Detox v šatníku aneb rozjeďte to barevně

Detox v šatníku aneb rozjeďte to barevně

Konečně. Za okny svítí sluníčko. Každým nádechem lze tušit léto. Vytoužené přání stává se realitou. Ze šatníků jsme vyklidily zimní kabáty a uvolnily místo pro jarní a letní módu.

Mně, milovnici černé barvy, se to říká dost těžce, ale na druhé straně možná nastává čas se nechat rozzářit a černotu na sebe hodit jen jako doplněk. Totiž letošní jarní trendy jsou laskavé ke každé postavě a právě i svoji barvu si najde každá z nás.

Zpátky do Francie

Kam také jinam? Mecca módy udává styl i letos na jaře a návrháři se tak trochu upsali k mladistvému sportovnímu střihu. Pro ty konzervativnější z vás mám velmi dobrou zprávu: žádné extravagantní výstřelky letos netáhnou, důležitý je materiál, tedy hlavně pohodlí a klasika.

Když mluvíme o pohodlí, návrháři ho vidí ve volném střihu z prodyšných a pružných materiálů. Čeká nás tedy uvolněný styl. A barevný.

Pastelkovaná

Podívejte se dětem do penálu na barvy pastelek. Sama usoudíte, že při pohledu na takto barevný šatník se vám možná nálada zlepší. Stačí si jen vybrat. A to hlavně mezi sytými tóny. Prim hraje modrá v kombinaci se žlutou, nebo oranžovou. Na módních molech se také často objevovala růžová, červená, ale také bílá a smetanová. A na čem je nosit?

Pouzdrové jednobarevné šaty, které můžete lehce doplnit jednoduchými šperky. Nosit se budou i vzorované látky, například i s geometrickými prvky. Ty určitě najdete na maxišatech, přes které si při chladnějších jarních ránech přehodíte bundičku.

Ve skříni by vám taky nemělo chybět pár jednobarevných svetrů. Nezapomeňte na zářivé barvy. U halenky si místo barevné „šílenosti“ můžete vybrat řasení, nebo mašli. Neprohloupíte ani s kostičkami, nebo proužky. A čistě bílou si můžete vzít třeba k jedovatě zeleným kalhotám se zlatými doplňky.

Elegance nebude?

Bude. Je ale pravda, že ustoupila právě spíš sportovnímu jarnímu stylu. O barevná saka ale nouze není. Vtipná jsou ta s rukávy, které když ohrnete, mají jiný vzor. A protože se letošní jaro od toho loňského moc nemění, in zůstávají i úzké kalhoty.

Boom ovšem zažívají také takzvané zvony, které vypadají krásně z džínové látky. K nim si třeba vezměte tu krásnou hedvábnou halenku s mašlí, kterou do kalhot zastrčíte, boty na klínu, lehce vlnité vlasy a úsměv na tvář.

Barevné nohy nebo prsa

Když ale jaro, proč zrovna kalhoty, kterých jsme si jistě užily až až během zimy. K sukni se proto nebojte koupit si barevné punčocháče. Pokud na ně nenajdete odvahu, může ty ji zkusit najít při hledání doplňků – šperků. Stačí jeden výrazný náramek, nebo náušnice.

A když už budete v tom hledání barev, zkuste zajít také do oddělení se spodním prádlem. To by vlastně měla být vaše první cesta pro detoxikaci šatníku. Mít krásné prádlo je totiž základ. A když bude barevné? Jedině dobře. Obzvlášť pro jaro. Ať je co nejvíce barevné a to nejen v šatníku:-) Klára

Jméno: Heslo:

Diskuse:

1–4 z 4
autor:Refind Sexy Lingerie (113.89.*.*) 9. 4. 2014 09:32 | link
nadpis:What reason you choose sexy lingerie from Refindsexy.comodpovědět
Sexy Lingerie

Want to change into hot sexy diva? Just take a look at the sexy lingerie at Refindsexy.com including sexy lingerie corsets, sexy lingerie clubwear, lovely babydoll lingerie and more. Wholesale price from China with good quality and various sexy styles. Don't miss it and order today!

http://www.refindsexy.com/
autor:Jessica (197.210.*.*) 7. 6. 2017 10:40 | link
nadpis:slimcolvin@gmail.comodpovědět
After being in relationship with Wilson for seven years,he broke up with me, I did everything possible to bring him back but all was in vain, I wanted him back so much because of the love I have for him, I begged him with everything, I made promises but he refused. I explained my problem to someone online and she suggested that I should contact a spell caster that could help me cast a spell to bring him back but I am the type that don't believed in spell, I had no choice than to try it, I meant a spell caster called Dr Zuma zuk and I email him, and he told me there was no problem that everything will be okay before three days, that my ex will return to me before three days, he cast the spell and surprisingly in the second day, it was around 4pm. My ex called me, I was so surprised, I answered the call and all he said was that he was so sorry for everything that happened, that he wanted me to return to him, that he loves me so much. I was so happy and went to him, that was how we started living together happily again. Since then, I have made promise that anybody I know that have a relationship problem, I would be of help to such person by referring him or her to the only real and powerful spell caster who helped me with my own problem and who is different from all the fake ones out there. Anybody could need the help of the spell caster, his email: spiritualherbalisthealing@gmail.com or call him +2349055637784 you can email him if you need his assistance in your relationship or anything. CONTACT HIM NOW FOR SOLUTION TO ALL YOUR PROBLEMS
autor:Sir. Justin Williams (154.120.*.*) 29. 3. 2018 18:57 | link
nadpis:Nabídka půjčky.odpovědět
Na koho se to může týkat,

Alaska USA Finance a Capital Limited v současné době nabízí všechny typy úvěrů pro veřejnost při 3% úrokové sazbě. Poskytujeme úvěry v rozmezí od 10 000 do 500 000 000 eur.

Všichni zájemci by měli zaslat své odpovědi na adresu: unique2aal@gmail.com
.....................................
.....................................
To whom it may concern,

Alaska USA Finance and Capital Limited, is currently offering out all types of loans to the general public @ 3% interest rate.We give out loans within the range of €10,000 to €500,000,000.00 euros.

All interested applicants should send their replies to : unique2aal@gmail.com
autor:alana (129.56.*.*) 12. 5. 2018 00:15 | link
nadpis:herbal doctor odpovědět
I am very happy with this service of this powerful Clairvoyance launcher. Dr. otor If you are going through some type of attack or spiritual affliction or want to recover your ex-husband or wife? Dr. OTOR. THE GREAT is a traditional herbal and spiritual doctor who can help you solve your problem you. chek the follwing,,,
            (1) He wants his ex to come back.
(2) You always have nightmares.
(3) To be promoted in your office
(4) Do you want a child?
(5) Do you want to be rich?
(6) They want their husband / wife to be yours just forever.
(7) the need for financial assistance.
8) Do you want to have control of that marriage?
9) Do you want people to attract you?
10) Lack of children
11) NEED A HUSBAND / WIFE
13) How to earn your LOTTERY
14) cancer
15 times,
16) HIV
17) herpes
18) Ulcer
14) PROMOTION SPELL
15) SPELL OF PROTECTION
16) BUSINESS SPELL
17) WELL WORK WELL
18) Cure for any disease / HIV
Contact him today at: otorpiapia@gmail.com
1–4 z 4
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Diskutované články

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Kudrnaté, rovné nebo rozcuchané? Zvolte účes, který vám sedí

Pokud šaty dělají člověka, pak vlasy dělají obličej. Dokreslují ho, hrají si s ním pomocí střihu a barev. Společně s krásně upravenými vlasy, hezkým oblečením a střízlivým make-upem vytvoříte jednotu, které se říká krása.

Online setkání: Ptejte se psycholožky

Online setkání: Ptejte se psycholožky

V dalším online setkání máte možnost ptát se naší psycholožky PhDr. Kateřiny Stibalové. Paní doktorka bude na vaše dotazy v diskuzi odpovídat postupně.

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Pomerančová kůže - trest za pohodlí?

Říká se jí celulitida, odborně dermopanikuloza. Označení pomerančová kůže je jemnější, ale jedná se o jedno a totéž – tuk hromadící se pod pokožkou jako sražený tvaroh.

Aktuálně z blogů

Diskuzní fórum