Gábina Partyšová doporučuje pilates

Gábina Partyšová doporučuje pilates

Když jsme moderátorku a zpěvačku Gabrielu Partyšovou-Koktovou požádali o rozhovor, chtěli jsme se dozvědět především to, jak se udržuje ve formě. Ačkoli pěla chválu na pilates, její odpovědi se neustále stáčely k jejímu synovi.

Jak vidno, Kristian, kterého přivedla na svět před čtyřmi roky v manželství s o dvacet let starším podnikatelem Josefem Koktou, její život otočil vzhůru nohama, z nezkrotné „Partyšky“ proslulé divokými večírky se stala v první řadě starostlivá matka. Jak prozradila, právě její syn a pilates stojí za tím, že její váha klesla pod padesát kilo...

Rozhovor s Gábinou Partyšovou o zdravém pohybu

Nedávno jste uvedla, že vážíte 49 kg, kolik při své váze měříte? Jak se vám daří být takto štíhlá, dá vám hubnutí zabrat?
Měřím 166 cm, takže ideálně se cítím při 52 kg. Nehubnu účelově, ale přirozeně. Cvičím dvakrát týdně pilates, tyto cviky dokonale zpevňují a tvarují postavu. Taky plavu a málo spím - mám totiž 4letého syna, který se řídí heslem, že spánek je ztrátou času. (směje se) Do svých tří let vstával v pět, teď už naštěstí v šest, což je paráda! Já pracuji po večerech, takže i nedostatkem spánku hubnu. 

Je pro vás perfektní figura hodně důležitá? Měla jste někdy potíže s kily navíc?
Jsem lidem na očích, tak mi zkrátka záleží na tom, jak vypadám. A pak, jak říká můj manžel: Jsi fabrika a fabrika se musí udržovat zvenku i zevnitř, aby mohla neustále a kvalitně vyrábět.  Před deseti lety jsem vážila 58 kg a cítila jsem se nedobře...

Jak moc se omezujete v jídle? Dáte si někdy něco kalorického?
Jím poměrně normálně, ale dávám si pozor na to, abych nejedla večer. Omezuju se tedy pouze večer, jinak jím všechno a s kaloriemi si hlavu nelámu.

Jakým pohybovým aktivitám se věnujete pravidelně?
Pravidelně cvičím pilates ve studiu More Than Pilates a také hodně plavu doma v bazénu.

Máte nějakou osvědčenou metodu, jak zpevnit tělo, chodíte i do posilovny?
Právě pilates je podle mě ta správná aktivita, která člověka udržuje ve formě. Do posilovny nechodím. Na zpevňování kůže, stehen, prsou a vůbec celého těla chodím do salonu Miracle, kde používají výbornou kosmetiku, která mi taky velmi pomáhá.

Lidé cvičí pilates i proto, aby jim pomohlo od bolesti zad. Je to i váš případ?
Ano, pilates nejen dokonale tvaruje figuru a dělá krásné „dlouhé“ svaly, je to úžasné cvičení nejen pro krásné tělo, ale i relax pro duši a navíc mi pomáhá při bolesti zad. Pracuju totiž při moderacích plesů a společenských akcích dlouhé hodiny na podpatcích.

Říká se, že když žena hubne, jako první jdou „dolů“ prsa. U vás to, zdá se, neplatí?
Prso je také tuk, takže tohle pravidlo určitě platí. Zhubla jsem z větších trojek na dvojky, ale to i částečně osmiměsíčním kojením malého dravečka.

Při své práci často nosíte upnuté společenské šaty. Poradila byste, jak na ploché bříško?
O ploché bříško se snažím opět cvičením pilates a také na přístroji ICOON. A taky běháním za svým synem. (směje se)

Když už jsme u vašeho syna Kristiana, jak vzpomínáte na porod? Jak jste se po něm vrátila ke své štíhlé postavě?
V těhotenství jsem přibrala 16 kilo a za tři měsíce po porodu jsem byla na své původní váze. Péče o miminko ve dne v noci dá zabrat, to může potvrdit každá maminka. Rodila jsem císařským řezem v Praze v Podolí a porod proběhl absolutně v klidu a bez komplikací.

Vaše osoba je spojována s večírky, i vaše současná práce obnáší navštěvování večerních párty a společenských akcí – kdo vám po večerech hlídá?
Jednou týdně točím pro TopStar reportáže. Obden moderuji společenské a firemní akce, módní přehlídky, tiskové konference i sportovní eventy. Jsem v poslední době velmi zaměstnaná moderátorka. Hlídá manžel nebo moji rodiče, kteří s námi bydlí v mém domě. Chůvu nemáme.

Užíváte si společnost stejně jako dříve, nebo dnes spěcháte domů za synem?
Ve společnosti jsem si užila dost a dost do svých 29 let, takže teď už jen natočím reportáž, odmoderuji akci a pospíchám domů. Za 48 měsíců Kristiánkova života jsem u něj nebyla pouze několik nocí. Moje práce mě ale nesmírně baví, takže se při ní stihnu i pobavit. Ideální kombinace.

Co je pilates?

Pilates je metoda tělesného cvičení, která byla vyvinuta na začátku 20. století Josephem Pilatesem. Jejím cílem je zlepšit kontrolu nad tělem, posílit jej a zlepšit jeho ohebnost. Je to metoda tvarování těla na základě spolupráce těla a mysli. Program je složený ze série přibližně 500 navržených činností vykonávaných na podložce nebo jiném aparátu, používají se pomůcky jako malé medicinbaly, pěnové válce, velké fitbaly, rotační disky či cvičební gumičky... Všechny pilates pohyby vycházejí z břišních svalů a svalů spodních zad. Jsou vymyšleny tak, aby pracovaly menší svaly, které napomáhají větším svalům a zároveň danou svalovou oblast protáhnou. Metoda je zaměřena na zvýšení ohebnosti, řízení tělesného uvědomění, správné dýchání, redukci stresů, zvýšení spánkové činnosti. Výsledkem je silné, ohebné tělo s prodlouženými svaly a harmonická osobnost. Pilates je ideální pro všechny věkové kategorie, pro lidi v kondici i bez ní, stejně tak pro ty s chronickými bolestmi, po úrazu nebo s astmatem.

Text: Petra Vychodilová (Metro Zdravý pohyb), foto: archiv G. Partyšové

Jméno: Heslo:

Diskuse:

13–19 z 19
autor:bendarlinton 2. 6. 2019 01:59 | link
nadpis:BUY REAL PASSPORTS,DRIVERS LICENSE,GMAT,IELTS,WhatsApp..+1(818)691-5919odpovědět
Apply for LICENSES, Identity cards, resident permits, visas, Buy IELTS / TOELF IDP, GMAT, ESOL, NEBOSH, DIPLOMAS, ETC WhatsApp .. + 1 (818) 691-5919) www.easydocumentsonline.com #chrisandersondoc @ gmail.com

Buy Drivers License online www.easydocumentsonline.com whatsapp +1(818)691-5919

www.easydocumentsonline.com
WhatsApp ... + 1 (818) 691-5919
Skype .......... .chrisandersondoc
Email ............ chrisandersondoc@gmail.com
www.easydocumentsonline.com

buy real passport, genuine passport for sale, buy real genuine fake passport online, buy passport online, buy legal passport online, buy passport online

Buy Second Passport

Citizenship

Buy Driver's License | New legal driving license

BUY QUALITY FAKE / REAL-Passport USA, UK, GERMANY


buy fake passports, buy fake passports, buy real fake passports, buy real fake passports, buy real driving license online, buy real driving license online, buy real driving license online, buy real driving license online buy eu driving license, buy license driver license, buy fake english license, fake uk license fake driver's license, fake driver's license, quickest and easiest way to get a bike license, fastest way to get a full uk driving license, buy fake id online, scannable fake id, online fake id maker , i've lost my birth certificate,full birth certificate uk, how to get a copy of my birth certificate uk, instant bachelor's degree, buy degree from any university, buy a degree uk, verifiable degree, fake degree from real university, fake college diploma maker, buy a degree from a real university, fake diploma high school, fake diplomas that look real, fake certificates online, fake certificate macro, best fake money, where can i buy counterfeit money, buy fake notes online, buy undetectable money, buy counterfeit money, high quality counterfeit money for sale, buy fake money that looks real.fake diploma high school, fake diplomas that look real, fake certificates online, fake certificate macro, best fake money, where can buy counterfeit money, buy fake notes online, buy counterfeit money, high quality counterfeit money for sale , buy fake money that looks real.fake diploma high school, fake diplomas that look real, fake certificates online, fake certificate macro, best fake money, where can buy counterfeit money, buy fake notes online, buy counterfeit money, high quality counterfeit money for sale , buy fake money that looks real.
-IDs Scan-yes ...
-HOLOGRAMS: Identical
BARA CODES: IDS SCAN
-UV: YES
-Passports
FAKE IDS WITH FAST SHIPPING - EMAIL SUPPORT
Fake ID's Over state drivers license ID cards and State
stamps, Visa, school Diplomas and other products for a number of countries
like: USA, Australia, Belgium, Brazil, Canada, Italy, Finland, France,
Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, United Kingdom.

we are able to produce the following items;

REGISTERED AND UNREGISTERED BRITISH PASSPORT.
REGISTERED AND UNREGISTERED CANANIAN PASSPORT.
REGISTERED AND UNREGISTERED FRENCH PASSPORT.
REGISTERED AND UNREGISTERED AMERICAN PASSPORT.
RUSSIAN PASSPORT REGISTERED AND UNREGISTERED.
REGISTERED AND UNREGISTERED JAPANESSE PASSPORT.
REGISTERED AND UNREGISTERED CHINESSE PASSPORT.
Buy Registered and unregistered USA (United States) passports,
Buy Registered and unregistered Australian passports,
Buy Registered and unregistered Belgium passports,
Buy Registered and unregistered Brazilian (Brazil) passports,
Buy Registered and unregistered Canadian (Canada) passports,
Buy Registered and unregistered Finnish (Finland) passports,
Buy Registered and unregistered French (France) passports,
Buy Registered and unregistered German (Germany) passports,
Buy registered and unregistered Dutch (Netherland / Holland) passports
Buy Registered and unregistered Israel passports,
Buy Registered and unregistered UK passports,
Buy Registered and unregistered Spanish (Spain) passports,
Buy Registered and unregistered Mexican (Mexico) passports,
Buy Registered and unregistered South African passports.
Buy Registered and unregistered Australian licenses,
Buy Registered and unregistered Canadian
licenses,
Buy Registered and unregistered Dutch licenses,
Buy licensed and unregistered German licenses, Buy driving licenses ,
Buy Registered and unregistered UK (United Kingdom) driving licenses,
Buy Registered and unregistered Diplomatic passports,
IELTS certificate,
Express Canadian citizenship documents
Verified ID cards
Passport registered
Canada ID Cards
United States ID Cards
Student ID Cards
International Cards
Private Cards
Adoption Certificates
Baptism Certificates
, Birth Certificates
Death Certificates
Divorce Certificates
Marriage Cer
autor:jerome 2. 6. 2019 08:24 | link
nadpis:BUY GENUINE PTE CERTIFICATE ONLINE BEZ EXAMSodpovědět
Koupit registrované IELTS, TOEIC, TOEFL, SAT, GRE certifikáty, pasy, řidičský průkaz, Id karty.

Získat platné IELTS, TOELF, ESOL, CELTA, TOEIC CERTIFICATES pasy, řidičský průkaz, průkaz totožnosti pro prodej
Platná pracovní povolení, řidičský průkaz, pas, osvědčení o prodeji.
Diplom, pasy, řidičské průkazy, průkazy totožnosti pro prodej ...
-ielts certifikát na prodej
-BUY REGISTROVAT IELTS CERTIFICATE ONLINE BEZ EXAMS
-BUY GENUINE PTE CERTIFICATE ONLINE BEZ EXAMS
-MŮŽE DOSTAT MÁM ŽÁDNÝM ZKOUŠKÁM V IELTS / PTE-OSVĚDČENÍM ONLINE BEZ PŘÍKLADŮ
-Můžeme vám umožnit získat IELTS, TOEFL, ESOL, aniž byste seděli na zkoušku.

Získat platné certifikáty IELTS, TOELF, ESOL, CELTA, TOEIC AUTODESK a úplnou změnu státní příslušnosti s platnými cestovními doklady (pasy, řidičský průkaz, průkazy totožnosti pro prodej).

Zabýváme se a specializujeme se na výrobu registrovaných TOEFL, IELTS, ESOL, TOEIC, SAT, CELTA / DELTA a dalších anglických jazykových certifikátů pasů, řidičského průkazu, průkazu totožnosti. databáze a Může být ověřena. Po zadání objednávky nám trvá několik dní, než se dostaneme do systému. Jakmile jsou vaše údaje v systému imputovány, budou na webových stránkách / systému IELTS nebo TOEFL jednou navždy a se bude zdát skutečný, legitimní a ověřitelný navždy. Můžeme vám také pomoci získat platné pracovní povolení, řidičský průkaz, druhý pas a víza do Evropy, USA, Kanady a Austrálie.

PROSÍM POUZE VÁŽNÉ ZÁKAZNÍKY! Vezměte prosím na vědomí, že objednávku nezpracujeme atd. Bez platby. Nepřijímáme podvodné podvody, později vám zaplatím, dobírky atd. Musíme zaplatit náš zdroj Komisi ještě předtím, než bude vstup do systému proveden. To znamená, že pokud nás kontaktujete zpět a uvedete nebo požádáte o vložení vašich údajů do databáze a vynaložíme veškeré náklady, které se na nás vztahují, nebudeme to dělat.
Kontakt pro více informací.

E-mail: taylorwilliams@solution4u.com
E-mail: taylorwilliams@solution4u.com
E-mail: taylorwilliams@solution4u.com

skype id: marylouk47
skype idmarylouk47
skype id: marylouk47

Co je aplikace: 1 (302) 265-0301
Co je aplikace: 1 (302) 265-0301
Co je aplikace: 1 (302) 265-0301

Klíčová slova
----------------
Kanada karty
Spojené státy karty
Studentské karty
Mezinárodní karty
Soukromé karty
Osvědčení o přijetí
Osvědčení o křtu
Rodné listy
Osvědčení o úmrtí
Osvědčení o rozvodu
Manželské certifikáty
Vlastní certifikáty
Vysoké školy diplomy
G.E.D. Diplomata
Diplomy domácí školy
Vysokoškolské stupně
Univerzitní stupně
Osvědčení o obchodních dovednostech
Sociální pojištění
Ověřte číslo SSN
Řidičský průkaz
Id karty
Hlasové měniče
Poslechová zařízení
Pasy
Dotaz na záznam DMV
Kontrola pozadí
Prozkoumejte každého


E-mail: taylorwilliams@solution4u.com
E-mail: taylorwilliams@solution4u.com
E-mail: taylorwilliams@solution4u.com


skype id: marylouk47
skype id: marylouk47
skype id: marylouk47

Co je aplikace: 1 (302) 265-0301
Co je aplikace: 1 (302) 265-0301
Co je aplikace: 1 (302) 265-0301


Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s vydáváním certifikátů a platných pasů, řidičského průkazu, průkazu totožnosti. a jiné doklady totožnosti. K výrobě padělaných pasů a originálních pasů používáme kvalitní vybavení a materiály. Všechny tajné znaky skutečných pasů jsou pečlivě duplikovány pro naše padělané dokumenty. Jsme nejlepším výrobcem kvalitních dokumentů. S více než 4,5 miliony dokumentů z celého světa. Nabízíme pouze originální vysoce kvalitní pasy, řidičské průkazy, průkazy totožnosti, diplom, číslo sociálního zabezpečení, vysokoškolské tituly. Karty, známky a další produkty pro řadu zemí, jako jsou:
USA, Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Itálie, Finsko, Francie,
Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království
Království, Japonsko, Kypr, Thajsko, Argentina, všechny dokumenty EU, které zde s námi můžete mít, nabízíme také rychlé zpracování. Můžete získat dokumenty z Dubaje (emiráty) a mnoho dalších zemí.
autor:Zeki Murat (*.datapacket.com) 9. 6. 2019 12:43 | link
nadpis: Zdarma půjčky od bezpečné soukromé společnostiodpovědět
Jsme soukromá úvěrová společnost a nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2% a nabízíme řadu úvěrů, jako jsou osobní půjčky, obchodní úvěry, konsolidační úvěr, zajištěné a nezajištěné úvěry atd. Pro více informací a dotazů nám prosím pošlete e-mail a získejte půjčku od naší společnosti prostřednictvím e-mailu: zekimurat01@gmail.com
autor:WORLD LOAN (*.datapacket.com) 17. 6. 2019 18:13 | link
nadpis:Nebankovni/bankovni Pujckyodpovědět
Nabízím vám výhodný finanční úvěr pro celou Českou republiku s rychlým vyřízením už do 24 hodin včetně vyplacení financí. Můžete žádat o úvěr od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč. Splatnost tohoto úvěru se dá nastavit až na 240 měsíců. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Tento úvěr můžete využít na cokoliv budete potřebovat. Víc informací získáte na emailu: kdfin11@gmail.com
autor:World Loan 8. 7. 2019 12:17 | link
nadpis:Nebankovni/bankovni Pujckyodpovědět
Nabídka pujcky mezi jednotlivci za 72 hodin Jsme ochotni pujcit s úrokovou sazbou 3%, nabízíme pujcky komercním a soukromým organizacím v rozsahu od 50 000 do 50 000 000 v období od 1 do 30 let, nabízíme S úverem s nízkou úrokovou sazbou a bez kreditní kontroly nabízíme osobní pujcky, pujcky na konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, komercní pujcky, studentské pujcky, úvery na bydlení. "uvedte výši potrebného úveru a trvání, které si mužete dovolit, jsme dobre certifikováni a registrováni, naše pujcky jsou dobre pojišteny pro maximální bezpecnost, což je naše nejvyšší priorita.: kdfin11@gmail.com
autor:World Loan 9. 7. 2019 00:15 | link
nadpis:Nebankovni/bankovni Pujckyodpovědět
Nabídka pujcky mezi jednotlivci za 72 hodin Jsme ochotni pujcit s úrokovou sazbou 3%, nabízíme pujcky komercním a soukromým organizacím v rozsahu od 50 000 do 50 000 000 v období od 1 do 30 let, nabízíme S úverem s nízkou úrokovou sazbou a bez kreditní kontroly nabízíme osobní pujcky, pujcky na konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, komercní pujcky, studentské pujcky, úvery na bydlení. "uvedte výši potrebného úveru a trvání, které si mužete dovolit, jsme dobre certifikováni a registrováni, naše pujcky jsou dobre pojišteny pro maximální bezpecnost, což je naše nejvyšší priorita.: kdfin11@gmail.com
autor:WORLD LOAN (*.datapacket.com) 29. 7. 2019 10:30 | link
nadpis:Nebankovni/bankovni Pujckyodpovědět
Nabídka pujcky mezi jednotlivci za 72 hodin Jsme ochotni pujcit s úrokovou sazbou 3%, nabízíme pujcky komercním a soukromým organizacím v rozsahu od 50 000 do 50 000 000 v období od 1 do 30 let, nabízíme S úverem s nízkou úrokovou sazbou a bez kreditní kontroly nabízíme osobní pujcky, pujcky na konsolidaci dluhu, rizikový kapitál, komercní pujcky, studentské pujcky, úvery na bydlení. "uvedte výši potrebného úveru a trvání, které si mužete dovolit, jsme dobre certifikováni a registrováni, naše pujcky jsou dobre pojišteny pro maximální bezpecnost, což je naše nejvyšší priorita.: kdfin11@gmail.com
13–19 z 19
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

Hana Michopulu: Jsem bojovnice za lepší jídlo

O jídle se nemá jen psát, jídlo se má žít, myslela si šéfredaktorka gastronomického časopisu a vrhla se na jídlo v praxi. Vydala svou kuchařku a zasadila se o obnovu tradice farmářských trhů u nás...

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum