND OF HELP

With so much in my heart i am here to express myself on how Dr. GBOJIE saved my marriage from divorce. Myself and my husband were having some misunderstanding and it was tearing our marriage apart to the extend my husband was seeking for a divorce. So i have no option than to go to the internet to seek for solution to my problem it was there i came across Dr. GBOJIE details and about how he has helped a lot of people by restoring there relationship. I contact Dr.GBOJIE and in less than 48 hours my husband cancelled the divorce papers. Now myself and my husband live together in peace and harmony all thanks to Dr.GBOJIE for saving my marriage from breaking up. Dr. GBOJIE contact information are via email: gbojiespiritualtemple@yahoo.com , gbojiespiritualtemple@gmail.com or call his phone number or WhatsApp: +2349066410185 .or check out his website :http://gbojiespiritualtemple.website2.me
autor:lisaowen (*.ipvanish.com) 12. 5. 2018 01:59 | link
nadpis:owenlisa870@gmail.comodpovědět
My name is LISA and is from the United States. I want to use this opportunity to thank my great Agadaga who really made my life a nice day. This wonderful man Dr Agadaga took my wonderful husband back to me, I had two wonderful children from my husband about four years ago, I and my husband have been in a hurry or the other until he finally left me for a young woman. I felt my life had ended and my children thought they would never see their dad again. I tried to be strong only for the children but I could not control the pains that torment my heart; my heart was full of sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always want him to come back to me until one day I met a good friend who was also in a situation like me but her problem was her lover who had an unwanted pregnancy and he refused to take responsibility and dumped her. She told me that my case was a small case and that I would not worry at all so I asked her what was the solution to my problem and she gave me this great man. e-mail address. I doubted if this man was the solution, I contacted this great man and he told me what to do and I did them all, he told me to wait for only 72 hours and my husband will crawl on my knees just for forgiveness, I made faith in what this great man asked me to do and for sure after 72 hours he was back to me again, contact Dr Agadaga for help today at agadagaspiritualhome@gmail.com
autor:abu mali 20. 8. 2018 18:58 | link
nadpis:Buy 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY and Documents,(whatsapp..+14083372138)odpovědět
Buy COUNTERFEIT, Real and Fake Documents,(whatsapp..+14083372138)

Buy Real And Fake Passports,Drivers License,ID Cards,100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY etc (drabumali@gmail.com ) Contacts via Whatsapp...... , +14083372138

Hello, Getting a fake and a real (genuine) passport, ID or driving
license or any other document is simple. we can make you both real and
fake documents.
However, the real documents are more expensive than the fake because
it takes time, skill and contacts to get it done. Note that, the fake
is going to be 100% unique and in very good quality. The difference is
based on the registration of the numbers. The real Document will be
registered with the country's database so you can use it to travel to
any country of your choice or in the country, mean while the fake will
not be registered but can be used as wellWe are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable
counterfeit Banknotes. With over a billion of our products circulating
around the world. We offer only original high-quality counterfeit
currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 150 currencies in the world. Here is your chance to
be a millionaire. Our money is perfectly reproduced, Indistinguishable
to the eye and to the touch. We are sending in various sizes, packed
and hidden. All our notes carries all the holograms and water marks
and passes the light detector test. We will deliver the money directly
to your home without the interference of customs . we have a Huge
quantity ready in stock. EUROS,DOLLARS AND POUNDS AND NOVELTY
DOCUMENTS LIKE PASSPORTS,ID CARDS,GREEN CARDS AND DRIVERS LICENSE.

Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world
both Euro and Dollar and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.

Our banknotes are printed on 80% cotton 20% cellulose paper which
differs substantially from normal paper. By using a special printing
technique, several picture elements on the front of the banknote are
identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens and machines.
- Can be used in banks but can be used else where same like normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES

Contact us via
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com
Email .....drabumali@gmail.com

Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138
Whatsapp...... , +14083372138Tags:
counterfeit cash, counterfeiting
High Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLAR, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, EURO NOTES AVAILABLE.
TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE
1–4 z 4
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum